Перейти до змісту

Бізнес - план. Або як продати ідею інвестору


Figaro

Рекомендовані повідомлення

nickel,

Тема стосується відпочинку. Такого в Луцьку ще немає.

Сума інвестицій 85 000$, окупність15 - 20 місяців

Ідея та бізнес-план є реальними. проте без "потрібних людей" її не реалізуєш...

6 місяців тому підходив на ІК "Атланту", але їх цікавило лише виробництво, або с/г

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 77
  • Створено
  • Остання відповідь

Підкажіть до кого з Волинських бізнесменів можна підійти з бізнес-ідеями та бізнес-планами.

Хто є адекватний, щось підкаже або порадить....

Або може є ще якісь підприємства, крім ІК"Атланта", де можна показати бізнес-план?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підходив до Чер...цького особисто - не зацікавився...

Носив через знайомого резюме бізнес-плану до Алф...рова - мовчать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продати готовий бізнес-план з реальною ідеєю реальному інвестору.

Якщо ідея реальна, то чому ти її продаєш? Сам не віриш до кінця в її реальність?

Постав себе на місце покупця: ти б купив би голу ідею, якою не хоче займатися сам автор?

п.с. Я не інвестор, хоча шукаю куди в вкластися.

Тому й хочу продати ідею, бо вона є реальною...

Я вірю в її реальність, але однієї віри малувато... треба зв'язки та гроші.

На місці покупця , я б уважно вислухав автора бізнес-плану, дав би якісь поради... поцікавився б ціною.

Ідея не є зовсім голою, оскільки у світі така сфера зустрічається... і є досить цікавою, проте ця тема є трохи новою для України,

особливо для Луцька. Я писав бізнес-план саме для Луцька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Figaro

тебе Нікель запитував, що ти хочеш??? продати ідею чи реалізувати її за кредитні гроші?

- якщо продати - то навіщо безкоштовно розказуєш і даєш подивитися бізнес-план?

- якщо знайти інвестора - то навіщо ти тоді комусь здався (без тебе реалізують)?

85 000 відібється за півтора року? щось мало віриться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Figaro

тебе Нікель запитував, що ти хочеш??? продати ідею чи реалізувати її за кредитні гроші?

- якщо продати - то навіщо безкоштовно розказуєш і даєш подивитися бізнес-план?

- якщо знайти інвестора - то навіщо ти тоді комусь здався (без тебе реалізують)?

85 000 відібється за півтора року? щось мало віриться

1)Я писав, що для того, щоб її реалізувати, необхідні гроші та зв'язки, самому мені буде не підсилу, тому я вирішив краще продати свій бізнес- план разом із ідеєю комусь із інвесторів. Хоча є не можу зпрогнозувати, якою буде розмова, може наприклад буде запропонована якась частка від прибутку...

2) Щодо кредитних коштів мови не було... під заставу моєї власності буде замало.

3) Я не давав дивитись бізнес-план, я давав дивитись резюме бізнес-плану...

4) Якщо мій план зацікавить інвестора і він зможе мені віддячити, я непроти, нехай реалізовують без мене...

5) Мало віриться в що саме, що за 16-20місяців відіб'ються кошти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна питання 120000 грн. Деталі в приват.

Сижу, чекаю деталі в приват... І тут мені доходить, що це від мене чекають деталей. Яких деталей ти чекаєш? Відсотки, сроки, умови? Я десь писав, що позичаю гроші? Чого ви чекаєте, що прийде добрий дядя і дасть грошей? Маєш швейне обладнання - пєсня - вже можеш, щось виробляти і заробляти гроші для втілення свого бізнес-плану, крок за кроком, гривня за гривнею. Відразу в дамки не получиться, імхо.

я вирішив краще продати свій бізнес- план разом із ідеєю комусь із інвесторів.

Кому краще? Тобі? Ніхто й не сумнівався. Інвестори не купують ідеї, вони інвестують в бізнес з ідеєю, імхо. Створи щось, почни, тоді й однодумці знайдуться і інвестори.

