Перейти до змісту

Найкращий життєвий мультсеріал


LarryCrab

Найкращий мультсеріал  

141 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Гм, а можна дивитись мультики без пошуку "дуже тонкої іронії"?

Я її там не шукаю, я її там БАЧУ. Бо вона є. Я це навів, як приклад для того, щоб було зрозуміло, що аудиторія багатоцільова. І діти, і дорослі. Дорослі побачили іронію. Діти побачили Машу, яка намагається навчитися грати на роялі. І діти зрозуміли, що не можна просто сісти і заграти - потрібно багато вчитися.

Цікаві пісеньки, як, наприклад, про те, що необхідно перд їжею мити руки! Батьків діти, зазвичай, не дуже слухають в цьому плані, але коли це каже улюблений Герой улюбленого мульта - Інша справа!

Із переліку в опитуванні Чув лише декілька, а Бачив і того менше. (Може по 1-2 серії із цілого серіалу).

Я б додав краще Серіал про Аанга (Аватар). 60 серій - мені сподобався. Чітке розмежування Добра, зла, і як злий може стати добрим і навпаки. Гарно подано. Цікаве фентезі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 67
  • Створено
  • Остання відповідь

Мені здається, що мультфільми з серії про трьох богатирів теж досить непогані - гарно адекватно намальовані (люди хоч схожі на людей, а не так як в багатьох іноземних мультиках), показано, що треба робити добрі вчинки і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я її там не шукаю, я її там БАЧУ. Бо вона є. Я це навів, як приклад для того, щоб було зрозуміло, що аудиторія багатоцільова. І діти, і дорослі. Дорослі побачили іронію. Діти побачили Машу, яка намагається навчитися грати на роялі. І діти зрозуміли, що не можна просто сісти і заграти - потрібно багато вчитися.

Цікаві пісеньки, як, наприклад, про те, що необхідно перд їжею мити руки! Батьків діти, зазвичай, не дуже слухають в цьому плані, але коли це каже улюблений Герой улюбленого мульта - Інша справа!

І тому дітям не можна показувати "Парк" ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нафталінчиком попахує )))

%D0%BD%D1%8F%D0%BC%D0%BA%D0%B0-%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%BF%D0%B5%D1%80%D1%8B-%D0%B2%D1%8F%D0%B7%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5-55461.jpeg

Обожнюю "The Simpsons", "American Dad!", "Futurama", "South Park". Та найулюбленіший останнім часом - "Family Guy"

StewieGriffin1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ребят, извините за оффтоп!

Когда-то, еще во времена Скатэба и Тониса, шел мульт "Таємничі міста золота". ищу его на УКРАИНСКОМ языке. Кто может, киньте линк в ЛС или дайте коорд. где его можно найти.

Заранее благодарен.

p.s. Бивис и Батхед - "творение" для Взрослых и желательно с твердой психикой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де тут, власне, життєві мультсеріали?

потрібно віддати належне, що сімпсони таки життєва сатира на американців.

принаймні ті хто спілкувався з америкосами, або жив там мене зрозуміють...

п.с. в будь-якому випадку сімпсони мультфільм не для дітей, інших з голосувалки не знаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MOTOROLLLA, Ніхто не сперечається. Тут в сусідній темі старпери влаштували цілі одкровення:)

ЩОдо Сімпсонів - то це ціла епопея. Найдовший серіал в історії, здається, І таки для них він актуальний. Для нас менше. Для нас зараз "сказочная русь" он... набирає популярності!

Тому про "життєвість" тут важко щось сказати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Когда-то, еще во времена Скатэба и Тониса, шел мульт "Таємничі міста золота". ищу его на УКРАИНСКОМ языке. Кто может, киньте линк в ЛС.

Заранее благодарен.

Ах, Скатеб і Тоніс - давно забуті слова. Перші нормальні мультики ^_^

А "Міста золота" тут вже шукали, запитайте в Zheny@ чи Oksana_04

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Таємничі міста золота". ищу его на УКРАИНСКОМ языке.

Не знаю чию цитату перепостили - відповім - є на Ютубі ;) Правда, авторський переклад. Той, що був на Тоніс/Скатеб - нажаль - втрачено. Але був просто ахвігенним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Таємничі міста золота". ищу его на УКРАИНСКОМ языке.

Не знаю чию цитату перепостили - відповім - є на Ютубі ;) Правда, авторський переклад. Той, що був на Тоніс/Скатеб - нажаль - втрачено. Але був просто ахвігенним.

Давно ищу этот мульт. На Ютубе есть на русс. Зацепила музычка и предыстория в начале, но воспринимаю только на укр.... про путь к Эльдорадо... и т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оффтоп:

https://www.youtube....h?v=h1O7tmGMIKE

так, українською.

... тогда, в начале говорил женский голос, но и на том большой большой Sank U !!!

Кайфую !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оффтоп:

https://www.youtube....h?v=h1O7tmGMIKE

так, українською.

... тогда, в начале говорил женский голос, но и на том большой большой Sank U !!!

Кайфую !!!

