Перейти до змісту

Вуличне в’язання у Луцьку


D@ve

Рекомендовані повідомлення

Ось такий от проект задумали у Луцьку

Сторінка проекту на великий ідеї.

Як на мене досить цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Привіт усім!

Дякую усім, хто підтримав акцію на Спільнокошті! Нам вдалось зібрати понад 3000 гривень і ми вже маємо багато ниток для в'язання всілякої краси.

Акцію ми поки що плануємо переносити на 27 квітня і у вас є ще можливість долучитися:

- ви можете зв'язати зі своїх або наших ниток квадратики орієнтовно 10*10 см. В ютубі є багато схем і відеоуроків, наприклад оцей

На запит "квадрат крючком" їх буде у вас огого :)

- в'яжете інші вироби гачком чи спицями

- просите дружину, дівчину, сестру, маму зв'язати клаптик :)

Готові фрагменти необхідно принести у Центр туристичної інформації та послуг (вул. Сенаторки Левчанівської, 2, колишній магазин "Лілея", біля спортивного магазину "Олімп"). Там само можна взяти і нитки, якщо у вас їх нема.

Якщо є якісь питання - [email protected], 063 422 33 43

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дуже люблю в'язати. Але ця ідея - чистої води марнотратство. На мою думку краще дітям у дитячий будинок щось зв'язати, а не деревам і пам'ятникам. Носочки, рукавички, шапочки, чи просто іграшку. Дітлахам у дитбудинку завше бракує тепла. А в'язана річ нам нагадує про турботу і тепло: матері, сестрички, бабусі чи коханої людини. Про дерева зовсім по іншому дбають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дуже люблю в'язати. Але ця ідея - чистої води марнотратство. На мою думку краще дітям у дитячий будинок щось зв'язати, а не деревам і пам'ятникам. Носочки, рукавички, шапочки, чи просто іграшку. Дітлахам у дитбудинку завше бракує тепла. А в'язана річ нам нагадує про турботу і тепло: матері, сестрички, бабусі чи коханої людини. Про дерева зовсім по іншому дбають.

Щось в цьому є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дуже люблю в'язати. Але ця ідея - чистої води марнотратство. На мою думку краще дітям у дитячий будинок щось зв'язати, а не деревам і пам'ятникам. Носочки, рукавички, шапочки, чи просто іграшку. Дітлахам у дитбудинку завше бракує тепла. А в'язана річ нам нагадує про турботу і тепло: матері, сестрички, бабусі чи коханої людини. Про дерева зовсім по іншому дбають.

Не знаю, чи краще. Добре - і те, і те.

Просто ідеї абсолютно різні і нема чого ними мірятись. Виходить, допомагати дітям це добре, а змінювати своє фізичне оточення вже не так добре? З радістю підтримаю акцію для дітей, але наразі я більш зацікавлена у всіляких просторозмінах.

Якщо прикрашати місто - марнотратство, тоді марнотратством можна назвати і концерти, і виставки, і всю культуру - адже за ці ресурси можна було б зробити щось для дітей, для собак, для старших людей...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ця ідея - чистої води марнотратство.

точніше PR

З радістю підтримаю акцію для дітей, але наразі ...

Усі так кажуть. В тому то і наша проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оффтоп... по назві теми подумав... шо буде щось типу - когось пов'язала міліція на вулиці у Луцьку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку краще дітям у дитячий будинок щось зв'язати, а не деревам і пам'ятникам.

Так організуйте таку акцію! Замість того, щоб критикувати, зробіть краще!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто ніхто не подумав про те, що нитки мокнутимуть під дощем, під ними будуть заводитись комахи і грибки (які попсують дерева), все це буде гнити, і дуже неприємно пахнути. Птахи можуть кігтями заплутуватись і калічитись. Вигляд цих яскравих кольорів і форми втратяться за тиждень два непогоди. Можливо краще пофарбувати все яскравими фарбами, а дерева просто почистити і побілити. А не дай Боже ще й в суху погоду хтось цю красу підпалить. Різниця є і у самій структурі нитки - синтетика чи шерсть. Якби це було раціонально, думаю давненько б таку красу втілили у життя.

post-16170-0-85871100-1365598984_thumb.jpost-16170-0-33422200-1365598987_thumb.j

Так Португали рятуються від сонця. Вуличний освітлювач просто обмотаний кольорою клейкою плівкою..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку краще дітям у дитячий будинок щось зв'язати, а не деревам і пам'ятникам.

