Перейти до змісту

Велодень 2013 - обговорення.


Рекомендовані повідомлення

Спасибо что помните меня ребята ))) Рекламой на радио занимался я...и звуком на велодне я тоже занимался ( колонки + усилитель + пульт + радиомикрофон ) И афишу делал я. Спасибо ребята!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 415
  • Створено
  • Остання відповідь

Колонну у Тама, вид сверху, снял когда-то Медкот со своего окна, я так понимаю.

от і на цей раз потрібно йому когось посадити з телевічком (якщо такий буде) :)

може краще коли вже визначимося що і хто для цього є, створити нову тему і там обговорювати деталі, що б цю не засмічувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спасибо что помните меня ребята ))) Рекламой на радио занимался я...и звуком на велодне я тоже занимался ( колонки + усилитель + пульт + радиомикрофон ) И афишу делал я. Спасибо ребята!!

А тут обсуждается организация будущего Велодня, а не перечисляются заслуги перед отечеством. Создай тему про заслуги, будем вспоминать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:0103:

Спасибо что помните меня ребята ))) Рекламой на радио занимался я...и звуком на велодне я тоже занимался ( колонки + усилитель + пульт + радиомикрофон ) И афишу делал я. Спасибо ребята!!

А тут обсуждается организация будущего Велодня, а не перечисляются заслуги перед отечеством. Создай тему про заслуги, будем вспоминать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені сподобались змагання в Гараджі після Велодня. Хотілося б цього року щось подібне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як вам ідея спереду після авто ДАІ пустити автомобіль з гучномовцями, крутити рекламу чи пісні на велосипедну тематику!

Можу запропонувати причіп до авто і через інвертор на 220V підключити апаратуру, або помісти гучномовці на дах авто!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще хотілося б відмітити такий ньюанс, що минулого року, коли роздавалися флаєри-запрошення на "Велодень-2012" можна було від багатьох почути, що у них немає якихось там "наворочених" велосипедів, а тільки звичайні ("Україна", "Аист" і тому подібне)! Я так зрозумів, що напевно у людей просто-напросто складалося враження, що на Велодень з'їжджаються власники "спортивних" велосипедів і тому подібне!

І тоді, реально трішки набридало пояснювати, що тип, модель велосипеда немає значення! А головне, що Ви в душі ВЕЛОСИПЕДИСТ і маєте будь-якого двоколісного друга:)

Було б добре якось це підкреслити (на цьому наголосити)! Тоді б, можливо, кількість учасників ВЕЛОДНЯ-2013 була б набагато більшою:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тексте флаера об этом говорилось. Ничего не поделаешь, стереотипы. Придется объяснять и дальше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У тебя есть велосипед? Ты любишь на нам кататься?! Тогда, Велодень дд.мм.гг для тебя!!! Таким образом, престижность вела отпадает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если к дядьке на Десне подойдет молодой человек, а еще, если в велоформе, шлеме, что б там не было написано в флаере (редко, кто читает, а еще реже воспринимает), надо будет и поговорить, и разъяснить, но закомплексованный забитый жизнью человек и после разъяснений не придет.

Про разные велосипеды писалось каждый год в флаерах. Поднимите, убедитесь. Если даже вы не заметили, или не зафиксировали, что уж о посторонних говорить. Психолгия.

Нам еще многое обговорить придется. Оставим, пока, дядек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вся соль ховається у стереотипах. наочний приклад "більшість вважає шо велосипед перше - це символ того шо в тебе немає гроше на машину і друге це транспорт для літа", подібно з тим як я на роботі пояснюю чим мій шоколад відрізняється від рошеновського. кароче "фа зе сістем" потрібно вести постійну просвітлювальну роботу, регулярно світитись на людях масово, щоб велосипедист це не було щось із розряду "вау"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вконтакті є група "Типовий Луцьк" Учасники - цільова аудиторія. Адміни нормальні (адмін небайдужий до вело) Думаю з задоволенням будуть розміщати рекламу Велодня ближче до події.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

может тогда вовсе устроим пробег на "Украинах"? imho, возможность одолжить такой байк на день-два есть у каждого. отмыть, смазать и поехать :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

может тогда вовсе устроим пробег на "Украинах"?

Но обязательно в велоформе и шлемах. Зрелище будет еще то!

