Перейти до змісту

Велодень 2013 - обговорення.


Рекомендовані повідомлення

другими словами: креативные стенды – классно. в этом свобода выбора. захотел прочитал, а не захотел – прошёл мимо. очередной болтун-сказочник – нет. это навязчиво и, да, задолбало.

ну не боотун-сказочник, а что-бы было у кого спросить

значит стенд должен быть составлен так, чтобы вопросов не возникало :smile3: либо ссылки на информационные ресурсы – 21'й век всё-таки на дворе

что касается гонки и трассы в Ботаническом саду, если меня поддержит odna и еще несколько велоактивистов, можно в отдельном топике начать обсуждение гонки на велодень. к реальным действиям есть смысл приступать после того, как сойдёт снег и Сапалаевка вернётся в свои берега. до этого можно прикинуть план работ, где и что расчистить, как лучше проложить трассу, скоростные и техничные участки, да и много еще чего.

понятно, что часть трассы всё равно будет по асфальту, но Клима Савуры и Суворова – второстепенные улицы, перекрыть участок которых на время гонки намного реальнее, да и не доставит особенных неудобств, так как по ним ездит только частный транспорт, имеются параллели (проспект Воли, например)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 415
  • Створено
  • Остання відповідь

ну не боотун-сказочник, а что-бы было у кого спросить

Кстати, когда в позапрошлом году я не участвовала в пробеге (мы тогда гонку готовили), а ждала вас на площади, меня обступили мужички и мы в неформальной беседе провели полный ликбез по велосипедам и веложизни. Все время, пока вы ехали, они задавали вопросы, а я отвечала. По моему, им понравилось. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кароч если легкоатлеты перекрывают то и я смогу. Сама гонка займет меньше 15 минут, если все правльно скоординировать ДПС то все будет впаряде!

По поводу интереса гонки, давайте повесим опрос с вариантами: интересна, неинтерсно, буду участвавать!

Miro, если рассказывать будешь ты, то предупреди – я прихвачу спальник :smile3:

starOFF, я не совсем понял, о каких полномочиях ты говоришь, но даже если тебя папой римским выберут, то едва ли ты мановением руки остановишь несущийся по дороге ЖЫП, которому ну очень надо и срал он на все гонки. я уже не говорю про скорую, милицию и прочих инкассаторов. далее, гонка – это не один час подготовки, представляешь себе тонны ненависти зрителей людей, которые в выходной не смогут доехать домой, на базар, в магазин, на пиво в конце концов?

и самое главное, кому вообще интересна гонка по асфальту? фиксерам? шоссерам? так они явно в меньшинстве. что касается легкоатлетов, то ты путаешь марафоны и гонки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По поводу интереса гонки, давайте повесим опрос с вариантами: интересна, неинтерсно, буду участвавать!

Я думала, у нас оргов дефицит, а тут конкуренция, оказывается :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шоссейная гонка vs. кросс-кантри – уже интересно :smile3: главное, проводить в разное время, а то будет как в анекдоте про обезьяну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сама гонка займет меньше 15 минут

Отчего до унылости печально стало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сама гонка займет меньше 15 минут

Отчего до унылости печально стало...

не унывай :smile3: я почти уверен, что его энтузиазм сильно поутихнет после того, как прийдётся делать что-то кроме кнопкодавства на борде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

starOFF, звідки така любов до 15-го маршруту? погоджусь зі Шкодером, на асвальті в мтб проти шоссера малувато шансів

П.С. Shkoder, готовий допмогти в підготовці траси, звони пиши

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А что для вас Велодень? Взято из прошлогоднего

Щорічний велопарад збирає прихильників двоколісного транспорту з метою пропаганди здорового та активного способу життя та екологічної альтернативи міському авто, створ

И основная задача показать, что нас - много, что есть интересная жизнь где ты не смотришь кино про чужие приключения, а участвуешь в собственных.

1. Візуалізація місця. Зазвичай всі бродять по площі, кожен сам-по-собі. Варіант: намалювати на площі великий велосипед. Два колеса по периметру викласти байками учасників. Створити таким чином дві імпровізованих площадки, на яких можуть відбуватись якісь події/конкурси/презентації тощо.

2. Костюми. Костюми, а ще в комплекті з тематичним тюнінгом байка - це дуже весело. Але я розумію ситуацію так: ніхто не одягнеться в якийсь мегацікавий костюм, бо кожен буде думати, що крім нього ніхто цього не зробить. А одним-єдиним клоуном ніхто не хоче бути.

1. Кто из вас готов положить свой велосипед в общую кучу? и оставить его без присмотра на массовом мероприятии?

2. Костюмированный пробег- замечательно, но это отдельное мероприятие. Давайте устроим летом такой пробег.