нехай реалізовують без мене...

Таких лохів ще пошукати треба. Ладно я - дурень, а от відмова справжніх інвесторів тебе ні на яку думку не наштовхує? Наприклад, на те, що ти продаєш те, що насправді нічого не вартує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бізнес-плани, ідеї... Маєш ідею - бери і потроху її реалізовуй... А бізнес-план до дупи, в наших реаліях, імхо... Ти собі рахуєш одне, а з нашою державою і ринком отримаєш ну зовсім інше... Так шо з тими планами мона хіба в туалет... А якшо робити бізнес, то тре адекватно реагувати на зміни ринку, а не йти по плану, який тим реаліям не відповідає. ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме головне це збут готової продукції, послуг... а виготовити чогось "вагон" це не проблема. Ринок дуже перенасичений, треба дуже довго напрацьовувати систему...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме головне це збут готової продукції, послуг... а виготовити чогось "вагон" це не проблема. Ринок дуже перенасичений, треба дуже довго напрацьовувати систему...

Таке враження, що ви не розмежовуєте поняття "виготовляти" (конкурентноздатний продукт) і "склєпати" та "продати" (стимулюючи ріст попиту належною якістю і ціною) і "впарити".

2 RojkFV

120 к гривень? Родичі / знайомі / друзі які не вважають Вас бовдуром є?

На їх місці я б людині, яку давно знаю і вірю в неї, під бізнес пару гривен найшов би...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна питання 120000 грн. Деталі в приват.

Сижу, чекаю деталі в приват... І тут мені доходить, що це від мене чекають деталей. Яких деталей ти чекаєш? Відсотки, сроки, умови? Я десь писав, що позичаю гроші? Чого ви чекаєте, що прийде добрий дядя і дасть грошей? Маєш швейне обладнання - пєсня - вже можеш, щось виробляти і заробляти гроші для втілення свого бізнес-плану, крок за кроком, гривня за гривнею. Відразу в дамки не получиться, імхо.

я вирішив краще продати свій бізнес- план разом із ідеєю комусь із інвесторів.

Кому краще? Тобі? Ніхто й не сумнівався. Інвестори не купують ідеї, вони інвестують в бізнес з ідеєю, імхо. Створи щось, почни, тоді й однодумці знайдуться і інвестори.

нехай реалізовують без мене...

Таких лохів ще пошукати треба. Ладно я - дурень, а от відмова справжніх інвесторів тебе ні на яку думку не наштовхує? Наприклад, на те, що ти продаєш те, що насправді нічого не вартує?

1) Інвестори спочатку оцінюють ідею, а потім приймають рішення чи є вона актуальною на даний час та для даної місцевості. Якщо вона їм подобається вони її купують...вкладають в неї якусь частку своїх коштів, зв'язків і т.д.

2) Бюджет 85 000 $ , для мене це серйозні гроші, я не зможу втілити бізнес-план в життя сам (чому, писав нище) тому мені потрібно знайти інвестора, людину яка зможе щось суттєве порадити мені...

3)"Створи щось, почни, тоді й однодумці знайдуться і інвестори" - а гарантія яка, що вони знайдуться? Невже не краще розпочати з інвесторами або дати реалізувати проект професіоналам в даній сфері?

4) Мені не потрібні лохи. Двоє людей це не є якимось великим показником, один не хоче ризикувати... оскільки в кожній ідеї є доля ризику. Краще за ті гроші купити дві квартири і здавати в оренду, тут буде без ризику...

Другий відповідь не дав через значну зайнятість... Треба йти в кабінет на пряму, а не через знайомих...

Але навіть якщо вони дадуть якусь цінну пораду, це вже великий "+" , ніж тримати бізнес-план у дома і нікому не показувати...

