Перейти до змісту

Допоможіть підібрати подарунок хлопцю на День Народження))


Дарія

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 82
  • Створено
  • Остання відповідь

Вибери ваше спільне фото, якесь по гарніше)

Занеси його людям які гарно малюють, купи рамку - встав туди малюнок, якось його красиво підпиши...типу:"навіки разом"..шото з тієї парафії)

Особито мені таке б сподобалось більше аніж станок для бриття, шампунь, кеди/уги, удочка, навушники, телефон, вязка бананів, поводок, нижня білизна з кружевами (своя дівчина з вами повинна бути без будь-якої білизни) )... чи якась інша дрєбєдєнь)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подаруй те, що його здивує. А що здивує твого хлопця?

Удивть может стержень обогащенного урана в шоколаде, но только зачем. Суть подарка в балансе оказаного внимания и полезности самого подарка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибери ваше спільне фото, якесь по гарніше)

Занеси його людям які гарно малюють, купи рамку - встав туди малюнок, якось його красиво підпиши...типу:"навіки разом"..шото з тієї парафії)

Особито мені таке б сподобалось більше аніж станок для бриття, шампунь, кеди/уги, удочка, навушники, телефон, вязка бананів, поводок, нижня білизна з кружевами (своя дівчина з вами повинна бути без будь-якої білизни) )... чи якась інша дрєбєдєнь)

Місьє, так Ви романтик. :_12::0019:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подаруй те, що його здивує. А що здивує твого хлопця?

причеп клінкерної цегли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибери ваше спільне фото, якесь по гарніше)

Занеси його людям які гарно малюють, купи рамку - встав туди малюнок, якось його красиво підпиши...типу:"навіки разом"..шото з тієї парафії)

Особито мені таке б сподобалось більше аніж станок для бриття, шампунь, кеди/уги, удочка, навушники, телефон, вязка бананів, поводок, нижня білизна з кружевами (своя дівчина з вами повинна бути без будь-якої білизни) )... чи якась інша дрєбєдєнь)

Місьє, так Ви романтик. :_12::0019:

таке вже було)))був здивований і радий

планшети і т.д і т.п в нього є

Щаслива людина (тихо заздрю)

особливого хоббі-немає

Тепер зрозумів, що помилився, чи може це ти не вкурсі?

Ну Ок. А музику він любить слухати?

1. Якісні навушники, вони є розхідним матеріалом і рано чи пізно зношуються, губляться.

Коли був підлітком завжди хотів собі

2. якісний сладний ніж.

навушники має,звісно ж -музикою цікавиться.Щодо ножа-незнаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибери ваше спільне фото, якесь по гарніше)

Занеси його людям які гарно малюють, купи рамку - встав туди малюнок, якось його красиво підпиши...типу:"навіки разом"..шото з тієї парафії)

Особито мені таке б сподобалось більше аніж станок для бриття, шампунь, кеди/уги, удочка, навушники, телефон, вязка бананів, поводок, нижня білизна з кружевами (своя дівчина з вами повинна бути без будь-якої білизни) )... чи якась інша дрєбєдєнь)

Місьє, так Ви романтик. :_12::0019:

таке вже було)))був здивований і радий

Купи подушку, купи наволочку в'язану. На ній сама виший щось...ну з тіїє парафії..:)

Як декорація, на ній спати можна, і сама щось зробила і приємно буде 100%. Одні плюси)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибери ваше спільне фото, якесь по гарніше)

Занеси його людям які гарно малюють, купи рамку - встав туди малюнок, якось його красиво підпиши...типу:"навіки разом"..шото з тієї парафії)

Особито мені таке б сподобалось більше аніж станок для бриття, шампунь, кеди/уги, удочка, навушники, телефон, вязка бананів, поводок, нижня білизна з кружевами (своя дівчина з вами повинна бути без будь-якої білизни) )... чи якась інша дрєбєдєнь)

Місьє, так Ви романтик. :_12::0019:

таке вже було)))був здивований і радий

Купи подушку, купи наволочку в'язану. На ній сама виший щось...ну з тіїє парафії.. :)

Як декорація, на ній спати можна, і сама щось зробила і приємно буде 100%. Одні плюси)

ну,я раніше намагалася звязати шарф-більшу половину звязала потім збилась і плюнула,щодо вишивки на чомусь-то я б не сказала що я маю стільки досвіду вишивання щоб вишити на подушці чи ін...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо ножа-незнаю...

Якби любив рибалку - багато чого можна придумати, в т.ч. і ніж.

