Перейти до змісту

Хто скільки заробляє?


Opiumni

Рекомендовані повідомлення

У нашого народу про держслужбовців вінегрет у голові. А взагалі не тільки про держслужбовців - просто вінегрет.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 786
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

А особливо в Новорічну Ніч ще й олів"є і ще багато різних салатів в голову собі понапихають!

Мої стосунки з держ службовцями в основному були такими, в яких періодично мені доводилося розлучатися зі своїми кровними:

Довідка в комісаріаті на загранку, паспортний стіл 3 рази, з працівниками жеку 5 раз, 1 раз в суді, навчання в ЛДТУ, лікування в Лікарнях та поліклініках!

Дійсно з усього цього такий салатик в голові виходить! І це лише останнє з мого, що я згадав!

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йома, народ!

Довідка в комісаріаті на загранку, паспортний стіл 3 рази, з працівниками жеку 5 раз, 1 раз в суді, навчання в ЛДТУ, лікування в Лікарнях та поліклініках!

В мене було і загранпаспорт - без хабарів, і в паспортному, і з жеком так само, в суді - адвокатам лише за роботу, і в лікарнях обійшлося якось без того, донька навчається на платному, але знову ж таки - все законно. Мо я не в тій державі живу? :) Чи може ви свідомо давали хабаря за "пошвидше", "без черги", "щоб не відрахували" і т.п.? Нє?

80% "чиновницької братії" сидять у своїх кабінетиках і живих людей не бачать, від зарплати до зарплати. При цьому бігають як драні віники часом, навіть не знаючи, що за їхню біганину вже зверху гроші получені.

Якщо ви дійсно думаєте, що найменші "шавки" беруть хабарі - ви виглядаєте паскудніше за д'Артаньянів, оскільки хєрово знайомі з колом під%р№сів.

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свідомо давав в будь якому випадку, але так, саме я був ініціатором, але лише в половині випадків саме там де треба було пошвидше. Бо як на диво знаходилися незаперечні аргументи, які свідчили що без додаткової проплати пришвидшити процедуру отримання, виконання ремонту, чи лікування здійснити не можливо.

Ці випадки в моїй практиці були не часті, бо я людина доволі принципова по життю, але інколи в цій державі тебе ставлять в становище, що доводиться "воювати зброєю ворогів".

Вигідні державні посади ті які мають контакт з людьми і чим більше контактів тим більше вигоди.

На мою думку вища посада контактів не менше, але при цьому певно й розцінки вищі поки не стикався з таким.

Змінено користувачем Ukrainec
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вигідні державні посади ті які мають контакт з людьми і чим більше контактів тим більше вигоди.

Абсолютно вірна думка, з якої витікає, що .... ?

Карочє! У вас у всіх вже олів'є у вазах?

Всьо! тему відкрию після нового року, всі - до сім'ї , до жінок, дітей та рідних!

PS open!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Працюю електриком по змінах. Тобто денна зміна з 8.00 до 20.00, наступного дня нічна зміна 3 20.00 до 8.00, два дні дома. Зарплатня 2600. Раніше працював ще на другій роботі крім основної. Зарплатня була в межах 2000-2500 в місяць. Враховуючи, що я працював на двох роботах, я заробляв 3500-5000 в місяць.

Наявність відповідної освіти обовязкова чи піде вища технічна?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свідомо давав в будь якому випадку, але так, саме я був ініціатором, але лише в половині випадків саме там де треба було пошвидше. Бо як на диво знаходилися незаперечні аргументи, які свідчили що без додаткової проплати пришвидшити процедуру отримання, виконання ремонту, чи лікування здійснити не можливо.

