Перейти до змісту

Найкращий життєвий мультсеріал


LarryCrab

Найкращий мультсеріал  

141 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Да и цензуры из той же эпохи, ой как не хватает.

в росії заборонили "Ну постривай!", бо Вовк курить, хуліганить, п'є (десь там) іт.п.. прикро.. ми виросли на цих мультиках. І ЗАВЖДИ знали, що те, що робить вовк - погано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 67
  • Створено
  • Остання відповідь

"Маша и медведь" взагалі не можна показувати дітям.

Ну якщо "Машу і Мєдвєдя" не можна показувати дітям, то тим більше їм не можна показувати всіляких "Губка Бобів", "Трансформєрів", "Чєрєпашок ніндзя" і тому подібного. Бо якщо "Маша і Мєдвєдь" - хоча б добрий, позитивний мультик про звірят і Машу, то останні - сповнені негативу, хворобливої уяви режисера і несмаку сценаристів-мультиплікаторів-продюсерів (не пінайте за шедеври дев"яностих, я сам їх дивився із захватом).

На мою думку хороший мультик для дитини - це мультик в якому молодий глядач бачить доброту, позитив, мораль, реалізм, який в доступному вигляді доносить яким треба бути а яким - ні, а не тупе заповнення ефіру чучєлами які вміють розмовляти.

Але тема про ЖИТТЄВИЙ мультсеріал, тому вибачайте за офтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку хороший мультик для дитини - це мультик в якому молодий глядач бачить доброту, позитив, мораль, реалізм, який в доступному вигляді доносить яким треба бути а яким - ні, а не тупе заповнення ефіру чучєлами які вміють розмовляти.

Наведіть приклад чи серію, де Маша не устраює рознос всього своєю гіперактивністю, і адекватно реагує на Ведмедя (образ дорослого). Вона завжди пустує і в своє задоволення, робить все що хоче. Так в мультику показано, що мішка щось там пробує змінити, але безрезультатно в 95%. А весь той позитив в мультику криє домінативна зневага над старшим (відверте знущання над Ведмедем). Подивившись таке, дитина автоматом використавує цю модель поза телевізором.

І зараз вже нормальним стало, коли дитина при гостях капризнічає і посилає прямим текстом батьків, а ті виправдовуються. Мене б дід з батьком, на півроку вперед за раз просвітили б. Доречі ці ж настанови досі працюють. А от в сучасного покоління послати незнайому людину, це пріоритет №1.

Ну спанчбоби і т.п. непотріб, готує діток до західної системи цінностей, працюй, розважайся, але вище голови не піднімайся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В общем туго сейчас с достойными мультфильмами, очень туго. В который раз убеждаюсь что советский олдскул был и остается лучшим вариантом для детей и взрослых.Да и цензуры из той же эпохи, ой как не хватает.

+1! я от теж малому не міг знайти якогось толкового серіалу з нових, скачав олдскульний Крот - то і дитині не соромно показати, і сам тащусь, ностальгія, блін ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз уж тут отошли от обсуждения мультбелиберды заявленной ТС в опросе, не в обиду, просто ИМХО, поделюсь и своим опытом. Songoku, вы боритесь за наполнение мультфильмов моральными нормами, примерами в поведении для детей...тогда "Лунтик" в самый раз....там четко обозначено, что такое хорошо, что такое плохо...гусеницы - ярко выраженные негативные персонажи, на примере которых, дети понимают, как и почему поступать плохо. Больше особо вредных персонажей нет и все всегда заканчивается хорошо, ну и кроме самого Лунтика там все персонажи существующие в природе букашки)))))))))))))) Мой младший очень любит этот мульт, а я довольна, тем, что он в нем видит. да, картинка желала бы лучшего, но...имеем то, что имеем.Старшая дочка(8лет) полюбила "Фиксики" и опять же ее выбор мне понятен и я рада что он такой. Мультфильм и обучает и морали учит, главный герой, замечательный мальчуган, абсолютно нормальный ребенок, который и ошибаться может и признавать ошибки....Фиксики, конечно, фантастические персонажи, но посмотрев мульт, понятно почему и понятно, что без них никак))))

"Барбоскины", тоже неплохой и, кстати, довольно жизненный сериал для детей, моим нравится и песню малый где то в год стал петь из него)))

Запретила я включать детям "Winx", дочка не очень рада была, так как девочки одноклассницы смотрят, но особо не страдает. Мало того, что ахинея полная в мультфильме, так доча еще как то заявила, что по сравнению с Winx, она толстая и ей пора на диету....(она высокая и стройная девочка, не склонная к полноте),после этого мульт в доме табу.

В общем такие соображения, так много, потому что да, я мама в декрете и я знаю как зовут дедушку Лунтика))))))))))))))(Шершуля, кто не знает)))))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наведіть приклад чи серію, де Маша не устраює рознос всього своєю гіперактивністю, і адекватно реагує на Ведмедя (образ дорослого).

Ти знаєш, а в мене дочка також дома рознос робить, але при цьому вона ніколи не пошле дорослого (і в майбутньому також) тому що в свій час немилосердно за це "відгрібала", так само як і за сміття мимо урни і тп. В мультику крім всього показано що Маша вкінці розуміє де була помилка, тобто є мораль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Arven Rivendell

Повністю згоден. Тому в нас з жінкою, список мультів настільки малий....

