Перейти до змісту

Що переглянути коли новинок не вистачає?


Vadimm

Рекомендовані повідомлення

Отже, тема створена для з метою обмежити публікації фільмів які не є новинками (з моменту прем"єри минуло 5 і більше років) в сусідній темі Що переглянути? Part 2, оскільки багато користувачів форуму частенько переглядають фільми п"ятирічної і більше давності, але публікація їхня обмежена правилами тієї теми. Тому якщо ви щось збираєтесь тут опублікувати - будь-ласка, зформулюйте якийсь власний відгук - чому саме цей фільм вартий уваги (підрозумівається що ви його переглянули).

Почну з себе. Даний фільм я переглядав як мінімум 4 рази і розібрав його на цитати. Саме з цього фільму відбулося моє знайомство з творчістю геніального Квентіна Тарантіно і саме його прийом коли фільм ділиться на певні епізоди які в подальшому перемішуються в нехронологічній послідовності зараз використовують інші режисери. До речі, спробував його розрізати і зклеїти у відеоредакторі саме в хронологічній послідовності - вийшло якось банально і нецікаво.

kinopoisk.ru-Pulp-Fiction-1994405.jpg

Название: Криминальное чтиво

О фильме: Двое бандитов Винсент Вега и Джулс Винфилд проводят время в философских беседах в перерыве между разборками и «решением проблем» с должниками своего криминального босса Марселласа Уоллеса. Параллельно разворачивается три истории.

В первой из них Винсент присматривает за женой Марселласа Мией и спасает ее от передозировки наркотиков. Во второй рассказывается о Бутче Кулидже, боксере, нанятом Уоллесом, чтобы сдать бой, но обманувшим его. Третья история объединяет первые две — в кафе парочка молодых неудачливых грабителей — Пампкин и Хани Бани делают попытку ограбления, но Джулс останавливает их.

Год выпуска: 1994

Жанр: триллер, криминал

Страна: США

Продолжительность: 02:34:56

Режиссер: Квентин Тарантино / Quentin Tarantino

В ролях: Джон Траволта, Сэмюэл Л. Джексон, Ума Турман, Брюс Уиллис, Харви Кейтель, Тим Рот, Мария Де Медейрос, Дуэйн Уайтейкер, Розанна Аркетт, Лоуренс Бендер, Стив Бушеми, Бронах Галлахер, Сьюзан Гриффитс и т. д.

Оценки:

Kinopoisk - 8.620 (№18 в топ-250 фильмов Кинопоиск)

IMDB - 9.00 (№4 в топ-250 фильмов IMDB)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 377
  • Створено
  • Остання відповідь

1279127178_1.jpg

"Элизабеттаун"(2005)В одночасье потеряв работу и девушку, молодой дизайнер Дрю Бэйлор собирается покончить с собой. Другое несчастье заставляет его вернуться в родной провинциальный городок. В полёте он знакомится со стюардессой Клэр…

...У меня много любимых фильмов, но когда друзья спрашивают что посмотреть...знаю, что если назову этот, не прогадаю...Он будет интересен парням, так как он о парне, не об идеале, с перекачанными бицепсами и неправдоподобном успехе во всем, а даже наоборот, об умении справиться с невзгодами.И девушкам, так как в нем есть Она...наверное Она...это каждая из нас...Кирстен Данст воплотила образ, в котором каждая

девушка, женщина узнает себя...в чем то...Ну а Орландо...как по мне это одна из его самых лучших ролей...Остальные актеры вас тоже не разочаруют, Алек Болдуин, Сьюзан Сарандон - мне для успеха фильма и их достаточно)))))))

Отдельно нужно сказать о саундтреке...ни в одном фильме он так не передает все происходящее...скачала сразу после просмотра, наверное лет 5 назад и до сих пор наслаждаюсь...Кстати, в его создании принимала участие вся съемочная команда, каждый приносил песню, которая, как ему казалось, подходит, то есть...он подобран действительно с душой)

Ну и напоследок цитата( а таких, веселых и полных смысла, там пруд пруди)" Добро пожаловать на ежегодную встречу тех, кто прибыл сюда, чтобы встретиться!… Мы обязательно встретимся еще!!", но наверное она и о данной теме(давно такой не хватало)))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Володар Кілець, режисерські версії - по 3 години кожна :)

И вечеринка для просмотра в стиле ВК и все в костюмах народов Средиземья!!!!И смотреть обязательно в оригинале(можно с русскими/украинскими субтитрами)... :D :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почну з себе. Даний фільм я переглядав як мінімум 4 рази і розібрав його на цитати. Саме з цього фільму відбулося моє знайомство з творчістю геніального Квентіна Тарантіно і саме його прийом коли фільм ділиться на певні епізоди які в подальшому перемішуються в нехронологічній послідовності зараз використовують інші режисери. До речі, спробував його розрізати і зклеїти у відеоредакторі саме в хронологічній послідовності - вийшло якось банально і нецікаво.

