Перейти до змісту

Етноархітектура Волині


Navigator

Рекомендовані повідомлення

  • 1 місяць потому...
  • Відповідей 110
  • Створено
  • Остання відповідь

Старий човен на Прип"яті. Село Ветли.

104817147.jpg

Журавлі під Білоруським кордоном

104925702.jpg

Простір

104559450.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 місяця потому...

ODZER в Сваловичах треба побувати.

post-21429-0-91231400-1365182267_thumb.j Утеплюємся на зиму. Ківірцівський район.

post-21429-0-47759700-1365182379_thumb.j Хутір біля Боремця

Чудово. Там неподалік живе моя бабуся, в селі Підкормілля. Я цього року їздив на вело до неї. То ше катався до Білорусії. Шкода шо не заїхав у Сваловичі, адже проїджав біля села Шлапань (де знаходиться поворот до Сваловичів). Неподалік знаходиться село Бучин. До цього села можна доїхати тільки через село Селісок. Адже зі всіх сторін село Бучин оточене лісами, болотами, руслами річок Припять і Стохід! Бучин має свою давню історію. Мені розповідали чимало про те село, особливо про церкву. Взагалі там (Любешівський р-н) дуже гарна природа! Майже кожного літа їджу (не на вело) в ці краї збирати чорниці, гриби (в основному лисички). Всім раджу поможливості побувати у нашому Волинському поліссі! Всім вдалих велопоїздок!!! Всім миру і добра бажаю!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ODZER в Сваловичах треба побувати.

post-21429-0-91231400-1365182267_thumb.j Утеплюємся на зиму. Ківірцівський район.

post-21429-0-47759700-1365182379_thumb.j Хутір біля Боремця

Чудово. Там неподалік живе моя бабуся, в селі Підкормілля. Я цього року їздив на вело до неї. То ше катався до Білорусії. Шкода шо не заїхав у Сваловичі, адже проїджав біля села Шлапань (де знаходиться поворот до Сваловичів). Неподалік знаходиться село Бучин. До цього села можна доїхати тільки через село Селісок. Адже зі всіх сторін село Бучин оточене лісами, болотами, руслами річок Припять і Стохід! Бучин має свою давню історію. Мені розповідали чимало про те село, особливо про церкву. Взагалі там (Любешівський р-н) дуже гарна природа! Майже кожного літа їджу (не на вело) в ці краї збирати чорниці, гриби (в основному лисички). Всім раджу поможливості побувати у нашому Волинському поліссі! Всім вдалих велопоїздок!!! Всім миру і добра бажаю!!!

Поки незнаю як на борді по іншому "заливати" фото!!! Тому користуюсь таким способом!

Трішки катав цього року. Можливо в чомусь схоже до даної тематики. Фоткав не завжди там де бував. Але таких місць, як в даній темі, бачив чи мало. "Фотіка" нема, тому фото у "моб якості".

ODZER в Сваловичах треба побувати.

post-21429-0-91231400-1365182267_thumb.j Утеплюємся на зиму. Ківірцівський район.

post-21429-0-47759700-1365182379_thumb.j Хутір біля Боремця

Чудово. Там неподалік живе моя бабуся, в селі Підкормілля. Я цього року їздив на вело до неї. То ше катався до Білорусії. Шкода шо не заїхав у Сваловичі, адже проїджав біля села Шлапань (де знаходиться поворот до Сваловичів). Неподалік знаходиться село Бучин. До цього села можна доїхати тільки через село Селісок. Адже зі всіх сторін село Бучин оточене лісами, болотами, руслами річок Припять і Стохід! Бучин має свою давню історію. Мені розповідали чимало про те село, особливо про церкву. Взагалі там (Любешівський р-н) дуже гарна природа! Майже кожного літа їджу (не на вело) в ці краї збирати чорниці, гриби (в основному лисички). Всім раджу поможливості побувати у нашому Волинському поліссі! Всім вдалих велопоїздок!!! Всім миру і добра бажаю!!!

Поки незнаю як на борді по іншому "заливати" фото!!! Тому користуюсь таким способом!

Трішки катав цього року. Можливо в чомусь схоже до даної тематики. Фоткав не завжди там де бував. Але таких місць, як в даній темі, бачив чи мало. "Фотіка" нема, тому фото у "моб якості".

Продовження!!! ше пару фото!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Файно! Маєш ще шось? Загружай ))

Дякую!

Церква с. Гута (Ратнівський район)

Elz85.jpg

IaknH.jpg

Церква с. Жиричі (Ратнівський район)

dNXJB.jpg

b6wcJ.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Натрапив на одному сайті на давні фотографії Волині. Декілька цікавих фото по темі.

9-0c-URzUh4.jpg

7NmwcWHsWc0.jpg

BjZ0ncHVrmw.jpg

Pgm2pgVepCU.jpg

Ще декілька від себе:

cymkkk.jpg

ikkftttt.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 3 місяця потому...

Церква в с.Люб*язь, Любешівський р-н. P.S. скажіть пліз, як загружати фото шоб було видно на весь пост? Так як у всіх хто постить цю тему! Вибачайте шо не по темі!

post-26339-0-24672800-1428144930_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Церква в с.Люб*язь, Любешівський р-н. P.S. скажіть пліз, як загружати фото шоб було видно на весь пост? Так як у всіх хто постить цю тему! Вибачайте шо не по темі!

якщо я не помиляюсь, ця церква була збудована за часів Незалежності, їй не більше 25 років.

Щоб фото було на весь пост, його спочатку треба загрузити на інший ресурс ( хоча в на Фейсбук), а звідтіля скопіювати url, потім натиснути на панелі управління іконку "картинка", і вставити туди url фотографії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- "якщо я не помиляюсь, ця церква була збудована за часів Незалежності, їй не більше 25 років"! Павло, так Ви праві! Нічого особливого немає! Якшо я не помиляюсь, то на церкві (на початку, бо на фото тилова частина) 1991 рік вибито!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Етнозамальовки з Черемошної Волі

97695619.jpg

118428731.jpg

В селі Радошинка між Турією і Стоходом

104519490.jpg

В Стобихві

104519488.jpg

В Грабово. Між Турією і Вижівкою.

118249605.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...
  • 2 тижня потому...
  • 4 тижня потому...
  • 2 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...