Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Почав новий проект - програмно керований реобас на ATmega8, ось відео "тестового забігу":

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 550
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Почав новий проект - програмно керований реобас на ATmega8, ось відео "тестового забігу":

Так а чого сброс через кнопку ресет на платі нано, не прощезробити через відправку 0 в компорт... І щось я атмеги не побачив там ...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так а чого сброс через кнопку ресет на платі нано, не прощезробити через відправку 0 в компорт... І щось я атмеги не побачив там ...

Скидання МК реалізував командою:

asm volatile ("jmp 0x0000");

Мегу-8му ліньки шукати, код написаний на мові ардуіно, так що проблем з переносом з'явитись не повинно.

ЗІ мега входить в склад ардуіно про міні ;)

Змінено користувачем HWman
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

754b7372417e.jpg

Ось і тестовий запуск на ATmega 8:

Правда є одне але, мене турбує те, що ШИМ знаходиться на частоті в ~31 кГц а це вже ультразвук, як відомо звичайний комп'ютерний вентилятор складається з біфілярних котушок, їх ще називають співучі котушки, ось можете переконатись:

Частоту опустив до слухової для більшої наглядності.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому не використати мікруху dc dc конвертер? Зараз вони не є дорогі та з регульованою вихідною напругою?

Здається для двигунів dc це набагато кращий варіант ніж мучити тт реле та бавитись частотою - да і не єкономічно це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Польвоий транзистор це не реле :) да і дешевше чим дс дс конвертор, тим більше керований за допомогою МК :)

У мене є ще жменя випаяних біполярних транзисторів на 5-7 А які лежать без діла, їх і використаю у цьому проекті, польові хай лежать, пригодяться у інших проектах.

Змінено користувачем HWman
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Доброго дня, потрібна допомога. Хочу зробити інкубатор для курячих і перепелиних яєць (повний автомат) на Arduino з реальним часом, з двома датчиками температури,датчик вологості, два Шагових двигунів (для переворуту лотків), і автономним переключення на 12в (акумулятор від авто) у випадку відключення 220в, приблизно таке http://nakontroli.com.ua/incubator.html

Що і скільки мені потрібно купити і чи хтось може допомогти?

Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що і скільки мені потрібно купити і чи хтось може допомогти?

Що і скільки - це висамі має розібратись якщо будете робити, якщо хтось - це вже інша справа, але потрібно розбирати що і як має робити, а тоді говорити що і скільки...

за вашою ссилкою - готовий прилад. Думаю їх потрібно стільки штук скільки має бути коробок з яйцями + мотори...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна готового 850грн і 950грн

Це повинно бути: температура , вологість і переворот по режиму інкубації http://nakontroli.com.ua/rezhimy_inkubacii_jaic.html достатньо для кур і перепілок, моторчики повертаються одночасно 2 в різні сторони, вологість регулювання датчиком і генератором туману. Рівномірний обігрів - вентелятор від компа 4шт + аварійне переключення на 12В. В програмуванні несильний, з ARduino незнайомий. Пишіть думаю домовимся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку то простіше купити аніж морочитись із розробкою, хоча проект цікавий.

Аргументую:

1. Судячи по функціях "Камінець" потрібно брати щось на зразок меги8а + вся обвязка включаючи двигун потяне мінімум на ~100грн.

2. БЖ треба на ~2А, можна використати з ноутбука, але додатково ще треба стабілізатор докупити. Альтернатива - спроектувати компактний зворотньоходовик - але не думаю що воно того варте.

3. Якщо за основу брати Ардуіно, тоді можливо вийде ще дорожче, дешевше зібрати його самотужки. Вони ціни на свої "приблуди" типу датчиків, двигунів, завищують.

4. Потрібно вказувати детальні розміри корпусу. Для того щоб методом "Втику" не робити, температурний режим, та режими роботи системи можна, а краще потрібно, просимулювати, наприклад у тому ж Simulink'у.

5. Вартість і конструкція механізму перевертання.

Це суто моя думка, тому прошу її поважати і не цькувати типу: "Ти тут такий умний найшовся".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна готового 850грн і 950грн

Це повинно бути: температура , вологість і переворот по режиму інкубації http://nakontroli.co...html достатньо для кур і перепілок, моторчики повертаються одночасно 2 в різні сторони, вологість регулювання датчиком і генератором туману. Рівномірний обігрів - вентелятор від компа 4шт + аварійне переключення на 12В. В програмуванні несильний, з ARduino незнайомий. Пишіть думаю домовимся

Якщо я вірно зрозумів то ви до мк ніякого відношення раніше не мали і не програмували.

Купіть наприклад ось це http://www.svaltera.ua/catalog/741/2022.php

А на двигуни просте реле часу.

