Перейти до змісту

Найкращий життєвий мультсеріал


LarryCrab

Найкращий мультсеріал  

141 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Не беручи до уваги радянських мультфільмів, які, нібито, навчають добру, а також деградоутворюючих "Маша і Ведмідь", "Трансформери", "Пінгвіни Мадагаскару", "Наруто" і їм подібних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 67
  • Створено
  • Остання відповідь

В темі написано життєвий мультсеріал.

Не дай Бог таке життя що і не кіт і не собака :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

LarryCrab, новий кандидат на Тролі? Такий вброс!

А де тут, власне, життєві мультсеріали? І в чому, власне, їх "життєвість"? Може я чогось не зрозумів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не беручи до уваги радянських мультфільмів, які, нібито, навчають добру, а також деградоутворюючих "Маша і Ведмідь", "Трансформери", "Пінгвіни Мадагаскару", "Наруто" і їм подібних.

Це ж треба так в пешому пості обісрати стільки всього... Південний парк має рейтинг років 16, "Маша і ведмідь" - роки 3-5, як і "пінгвіни". Так що порівнювати дитячі мультфільми і мультфільми для молоді - ТУПО. Ще скажу на захист мультфільмів "Маша і Ведмідь" та "Пінгвіни Мадагаскару", а також більшість сучасних американських мультиків, як людина, яка свого часу трохи цікавилася анімацією, робота аніматорів і художників вражає, милує око. Кожен персонажу має величезну харизму і "душу". Особливо раджу мульти компанії "Pixar", коли дивлюся їх просто диву даюся, витвір мистецтва.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де тут, власне, життєві мультсеріали? І в чому, власне, їх "життєвість"? Може я чогось не зрозумів?

Дякую, Женя, за пост, бо я вже почала думати, що я якась "ущербна", бо не бачила жодного з них)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найтитулованіший мульт серед всіх вказаних Сімпсони. Мабуть не має іншого серіалу який так висміює американський спосіб життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1 до того, що я не зрозумів життєвість цих мультсеріалів!! Може поясните?? Якщо переконаєте, що вони дійсно життєві, то можливо і я собі, тишком, почну їх дивитися..))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну особисто я порадив би Південний Парк. Правда гумор там трохи "сортирний", але дуже сатиричний підхід до багатьох сучасних проблем і процесів. Ну правда треба мати доволі міцну психіку. З ходу можу пригадати: готи, світ варкрафт, продукція компанії "Яблуко", події 11 вересня, Усама Бен Ладен, війна в Іраку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про футураму щось чув - але все вищеперечислене - для тупих америкосів і їх дітей! Це я можу посміятися із "життєвості" цих мультів. Із сатири та сортирного гумору.

Дитині - я такого не покажу.

деградоутворюючих "Маша і Ведмідь"

Це могла сказати людина, яка не має дітей і передивилася ВСІ вищеописані серіали по 2-3 рази.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для повноти картини і чесності опитування - додав пункт №11 (Жоден із варіантів).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поясніть нам, шановний топікстратер, що не так?

Те, що я зробив чесну голосувалку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, і правильно зробив, що добавив ще один пункт до опитування!

Тепер опитування дійсно є повноцінним! Якщо мені не подобається жоден з представлених мультів, то мені просто обійти цю тему стороною, чи вибрати будь-який варіант?? А так я вибрав останній варіант в опитуванні, так як мені не подобається жоден з представлених варіантів! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відать ТС не дуже добре розуміє різницю між американською життєвістю і пострадянською.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лері Краб, це усього лиш мультфільми, причому усе-таки розважальні, то ж чи варто так нервуватися?

Підтримую Женю. Та й пункт справді потрібен.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніфігассє топікстартер неадекват(я і про перший пост і про опис скарги)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо пiсля перегляду цих *життевих* мультфiльмiв гарантовано виростае *подобiе* ТСа, то iх (мультфiльми) треба заборонити на законодавчому рiвнi.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найжиттєвіший мульт, не серіал "Жил был пес". А все що в голосувалці крім останнього пункту ніякого відношення до життя не мають і нічого не навчать. Хоча дещо можна показувати і казати "так жить нельзя"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

деградоутворюючих "Маша і Ведмідь"

Це могла сказати людина, яка не має дітей і передивилася ВСІ вищеописані серіали по 2-3 рази.

Із вказаних у голосувалці бачив тільки перші сезон South Park і декілька серій Сімпсонів\Футурами.

Що таке "Тюряга", і чого він може навчити - не маю жодного поняття. "Жив-був пес" розібраний на цитати.

Але "Маша і Медвєдь" викликає рвоту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але "Маша і Медвєдь" викликає рвоту.

дарма. Мої малі із захватом дивляться. І, доречі, дуже тонка іронія в мультиках, якщо не зрозумів. Типу "рояль в кустах" - із серії "Репетиция оркестра". Вовки живуть у старій автівці "Скорая помощь" - тонкий натяк, Волки - санитары леса! А загалом, це втрічі краще за Футураму чи Південний парк із своєю риганиною...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для дітей, можливо, "МіМ" - саме то. Але не для дорослої аудиторії.

Як на мене, вже краще "Віднесені вітром" або "Замок Хоула" подивитись.

І, доречі, дуже тонка іронія в мультиках, якщо не зрозумів.

Гм, а можна дивитись мультики без пошуку "дуже тонкої іронії"?

Її якось і в житті з головою вистачає <_<

p.s. та й якщо вже згадувати іронію, то в "Парку" її тоннами більше - починаючи із висміювання війни в Іраку закінчуючи релігійним фанатицизмом.

Хвалити "Парк" не буду - останні сезони скотились в УГе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...