(чисто женский давно в планах :0155: )

На мой взгляд лучшая одежда на Велодень- это фирменная футболка зеленого цвета Велодень. Когда видишь людей одетых также- появляется чувство сопричастности и единения к ОБЩЕМУ, что нас объединяет ( и на фотках замечательно смотрится)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже сильне враження, що особисті амбіції деяких оргів беруть гору над самою ідеєю Велодня. Ей, ви хоч не забули, що це СВЯТО для ВСІХ учасників? І завідомо зрозуміло, що ентузіасти на САлютах, ашан-байках, Українах не зможуть виграти змагання. Всі напевно забули Миколу-бороданя? Коли він зустрічав велосипедиста на "гірському" велі, він сміявся, і першим ділом запитував: "Де був, куди їздив максимально?.." Він на своїй Україні весь Крим об"їздив, і туди добирався не поїздом - велосипедом. Подивіться на старічків - ось люди, гідні поваги. Женуться не за навороченістю вела, а саме за

здорового та активного способу життя

Ідея ж Велодня -

И основная задача показать, что нас - много, что есть интересная жизнь где ты не смотришь кино про чужие приключения, а участвуешь в собственных.

Так, саме у власних. Головна ідея саме у цьому.
прохожим

С равным успехом прохожим можно рассказывать о цитокинезе простейших микроорганизмов :)

Урса, так розкажи перехожим ТАК, щоб Шкодер на спальнику не заснув. Бо візьме та розкаже ще цікавіше. Розкажеш же цікаво - від мене респект та уважуха. Овації від вдячних слухачів. Що ж тобі потрібно ще?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прохожим

С равным успехом прохожим можно рассказывать о цитокинезе простейших микроорганизмов :)

если не рассказывать простым людям в доступной форме о "вело" то и количество велосипедистов не будет расти,

в "вело" нужно поппуляризировать тогда и народ подтянется

Ну-у-у... не знаю, не знаю...

Пару років тому я навіть не думав, що куплю велосипед. Але Діфото дав проїхатися на своєму канондейлі двопідвісному - і мені сподобалася м'якість ходу по грунту. Педальки легко було крутити. Тож купив собі теж двопідвіса.

Та якби мені перед тим розказали про манетки-касети-шифти-гріпси-глаголи-гідравліку і ще купу слів, яких я досі не всі знаю - може, це мене б спинило :)

Адже раніше в мене був тільки "Аист". Я його міг розібрати і зібрати, задню втулку (найскладніше, що було в тому ровері) розбирав, змазував і складав, поки нарешті не навчився складати :) Але щоб мити цеп, чи паритися зносом "зірочки"... Камери купувалися ті, що були на ринку, а не залежно від ніпеля. Сидіння були або шкіряні, або поролонові. Вєлік вважався тюнінгованим, якщо на ньому були динамік, фара і одометр на переднє колесо... а, ну і спиці чимсь гарно обмотані. А зараз? Блін, велокомп'ютери! :)

Тому якщо хочете заманити більшу кількість людей до вело - то в жодному разі не показуйте людям складність і нюанси, проблеми вибору рами, "обвісу". Навпаки - демонструйте комфорт (двопідвіси з "диванними" сидіннями, а не вузенькими позбавителями цноти), зручність в керуванні, легкість переносу на поверхи, легкий вибір потрібної швидкості і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого комусь так хочеться розказувати про велодеталі? Бо хтось купив собі перекідку за 500 баксів і хоче розказати всьому світу про це? Тіпа чим більше людей знатимуть про велодеталі, тим з більшою уважухою зацінять мій ровер?

ніпанятна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до речі да, гарна нагода наголосити власникам аістів і україн на тому, наскільки в них гавняні вєлікі і наскільки вони гавняні велосипедисти. для того треба запрошувати.

порийте сайт АВК. Тенденції змінюються на користь сітібайків. Одною з особливостей сітібайку є можливість не обмежувати себе у виборі одягу (від чаго концепція костюмованих чи тематичних пробігів).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Главное не праздник а ожидание праздника!! )))

Друже Бобер. Ти на велосипеді, шосейному, та поф. На мтб, по маршруту 15 давно їхав?

Якщо чесно, то навіть на на крузері страшно їхати :)

90% поважаючих себе та свої велосипеди, шосерів просто не виїдуть на це "Коло ям" в гоночному режимі.

Вряд чи наші чиновники та комунальні служби зможуть виправити ситуацію до дня "ВД"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до речі да, гарна нагода наголосити власникам аістів і україн на тому, наскільки в них гавняні вєлікі і наскільки вони гавняні велосипедисти. для того треба запрошувати.

