Перейти до змісту

Океан Ельзи у Луцьку


olun4ik

Рекомендовані повідомлення

Впало в око кусок недоклеєного борда: "29 травня Луцьк Океан". Серце забилося частіше, не може буть!!!!, но... как-бе.... вот оно, щастя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Серце забилося частіше, не може буть!!!!"

то може в лікарню на обстеження? і не лише в кардіологію... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чЭ? Борд новенький. Ще навіть не встигли доклеїти. Я ж про БОРД. Ново? Ново!!!

За почём велике мистецтво?

120-180

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ціни то ПІДНЯЛИСЯ !!!

А Ви думали, що мистецтво Божим Духом живе ? )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це вже легендарна група, в історії 100%. Внуки будуть в курсі. Можна лишніми новими штанами пожертвувати, но НЕ ПІТИ НА КОНЦЕРТ МИ НЕ МАЄМ ПРАВА!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це вже легендарна група, в історії 100%. Внуки будуть в курсі. Можна лишніми новими штанами пожертвувати, но НЕ ПІТИ НА КОНЦЕРТ МИ НЕ МАЄМ ПРАВА!!!

давно продав квитки і не шкодую :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

ага, пачті Лед Зепелін, мені шкода ваших внуків...

Ну чому ми так себе не любимо?? Я вважаю, Океани варті нашої поваги. Роблять якісну музику, самі пишуть слова. Абсолютно не зорієнтовані на шоу. А чи ми здатні пишатися лише українцями, зробившими кар'єру закордоном???? Я не є їхнім фанатом, слухаю іншу музику. Але от на їхній живий концерт з радістю сходжу. Як не як, 20 років потішають нас своєю творчістю, а от закордоном збирають аншлаги, як не дивно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діма,

Український піар...в Україні ніколи не вміли грати якісну музику...

Ну не скажіть, а Тінь сонця, а Кому Вниз, а Енімал Сейшн, а Гайдамаки? Та і у Вакарчука грошей багато, музикантів дуже крутих наймає..
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще десь читав, що у магазині Медіссон на Лесі Українки продаються квитки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну чому ми так себе не любимо?? Я вважаю, Океани варті нашої поваги. Роблять якісну музику, самі пишуть слова. Абсолютно не зорієнтовані на шоу. А чи ми здатні пишатися лише українцями, зробившими кар'єру закордоном???? Я не є їхнім фанатом, слухаю іншу музику. Але от на їхній живий концерт з радістю сходжу. Як не як, 20 років потішають нас своєю творчістю, а от закордоном збирають аншлаги, як не дивно.

Що, хто, про кого ви?

...група від якої залишилось 2 чоловіка, один з яких, серйозно хворіє звіздною болячкою, чи не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ким? людьми які з ним спілкуються? чи тими, хто бачив його по телевізору 2 рази і то в кліпі 15 секунд?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є такий польський музичний канал 4fun. По ньому практично як і по VIVA постійно йдуть останні світові хіти, але через кожні дві-три пісні вставляють польську і нехай весь світ почекає. Дивлюсь я їх вже давненько і можу сказати, що польська естрада афігєнскі рванула вперед. Якість музики і виконання - на найвищому рівні і не відчутно жодного дискомфорту від їхньої лінгвістики:)

Наприклад:

VARSOVIE - BRODKA - OFFICIAL VIDEO

Пісень такої якості все більше і більше. Коли в них була дупа з якісним контентом, народ підтримав їх виключно за польську мову, а ті старались як могли вийти з польської "шароварщини" і за пару років вийшли. Тепер у них є свої мегастари, але дивним чином немає московських і живуть вони класно. Говорять польською, співають англійською і польською.

Про своїх або нічого або добре, тим більше порівнювати з світовими легендами всіх часів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про своїх або нічого або добре, тим більше порівнювати з світовими легендами всіх часів.

І я ж про те саме. До чого тут світові легенди, тим більше Зепелін ніяк не втну. Хочу внести яснісь: вислів "легендарна група" стосувався лише географічних кордонів України. Спробуйте скласти п'ятірку видатних музикантів нашої сучасності(за часів незалежності), оминувши увагою О.Е.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, пачті Лед Зепелін, мені шкода ваших внуків...

Ну чому ми так себе не любимо?? Я вважаю, Океани варті нашої поваги. Роблять якісну музику, самі пишуть слова. Абсолютно не зорієнтовані на шоу. А чи ми здатні пишатися лише українцями, зробившими кар'єру закордоном???? Я не є їхнім фанатом, слухаю іншу музику. Але от на їхній живий концерт з радістю сходжу. Як не як, 20 років потішають нас своєю творчістю, а от закордоном збирають аншлаги, як не дивно.

Легендарні вони для вас а не для світу! Таких музикантів як вони навалом нічого "сверхъестественного" вони неграють. А варті поваги всі ті хто старається і щось робить. Забагато ажіотажу там де його нетреба. Музиканти в Україні є але самої музики української немає, зачасту то якісна або напів-якісна західна копірка або ж самобитний низько-профільний андеграунд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таких музикантів як вони навалом нічого "сверхъестественного" вони неграють

Зато как грають! "Бешенный гуцул" Славко обладает как раз сверхъестественной энергетикой, его энергия льется со сцены вместе с музыкой ОЭ и заряжает всех приастных, даже тех кто не слушает рок и ни слова на мове не понимает. Я тому сам свидетель, и думаю многие подтвердят.

Без вариантов, ОЭ - лучшая концертирующая украинская группа, которую надо обязательно послушать вживую.

ps. Но на стадион не пошел бы, "я не люблю манежи и арены" (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...