Якби ще й назву сказав, було б взагалі чудово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почну з себе. Даний фільм я переглядав як мінімум 4 рази і розібрав його на цитати. Саме з цього фільму відбулося моє знайомство з творчістю геніального Квентіна Тарантіно і саме його прийом коли фільм ділиться на певні епізоди які в подальшому перемішуються в нехронологічній послідовності зараз використовують інші режисери. До речі, спробував його розрізати і зклеїти у відеоредакторі саме в хронологічній послідовності - вийшло якось банально і нецікаво.

Якби ще й назву сказав, було б взагалі чудово.

ну да... :_04:

Здогадатись - неможливо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почну з себе. Даний фільм я переглядав як мінімум 4 рази і розібрав його на цитати. Саме з цього фільму відбулося моє знайомство з творчістю геніального Квентіна Тарантіно і саме його прийом коли фільм ділиться на певні епізоди які в подальшому перемішуються в нехронологічній послідовності зараз використовують інші режисери. До речі, спробував його розрізати і зклеїти у відеоредакторі саме в хронологічній послідовності - вийшло якось банально і нецікаво.

Якби ще й назву сказав, було б взагалі чудово.

Догадуюсь что это "Криминальное чтиво" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4541.jpg

Фільм "Шоу Трумана"

http://rutor.org/tor...ot-element-team

Представьте себе, что вы вдруг начинаете понимать, что все вокруг вас — декорации, а люди — актеры, притворяющиеся теми, кем они вам кажутся. Весь ваш мир оказывается большим телесериалом, где вы исполняете главную роль, даже не подозревая об этом. Вся ваша жизнь — результат работы автора телешоу, которое вот уже тридцать лет смотрит вся планета, начиная с момента вашего рождения.

В такой ситуации оказался Труман, главный герой картины. Будет ли он продолжать жить в безопасном мире, где, как он теперь знает, у него практически нет свободы выбора, или все-таки выйдет из «игры» и станет сам хозяином своей судьбы, в которой его ждет не запланированная сценарием девушка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таких фільмів можна назвати десятки і сотні... З останніх, якв переглядав в черговий раз:

Кримінальне чтиво (Гоблін)

Шоут Трумана

Бондіана (дивлюсь з кінця і до 60-х років) :)))

Крривавий четвер (гоблін)

Природжені Вбивці

і ше купа інших файних кіношедеврів, які перераховувати нема сенсу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таких фільмів можна назвати десятки і сотні... З останніх, якв переглядав в черговий раз:

Кримінальне чтиво (Гоблін)

Шоут Трумана

Бондіана (дивлюсь з кінця і до 60-х років) :)))

Крривавий четвер (гоблін)

Природжені Вбивці

і ше купа інших файних кіношедеврів, які перераховувати нема сенсу...

Да таких фильмов сотни, но тут никто никуда не спешит, и уж если так состоит дело, то можно стараться закидывать сюда фильмы, которые не обязательно все видели, и он не являются еще "классикой" но стоят того, чтобы их посмотреть...ИМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будь ласка вказуйте хоча б назву фільму, постер не завжди буде відображатись, наглядно - перший пост.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Два українця - три гетьмана. Мало вам правил Борди і її модераторів, то тепер ще й юзери почали створювати свої теми і свої правила в них. Я плакав від умілєнія, коли відокремили серіали від новинок, то тепер ще й фільми розділяють. Дайош нові теми "комедія", "драма", "трилер", "клубнічка", "2013", "2012", "2011" і т.д.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну да... :_04:

Здогадатись - неможливо!

Хто такий Квентін Тарантіно? {sarkasm}

А серйозно - наводили тут порядок, наводили, розбили на окремі теми обговорення того, що дивимось, домовились, як оформляти пости, а тут на першому пості - щось описано привабливе, а що? Ні посилання, ні назви, лиш картинка із титулки якогось рейтингу. Не всі ж тут старпьори чи любителі кін того режисера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Два українця - три гетьмана. Мало вам правил Борди і її модераторів, то тепер ще й юзери почали створювати свої теми і свої правила в них. Я плакав від умілєнія, коли відокремили серіали від новинок, то тепер ще й фільми розділяють. Дайош нові теми "комедія", "драма", "трилер", "клубнічка", "2013", "2012", "2011" і т.д.. :)

А вам что...жалко???У любителей кино свои замолоты и тараканы...вам это как то мешает?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Истории обыкновенного безумия 1981

1285865300_p.jpg

кіно не для кожного звісно але режисер так класно передає емоції та проблеми сучасного суспільства що справжньому цінителю артхаусного кіно пройти мимо цього шедевра собі дорожче.

+бонус

Последняя женщина 1976

тут вже більш відвертий фільм про стосунки сьогодення...

kinopoisk.ru-La-derni_26_23232_3Bre-femme-800558.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Володар Кілець, режисерські версії - по 3 години кожна :)

да ну? А по 4 не хочеш? :)

Торрент Властелин колец: Кинотрилогия / The Lord of the Rings: The Motion Picture Trilogy [Extended Editions] (2001/2002/2003) 1080p BDRip

Продолжительность: 03:48:17 | 03:55:30 | 04:23:15

АГА!