Страшно подумати, що це воно за "большой-большой Санк У".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, в Простоквашино не менший рейтинг ніж у Сімпсонів був би тут.

Мо попробуйте, додайте в список? Хоч буде куди тицьнути стрілкою).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стартуйте нову тему під назвою "Найкращий, на Вашу думку, радянський мультик". В переліку "простоквашино", "пластилінова ворона", "Жив був пес", "Ну постривай".

Я впевнений, що вибрати буде ой як не легко....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і пункт "Усі вищеперераховані" )

+ в перелік "Падал прошлогодний снег" , "Следствие ведут колобки"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ей, старпери ;)

мульти не тільки для дітей є...

"тонка іронія" (с) Женя є і в Футурамі, і в Сімпсонах, і ще в купі інших мультах. хай і не наших. чи крім рідянських мультів інших немає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мульти не тільки для дітей є...

Ага і ставити для порівняння Губку Боба з Бівіс та Батхед чи Південний Парк якось не в'яжеться. Нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Думаю, в Простоквашино не менший рейтинг ніж у Сімпсонів був би тут.

Мо попробуйте, додайте в список? Хоч буде куди тицьнути стрілкою).

ой, і я так вважаю! там стільки життєвої мудрості в цьому мультику

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Маша и медведь" взагалі не можна показувати дітям..Адже діти не розрізняють тонкощів і стьобу над реальним життям. Вони копіюють моделі поведінки/вподобань/ і т.п., а отже що бачать те і роблять, особливо коли батькам немає часу і дитина зависає над мультиками годинами з подачі батьків. А в цьому мультику, поведінка Маши, покруче депутата, під коксом на Мазераті в центрі міста: зневага до ведмедя, постійне пустуство, а головне безкарність за абсолютно все. Тому моя дитина такого типу мультики дивитись не повинна.

Персонально Я вважаю, що дорослі мульти - це ті які вказують на життя і всі його тонкощі/недоліки, є своєрідним зеркалом. Ось подивись який Ти нікчемний і всі твої цінності нічого не варті. Займись дійсно корисним для суспільства та для себе... Єдине що спадає на думку, це маловідомий "Атомний ліс", де дійсно через призму постапокаліптики та звірят, показують наскільки звірята повторють наші помилки і якими примітивними є їх спроби жити як ми. Хлопці малювали дійсно для дорослих і саме для пропаганди, що не головне мати айфон 5, БМВ Х5, і 5-ти кімнатну квартиру в центрі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось подивись який Ти нікчемний і всі твої цінності нічого не варті.

Ага, і загнати дитину в глибоку депресію, щоб вона виросла яким небудь грьобаним ЕМО і перерізала собі вени?

Життєвих мультсеріалів, я б сказав, не існує. Є прості мультсеріали, де просто-напросто обігрують деякі сцени та моменти з життя простих людей. Висміюють ті чи інші моменти. Щодо Маша та Ведмідь - то це чистої води стьоб. Дорослі розуміють, а діти дивляться на Машу, на Ведмедя. Є повчальні (доволі) серії. І в кожній серії Маша повинна щось зрозуміти, хоча вона і дитина і хоче балуватися та бавитися. Це мульт замість забороненого в Росії "Ну постривай!", який в свою чергу був прообразом (відповіддю) на "Том та Джеррі".

Як каже моя мама про ВСІ мультсеріали, що йдуть по ТБ - це дебільство. І воно нічого хорошого дітей не навчить. Я з нею на 99% згоден. Глянути на "Оггі та таргани" чи "кіт-пес" (це ж наскільки хіорою має бути уява у людини, щоб придумати таке створіння???. Як запитала колись моя дочка, була ще маленька: тато, а як цей звір какає? (дома на той момент був кіт і вона прекрасно занала, що какають усі тваринки).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Життєвий це "Жив був пес" - там реально про життя як воно є, спочатку ти комусь потрібен, як стаєш старішим, зразу нафіг кому треба стаєш, і не відомо з ким дружити будеш, може колишній "ворог" стане для тебе найкращим другом.

Зараз народ деградує, тому й мультики якраз під це й "заточені", нема нічого дивного, чим тупіше тим успішніше..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Zheny@

Будь-те уважніші. Це для дорослих для самокритики, яка зараз, в людей, банально відсутня. Для дітей мульти мають бути добріші і не перевантажені духовним стьобом, а бути посібником, що можна а що ні. А то виростають потім діти домінативні, і батьки вже думають а чому це вони такі агресивні, а ну да Відеоігри, це все вони :0162:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С каждым годом мультсериалы становятся все хуже-как в смысловом наполнении так и в рисовке. А когда на экран вышел "Рен и Стимпи"(как то так), от которого могло стошнить даже самых стойких, я полностью разочаровался в мультсериалах.

А сравнительно недавно в мир вышли какие то пони от которых уже пошла волна детских самоубийств.

В общем туго сейчас с достойными мультфильмами, очень туго.

В который раз убеждаюсь что советский олдскул был и остается лучшим вариантом для детей и взрослых.Да и цензуры из той же эпохи, ой как не хватает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...