Ну не впевнений я, що хтось за 50 гривень вам буде ПІД регулятор робити і потім налаштовувати його коефіцієнти на конкретно вашій шафі. А без ПІД і вірно налаштованих коефіціентів ви температуру не втримаєте потрібною в межах +- 0.5 градуса ну ніяк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за розуміння, я не хочу купляти готовий за 850 -950грн, а Ви пропунуєте за Цена 1 876,80 грн.

я думав що на Андуріно буде приблизна ціна, але можливість використовування ще якось? Є прайс на майже все для Arduino , не мій просто запропунували гарну ціну, в програмуванні і зєднання всього в робочу систему потрібна допомога??? Дякую

Змінено користувачем Sherbanyak
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за розуміння, я не хочу купляти готовий за 850 -950грн, а Ви пропунуєте за Цена 1 876,80 грн.

я думав що на Андуріно буде приблизна ціна, але можливість використовування ще якось? Є прайс на майже все для Arduino , не мій просто запропунували гарну ціну, в програмуванні і зєднання всього в робочу систему потрібна допомога??? Дякую

Дешевше буде купити новий,готовий купити. тай мороки менше буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за розуміння, я не хочу купляти готовий за 850 -950грн, а Ви пропунуєте за Цена 1 876,80 грн.

я думав що на Андуріно буде приблизна ціна, але можливість використовування ще якось? Є прайс на майже все для Arduino , не мій просто запропунували гарну ціну, в програмуванні і зєднання всього в робочу систему потрібна допомога??? Дякую

1 атмега 8 нормальна штука, якщо брати смд варінт то оримуєм пару додаткових каналів,

2 ціна: 27 грн атмега, 15грн текстоліт, хлорне залізо 25грн 2 резистори 2 стабілітрона і юсб мама, мофети для крокового двигуна вільний час

і того контроллер менше 100грн

зарпогамувати і настроїть піде десь тиждень другий, я думаю таки це цікаво

еран можна витягнути із старенокої нокії 1100

я теж такий інкубатор хочу за зиму зробити, правда за корпус буду брати холодильник неробичий на дачі

так що якщо будете братись за цю ідею то підтримаю і буду намагатись допомагати з напмсанням ісходніків

Змінено користувачем Voronin10
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за розуміння, я не хочу купляти готовий за 850 -950грн, а Ви пропунуєте за Цена 1 876,80 грн.

я думав що на Андуріно буде приблизна ціна, але можливість використовування ще якось? Є прайс на майже все для Arduino , не мій просто запропунували гарну ціну, в програмуванні і зєднання всього в робочу систему потрібна допомога??? Дякую

Якраз у "в програмуванні і зєднання всього в робочу систему потрібна допомога" - це і є саме основне.

Якщо коротко:

2 датчики температури,

1 вологості

--Купили підєднали до ардуіно і на компі дивитессь чи вірно працює.

2. Купили до ардуіно 1 екран з кнопками

--- підєднали вивели покази які вам треба, зробили якесь меню для себе

3. Купили 1 плату з реле штук так на 8. вихід 220В 2-4А не більше.

Купили пускач один для тенів ампераж вже такий як треба до тенів.

Підєднали катушку пускача через реле. ну а тени до пускача.

Далі тени ставите куди вже вам потрібно.

-- пишите керування на тени так щоб у вас трималась температура заданою з вашою похибкою.

Підєднуєте до одного реле ваш парогенератор

-- пишите керування на парогенератор так щоб у вас трималась вологість заданою з вашою похибкою

Коротко все. без тенів та пускачів думаю в гривень 800 вкладетесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу продати ардуіно, є в наявності arduino mega 2560, arduino nano v3, arduino uno r3, arduino mini 5v 328p + можу допомогти з зборкую та налаштуванням... Звертайтесь в пп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дверний дзвінок у стилі стар варс:

Почитати можна тут:

http://razniepodelki...13-arduino.html

Там же і лежать hex файл, фюзи, схема і власне код.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитати можна тут: http://razniepodelki...13-arduino.html Там же і лежать hex файл, фюзи, схема і власне код.

ТАм можна залити цікавіші мелодії..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитати можна тут: http://razniepodelki...13-arduino.html Там же і лежать hex файл, фюзи, схема і власне код.

ТАм можна залити цікавіші мелодії..

От би ще редактор мелодій...

Змінено користувачем HWman
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої аналогові часики !!!

post-7896-0-86653900-1409852481_thumb.jp post-7896-0-01103700-1409852499_thumb.jp

Змінено користувачем inhelp
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніколи не стикався із ардуіно. Цікава штука. А GPS можна підключити?

Та хоч навіть реактивний двигун!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...