Перейти до змісту

Де маршрутка?


SG008

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 319
  • Створено
  • Остання відповідь

то так я й сам поняв, я хочу знати де вони по місту їдуть (ті шо мені треба)

В мене спізнюється на секунд 10 - 15

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TARAS96, зліва обираєте потрібний вам маршрут.

Ось ще один хороший ресурс для тих, хто не знає, як краще добратись в те чи інше місце.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тиць , подивився, спокійно допив каву і пішов на зупинку. :_02:

гм... тема давно створена Рух маршруток у Луцьку

і сайтик цей засвічений пост #21

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що перевіряв: дивлюсь по схемі - маршрутка №11, держ номер... рухається по моїй вулиці.

Виглядую у вікно - точно, повзе, вона!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Странно, а что 9а у нас одна в городе ездит?

мабуть лише вона одна GPS-ом обладнана

ЗІ. а під номером 100 чомусь "зашифрована" 31-ша маршрутка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І відображаються якісь дані по номеру 100? В мене пише "немає даних для відображення".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пригледівся до луцьких маршруток — у багатьох смартфони (GPS) вимкнені. дуже прикро, адже вгрохали туєву хучу бабла, а до пуття систему не довели.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мобильная версия есть, которая корректно отображается? Пока на остановке стоишь, чтобы глянуть, стоит вообще ждать и как долго, или проще доехать первой попавшейся? Те, кто ездит 18-кой меня поймут :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пригледівся до луцьких маршруток — у багатьох смартфони (GPS) вимкнені...

:) це куди ти приглядався? ;) і які смартфони? :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нема 15-ки.... і 12 не наблюдаю..

:) та там взагалі мало є. Не хочуть власники маршрутів світити свої гаманці :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, поглянь на приборну панель більшості маршруток. ти помітиш закріплений в металеву рамку на пару шурупів звичайний дешевий смарт. по боках підключена ЮСБ зарядка і аудіороз'єм, через який софтина кричить в салон маршрутки яка наступна зупинка.

увімкнений апарат має білий фон на екрані з поточним часом, часом контрольних точок, різницею часу (відстає, випереджає) і ще там шось…

наприклад в 47-мих ці штуки є, але вимкнені. відповідно на карті інфи немає. при нагоді тре якось написати лист в міськраду чи перевізнику, щоб дав коментар, чому система не працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може вони підключені до іншого оператора, чи може однією з умов є нерозголошення перебування маршрутки!

Бо котаючись на 28, 4 і 12 маршрутах неодноразово помічав ці "дивні" пристрої, які навіть щось там показували, а на карті їх не видно.

на андроїді з процом 1,2 жахливо тормозить, то в мене так чи у всіх?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, що то за маршрут 100?

Це маршрутки які підключені до системи але наряд для яких ще не було присвоєно. Тобто перевізник не надав інформації про Маршрут-Графік по якому має рухатись дана машина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, поглянь на приборну панель більшості маршруток. ти помітиш закріплений в металеву рамку на пару шурупів звичайний дешевий смарт. по боках підключена ЮСБ зарядка і аудіороз'єм, через який софтина кричить в салон маршрутки яка наступна зупинка.

увімкнений апарат має білий фон на екрані з поточним часом, часом контрольних точок, різницею часу (відстає, випереджає) і ще там шось…

наприклад в 47-мих ці штуки є, але вимкнені. відповідно на карті інфи немає. при нагоді тре якось написати лист в міськраду чи перевізнику, щоб дав коментар, чому система не працює.

я, значить не помічав.

Хоча для відображення місцезнаходження маршрутки ніякого смартфона їй не потрібно, достатньо тільки GPS-трекера (невеличкий блочок, котрий може знаходитись будь де під панеллю, який збирає інфу про координату і передає її через GSM-зв'язок в "центр").

А ці "планшети PC", швидше за все, задумувались для оголошення зупинок, інформування водія про дотримання графіку, і таке інше, і, певно, мали підключатись до того ж GPS-трекера, тобто брати з нього інформацію про координати...

Я до того, що те, що той "смартфон" вимкнений, зовсім може не означати, що маршрутка не відслідковується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...