2 VadimM

Це як пожежі в лісі, тобто краще щоб розгорілося в лісі, а потім геройськи це все гасити??? Чи може краще недопустити до возгорання?? Нагадує дії наших політиків, так ми знаємо що красти погано, але ми ж це вже зробили, просто час від часу засуджуємо це дійство.

В мому дитинстві рознос був не прийнятний навіть в малих формах, з цим було строго. Зараз же, бачу що в друзів діти неконтрольовані взагалі і дуже боюсь, втратити контроль у виховані своєї. Адже саме в дитинстві закладаються директиви поведінки дитини на все життя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Songoku, те що в мультфільмі і те що в мене - це називається дитячі пустощі, так, інколи б"ється посуд, видьоргуються вазони з корінням чи падає з полиці мікрохвильовка, але ж не тримати дитину як арештанта, тим більше що темперамент відповідний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...гусеницы - ярко выраженные негативные персонажи, на примере которых, дети понимают, как и почему поступать плохо. Больше особо вредных персонажей нет

Є! П'явка. Вона постійно верещить, як навіжена, і зі всіма в конфлікті.

Меншеньке полюбляє "Масу" ("Маша и Медведь"), і не можу я їй відмовити в задоволенні.

А я зі свєю старшою доцьою (11 років) полюбляємо Сімпсонів. Там вказане в сатиричній формі все прогнивше наше суспільство, оскільки сучасне українське суспільство увібрало весь негатив американського. Ну звісно перегляд мульта не проходить без роз'яснень типу "чому", "навіщо", і здається моє чадо частково розуміє смисл (сподіваюсь). :0026:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...гусеницы - ярко выраженные негативные персонажи, на примере которых, дети понимают, как и почему поступать плохо. Больше особо вредных персонажей нет

Є! П'явка. Вона постійно верещить, як навіжена, і зі всіма в конфлікті.

Меншеньке полюбляє "Масу" ("Маша и Медведь"), і не можу я їй відмовити в задоволенні.

А я зі свєю старшою доцьою (11 років) полюбляємо Сімпсонів. Там вказане в сатиричній формі все прогнивше наше суспільство, оскільки сучасне українське суспільство увібрало весь негатив американського. Ну звісно перегляд мульта не проходить без роз'яснень типу "чому", "навіщо", і здається моє чадо частково розуміє смисл (сподіваюсь). :0026:

Ну да, при пиявку забыла, я еще о бабочках думала, те еще "блондинки"))))В общем, все как в жизни)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2VadimM

Не потрібно робити "арештантами". Потрібно заложити принцип/механізм оцінки і аналізу оточуючого середовища і себе, тобто коли дитині не потрібні настанови. Вона сама має вирішувати коректно: що добре що погано. Тоді вона вільно адаптується під життя, а не йде по моделі зараз я центр всесвіту і завтра буде так же ж. А коли умови міняються, то адаптація проходить з самим паскудним результатом - ну це ми бачимо щодня...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Songoku, досить складно дитині в 5-річному віці пояснити досить відносні поняття - що добре і що погано, бо тут "смотря с какой сторони посмотрєть". Наприклад: гратися водяним пістолетом - добре, а обприскувати з нього чужих дядь і тьоть - погано. Але грань - розмита, бо може цей дядя - не такий вже і чужий але проти обприскування, а ота тьотя - хоч і чужа, але їй сподобалось, спекотно однако :).

Це треба розглядати через призму типу темпераменту, і крім того через призму відношення до певних пустощів батьків.

Неможливо розумними словами дитині в такому віці розжувати різницю, якби надати визначення. А приклади - на те вони і приклади що грань розмита, і моя дитина цим вміє користуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm, тобто якщо дитина в 5 років не б"є посуд і не видьоргує вазони, то вона арештант?? Воістину, в кожній сім"ї свої межі дозволеного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пояснюю востаннє: малі діти нічого не розуміють, якшо їм пояснювати !!! Вони все копіюють, тобто повторють з того що бачать... І саме в цей період, якщо звичайно хочеш адекватну дитину, треба своїм прикладом дій показувати як треба, з цього і формується раній світогляд малечі і їх адекватність. Потім коли Ви їм будете пояснювати, але світогляд нікудишній, то Ваші слова пустий звук для дитини.

Доречі в тваринок цей принцип теж працює, тобто малі вчаться/копіюють дорослих і переймають навики напряму. А саме головне вони не забивають "болт" на малечу... В них же немає мультиків і компа...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm, тобто якщо дитина в 5 років не б"є посуд і не видьоргує вазони, то вона арештант?? Воістину, в кожній сім"ї свої межі дозволеного.

erica, от тільки не треба пересмикувати, уважно перечитайте про арештанта.

Songoku, от я не граюсь водяним пістолетом, а дитина грається, як мені показати приклад??? Я не кидаюсь піском в пісочниці, як мені показати своїм прикладом що це погано??? Не пускати в пісочницю? Я не б"ю посуд і не видьоргую вазони, що не так з моїм прикладом? Ти занадто все спрощуєш, зводиш до "приклад-наслідування", але все складніше, і якіхось універсальних "ліків" не існує. Хотілося б дискусію повернути в контекст мультфільму "Маша і Мєдвед" а не загострювати увагу на моєму випадку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Songokuяк мені показати приклад???

Бути гарним батьком все дитинство!! Тобто поведінка має бути адекватною, і правильно мотивувати дитину.

А в Маші все просто, 6хв негативної мотивації і 10сек позитивної. Що переможе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...