Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 550
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

можна було б, давно я по місту не ходив

супер, а тоді на яку годину завтра ???

хз, вам видніше,

буду вільний після 4 до кінця дня

Змінено користувачем Voronin10
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

надіюсь скоро свої дисплеї почну юзати :)

поможіть з логікою:

є здвіговий регістр на 48 біт

правда шось я перемудрив бо функція не розпізнає адекватно біти,


void Write(unsigned char data)
{
unsigned char i;
for( i=0;i<48;i++)
{
if(data & 0x80)
{
DataHigh();
}
else
{
DataLow();
}
Pulse(); //Puls the Clock line
data=data<<1;
}
Latch();
}

не розпізнає даний код


if(data & 0x80)

вияснив у відладці в компіляторі,

відсилаю конфіг отак


write(11100011) // тут 8 біт, в реаліі 48

і так питання де я затупив, сьодні цілий день потратив і нічого, програмно (тупо вбиваючи состоянія ліній все працює але катра всіх состояній вилізе боком і місцем в мк тому ХЕЛП

Змінено користувачем Voronin10
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переписувався з одним чуваком на ВК і той мені кинув цю ссилку, каже купував там три тижні тому до ціни + 20-35 грн доставка... Вважаю цілком демократична ціна, у всяких бариг аля космодром чи ворон ціни у двоє більші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переписувався з одним чуваком на ВК і той мені кинув цю ссилку, каже купував там три тижні тому до ціни + 20-35 грн доставка... Вважаю цілком демократична ціна, у всяких бариг аля космодром чи ворон ціни у двоє більші.

ссилка не робоча
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переписувався з одним чуваком на ВК і той мені кинув цю ссилку, каже купував там три тижні тому до ціни + 20-35 грн доставка... Вважаю цілком демократична ціна, у всяких бариг аля космодром чи ворон ціни у двоє більші.

ссилка не робоча

http://www.mini-tech...&product_id=143

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кенту канал розкручуєш??? Примітивно якось, краще в себе на відео підписчикам розкажи - більше толку буде ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кенту канал розкручуєш??? Примітивно якось, краще в себе на відео підписчикам розкажи - більше толку буде ...

Ні, просто нарапив випадково. Поки не задаюсь метою когось розкручувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Вітаю! Потрібно зробити вольтметр з езернетом. Типу раз в 5-10 хв зберігати покази вольтметра на віддаленому сервері. Хто може таке реалізувати? Ціна питання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробив часи на OLED дисплеї

з своїми шрифтами і укр та рос мовою ...

Час - окремий модуль чи мікрокотролер сам все рахує?

Вітаю! Потрібно зробити вольтметр з езернетом. Типу раз в 5-10 хв зберігати покази вольтметра на віддаленому сервері. Хто може таке реалізувати? Ціна питання?

Ну ціна це буде мінімум модуль езернет + мікроконтролер.

Я можу взятись, якщо що - стукайте у ПП.

Змінено користувачем HWman
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HWman, Щось мені підказує що там DS1307.

Змінено користувачем Scorpio
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HWman, Щось мені підказує що там DS1307.

Там модуль DS1307 з датчиком температури DS18B20...

Вітаю! Потрібно зробити вольтметр з езернетом. Типу раз в 5-10 хв зберігати покази вольтметра на віддаленому сервері. Хто може таке реалізувати? Ціна питання?

Можу взятись, якщо нікого не знайдете ( зараз маю 2 замовлення + основної роботи багато)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Всім привіт.

Шукаю людину яка орієнтується в роботі із ардуіно.

Власне в чому виникла потреба.

Є плата Ардуіно УНО (китаєць) 3 драйвера, та 3 крокових двигуни (моделі на корпусі не написані, із старих 5.25 флоппі). Треба скласти все до купи, та написати код, щоб двигуни крутились із певною швидкістю.

Робимо установку по принципу дії ЧПУ станка, але ніяк не можемо дійти толку, чому не виходить запустити двигнуни.

Хто може підказати, зробити, чекаю лист в ПМ. Дуже вдячний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А які драйвери використовуєте для двигунів? Може банально неправильно підключаєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А які драйвери використовуєте для двигунів? Може банально неправильно підключаєте?

Я вже в темі, зможу трохи краще пояснити.

Драйвера ось такі http://www.robototeh...atalog/203/949/

Підключали ніби по схемі. Мені передали 2 драйвера для тесту, один виявився вже візуально згорений, казали шо з нього пішов дим=) Для підключення використовували біполярні двигуни, швидше всього спутали обмотки двигуна, і без навантаження мікросхема згоріла.

Інший драйвер я підключав по схемі - нічого не видає.

На Vmot збільшував від 9 до 12 вольт.

Vdd брав від ардуіновських 5в

Dir підтягував через 1кОм до GND або до VDD.

Reset і Sleep просто замикав між собою, також пробував підтягувати через опір до 5в

На Step подавав сигнали, пробував з різними затримкаими часу

Виводи MS* і ENABLE також пробував підтягувати щоб не "плавали", все безрезультатно

Хлопцям трохи "горять сроки". так як мінімум один з драйверів вже точно згорений, запропонував їм спаяти схему на транзистоорах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5f0afa35-24b7-11e0-8c52-aeced29ec8bb_259467a0-bf16-11e3-8cd3-047d7b09e6c7.resize1.jpeg

Для початку, давайте прояснимо деякий момент, бачите над RESET SLEEP рисочки? Це означає, що по замовчуванню там повинен бути високий рівень, якщо ні - вони виконують свої функції, тобто переводять плату у сон або у ресет.

Я б протестував чи на двигун йде струм від драйвера, найпростіший спосіб - підключити замість двигуна світлодіод с послідовно підключеним резистором КОм так на 10... Тобто подивитись що робиться на виходах 1A 1B та 2A 2B, повинно при роботі світитись(або блимати) і при одній полярності і при іншій.

Змінено користувачем HWman
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підключи по схемі HWman, ресет і енейбл то е інвесні сигнали тобто якщо високий рівень на піні песет або енейбл буде логічний нуль,

Короч підключей по схемі, виводи ресет і енейбл та сліп на землю, побуй програмно подавати на виводи шось типу

ms1 ms2 ms3

001

010

100

010

001

Вроді так, пишу з памяті тому в послідовності сигналів невпевнений

Читни тут, драйвер інший проте логіка таж сама

Змінено користувачем Voronin10
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...