Перейти до змісту

Де маршрутка?


SG008

Рекомендовані повідомлення

я ще ні разу не попав на неробочу систему (користуюсь час-від-часу)

зараз працює, наприклад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 319
  • Створено
  • Остання відповідь

тиць , подивився, спокійно допив каву і пішов на зупинку. :_02:

У меня в телефоне на Android 4.2 есть хорошая программа которая показывает в режиме реального времени где находится маршутка, при условии что она с GPS . Стою на остановке и уже знаю сколько мне еще ждать. Очень удобно, рекомендую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тиць , подивився, спокійно допив каву і пішов на зупинку. :_02:

У меня в телефоне на Android 4.2 есть хорошая программа которая показывает в режиме реального времени где находится маршутка, при условии что она с GPS . Стою на остановке и уже знаю сколько мне еще ждать. Очень удобно, рекомендую

да ты шо!? :)

скажу больше: таких програм уже 3. и существуют они уже больше года помоему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
...на Android 4.2 есть хорошая программа которая показывает в режиме реального времени где находится маршутка, ...

... таких програм уже 3...

нема часу шукати - поділись, плз, посиланнями на них... малій на планшет хочу поставити...

......

пошуком цю знайшов і цю... а третя? а яка кому краща?

......

ще цю знайшов...

Яку порадите? Якби мені користуватись - я б сам потестував і визначився б, а то для малої, хочеться щоб нормальна була.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все вірно. перша програма також існує у платній і безкоштовній версії з рекламою

https://play.google.....utils.ptraffic

https://play.google....ils.hicktraffic

щодо другої важко сказати, давно пробував. помоєму вона здатна будувати маршрути, але не показує маршруток луцька онлайн.

третя у мене не працювала. хоча розробник казав що помилку виправив.

особисто я використовую платну версію першої програми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Скажіть хто знає. Чому на сайті МАКа не оновлюється інформація про маршрутки? Невже сервіс вже загнувся?

А вибачаюсь. Вже обновляється інформація. На вихідних не обновлялась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Вибачайте за "розкопки археолога", на Борді є, звичайно, свіжіша тема про маршрутки, але ця "новина" ближча саме до цієї теми... ОтжеУ

 

Луцьку просять штрафувати за відключений GPS у маршрутках

Цитувати

Штрафувати перевізників за відключений GPS у маршрутках, просять в Луцьку.

Про це йдеться в петиції, опублікованій на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

До таких заходів просять вдатися, оскільки неможливо відстежити рух маршруток через систему керування та моніторингу руху громадського транспорту.

«Перевіряти наявність їх онлайн, у разі відключення вважати такими, що не вийшли на маршрут, і штрафувати перевізника згідно укладеного договору. При можливості перевіряти на зупинках маршрутки, які під'їхали і чи вони відображаються в Cистемі керування та моніторингу руху громадського транспорту», – просить автор Олександр Барабошко.

Підтримати ініціативу можна за посиланням: http://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/674.

 

я підтримав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
2 годин тому, d.u.a.l сказано:

З'явилась альтернатива для тих, кому не подобається офіційний клієнт і Транспорт.

було б добре добавити виведення інформації про "графік" маршрутки, як в офіційному Маку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 
Чи ти знаєш щось, що не помітили інші? [emoji6]
 
P.S. Про який графік йдеться? В смарт маку, якщо тапнути на маркері маршрутки і далі ще раз на підказці - справа з'являється панель? Там де "Рух онлайн"? Як на мене - безтолкова інформація, на карті все куди наглядніше. Аналогічно "розумна зупинка" - користі 0, зайшов, вибрав зупинку, більше половини вказаних там маршруток з зірочкою - тобто без онлайн даних, по графіку. А як вони по графіку їздять, всі ми добре знаємо. Шукай вітра в полі. Ще й неіснуючі вже маршрути показує, типу 32.

Я трохи не про те. В Маку якщо тапнути на значок маршрутки, виводиться додаткова інфа для конкретного автобуса : графік (1,2,3,4 і т.д, номер маршрутки)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, наприклад мене цікавить маршрут #9 і конкретно в ньому рейси 1,4,7,10, які ідуть на Рованці. Всі інші рейси (2,3,5,6,8,9,11,12) ідуть тільки до Дружби народів. Вроді і маршрутка #4 також має змінний маршрут (Калина)
В твоій програмці по тапу значка буса таке (номер рейсу) не виводиться



Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, d.u.a.l сказано:

Не знав про цю тему з номерами в графіку, хоч часом буває 9-ю їжджу (але не в Рованці)

Ну, якщо просиш ;)

Додав галочку в налаштування, через пару годин оновиться в Google Play, версія 1.0.1

 

P.S. Оновилось, можеш пробувати

Оновив. так це воно. Дякую.

Тільки дуже дрібно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 28.04.2017 at 0:37 PM, d.u.a.l said:

І ще одне - якщо додаток не закрити (наприклад, телефон сам заблокується через певний час, або якщо просто згорнути чи заблокувати), то маркери маршруток продовжують "їхати", а тому використовують процесор і садять батарею. Якщо ви завершили роботу з додатком (скажімо, ваша маршрутка вже під'їжджає до зупинки), то його просто треба закрити - для цього є пункт в меню, або просто можна двічі тапнути "назад". Вбивати через менеджер завдань (як, скажімо, той же Транспорт, який поки його не приб'єш, їсть батарейку) не потрібно

Корисна інформація. Думаю вона не завадила б спливаючим вікном (чи декількома, як в іграх при процесі навчання) при першому запуску. Там зміг би перерахувати всі ці фічі, а заодно - і галочку "більше не виводити". А так - виглядає непогано, протестую одразу, як тільки МАК запрацює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, d.u.a.l сказано:

МАК ніби запрацював, та чи надовго - вчора знову пів дня лежав. Цілий тиждень не могли вінчестер встановити :D

 

чия зараз та студія "Терен"  ??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, d.u.a.l сказано:

Це хто такі? Розробники їх сайту?