5) На кожен товар є свій покупець...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бізнес-плани, ідеї... Маєш ідею - бери і потроху її реалізовуй... А бізнес-план до дупи, в наших реаліях, імхо... Ти собі рахуєш одне, а з нашою державою і ринком отримаєш ну зовсім інше... Так шо з тими планами мона хіба в туалет... А якшо робити бізнес, то тре адекватно реагувати на зміни ринку, а не йти по плану, який тим реаліям не відповідає. ІМХО.

Туалетний папір до дупи...

А бізнес - план - це ідея розписана на бумазі, де вказана описова частина і фінансова. Прочитавши його, можна зробити висновки... Для людини яка є підкованою і обізнаною в даній темі, відразу зможе відповісти і дати адекватні поради...

Я згідний, що бізнес-план дає не точну картину, оскільки не можна всього передбачити та й може виникнути ще багато різних нюансів що не залежать від тебе... через те і потрібно показувати ідею та план людям із досвідом, із реальними знаннями, людям практикам , а не теоретикам. Вони підкажуть... звичайно якщо в них буде час та бажання. Оскільки вони теж колись починали, робили помилки і шукали інвесторів...

І ще... знайти ідею і написати бізнес-план до неї це не як два пальці об асфальт...

А сходити в туалет з бізнес-планом встигнеш завжди... раз немає туалетного паперу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) Інвестори спочатку оцінюють ідею, а потім приймають рішення чи є вона актуальною на даний час та для даної місцевості. Якщо вона їм подобається вони її купують...вкладають в неї якусь частку своїх коштів, зв'язків і т.д.

2) Бюджет 85 000 $ , для мене це серйозні гроші, я не зможу втілити бізнес-план в життя сам (чому, писав нище) тому мені потрібно знайти інвестора, людину яка зможе щось суттєве порадити мені...

Ти вперто ігноруєш все те, що тобі написали раніше. Ну не купують такі люди ідей, бізнес-планів і іншої фігні. Чекаєш від когось порад, а коли тобі їх дають, то ігноруєш.

3)"Створи щось, почни, тоді й однодумці знайдуться і інвестори" - а гарантія яка, що вони знайдуться? Невже не краще розпочати з інвесторами або дати реалізувати проект професіоналам в даній сфері?

Які гарантії в бізнесі? Хоч гарантій - йди працювати на чужого дядю і тоді держава тобі гарантуватиме мінімальну зарплату і 8 годинний робочий день, а саме визначення підприємницької діяльності виключає будь-які гарантії. Підприємництво — самостійна ініціатива, систематична, на власний ризик діяльність із виробництва продукції, виконання робіт, надання послуг та заняття торгівлею з метою одержання прибутку. Якщо ти цього не розумієш, то тобі ніколи не вдасться знайти інвестора чи самому розвинути власну ідею. В тебе мозок найманого працівника, поки його не перебудуєш, не зрозумієш ні наших порад ні інвестора ні будь-кого іншого.

4) Мені не потрібні лохи. Двоє людей це не є якимось великим показником, один не хоче ризикувати... оскільки в кожній ідеї є доля ризику. Краще за ті гроші купити дві квартири і здавати в оренду, тут буде без ризику...

Другий відповідь не дав через значну зайнятість... Треба йти в кабінет на пряму, а не через знайомих...

Але навіть якщо вони дадуть якусь цінну пораду, це вже великий "+" , ніж тримати бізнес-план у дома і нікому не показувати...

5) На кожен товар є свій покупець...

Від цих пунктів складаються враження, що ти сам собі придумав отмазки за тих людей, яким ти показував свою ідею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага. Пока ты носишся со своей идеей, я на своей потихоньку зарабатываю )

Бизнес-план есть не что иное, как бизнес-догадка. Мсье - прорицатель и со 100% увереностью сможет обеспечить инвестору планируемый доход, а бизнесу - планируемое развитие? Не верю ) Именно по этому я и советую сходить со своими бизнес-догадками в туалет и потихоньку начать развивать и продвигать идею.

