Перейти до змісту

Чим слухаєте музику?


MoDiK

Рекомендовані повідомлення

Якщо на чому то:

ПК +Microlab solo 7c

Motorola Defy + Koss The Pulg

наприклад, слухаю с телефонів - пластмасса з пластмасовим звуком, не більше.

Який корпус - такий і звук. Спробуй через навушники або зовнішні АС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 99
  • Створено
  • Остання відповідь

Ergo Zen Comfort 2 GB + Panasonic RP-HJE120-E. Наушники мене влаштовують повністю, а от MP3 - не зовсім. Відсутній еквалайзер, а так звук навідь дуже не поганий і без нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аудіофілам присвячується

Кльовий мужик, хто б що не казав, я вже купу відосів на його каналі передивився, компетенція цього чувака як мінімум викликає повагу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MoDiK, отож бо. Так само затрудняюсь порадити плеєр, у якого був би людський інтерфейс. У мене був ковон д2, звук чудовий, характеристики супер, але рідне ПЗ настільки рахітне, що я надав перевагу користуванню сирющим портом Рокбокса, який не вмів тоді навіть настройки зберігати, ніж отим чудом.

Можливо, краще подружитись з айтюнсом?)

Може й так але я вже примусово-добровільно дружу з ним протягом двох років і шось трохи надоїдає він мені відносно музики а у всьому іншому дуже навіть непоганий той айтюнс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

на рахунок айтюнса

не знаю як для кого, але особисто мені з ним зручніше ніж просто так закидати музику

залишається просто синхронізувати і айтюнс сам додасть музику, якої в мене нема на плеєрі, але є на компі

як на мене це зручніше, ніж сидіти переглядати музику і згадувати "а що то я нового додав останнім часом"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...

iPod Shuffle / iPod touch + Sennheiser CX270 або Koss Porta Pro

В косах хороший бас, але з айподом вони звучать не дуже. ІМХО. Інша справа з ноутом, де в плеєрі можна налаштувати еквалайзер.

намірений брати Koss Porta Pro на iPod classic чи справді не варто?

які є альтернативи на бюджет в 300-400грн?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухаю в дома на Мікролаб Соло 1.В дорозі на Айфон 3GS.Але зараз думаю придбати собі такий апарат http://www.ebay.com/itm/MINT-U2-iPod-Classic-7th-Generation-240GB-240-GB-MADE-IN-USA-US-MADE-/251332029719?pt=Other_MP3_Players&hash=item3a848e6d17 Саме більше достає це iTunes.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Стаціонарно:

1. Ноут Dell Inspiron N5010

2. Album Player 2.99

3. Навушникі - Creative Aurvana Live 2

4. Усілочкі - FIIO E9K + FIIO E17

5. Lossless

Портативно:

1. Ipod Video 30gb (Rockbox)

2. Навушникі - JVC Xplosives HA-FX3X-E

3. Усілочок - FIIO E17

4. Lossless

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

На данний момент сам слухаю на прошитому під rockbox iPod Classic слухаю в форматі флак здебільшого а навушникі - Sennheiser cx 175

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Transcent t.sonic 860 +Сенхайзеры + поковырятся в эквалайзере и звук как медом смазаный.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вухами

Гєній мислі і логіки.

Моя історія почалась давно. Колись слухав музику на дешевих китайських касетниках. А чого від них чекати.... Звучали вони не то що погано а дуже погано, високі частоти які прорізали мозок, вічний фоновий тріск, і жруть батарейки як коні траву. Немає грошей щось купити краще то і слухаєш повний шлак. Попався якось мені касетний плеєр соні чи то панасонік (не помню уже) з еквалайзером) Звучав він по божому не зрівняти з цим китайським непотрібством. Але світ не стоїть на місці і поступово почала йти ера цифрового звуку. Появлялися перші сд-плеєри які на лопатки клали касетники але й вони коштували також. Я також знайшов для себе не дорогого сідюшніка і був радий такому щастю) Але технологічні прогреси йдуть в перед і цифрова ера переходила в мп3 все більше і більше. Носити з собою тони сд-дисків не хочеться і портативність мп3 плеєрів на той час вражала в порівнянні з сіді і касетними плеєрами. Заполучивши якогось захудалого плеєрка на 128 мегабайт і радості було море) Але технології біжать ще швидше і портативна техніка почала робитися типу все в одному. Мобільні телефони з підтримуванням мп3 почали захоплювати ринок. Тому я знайшов для себе гарну альтернативу в телефоні з підтримкою мп3 якто кажуть 2 в 1 і не потрібно носити кучу девайсів. Але чогось не хватало... Почав шукати телефони музичного спрямування, для якісного звучання. Йшли роки, музику і далі слухав на телефоні то на одному то на іншому. І якось я вирішив купити собі смартфона ще кращого ніж мав) П*яти дюймовий дісплей, 4 ядра проц, куча наворотів, понтів і маразма. Закінув я свою скромну колецію на нього слухав то з одними наушниками то з другіми то з третіми.. І зрозумів що звучить він м*яко говорячи гавняно і сплавив я його подальше і зрозумів що не в дісплеях і ядрах щастя да і від девайса мені потрібна музика а не серфити в неті чи грати кало-ігри.

