Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Доброго времени суток. Дело в том, что хочу пройти профилактику заболеваний, ну и в связи с этим хочу обследоваться, сдать анализы, в общем произвести диагностику органов и функций.

Так вот, в гос. учреждениях, я так понял, это делать бестолку, так как не хватает новешего оборудования, да и подход к этому заставляет желать лучшего. Хочу попросить совета, в какую клинику можно по этому вопросу обратиться?

П.С. Знаю "Благомед", - был там разок, что скажите по этому заведению? Лично мне показалась достаточно денежно затратной. Но лучше вариантов пока не нашел. "Интавит" еще слышал, но даже не в курсе о возможностях и подходе. Хочу услышать ваши варианты и предложения, спасибо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь

В Рівному по вулиці 15 Липня є хороших діагностичний центр. Наші лікарі часто туди відправляють на узі .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Рівному по вулиці 15 Липня є хороших діагностичний центр. Наші лікарі часто туди відправляють на узі .

А чим відрізняється те узі яке можуть зробити там від того що можуть зробити у Луцьку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

phantom, як мінімум спеціалістом, який робитиме саму УЗД. Ну і сучасністю обладнання.

"Интавит" еще слышал, но даже не в курсе о возможностях и подходе.

Інтавіт то зовсім не то. Там "діагностика" специфічна \десь тут на форумі була темка\ і жити будете тіки якщо купите ліки, що продаються саме в них :). Принаймні, так було кілька років тому коли я там була.

Сьогодні з маршрутки бачила рекламу на будинку де VAB-банк на Винниченка \зупинка "університет"\ ще якого Євро діагностичного центру... Сама не була, не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Рівному по вулиці 15 Липня є хороших діагностичний центр. Наші лікарі часто туди відправляють на узі .

Наши это с местных поликлиник?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Рівному по вулиці 15 Липня є хороших діагностичний центр. Наші лікарі часто туди відправляють на узі .

Сама з Рівного, скажу єдине, лікарі там є хороші і є, як кругом, не дуже )))))) А ціни , з року в рік, підвищуються , за одну й ту ж процедуру, можна заплатити по різному, УЗД там перший раз робила за 100грн., а наступний раз в пол -ці за 45грн, правда в черзі трохи вистояла. Тому кожен вибирає те, що йому по кишені...... Діагностичний центр знаходиться по вул. 16 Липня )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, обстеження варто робити в профільних спеціалістів. Бо загальне обстеження усього організму, це "обо всём и ни о чем". Знайдуть у вас кучу болячок, які лікуються чудо-таблєтками саме з аптеки діагностичного центру і на тому буде все. У Луцьку є хороші лікарі УЗД, які спеціалізуються на тих чи інших органах. Якщо хочете обстежити весь організм, то варто витратити більше часу, походити по різним УЗД, але мати достовірні результати.

І з власного досвіду. Здала аналіз крові в сучасній лабораторії. Отримала на руки результати на листку А4 формату, де порядка 20 різних показників. Переважна більшість лікарів поліклінік просто не вміють їх читати і не знають, що вони означають. Мені пояснював, що і до чого, знайомий лікар з міської лікарні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Рівному по вулиці 15 Липня є хороших діагностичний центр. Наші лікарі часто туди відправляють на узі .

Наши это с местных поликлиник?

Так, моїй донечці робили узд тазобедрених суставів, сам лікар казав що до наших не варто йти, бо вже мав практику дуже сумну, дитина залишилась інвалідом на усе життя. Також подрузі порадили звернутись туди, бо з її діагнозом її у нас просто залікують, замість якісно вілікувати.

В Рівному по вулиці 15 Липня є хороших діагностичний центр. Наші лікарі часто туди відправляють на узі .

Сама з Рівного, скажу єдине, лікарі там є хороші і є, як кругом, не дуже )))))) А ціни , з року в рік, підвищуються , за одну й ту ж процедуру, можна заплатити по різному, УЗД там перший раз робила за 100грн., а наступний раз в пол -ці за 45грн, правда в черзі трохи вистояла. Тому кожен вибирає те, що йому по кишені...... Діагностичний центр знаходиться по вул. 16 Липня )))))

Просто давно було, і взагалі стараюсь ті часи меньше згадувати, тому помилилась вулицею. Але переконана, що варто піти один раз заплатити спеціалісто, ніж тратити час на різних малокваліфікованих. Скупий платить двічі, а при нашій медицині , можна винести останнє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось такий мед. центр мені радили:

a9c26f8747.jpg

16e363c24d.jpg

Кажуть що до них приїжджають люди з інших областей, бо дуже добре вони працюють, і лікарі кваліфіковані. І ціни прийнятні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

maxima5171,а ви в свою чергу поширюте фігню і далі радите це шарлатанство чистої води і гомеопатичне плацебо.

Злой критик: Как я был биорезонансным диагностом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я до цього центру медичного не маю ніякого відношення.

Якщо це шарлатанство то доведіть. Ви там були? Що там було не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новейшее оборудование для проведениия профосмотра и не нужно. Если ничего не беспокоит в возрасте 20-35 лет, тогда достаточно общего анализа крови (с формулой), общего анализа мочи, флюорографии, ЕКГ, осмотра терапевта, стоматолога, гинеколога (естественно, женщинам). В связи с эпидситуацией, не лишними будут анализ крови на ВИЧ и реакцию Вассермана

Если что-то беспокоит, то начинать нужно все равно со своего терапевта (семейный врач по новому), который должен разобраться какие обследования нужны и к какому специалисту направит.ь. В связи с низкой репутацией участковых терапевтов, желательно иметь провереного "врача - специалиста широкого профиля" или воспользоваться рекомендацией хороших знакомых.