 

типу того...

 

там колись фіг поймеш хто і що робив, а зараз тим більше...

Візор,Терен, Волинські імена...  в одному ж кабінеті на Потебні 50

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 08.05.2017 at 13:25, d.u.a.l сказано:

Ти, здається, працював там раніше, якщо я не помиляюсь?

  ні, не працював

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
43 хвилин тому, d.u.a.l сказано:

Прохання підписати, цілком підтримую автора - дістав той Візор, весь минулий тиждень не працював. Відповідно й CityBus нічого не показує, а більше брати дані нізвідки. Та й взагалі, набридло на зупинках стояти не знаючи де ті маршрутки їдуть ;)

https://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/918


 

На таке не гріх й окрему тему створити... й закріпити навіть даби народ підтягнувся й був вкурсі...

 

й цю вдобавок... https://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/917
 

хоча здається мені всі, хто дійсно вирішує щось, клали на ці петиції.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 minutes ago, Pavelix said:

На таке не гріх й окрему тему створити... й закріпити навіть даби народ підтягнувся й був вкурсі...

На ФБ її, у групу https://www.facebook.com/groups/Nash.Lutsk.ua/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, SunSeth сказано:

На ФБ її, у групу https://www.facebook.com/groups/Nash.Lutsk.ua/

Та вроді є уже там... посилання на новину про це з волиьнюс )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, d.u.a.l сказано:

Прохання підписати, цілком підтримую автора - дістав той Візор, весь минулий тиждень не працював. Відповідно й CityBus нічого не показує, а більше брати дані нізвідки. Та й взагалі, набридло на зупинках стояти не знаючи де ті маршрутки їдуть ;)

https://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/918

я то підписав, але по петиції:

Цитувати

Відповідальність "Візора" за несправність системи "МАК"

Підприємство надає відверто неякісні послуги. Система МАК працює так, як їй заманеться, щодня перебої. Як наслідок - суцільні незручності для пасажирів, які користуються онлайн-сервісом зі смартфону чи ПК. Протягом останніх днів система не працювала ВЗАГАЛІ. Фірма "Візор", яка обслуговує систему, отримує за це кошти і немалі. Це - кошти лучан, платників податків. Пропоную або розірвати угоду за неякісне надання послуги, штрафувати "Візор", або не платити за ті дні, коли були перебої.

Автор: Дуля Пилип Альфредович

Наскільки мені по пам'яті здається, то витрати по експлуатацію "МАКу" покладені на власників маршруток, а не з міського бюджету (тобто, не "кошти лучан, платників податків"

 

1 година тому, Pavelix сказано:

й цю вдобавок... https://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/917.

Текст петиції:

Цитувати

створення й контроль за дотриманням графіку руху маршртних транспортних засобів у м.Луцьку

Шановні громадяни, ми часто із вами стикаємось з питанням доїзду додому вечірній час, адже графік руху маршрутних транспортних засобів у м.Лцьку, наскільки мені відомо, відсутній, або ж його не дотримуються водії. Пропоную створити робочу групу по створенню та контролю за дотриманням графіку руху маршрутних транспортних засобів містом та ввести суттєві штрафи у разі порушення. Думаю це можна здійснити з допомогою системи m@k, яка визначаєде саме знаходиться маршрутний транспортний засіб у поточниому часі. Хотілось би, щоб можна було побачити відображення на сайті часу постановлення й з"їзду трнспортного засобу із маршруту, сме із кінцевої/початкової точки руху, а також створення архіву для можливого аналізу даної інформації.

Автор: Вдовиченко Олег Васильович

Дата початку збору підписів: 26 травня 2017 р.

Олег Васильович не рахує за потрібне хоча б мимоглядом переглянути свою писанину на помилки? Ну читаєш як "твір" трійочника...

І по суті - графік руху ІСНУЄ. Інша справа, що водії весь час намагаються його порушувати. Ніяка "робоча група" не буде постійно сидіти на кінцевх зупинках з хронометром і відмічати (для цього, взагалі-то, і задумували "МАК").

Та й про саму "наглядувальну групу" то взагалі утопія... 1.ХТО? створять робочі місця для "вахтерів"? А чи може депутати самі серед своїх когось призначать сидіти і відмічати? Графік чергувань складуть :) а для цього тра ще одну групу створити "для створення графіку чергувань" :)

2. ЗА ЯКИЙ КОШТ? хто буде платити "вахтерам"? Міський бюджет? А чи може самі маршрутчики, щоб ті гарно відмічали? ;)

Короче, дурня.

 

 

Крім того, вже тих петицій по поганій роботі "МАКа" і недотриманні графіку було СТІЛЬКИ!,... без толку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

По роботі сервера нема слів,  більш непрацює чим працює. Невже такі криворукі адміни бувають?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при чому тут адміни, якщо більша половина маршрутчиків повимикали/поламали/повикидали трекери. Вони в них абсолютно не зацікавлені, навіть навпаки - вони проти них. А так як ніхто толком на них не насідає, не контролює, не примушує, не наказує - от і результат. І до дупи ті всі петиції

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...