Почав читати кучу статей, форумів, дивитись обзори, читати і взнавати про тех. хар-ки. Реклама робила своє діло і зупинився я на виборі звукової портативної техніки від Епл. Збираючи гроші читаючи інфу я впринципі зупинився на айподі-класик але подумував про айпод-тачь. Якось мені попав в руки айпод класік. Шо я скажу... Нічого відмінного від звучання телефонів не почув але переконував себе що потрібні мего-наушники для відчуття крутості звуку. Всетаки вирішив взяти універсальну річ і купити айпод тач так як і музло слухануть і в неті посерфити(віфі).. І тут я не спішив з покупкою, збирав гроші часом почитував всяку всячину. І тут я наткнувся на пару статей про хай-енд плєри. Почав про них читати і зрозумів щоі універсальність апарату не дасть мені того що я хочу. Дай рекламна пропаганда чуть не дала мені зробити помилку. Всі ці роки я себе обманював слухаючи музику на кало-мп3 плеєрах та телефонах. Читаючи я знайшов такі плеєра як Колерфлай, Айбассо і Айрівер але вони коштували від 500$ до 800$ (це топові моделі вказувати сенсу не бачу кому цікаво в гуглі повно інфи). Це найпопулярніші фірми та їх топові моделі і викинути стільки грошей на плеєр було не "мислімо" плюс стільки їх і не було. Але хто шукає той находить альтернативи. Вибирав я довго і багато враховуючи всі плюси і мінуси. Найшов для себе хай-енд плеєр фірми Fiio. Це була альтернатива плеэру Iriver Astell & Kern ак 100 який був побудований на тому саму ЦАПі і коштував в 2 раза дешевше. Вибрав я Fiio X3 за 220$(це ціна без наушників і в комплекті наушників немає) і вибором задоволений на 100% (чому вибрав саме його кому буде цікаво розкажу). Переваги хай-енд плеэрів заключаються не тільки в якісному звучанні а й підтримуванні Lossless форматів. Я повністю відказався від мп3 і не жалкую так як відчуваю це в кращій якості звуку. Мінуси таких плеєрів те що менше ніж за 150$ (плюс не всі дешеві хай-енд плеєра до 300$ читають 24 бітне звучання) ви не знайдете такого плеєра плюс в них зазвичай більші фізичні розміри в порівнянні з мп3 плеерами плюс потрібно багато місця для зберігання Lossless музики яка на багато більше займає місця на вінті (деякі альбоми в 24бітній якості в мене займають по 2-4 гігабайта). Порівнювати цю техніку з телефонами і епл плеєрами смислу не має і я переконався на власному досвіді (ЦАП це основа де в дешевій техніці і телефонній техніці він повне гуано). Але як показує практика вбільшості людей не бачать різницю між мп3 і Lossless форматами а якщо бачать то не значну різницю або взагалі не чули про Lossless формати. (провірено на практиці). Ви скажете тому нащо купляти таку дорогу річ яка крім музики нічого не вміє програвати (Ще мене люди часто питають от ти купив плеєра більше як за двісті баків а він звонити вміє? а відео читає? а вайфай є? а ігри? запомніть це тупо музичний плеєр без наворотів, телефонних і інших приколів і да він відео теж програвати не вміє, просто ці питання мене вже задовбали). А купував я для того щоб отримувати задоволення від музичного контенту і я бачу різницю між пм3 і Lossless форматами і вона велика. Ви скажете я задрот. Так я задрот і мені важливе якісне звучання. Так я колись ходив в "неведении" але краще пізно чим ніколи не прозріти. Але якщо вас влаштовує звучання вашого телефону чи мп3 плеєра то не морочте собі голову і отримуйте задоволення від музики. Мене просто не влаштовували такі розклади тому я пройшов такий довгий шлях.