Или наоборот, для полной исторической реконструкции, в фуфайках, ушанках, кирзовых сапогах, и с авоськами с хлебом и водкой на руле. А самые крутые - на "Украинах" с мешком травы, и с косой. ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так Driver ти правий, я являюся адміном цієї групи, я повідомляю учасників про всі велоподії, про Велодень того року робив багато постів, цього року цей день не залишеться без уваги))) :0155: :0155: :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Фіфото, з тебе лист на спонсорську допомогу. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бронюємо біг-борд біля Там-таму.

На ньому цьо фото:

%25D0%2592%25D0%25B5%25D0%25BB%25D0%25BE%25D0%25B4%25D0%25B5%25D0%25BD%25D1%258C_01.jpg

і текст:

25 травня

Велодень - 2013.

Від малого до великого!

Вдаримо велопробігом по маршруту 15.

Старт: Театральний майдан об 11-00

Фініш: Театральний майдан за дві години.

Провітри свого "металевого коня"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки раз бачу цю фотку тащусь від маленької дівчинки. (коли я бачу її на байку та ще й в шоломі я впевнений за майбутні покоління) соррі за оффтоп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім так принципово, що на велопробіг приїде не 500, а 600 учасників? Минулого року слюні пускали: "до тисячі піпла!!!". Мені потім розказують: а ти вкурсі, що більше тисячі велосипедистів проїхало містом? А порахували - суцільне розчарування.

Я от про що. Вже сформувався певний стабільний контингент учасників, яких не треба більше припрошувати і переконувати. Як на мене, питання вже треба ставити не в тому, щоб примножити, а в тому, щоб зберегти існуючий. Приїхали раз, нормально... приїхали другий - більш-менш... який сенс їхати третій, якщо нічого не змінюється?

Щоб люди мали бажання приїжджати щороку на велодень, треба організувати свято.

Не обовязково для цього використовувати великі бюджети. Достатньо звернутись до досвіду велопробігів інших міст. Наприклад, організувати конкурси костюмів, або тюнінг велосипеда. ну шось таке. як на мене, навіть доцільніше найняти якогось "гаваруна", який годину перед стартом буде розповідати у мікрофон якісь цікаві історії чи анекдоти на велотематику.

А припрошувати власників "україн" - це зайві, нікому не потрібні зусилля. Якщо минулого року мені сподобалось, цього року я приїду з дружиною і сином. А ще за рік підсадив на байк брата, який також ймовірно приїде з дружиною. Рахуйте, куди краще інвестувати ресурс велодня .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для того чтобы было интересно нужно зрелище, можно сделать выставку ( разновидности велосипедов ) щитов 20 на которых будут несколько рубрик, пригласить наших велоспортсменов, у нас есть вроде призерка олимпиады по маунтинбайку. Конкурс командный, полность собрать велосипед, сделать все таки гонку по городу на между в класе шоссе и МТБ. Разыграть нормальные призы, в виде нормальных велокомпонентов, пригласить диджея и МС, взять нормальны звук, договориться с местным тв и радио. Выехать всей бандой потом на природу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чтобы сделать гонку по городу, надо этот город сначала перегородить :smile3: в позапрошлому году была шикарная гонка по старому городу, вся "охрана" трассы производилась своими силами, от местной власти требовалось только разрешение и утверждение маршрута. imho, куда реальнее сделать гонку, скажем, по парку. даже не по Леси, а ботаническому саду. два километра со стороны детской железной дороги (старт от Слона, либо со двора Дворца), продумать обратный круг, либо через Сапалаевку, на Чехова и потом по Коперника, со "спрыгом" на Светлой (цуко, лестница). либо влево на Восьмое марта (как вариант, дальше до Клары Цеткин, оттуда на Клима Савуры, и на Восьмое марта).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В парке на джд я уже придумывала круг, есть неплохой вариант. Без лестниц, конечно, не обойтись. Но кто возмется за организацию гонки? Мне уже не хочется.

Насчет призов, классная идея, только теперь еще найти спонсоров щедрых, с хорошими призами.

Выставка интересных велосипедов? А где вы их возмете?

Если есть идеи, то предлагайте сразу их решение. Иначе, пустой треп, как обычно.

пс: У нас есть призерки различных международных гонок. На олимиаде у нас было максимум четвертое, на треке, по мтб - 13-е. И что они должны по вашему демонстрировать на Велодень? Свои медальки, что ли? Че-то я не поняла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...