Так організуйте таку акцію! Замість того, щоб критикувати, зробіть краще!

Здорова критика допомагає уникнути помилок. Кожен має право на власну думку і її висловлювання. Була б можливість організувати щось подібне, звичайно б організувала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби це було раціонально, думаю давненько б таку красу втілили у життя.

Якби втілювали тільки раціональне, не було б 2СВ і концтаборів...

А якщо по темі - то втілюють в різних куточках світу, в інтернетах цього щастя повно:

post-14253-0-20524000-1365602572_thumb.j

post-14253-0-16300400-1365602579_thumb.j

post-14253-0-97631300-1365602594_thumb.j

post-14253-0-70055100-1365602607_thumb.j

post-14253-0-40649000-1365602616_thumb.j

post-14253-0-01500100-1365602651_thumb.j

post-14253-0-18804300-1365602663_thumb.j

post-14253-0-70420900-1365602875_thumb.j

post-14253-0-31512300-1365602922_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене в уяві постають лише обмоклі клапті, які з часом почнуть торочитися, вилиняють, вицвітуть. Але ідея має право на життя. Хотілося б щоб організатори подбали і про те, щоб прибрати ці речі, коли вони втратять свій привабливий вигляд. Або, можливо, варто реалізувати цю ідею десь у критому приміщенні. Наприклад в приміщеннях дитячих закладів, поліклінік, громадському транспорті. Тоді ці речі збережуться довше. Не сприймайте це як критику. Просто, шкода праці. Знаю, що це таке. А так, і сама би зв'язала клаптик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пустая трата времени, ниток и усилий вязальщиц.Да и некрасиво это. Деревья начинают зеленеть и видеть на них ядовито розовые "шарфики" как то не улыбается.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотілося б щоб організатори подбали і про те, щоб прибрати ці речі, коли вони втратять свій привабливий вигляд.

Це обов'язково!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9t0l2.jpg

Це набагато гарніше :)

Мами, зв'яжіть своїм малятам і виведіть всіх одночасно на вулицю! Оце буде креатив! Оце буде оригінально! :)

Засвітите Луцьк чимось своїм, а не папугаячим копіюванням басурманських зайо... причуд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже одягнули слоника.

Охорону ще треба виставити - спалять, млябуду...
Під час обв’язування розважали глядачів танцюристи з «Cannabis dance group». Вони також вгощали всіх печивом домашньої випічки.

А пєчєнькі то билі непростиє... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/UZzLfoji72g" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

А тут є кінцевий результат! Дякую Льоні Тивонюку за світле відео!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вы видели какой холивар в каментах на местных новостных инет ресурсах? :D

я лично долучився до акции,из туристического центра торбу ниток притарабанил на работу,где и вязали лоскуты для того слоника.

:)

как говорил Высоцкий:Пусть безумная идея,не ругайте сгоряча... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класна акція. Було б цікаво подивитись на цей слоник за місяць-другий. Сподіваюсь, з ним нічого поганого не станеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Класна акція. Було б цікаво подивитись на цей слоник за місяць-другий. Сподіваюсь, з ним нічого поганого не станеться.

Сталось.

43220-4b.JPG

Вар'яти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це все не для наших людей і не для нашого менталітету,чомусь якщо таке десь не в нас,то всі кажуть як круто і класно,а в нас це ще лишній привід деяким дибілоідам або спалити це все чи просто знищити,чи розтащити по хатам.

думаю б прикольно було б зимою побачити Лесю а шарфі чи кофті :-) щоб не змерзла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...