Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Так можна!!! І не тільки GPS!!! Взагалі рекомендую подивитись ролики і ви все самі зрозумієте https://www.youtube.com/user/d36073

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 550
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Підкажіть де подивитися ціни.

Я торгую , ардуіно від 70 грн і вище...

Якщо цікавить пишіть в ПП

Змінено користувачем inhelp
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої аналогові часики !!!

На arduino-project.net подробиці будуть ?

Будуть , але я ще граюсь з скетчем, допрацьовую і доробляю функціонал... Часу зараз малувато та й сезон картоплі)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

inhelp,

можеш зробити на Arduino mini (5v atmega 328) плату управління мотором 6-12в для автоматичного перевороту яєць в інкубаторі.

тобто щоб певний час мотор крутив вліво і знову через певний час навпаки-вправо.

напевно прийдеться в інкубаторі ставити якісь вимикачі, щоб не крутило коли впреться до упору.

aet42-egg-turner_01.jpg

і ще чи можливо таке, температура, вологість, провітрювання http://nakontroli.com.ua/incubator.html

ціна роботи? ціна деталей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

inhelp,

можеш зробити на Arduino mini (5v atmega 328) плату управління мотором 6-12в для автоматичного перевороту яєць в інкубаторі.

тобто щоб певний час мотор крутив вліво і знову через певний час навпаки-вправо.

напевно прийдеться в інкубаторі ставити якісь вимикачі, щоб не крутило коли впреться до упору.

aet42-egg-turner_01.jpg

і ще чи можливо таке, температура, вологість, провітрювання http://nakontroli.com.ua/incubator.html

ціна роботи? ціна деталей?

де роздобув такий лоток з мотором?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

inhelp,

можеш зробити на Arduino mini (5v atmega 328) плату управління мотором 6-12в для автоматичного перевороту яєць в інкубаторі.

тобто щоб певний час мотор крутив вліво і знову через певний час навпаки-вправо.

напевно прийдеться в інкубаторі ставити якісь вимикачі, щоб не крутило коли впреться до упору.

aet42-egg-turner_01.jpg

і ще чи можливо таке, температура, вологість, провітрювання http://nakontroli.co.../incubator.html

ціна роботи? ціна деталей?

На фото твого лотка двигун я так розумію звичайний, а по ссилці реверсивний, - потрібно визначитись який тип має використовуватись.... Ну і ще було б непогано покрутити лоток в руках і потестувати з підключенням і т.д.... На рахунок температури , вологості і провітрювання думаю проблем не виникне, программу керування теж можна написати. Також дай інформацію стосовно того що буде використовуватись в якості нагрівального елемента і генератора вологи...

Мотор я так розумію повертає лотки в дві сторони до упору ???

Змінено користувачем inhelp
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мотор я так розумію повертає лотки в дві сторони до упору ???

Там скоріш за все криво-шатунный механизм, як у паровоза.

180632524.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і ще було б непогано покрутити лоток в руках

в мене не такий самий, фото дав щоб ти мав уявлення про що я. в мене буде сітка ось така, вона перміщаєть і яйця перекручуються http://s018.radikal.ru/i521/1201/74/e6dfeced315a.jpg

двигун я так розумію звичайний

двигун буде від дитячого електромобіля з редуктором

в якості нагрівального елемента і генератора вологи...

нагрівальний провід 12в. вологи ще сам незнаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і ще було б непогано покрутити лоток в руках

в мене не такий самий, фото дав щоб ти мав уявлення про що я. в мене буде сітка ось така, вона перміщаєть і яйця перекручуються http://s018.radikal....6dfeced315a.jpg

двигун я так розумію звичайний

двигун буде від дитячого електромобіля з редуктором

в якості нагрівального елемента і генератора вологи...

нагрівальний провід 12в. вологи ще сам незнаю

Відносно двигуна з редуктором я думаю що краще використати сервопривід... Нагрівальний провід 12 в - це я так розумію ніхромова проволка???.

Мені потрібно це все в зборі, тобто ти вставляеш в корпус сітку, обігрів і т.д. , точніше збираєш готовий пристрій а я потім все підключаю до ардуіно, програмую і калібрую роботу...