Про оборудование. Ни один частник не может себе позволить столько и такого дорогостоящего оборудования, как бюджетные больницы города Луцка. (См. сайт УОЗ ЛМР lutskzdorov.org.ua - слайды про итоги 2012 года). Тем более, что лаборатории комунальных учереждений ежегодно проходят внешнюю акредитацию на достоверность результатов.

Про специалистов. В частных клиниках по совместительству работают те же врачи, которые до обеда работают в комунальных учереждениях.

Про "Благомед". Неплохое оборудование, хорошие специалисты.

Итого. Разница в отношении - в бюджете Вы никому не нужны, работа ведется из чувства долга и надежды на вознаграждение. У частника Вы также никому не нужны, но нужны Ваши деньги - поэтому работает маркетинг и Вам улыбаются.

В случае некачественного обслуживания (ошибочной диагностики, неправильного лечения) правды тяжело добиться и там, и там.

Что делать. Искать семейного врача, который будет вам проводником в медицинской отрасли и сам определит куда лучше обратиться в каждой конкретной ситуации.

П.С. Диагностика "всего организма" за 15-30 минут и 200-1000 грн. не реальна. Кому это не понятно, прошу мой пост не читать. Все способы этой дагностики основаны на модификациях методик Риодораку и Фоля. Описание есть в интернете. Может использоваться как предобследование перед рефлексотерапией.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самый простой путь: в поликлинику по месту жительства (среди наших семейников есть немало хороших специалистов). Если с участковым не повезло, то проводите разведку среди пациентов или идете к начмеду (зам глав врача) и рассказав свои пожелания - просто по-человечески спрашиваете. Нормальному человеку нормальный врач никогда не откажет в помощи.

Будте проще. 8-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можно сделать так:

- сдать общий анализ крови, биохимию, мочу (Диагностический центр 1 этаж детской поликлиники за ЦУМом или в лаборатории областной детской больницы),

- сделать УЗД всего чего можно (в том же Диагностическом центре: Цюх - прекрасный доктор)

- в своей поликлинике - кардиограмма, флюорография + ФГС

И с этим всем к терапевту. Терапевт просмотрит и посоветует более профильных врачей, исходя из результатов анализов. Хотя, зачастую терапевты у нас начинают что-то выписывать (лично я этому не доверяю ну, или мне не попадался адекватный терапевт) - тут всё начинается индивидуально, если плохая ФГС - к гастроэнтерологу и т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Диагностический центр 1 этаж детской поликлиники за ЦУМом

Не треба в той "центр"! Моя мама пройшла там обстеження - знайшли каміння в нирках 3,5см (!!), вона вже в паніці була... А пішла в обласну лікарню - сказали все в порядку у вас, навіть пісочку немає. І досі все в порядку, "каміння" не турбує :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В "Діагностичному центрі" мінімум 3 лікарі УЗ діагностики (це ті, яких я знаю). Суб’єктивні враження пацієнтів про всіх різні. Особисто, можу рекомендувати (переходимо на особистості) Корінчука Василя Миколайовича. Приймає як в Центрі, так і на основному місці роботи (Луцька міська клінічна лікарня) за графіком. Обладнання достатнє для огляду органів черевної порожнини та сечостатевої системи і там і там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Восени ходив в благомед. Враження досить таки позитивні. Звісно шо все платно. Прийом в терапевта був 70грн. Але спеціалісти адекватні. Рентген, УЗІ і т.п. мають своє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тяпницю я вкотре щось розчарувався в другій поліклінніці і пішов в Благомед.

100 грн за прийом терапевта ніби і дорого, але якщо врахуватий той факт, що не сидиш в черзі і виписали лише один препарат а не всякого лайна на 300грн, як зазвичай робить дільничий лікар - то ніби і халява :)

Тра було ще аналіз крові зробити і рентген. І тут настала пєчалька... чи грустішка... корочше халепа

Наскільки професійно і прикольно мені зробили аналіз крові - настільки ж зле зробили рентген за 180 грн. Сумно що такий крутий заклад не може собі дозволити рентгенолога. Рентген робить лаборант, а рентгенолог потім лише описи пише.

А це якби не цифрове фото і не зробиш 5 кадрів шоби потім вибрати кращий.

Посєму мій висновок: ідея хороша і дуже необхідна як альтернатива нашій "безкоштовній медицині", але реалізація - ну як адреналін-сіті :) ніби і гарно, но якось частково "через жопу".

Хоча звичайно я не був в інших лікарів, яких там ше багато - то можливо і помиляюсь.

P.S.: хочу помилятись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Благомед - це тіж лікарі, що приймають в поліклініках, лікарнях... після однієї зміни їдуть на приватну практику. дехто арендує кабінет. складає графік сам.

Два рази була на прийомі. Знаю, що щоб без затримок потрібно записуватися першим клієнтом на зміну. аде обидва рази лікарі приходили з попереднього місця роботи з запізненням.

Плюс - кукушку зроблять швидко і номально. Вроді і гланди промивають, як у Віговського.

Ренген якісний. УЗІ - апарат декларують як найкращий і для для дітей.

Мінус - треба терміновий аналіз крові чи що, без черги. в Благомеді візьмуть з 9.00 ранку. і результат буде на завтра. нафіг він мені завтра, якщо потрібно терміново визначитися про прийом антибіотиків?

Аналізи крові - Синево ( суми конечно ще ті..)

або напроти Приватбанку на Відродження є якась лабораторія з хорошим Сіменсовським ти чеським обладнанням. аналізи роблять швидко, на місці, а не відправляють на Київ як Синево.

А взагалі я в дикому захваті від Львівського Центру Святої Параскеви. Дорого. Але воно того вартує. Ідеально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...