МОжна всі 6 частин "Зоряних війн" передивитися!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вам что...жалко???У любителей кино свои замолоты и тараканы...вам это как то мешает?

Я десь написав що мені жалко? Я за людей переживаю. :) Самі себе в стойло заганяють як під час стенфордського тюремного експерименту. До речі, щоб не флудити, про цей експеримент знято декілька фільмів, якраз в тему "що переглянути". Так і називаються - Експеримент

Експеримент (2001)

Експеримент (2010)

Подивіться, зрозумієте про що це я патякаю: два українця - три гетьмана.

п.с. Я також "любітєль кіно", просто без тараканів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли нема що дивитись, то лiзу на рутрекер й там е збiрки фiльмiв по акторам, деякi фiльми улюблених акторiв так подивився вперше, так дивився Джекi Чана, Н.Кейджа, Д.Вашингтона, зараз Уiллiса дивлюсь, дещо бачив (й передивлююсь), дещо не сподобалось (не додивився й до середини), а дещо вiдкрив нового й цiкавого для себе, особливо з фiльмiв 90х рокiв

Оффтоп - жаль людішек которі ублажить сібя родного не способни потратить час на поіскі нужного за содержанієм фільма спрашивають совета у людей зачастую такіхже самих нічтожних с отсуствієм вкуса.

якщо не брати до уваги надмiрну грубiсть у висловленнях, то я тут з тобою згiдний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2246f54b1733b2bce5cad933aacd3eaf.jpg

Русское название: Крупная рыба

Оригинальное название: Big Fish

Страна: США

Производство: Columbia Pictures Corporation

Год выпуска: 2003

Жанр: фэнтези, драма, детектив, приключения

Режиссер: Тим Бёртон / Tim Burton

В ролях: Юэн МакГрегор (Ed Bloom - Young), Альберт Финни (Ed Bloom - Senior), Билли Крудап (Will Bloom), Джессика Лэнг (Sandra Bloom), Хелена Бонем Картер (Jenny - Young / Jenny - Senior / The Witch), Элисон Ломан (Sandra Templeton Bloom), Роберт Гийом (Dr. Bennett - Senior), Марион Котийяр (Josephine), Мэттью МакГрори (Karl the Giant), Дэвид Денман (Don Price), Мисси Пайл (Mildred), Лаудон Уэйнрайт III (Beamen)

Дублёры: Евгений Иванов (Ed Bloom - Young), Александр Баргман (Will Bloom), Ольга Ефимова (Mildred), Ольга Вечерик (Ruthie)

Краткое описание:

Однажды Эд Блум из Алабамы решил поймать гигантскую рыбу, по слухам, обитавшую в реке. А поскольку рыба была уникальная, то и наживка для нее была не простой - золотое кольцо... Так начиналась любимые байки вечного выдумщика и фантазера Эда, которые он рассказывал сыну Уиллу. Но вот Уилл вырос, перестал верить в сказки и понял: несколько неправдоподобных историй - единственное, что он вообще знает о загадочной молодости отца! Блум-старший уже стар и болен, пришло время оставить россказни-прибаутки и поговорить с ним на чистоту, но что если... Эд всегда говорил правду?!

tt0319061/"]tt0033045.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спеціально для принципових додав назву фільму.

Ця тема а також "серіальна" створені для того щоб максимально розвантажити тему "Що переглянути Part 2". Якщо комусь не подобається що кілька чоловік намагаються якось розвивати і наповнювати розділ "Відео" - то будь ласка - можете просто не читати. Можете створити сусідню, кращу ніж ця тема і я з радістю закрию свою.

Далі, nickel, ми ж не постимо в одну тему і прикольні анімації і прикольні картинки і картинки з уматними текстами, так? Plum розмежував мух від котлет і правильно зробив. Хоча між собою вони схожі так само як "серіали" з "боянами" і "новинками". То чому б не скористатись аналогічним розмежуванням?

Як на мене, такий формат публікацій релізів який був запропонований Arden"ом набагато кращий і зручніший того що був перед цим - окремому фільму - окрема тема.

Буду краток. Закривайте.

Тема створювалась не для того щоб сформувати якийсь "сухий" список кіношедеврів, а для того щоб людина яка наткнулася на фільм, наприклад, "Політ над гніздом зозулі", з чийогось відгуку зрозуміла чому саме варто його переглянути. А не тому що він №х в топ-250. Знаю немало людей які полюбляють фільми але при цьому "Політ над гніздом зозулі" чи "Список Шиндлера" для них - пустий звук. Тому і просив щоб користувачі залишали відгуки про певну стрічку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кілька чоловік намагаються якось розвивати і наповнювати розділ "Відео"

копіпастою з інших ресурсів.

Дякую, поржав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...