Говорити можна багато і довго, але це тільки витрачає час. Буде щось конкретне і т.д. пиши в пп і я тоді займусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок сервопривода, маю ось такий, тільки я його перероблював у звичайний мотор-редуктор, тобто подаємо струм однієї полярності - крутиться в одну сторону, іншої - в другу, крутиться постійно, так як я відрізав блокувальний механізм.

Сам сервопривод був в роботі максимум 20-30 хв.

Моменту на валу вистачає.

Якщо хочете т віддам за 20 грн.

0000248_-9g-sg90_300.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок сервопривода, маю ось такий, тільки я його перероблював у звичайний мотор-редуктор, тобто подаємо струм однієї полярності - крутиться в одну сторону, іншої - в другу, крутиться постійно, так як я відрізав блокувальний механізм.

Сам сервопривод був в роботі максимум 20-30 хв.

Моменту на валу вистачає.

Якщо хочете т віддам за 20 грн.

0000248_-9g-sg90_300.jpeg

Ну не знаю чи підійде, автор інкубатора не вказав на скільки яєць має бути інкубатор, а щоб перевернути наприклад 30-40 яєць я думаю що потрібно щось потужніше )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

inhelp,

зараз я трохи розберусь з справами.

я думаю потягне. яйця просто перекочуватимуться

залізна сітка буде переміщатися а яйця перекочуватимуться по пластмасовій e6dfeced315a.jpg

Мені потрібно це все в зборі,

всих деталей немає, нагрівальний провід летить з китаю ще...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок сервопривода, маю ось такий, тільки я його перероблював у звичайний мотор-редуктор, тобто подаємо струм однієї полярності - крутиться в одну сторону, іншої - в другу, крутиться постійно, так як я відрізав блокувальний механізм.

Сам сервопривод був в роботі максимум 20-30 хв.

Моменту на валу вистачає.

Якщо хочете т віддам за 20 грн.

0000248_-9g-sg90_300.jpeg

Ну не знаю чи підійде, автор інкубатора не вказав на скільки яєць має бути інкубатор, а щоб перевернути наприклад 30-40 яєць я думаю що потрібно щось потужніше )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Момент на валу більше кілограма.

В ідеалі би такі як на фото:

500_MG995_internal_structure.jpg

Але вони вартують добряче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ZlIhBMttco0.jpg

Тиць

Можливо комусь пригодиться.

Надіюсь ні в кого не виникнуть питання що це і як ним користуватись?

Змінено користувачем HWman
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ось-така ...

03782d48f397b3a52ce92429ac839af6.JPG

Хочу таку ж платку замутити на тіні13, тільки щоб працювала вона по юарту ну і за омбеженої кількості ніжок МК керувати підсвідкою не вийде.

Правда хз що з цього вийде... можливо я забагато захотів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Створив декілька видів шрифтів для відображення на TFT дисплеї

post-7896-0-14898900-1410677519_thumb.jp

Список створених шрифтів

post-7896-0-60420900-1410677567_thumb.pn

Відео роботи

Ну а на десерт,

post-7896-0-16398600-1410677769_thumb.jp post-7896-0-72541600-1410677787_thumb.jp

конвертнув цифрові фото і завантажив в ардуіно.

Змінено користувачем inhelp
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ось-така ...

03782d48f397b3a52ce92429ac839af6.JPG

Хочу таку ж платку замутити на тіні13, тільки щоб працювала вона по юарту ну і за омбеженої кількості ніжок МК керувати підсвідкою не вийде.

Правда хз що з цього вийде... можливо я забагато захотів...

Ну... майже те що хотів:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ось-така ...

03782d48f397b3a52ce92429ac839af6.JPG

Хочу таку ж платку замутити на тіні13, тільки щоб працювала вона по юарту ну і за омбеженої кількості ніжок МК керувати підсвідкою не вийде.

Правда хз що з цього вийде... можливо я забагато захотів...

Ну... майже те що хотів:

Цікаво а як ти підключиш 2 дисплеї ??? І що на рахунок бібліотеки???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...