Говорите люди с опытом? Опытом в чем? В развитии бизнеса? Какого? Каждая идея, каждый бизнес - индивидуальны. К примеру, если кто-то заработал миллион на ресторанном бизнесе, то это еще отнють не значит, что на чем-то другом он тоже заработает. Коньюнктура рынка и пр - лишь слова.

Есть хорошая идея - так попробуй воплоти ее! Не все и сразу, а потихоньку. И тогда ты увидишь, есть для тебя ниша или нет.

Но это опять же, мое ИМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel,

То в тебе гроші є? :0032:

Питання не в тому чи є в мене гроші, а в тому чи хочу я чи хтось інший вкласти їх в твій бізнес-план.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Туалетний папір до дупи...

А бізнес - план - це ідея розписана на бумазі, де вказана описова частина і фінансова. Прочитавши його, можна зробити висновки... Для людини яка є підкованою і обізнаною в даній темі, відразу зможе відповісти і дати адекватні поради...

Думаю що Рината Леонідовича (того що Ахметов), чи будь-кого з наших олігархів, мало цікавили якісь бізнес-плани коли вони будували свої імперії. Для них був важливий кінцевий результат, а не бумажки. Figaro, не шукай 120 000 кіло, знайди 12 000, вклади їх в свою ідею, отримай 10 відсотків від очікуваного від 120 тис. прибутку, вклади їх знову в свою ідею, знову отримай який прибуток, знову вклади їх в свою ідею і так по кругу. Якщо в тебе все виходитиме тоді і бажання продати бізнес план кудись зникне, і бізнес-ангели будуть не потрібні ...

P.S.: Тобі хтось мінусну один з твоїх попередніх постів. Плюсонув тобі його лише із за того що пожалів тебе. Молодий ти ще. Житття не бачив. ...

P.P.S: Зверни увагу: ти хочеш продати саме цінне що є в бізнесі - ідею

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але навіть якщо вони дадуть якусь цінну пораду, це вже великий "+" , ніж тримати бізнес-план у дома і нікому не показувати...

Оооооо, родив, я ще у 8-мому пості про це тобі говорив.

Figaro і RojkFV - Вас треба за язик тягнути, щоб почути конкретику а без неї навіть порадити щось важко, не то щоб допомогти.

Один намікнув, що має частину меблів і бізнес-план і ще невистачає 120 тис. (в мене також є меблі, обладнання швейне, пральне, будівельне, бізнес планів - два вагона з тачкою) дав номер тел. типу дзвоніть мені інвестори. 120 це нетакі й великі гроші

Інший носиться з ідеєю, як курка з яйцем, незнає куда б то її пристроїти так щоб бути в шоколаді. Якщо ти знаходиш інвестора то яку ти бачиш свою роль в цьому (закупиш, доставиш, настроїш обладнання? можливо в тебе є приміщення? досвід в рекламній діяльності? будеш персонал наймати і навчати? бухгалтерія?)? Чи якщо інвестор погодиться вкласти гроші він просто вийме з кармана $десятку і скаже ось тобі Figaro за твою ідею.

Спробуй знайти щось менш затратніше, $10-15 тис. незациклюйся на одному, необовязково винаходити щось нове, прибуток може приносити і звичайні ідеї, саме просте: купи на поліссі дошку свіжопиляну сосну, по 600 грн куб, 100 кубів, поскладай на участку (чи де небудь щоб непокрали) пролежавши весну-літо-осінь вона стане сухою ціна якої 1000-1600 грн куб все просто і геніально без всяких га.но-планів, обладнання і великих інвестицій таких ідей - море.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) Інвестори спочатку оцінюють ідею, а потім приймають рішення чи є вона актуальною на даний час та для даної місцевості. Якщо вона їм подобається вони її купують...вкладають в неї якусь частку своїх коштів, зв'язків і т.д.

2) Бюджет 85 000 $ , для мене це серйозні гроші, я не зможу втілити бізнес-план в життя сам (чому, писав нище) тому мені потрібно знайти інвестора, людину яка зможе щось суттєве порадити мені...