порийте сайт АВК. Тенденції змінюються на користь сітібайків. Одною з особливостей сітібайку є можливість не обмежувати себе у виборі одягу (від чаго концепція костюмованих чи тематичних пробігів).

не байк красить людину, а людина байк...

Аісти теж бувають різні... )))

post-2373-0-06110500-1363161354_thumb.jp

post-2373-0-57655900-1363161358_thumb.jp

post-2373-0-17575000-1363161363_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже сильне враження, що особисті амбіції деяких оргів беруть гору над самою ідеєю Велодня. Ей, ви хоч не забули, що це СВЯТО для ВСІХ учасників? І завідомо зрозуміло, що ентузіасти на САлютах, ашан-байках, Українах не зможуть виграти змагання. Всі напевно забули Миколу-бороданя? Коли він зустрічав велосипедиста на "гірському" велі, він сміявся, і першим ділом запитував: "Де був, куди їздив максимально?.." Він на своїй Україні весь Крим об"їздив, і туди добирався не поїздом - велосипедом. Подивіться на старічків - ось люди, гідні поваги. Женуться не за навороченістю вела, а саме за

здорового та активного способу життя

Ідея ж Велодня -

И основная задача показать, что нас - много, что есть интересная жизнь где ты не смотришь кино про чужие приключения, а участвуешь в собственных.

Так, саме у власних. Головна ідея саме у цьому.
прохожим

С равным успехом прохожим можно рассказывать о цитокинезе простейших микроорганизмов :)

Урса, так розкажи перехожим ТАК, щоб Шкодер на спальнику не заснув. Бо візьме та розкаже ще цікавіше. Розкажеш же цікаво - від мене респект та уважуха. Овації від вдячних слухачів. Що ж тобі потрібно ще?

Чует мое сердце, Миро, поедешь ты в Крым своим ходом... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Одна

І з синім оком.)))))

Не пишу, просто читаю.. Всерівно двіжуху будуть мутити добре знайомі мені люди.. от на місці про все і домовимось.)

Я вже бачу 15 хв-ну гонку по маршруту №15. Сьогодні мені снилась.))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до речі да, гарна нагода наголосити власникам аістів і україн на тому, наскільки в них гавняні вєлікі і наскільки вони гавняні велосипедисти. для того треба запрошувати.

Я щось не доганяю... Велодень - це пропаганда здорового способу життя на двох колесах, чи пропаганда сучасних велосипедів?

druже, визначся :) то ти критично ставишся до понтування крутими детальками, то огівнянюєш тих, хто їздить на несучасних роверах...

Це ж не змагання в якомусь одному класі, де є вимоги до ТТХ велосипедів. Зрештою, а якщо в когось просто немає коштів на сучасний байк - то невже варто називати його двоколісного друга гівном? Напевно, ні.

Згадав я Амстердам. Так там всі їздять на "гівні" без перемикання швидкостей і дискових гальм. Крава не дасть збрехати. Але ж там велодень - кожен день :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до речі да, гарна нагода наголосити власникам аістів і україн на тому, наскільки в них гавняні вєлікі і наскільки вони гавняні велосипедисти. для того треба запрошувати.

огівнянюєш тих, хто їздить на несучасних роверах...

думаю, це іронія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до речі да, гарна нагода наголосити власникам аістів і україн на тому, наскільки в них гавняні вєлікі і наскільки вони гавняні велосипедисти. для того треба запрошувати.

огівнянюєш тих, хто їздить на несучасних роверах...

думаю, це іронія

Да, Ярчик, ты че-то не в ту степь. Наверное, с Друидом лично не знаком :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сорі шо смайлика не поставив. це дійсно була іронія. Інакше не приїджав би я якось на квест на батьковому "салюті".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, Ярчик, ты че-то не в ту степь. Наверное, с Друидом лично не знаком :)

Та я кілька разів той його пост перечитував, якось не міг якось повірити... ніде не було натяку на стьоб чи іронію :)

Соррі, добре, що все добре! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Другу Пиликану...Последний раз ездил этим летом, да...щас дороги почти нету но думаю что ее подлатают и будет не хуже чем в прошлом году. Если на МТБ бояться ехать по городу то не знаюб где тогда на нем ездить...

Главное не праздник а ожидание праздника!! )))

Друже Бобер. Ти на велосипеді, шосейному, та поф. На мтб, по маршруту 15 давно їхав?

Якщо чесно, то навіть на на крузері страшно їхати :)

90% поважаючих себе та свої велосипеди, шосерів просто не виїдуть на це "Коло ям" в гоночному режимі.

Вряд чи наші чиновники та комунальні служби зможуть виправити ситуацію до дня "ВД"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...