Перейти до змісту

Дожився. Моє чадо на борді зарегіструвалося...


krava

Рекомендовані повідомлення

Математичкие боги, говоришь ? Смерть гуманитариям,говоришь? А не ты ли лично приходил ко мне за книгами,и я под свою подпись выдавал тебе книги,которые в этом городе никто бы не выдал?Помни,ученик,не сри там,где прийдётся кушать.Студенты появляются и исчезают,но библиотеки помнят всё! Не обижайся,это просто мысль. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Математичкие боги, говоришь ? Смерть гуманитариям,говоришь? А не ты ли лично приходил ко мне за книгами,и я под свою подпись выдавал тебе книги,которые в этом городе никто бы не выдал?Помни,ученик,не сри там,где прийдётся кушать.Студенты появляются и исчезают,но библиотеки помнят всё! Не обижайся,это просто мысль. :)

Складається враження, що для тебе видати книгу і написати її тотожні поняття. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Математичкие боги, говоришь ? Смерть гуманитариям,говоришь? А не ты ли лично приходил ко мне за книгами,и я под свою подпись выдавал тебе книги,которые в этом городе никто бы не выдал?Помни,ученик,не сри там,где прийдётся кушать.Студенты появляются и исчезают,но библиотеки помнят всё! Не обижайся,это просто мысль. :)

Це до мене було адресовано? )

як і плутання букв у словах :)

Рррр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Писати з пАмІлками ( в т.ч. "мовою падонків", тільки якщо це прикольно), може собі дозволити людина, яка супер-хвайно знає граматику! (хоча б однієї мови...ілі єзика)...

Ще Азарів, але то не лікується таке...

© Можете цитувати ); ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ба які всі розумні, але коли почнеш отих рузумників читати то так само як і я: на трійку тяните ;)

Слова разом-не разом не є кретичними, а ось пости типу "да я, да єслі би да только" якось ну не вяжутся з нормальним спілкуванням взагалі :)

Боже, дай мені сили не стібатись над цим коментарем!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боже, дай мені сили не стібатись над цим коментарем!

Дім, а над чим саме необхідні сили не стібтися: над смисловим навантаженням, чи граматичним оформленням?)))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боже, дай мені сили не стібатись над цим коментарем!

Дім, а над чим саме необхідні сили не стібтися: над смисловим навантаженням, чи граматичним оформленням?)))))))))

І над версткою також )))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боже, дай мені сили не стібатись над цим коментарем!

Дім, а над чим саме необхідні сили не стібтися: над смисловим навантаженням, чи граматичним оформленням?)))))))))

І над версткою також )))))))

І над інтонацією!

Як в тому анекдоті. Судять мужика за те, що розбив пивний ларьок. Суддя питає:

- Підсудний, чому ви розбили той пивний кіоск?

- Товарищ судья, я, понимаете, простой рабочий. С вечера выпил, утром сушняк. Я изо всех сил иду к этой пивной точке, а эти сволочи повесили вывеску. И вместо того, чтобы написать просто: "Пива нет", пишут (тут вимовляється протяжно, зі знущанням): "Пи-и-ива не-е-е-е-ет!!!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Складається враження, що для тебе видати книгу і написати її тотожні поняття."

вы не поверите,но у кого то "Все починається з малого, із зернинки хліб,з промінчика зоря,і Ленін сам собі свою дорогу також почав із Букваря".

Вывод:без нашей професии невозможно стать ни математиком, ни революционером.Это доказано тем,что я лично слышал из уст наших сегодняшних и тогдашних керовников города и области. :)

Кто не верит,подумайте,... и поймёте.... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гетто б.@.ь библиотекарь жил, Гетто жив, б.@.ь библиотекарь будет жить ?/!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гетто б.@.ь библиотекарь жил, Гетто жив, б.@.ь библиотекарь будет жить ?/!

Не матюкатись на форумі!!!!

Тут вжЄЄЄ наші діти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крава, тут детей давно и много. Мой, например, еще раньше меня тут совался. Теперь он из Борды давно вырос, а я все еще тут, все еще в песочнице :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Математичкие боги, говоришь ? Смерть гуманитариям,говоришь? А не ты ли лично приходил ко мне за книгами,и я под свою подпись выдавал тебе книги,которые в этом городе никто бы не выдал?Помни,ученик,не сри там,где прийдётся кушать.Студенты появляются и исчезают,но библиотеки помнят всё! Не обижайся,это просто мысль. :)

Ну я не хотів вас образити, але в сучасному світі треба мислити аналітично, зациклюватися на гуманітарних науках не варто ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...