Ти вперто ігноруєш все те, що тобі написали раніше. Ну не купують такі люди ідей, бізнес-планів і іншої фігні. Чекаєш від когось порад, а коли тобі їх дають, то ігноруєш.

3)"Створи щось, почни, тоді й однодумці знайдуться і інвестори" - а гарантія яка, що вони знайдуться? Невже не краще розпочати з інвесторами або дати реалізувати проект професіоналам в даній сфері?

Які гарантії в бізнесі? Хоч гарантій - йди працювати на чужого дядю і тоді держава тобі гарантуватиме мінімальну зарплату і 8 годинний робочий день, а саме визначення підприємницької діяльності виключає будь-які гарантії. Підприємництво — самостійна ініціатива, систематична, на власний ризик діяльність із виробництва продукції, виконання робіт, надання послуг та заняття торгівлею з метою одержання прибутку. Якщо ти цього не розумієш, то тобі ніколи не вдасться знайти інвестора чи самому розвинути власну ідею. В тебе мозок найманого працівника, поки його не перебудуєш, не зрозумієш ні наших порад ні інвестора ні будь-кого іншого.

4) Мені не потрібні лохи. Двоє людей це не є якимось великим показником, один не хоче ризикувати... оскільки в кожній ідеї є доля ризику. Краще за ті гроші купити дві квартири і здавати в оренду, тут буде без ризику...

Другий відповідь не дав через значну зайнятість... Треба йти в кабінет на пряму, а не через знайомих...

Але навіть якщо вони дадуть якусь цінну пораду, це вже великий "+" , ніж тримати бізнес-план у дома і нікому не показувати...

5) На кожен товар є свій покупець...

Від цих пунктів складаються враження, що ти сам собі придумав отмазки за тих людей, яким ти показував свою ідею.

1) Ти впевнений що "працювати на чужого дядю і тоді держава тобі гарантуватиме мінімальну зарплату і 8 годинний робочий день" - бо я преконався що гарантій жодних. А суди і прокуратура не дуже допомагають...

2)"Від цих пунктів складаються враження, що ти сам собі придумав отмазки за тих людей, яким ти показував свою ідею." - Я особисто спілкувався з людиною, те що я пишу це була цитата з нашої розмови з Ч...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) Ти впевнений що "працювати на чужого дядю і тоді держава тобі гарантуватиме мінімальну зарплату і 8 годинний робочий день" - бо я преконався що гарантій жодних. А суди і прокуратура не дуже допомагають...

Так, я на всі 100% впевнений, що я можу, опираючись на українські закони, відстояти собі мінімальну зарплату при 8-годинному робочому дні. В іншому випадку я маю право звільнитися, договір не кров'ю підписував і легко знайду заміну такій "високооплачуваній" роботі.

2)"Від цих пунктів складаються враження, що ти сам собі придумав отмазки за тих людей, яким ти показував свою ідею." - Я особисто спілкувався з людиною, те що я пишу це була цитата з нашої розмови з Ч...

Ти впевнений, що тобі правду сказали? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але навіть якщо вони дадуть якусь цінну пораду, це вже великий "+" , ніж тримати бізнес-план у дома і нікому не показувати...

Оооооо, родив, я ще у 8-мому пості про це тобі говорив.

Figaro і RojkFV - Вас треба за язик тягнути, щоб почути конкретику а без неї навіть порадити щось важко, не то щоб допомогти.

Один намікнув, що має частину меблів і бізнес-план і ще невистачає 120 тис. (в мене також є меблі, обладнання швейне, пральне, будівельне, бізнес планів - два вагона з тачкою) дав номер тел. типу дзвоніть мені інвестори. 120 це нетакі й великі гроші

Інший носиться з ідеєю, як курка з яйцем, незнає куда б то її пристроїти так щоб бути в шоколаді. Якщо ти знаходиш інвестора то яку ти бачиш свою роль в цьому (закупиш, доставиш, настроїш обладнання? можливо в тебе є приміщення? досвід в рекламній діяльності? будеш персонал наймати і навчати? бухгалтерія?)? Чи якщо інвестор погодиться вкласти гроші він просто вийме з кармана $десятку і скаже ось тобі Figaro за твою ідею.