PS: до такого плеєра не підійдуть говно наушники. Як мінімум потрібні наушники від 50$ а краще від 100 баксів хоча на вкус і цвет фломастєри разниє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Iriver Astell & Kern ак 100 який був побудований на тому саму ЦАПі і коштував в 2 раза дешевше

Порівнювати цю техніку з телефонами і епл плеєрами смислу не має і я переконався на власному досвіді (ЦАП це основа де в дешевій техніці і телефонній техніці він повне гуано)

в еплах (до 6 версії) також стоїть wolfson

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Iriver Astell & Kern ак 100 який був побудований на тому саму ЦАПі і коштував в 2 раза дешевше

Порівнювати цю техніку з телефонами і епл плеєрами смислу не має і я переконався на власному досвіді (ЦАП це основа де в дешевій техніці і телефонній техніці він повне гуано)

в еплах (до 6 версії) також стоїть wolfson

wolfson поняття розтяжиме ібо моделей є багато і вони є різні а модель цапа що у фіо і айрівері не було замічено в еплах . І ЦАП це добре але ще велику роль грає якісна обвязка цапа з ресивером і підсилювачом! І толку з того епла? він зроблений мп3 слухати яке по дефолту гуано! Із Lossless форматами епл какби не дружить. Нуда вони придумали свій Lossless формат алак а толку особо нема. Ви скажете можна прошити альтернативною прошивкою яка буде читати флак. Так можна але ті прошивкі не стабільні і з флаком працюють криво а на великіх бітрейтах зовсім не працюють бо завісають. Так і той епл 16 біт подефолту а 24 біта не тяне. Плюс епли качать наушнегі 16-32 Ома це битовий стандарт а студійні чи моніторні наушнєгі в 100-300 ом він ніколи не прокачає навідмінно від мого ( я тестив 250ом качало без проблем а виробником заявлено 300ом а про ДАК я навіть і не згадую). Цивровий еквалайзер в еплах вражає просто. В мого друга айпод класік зрівнював на тому самомуж гуано мп3, без коментарів. І порівнювати мп3 плеєр з хай-енд плеєром повний абсурд це таксамо як порівнювати мп3 з Lossless форматом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ЦАП це добре але ще велику роль грає якісна обвязка цапа з ресивером і підсилювачом!

в мене гамнонавушники за 10 баксів, то що мене нічого не врятує :)

писи кому цікаво можна ось тут перевірити слух/навушники

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ЦАП це добре але ще велику роль грає якісна обвязка цапа з ресивером і підсилювачом!

в мене гамнонавушники за 10 баксів, то що мене нічого не врятує :)

Гавнонаушникі мались на увазі це побутові наушникі(да і на хай-енд плеєрах ви можете юзати побутові наушникі але ви не розкриєте всього потенціалу девайса). Ви за 10 баксів ніколи не купите студійні наушникі. А студійні наушникі ще потрібно мати чим прокачати. На рахунок звуку це все поняття для кожного особисте. Якщо вас влаштовують наушникі хоть за 2 бакса то тут нічого поганого не має, слухайте і насолоджуйтесь музикою якщо вас все влаштовує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви скажете я задрот. Так я задрот

хах, чергова жертва теплого лампового звуку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хах, чергова жертва теплого лампового звуку)

хочеться вірити, що у всіх "жертв" настільки тонкий слух, щоб розрізняти compressed від uncompressed

наприклад, я себе перевіряв на ABX-і, різниці між flac і ogg-q6 не відчуваю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ipod Nano 2 gen/ 8Gb + sennheiser CX 215 - на роботі

Вдома - Asus Xonar + 5.1 SONY (Колонки) і саб Power Acoustik FUBR 10 в бандпасі 6-ого порядку.

Усілки : Tevion 5.1 + на саб SHARP SYSTEM 7700.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочеться вірити, що у всіх "жертв" настільки тонкий слух, щоб розрізняти compressed від uncompressed

Жоден аудіофіл при світлій свідомості не стане проводити собі сліпий тест.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...