Перейти до змісту

Океан Ельзи у Луцьку


olun4ik

Рекомендовані повідомлення

Такий гурт як Platina грає негірше ніж ОЕ,несказав що ОЕ краща група України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таких музикантів як вони навалом нічого "сверхъестественного" вони неграють

Зато как грають! "Бешенный гуцул" Славко обладает как раз сверхъестественной энергетикой, его энергия льется со сцены вместе с музыкой ОЭ и заряжает всех приастных, даже тех кто не слушает рок и ни слова на мове не понимает. Я тому сам свидетель, и думаю многие подтвердят.

Без вариантов, ОЭ - лучшая концертирующая украинская группа, которую надо обязательно послушать вживую.

Я вас умаляю))) Може і Вакарчук якоюсь там енергією володіє але я зним не знайомий тому сказати нічого не можу і це на музиці не відобразилося! Мені колись довелося примусово побувати у них на концерті і той час що я там був трохи не заснув хоча і намагався розгледіти там якісь цікаві ріфи та біти но не знайшов, Недано мені розуміти рок! А нарахунок кращої групи це ваша суб*єктивна думка нав*язана вам поп культурою так як гуртів цікавіших є набагато більше просто вони менш розкручені уви... Я теж можу виділити кілька команд для прикладу як Флешгор. Океани там і близько нестояли але заявляти як тут що хтось найкращий чи легенда сенсу немає томущо це все суб*ктивні думки і смаки у кожного різні. Авторитет треба заслужити на світовій арені тоді можна щось і говорити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зато как грають! "Бешенный гуцул" Славко обладает как раз сверхъестественной энергетикой, его энергия льется со сцены вместе с музыкой ОЭ и заряжает всех приастных, даже тех кто не слушает рок и ни слова на мове не понимает. Я тому сам свидетель, и думаю многие подтвердят.

Без вариантов, ОЭ - лучшая концертирующая украинская группа, которую надо обязательно послушать вживую.

воно то так, але на сцені Славко часто берегібає, переспівує сам себе, короч любить пови**** :0146:

з.і. на стадіон планую піти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Продам два квитки на концерт ОЕ, в фан-зону 1. 100 грн за штуку (оригінальна ціна 145 грн/шт).

На жаль не зможу піти завтра...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще є вакантні вікна?;-)

дивлячись для чого

Та, кажуть у фан-зону продано більше місць, ніж є наявних. Вікна - як альтернатива))) PJ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та, кажуть у фан-зону продано більше місць, ніж є наявних. Вікна - як альтернатива))) PJ

Та от, зарази, обернули до мене сцену задом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сцена взагалі якось так рагульськи стоїть

З отих вікон, що по Грушевського добре буде видно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю вільний квиток в другу фан.зону. (хто знає мій номер і має бажання піти - звоніть)

как гаваріцца. Хто раньше встав - того і тапки.

Якщо ніхто не позвонить - продам під стадіоном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гарний настрій і позитив отримав))

ти так скромненько)))) я вчора ледь не вибухнула від емоцій, настільки вони були круті :0155: !!!!!!!!!!!! якби було більше місця в фан-зоні то в мене б були такі ж танці як в Славка на сцені :_42: а то не було де душі розвернутись) а сьогодні якось так сумно що все скінчилось ... ще так довго чекати наступного разу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти не нюхала того, що нюхав Славік, тому і танці не такі ) А його реально перло...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти не нюхала того, що нюхав Славік, тому і танці не такі ) А його реально перло...

ню-ню на Славіка наговарівать :0001: )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гарний настрій і позитив отримав))

Я так і думав, що ти на концерті, але думав, що з офісу дивився. Навіть озвучив широкому загалу цю думку!!!! Прогульщик))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...