Спробуй знайти щось менш затратніше, $10-15 тис. незациклюйся на одному, необовязково винаходити щось нове, прибуток може приносити і звичайні ідеї, саме просте: купи на поліссі дошку свіжопиляну сосну, по 600 грн куб, 100 кубів, поскладай на участку (чи де небудь щоб непокрали) пролежавши весну-літо-осінь вона стане сухою ціна якої 1000-1600 грн куб все просто і геніально без всяких га.но-планів, обладнання і великих інвестицій таких ідей - море.

Відписав в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо маєш хорошу ідею як організувати і розкрутити бізнес.... то сам найдеш гроші!!! тим більше 100-200тис. грн це не великі гроші які реально можна заробити самому на ЗАРОБІТКАХ!

живим прикладом є мій сусід якому 25 років 4 з яких він провів на заробітках.... заробив чи то 30чи 35 тис у.е. і зараз має "мислішку" в шо їх вкласти....

так поспілкувавшись з ним я зрозумів одне що треба спочатку заробити гроші... а потім куда їх вкласти вже сам придумаєш! головне не сидіти і думати де то взяти грошей а потихенько гривня за гривнею заробляти і вкладувати в "свою справу"

Зумів заробити 100 "своїм бізнесом" заробиш і 200....

Які гарантії в бізнесі? Хоч гарантій - йди працювати на чужого дядю і тоді держава тобі гарантуватиме мінімальну зарплату і 8 годинний робочий день, а саме визначення підприємницької діяльності виключає будь-які гарантії. Підприємництво — самостійна ініціатива, систематична, на власний ризик діяльність із виробництва продукції, виконання робіт, надання послуг та заняття торгівлею з метою одержання прибутку

згоден на всі 100500%!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо маєш хорошу ідею як організувати і розкрутити бізнес.... то сам найдеш гроші!!! тим більше 100-200тис. грн це не великі гроші які реально можна заробити самому на ЗАРОБІТКАХ!

живим прикладом є мій сусід якому 25 років 4 з яких він провів на заробітках.... заробив чи то 30чи 35 тис у.е. і зараз має "мислішку" в шо їх вкласти....

так поспілкувавшись з ним я зрозумів одне що треба спочатку заробити гроші... а потім куда їх вкласти вже сам придумаєш! головне не сидіти і думати де то взяти грошей а потихенько гривня за гривнею заробляти і вкладувати в "свою справу"

Зумів заробити 100 "своїм бізнесом" заробиш і 200....

Які гарантії в бізнесі? Хоч гарантій - йди працювати на чужого дядю і тоді держава тобі гарантуватиме мінімальну зарплату і 8 годинний робочий день, а саме визначення підприємницької діяльності виключає будь-які гарантії. Підприємництво — самостійна ініціатива, систематична, на власний ризик діяльність із виробництва продукції, виконання робіт, надання послуг та заняття торгівлею з метою одержання прибутку

згоден на всі 100500%!!!

Дякую за пораду!

Підкажи буть-ласка на яких ЗАРОБІТКАХ платять такі гроші!?

Я тебе підтримую, що з власними грошима розпочати справу простіше...(ти нікому нічого не винен) і чим більше в тебе грошей, тим більше можливостей для їх вкладення, навіть покласти на депозит - вже краще ніж в дома тримати...

Щодо "

йди працювати на чужого дядю і тоді держава тобі гарантуватиме мінімальну зарплату і 8 годинний робочий день

" то я хочу сказати, що працював рік офіційно на "дядю", потім звільнився (29.02.2012р) за угодою сторін... по даний час "дядя" винуватий з/п за 2 місяці... щось держава мені нічого не виплатила із гарантій по мінімальній зарплаті!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...