А так, ніж йому, як баян одній домашній тварині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дарія, більше спілкуйся зі своїм хлопцем і тоді обов"язково дізнаєшся чого йому бракує для повного щастя ;)

І подумай на рахунок цього варіанту :)

В продажі знову ж з"явилися подарункові сертифікати на 100грн. 200грн. 300грн. 400грн. 500грн.1000грн. 2000грн.

Хороший варіант для тих хто не може визначитись з подарунком!

Чекаємо в магазині "Альпініст" !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибери ваше спільне фото, якесь по гарніше)

Занеси його людям які гарно малюють, купи рамку - встав туди малюнок, якось його красиво підпиши...типу:"навіки разом"..шото з тієї парафії)

Особито мені таке б сподобалось більше аніж станок для бриття, шампунь, кеди/уги, удочка, навушники, телефон, вязка бананів, поводок, нижня білизна з кружевами (своя дівчина з вами повинна бути без будь-якої білизни) )... чи якась інша дрєбєдєнь)

Місьє, так Ви романтик. :_12::0019:

таке вже було)))був здивований і радий

Купи подушку, купи наволочку в'язану. На ній сама виший щось...ну з тіїє парафії.. :)

Як декорація, на ній спати можна, і сама щось зробила і приємно буде 100%. Одні плюси)

ну,я раніше намагалася звязати шарф-більшу половину звязала потім збилась і плюнула,щодо вишивки на чомусь-то я б не сказала що я маю стільки досвіду вишивання щоб вишити на подушці чи ін...

ну...лінь ще нікому не допомогла :_38:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не треба було золотішком балувати так рано.

Тепер планшетом, навушниками і вишивкою його не здивуєш.

ПС. А спробуй вудку подарити. Авось дивись і хоббі з"явиться?!

Якщо не зараз, то через рік рибалку полюбить. Потім ще й дякувати буде)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вудочку має,хоча на рибалку їздить тепер рідко-раніше частенько бувало ловив рибку,зараз мал окуди виїжає за місто(

спілкуюсь я з ним багато.в нього є майже все що потрібно,саме тому і не вирішу з подарунком

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нього є майже все що потрібно

ну тоді даруй щось не потрібне :_07:

Ось це вразить 100%,

Ну і на випадок якщо вже в нього і це є!

План Варіант Б

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо ножа-незнаю...

Якби любив рибалку - багато чого можна придумати, в т.ч. і ніж.

А так, ніж йому, як баян одній домашній тварині.

а я не знаю ні одного чоловіка, який би не зрадів такому ножу

більше тут: <http://victorinox.allpresents.ru/>

post-9912-0-94192600-1358255595_thumb.jp

post-9912-0-01238400-1358255872_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я не знаю ні одного чоловіка, який би не зрадів такому ножу більше тут:

я перший).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я не знаю ні одного чоловіка, який би не зрадів такому ножу

більше тут: <http://victorinox.allpresents.ru/>

Теперь знаете :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, яка його вага? і все це носити щодня, коли цей "тул" знадобиться раз на рік, а деякі ніколи не знадобляться.

Надаю перевагу класичному складному варіанту.

Маркетинговий продукт -ІМХО.

Я не рахуюсь- ми особисто не знайомі :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої аргументи:

1. на рибалку не піде - ні сала кусень врізати, ні рибу почистити

2. до лісу тимпаче - дров не наріжеш/рубаєш.

3. ну нафіга в такій маленькій (але гарній) цяці стільки "фарша"?

4. одне, що може привернути увагу - це швейцарська(якщо то їхня) якість. Хоча яка вона швейцарська, коли кругом одні чайни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нагадує "минЭ ничЭго нЭ надо, у минЭ усьо есть!"

Ну шо може здивувати людину в якої багато чого є? Реальнє тільки твоя подружка і ваша (твоя і її) готовність теєво.. ю ноу вот ай мін г-г-г Це точно здивує і вразить.

Якшо без приколу і шось романтичне, то ще варіант невеликий квест. Типу домовляєтесь десь зустрітись, він приходить а йому записка, ну і далі. Бажано це наповнити змістом ваших відносин (де зустрілись, де любите проводити час, якісь персональні спогади). Все це можна камуфлювати загадками. Головне щоб не було тупо, банально і втомлююче. Завершити ті всі завдання можна в кафе, парку, чи місці де ви будете чекати з подружкою :_07:

P.S імхо швейцарський ніж вже давно втратив свою актуальність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

штопор,відкривачка,ножиці,викрутка,шило в одному наборі - для мене в машині незамінна річ,але я багато їзджу, то для мене актуально...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...