Перейти до змісту

Допоможіть підібрати подарунок хлопцю на День Народження))


Дарія

Рекомендовані повідомлення

Закритий давно аквапарк у Тернополі....

сьогодні була в Тернополі,місцеві кажуть,що аквапарк відновив свою роботу !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...
  • Відповідей 82
  • Створено
  • Остання відповідь

Ми з чоловіком до подарунків ставимось з особливою увагою, в нас це своєрідна мова спілкування)) Звісно не завжди вдається зробити сюрприз, але подарунки підприємо ретельно. З особливого то це був хамон (ціла нога) чоловік її любить :D  і подорожі - минулого року термальні води Словаччини, цього року Трускавець. Як на мене це чудовий варіант, оскільки відпочивають двоє і згадувати приємно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
On 22.11.2015 at 05:35, Bit сказано:

кажуть, що дарувати годинник-дуже погана прикмета. 

як і жовті квіти

 

Погана прикмета нічого не дарувати))))):D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Якщо хочеться подарувати щось романтичне, можна замовити футболку з ексклюзивним принтом, наприклад, з вашим спільним фото. Я своїй дружині на річницю зробив такий подарунок, вона була в захваті. Послугу замовляв ось тут - http://www.prostil.com.ua/futbolki-sublimation.html . Виконали швидко, якісно, футболку вже прали та прасували декілька разів, але принт не виліняв і кольори ніяк не змінилися. До речі, в них же мій молодший брат замовляв серію подушок з фотопринтом, теж цікаво вийшло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, jack74 сказано:

ну зовсім не реклама, нііі... :)

На БОТ-а не схожий

 Може так і було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на те "може" я лишаю 1%, тому й не мінусанув :) Але коли це правда, то люди просто видають ідею, а вже точні координати викладають тоді, коли їх ідея когось зацікавила і їх починають про те розпитувати :) А тут тема вже давно пилом припала, якийсь новачок не дивлячись підняв її, а цей (ця?) реклямувку вставив ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Класна штука,док-станція,мені подарувала кохана на 23 лютого,на OLX знайшла ніби, тільки без надпису,а ззаду можна повербанк покласти для зарядки

органайзер 3.png

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...