Що мене дивує в наших людях так це те що вони свідомо дають хабарі (зверніть увагу - свідомо), а потім скаржаться на засилля корупції в нашій країни. Хм, так ви ж самі її і створюєте. А ще більш цікаво, що найбільше за це перепадає держслужбовцям які в більшості випадків лише мріють про ті блага які їм приписують і мусять "розчитуватися" за хабарі лікарям, вчителям, працівникам воєнкоматів ... Пояснюю це лише "промиванням мозгів" які з регулярною періодичністю влаштовують людям через засоби масової інформації усі політичні партії, чи то помаранчевого спрямування, чи синього. Держслужбовці стали для них таким собі "цапом відбувайлом", якого можна звинуватити у всіх бідам і проти якого можна повернути гнів населення ...

Ці випадки в моїй практиці були не часті, бо я людина доволі принципова по життю, але інколи в цій державі тебе ставлять в становище, що доводиться "воювати зброєю ворогів".

Довідка в комісаріаті на загранку, паспортний стіл 3 рази, з працівниками жеку 5 раз, 1 раз в суді, навчання в ЛДТУ, лікування в Лікарнях та поліклініках!

Нічого собі принциповість, не один чи два хабаря, а щонайменше 10 ...

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хабарів взагалі давав мало. Не люблю я це діло. Хоча вимагали часто.

Найбільше запамятався випадок на митниці.

Їхав з Білорусії в Україну. Перевірив один такий задрочений, з п"яною і трохи побитою мордою інспектор багаж. Каже щось там йому не так.

І прямим текстом при людях, стояли біля вікон автобуса. Дай мені такому хабарнику пару баксів. ЦЕ його слова, він сам себе назвав хабарником. Я поржав. За сміливість дав 5 баксів. Хотів скотина 20.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата Довідка в комісаріаті на загранку, паспортний стіл 3 рази, з працівниками жеку 5 раз, 1 раз в суді, навчання в ЛДТУ, лікування в Лікарнях та поліклініках!

Нічого собі принциповість, не один чи два хабаря, а щонайменше 10 ...

І це при тому, що сам був ініціатором. А потім держслужбовці погані. До речі, в його списку числяться також і лікарі в лікарнях і викладачі в ЛДТУ

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свідомо давав в будь якому випадку, але так, саме я був ініціатором, але лише в половині випадків саме там де треба було пошвидше. Бо як на диво знаходилися незаперечні аргументи, які свідчили що без додаткової проплати пришвидшити процедуру отримання, виконання ремонту, чи лікування здійснити не можливо.

Що мене дивує в наших людях так це те що вони свідомо дають хабарі (зверніть увагу - свідомо), а потім скаржаться на засилля корупції в нашій країни. Хм, так ви ж самі її і створюєте. А ще більш цікаво, що найбільше за це перепадає держслужбовцям які в більшості випадків лише мріють про ті блага які їм приписують і мусять "розчитуватися" за хабарі лікарям, вчителям, працівникам воєнкоматів ... Пояснюю це лише "промиванням мозгів" які з регулярною періодичністю влаштовують людям через засоби масової інформації усі політичні партії, чи то помаранчевого спрямування, чи синього. Держслужбовці стали для них таким собі "цапом відбувайлом", якого можна звинуватити у всіх бідам і проти якого можна повернути гнів населення ...

Ці випадки в моїй практиці були не часті, бо я людина доволі принципова по життю, але інколи в цій державі тебе ставлять в становище, що доводиться "воювати зброєю ворогів".

Довідка в комісаріаті на загранку, паспортний стіл 3 рази, з працівниками жеку 5 раз, 1 раз в суді, навчання в ЛДТУ, лікування в Лікарнях та поліклініках!

Нічого собі принциповість, не один чи два хабаря, а щонайменше 10 ...

Ага! Я якраз і чекав коли мене хтось жити вчить почне!

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата Довідка в комісаріаті на загранку, паспортний стіл 3 рази, з працівниками жеку 5 раз, 1 раз в суді, навчання в ЛДТУ, лікування в Лікарнях та поліклініках!

Нічого собі принциповість, не один чи два хабаря, а щонайменше 10 ...

І це при тому, що сам був ініціатором. А потім держслужбовці погані. До речі, в його списку числяться також і лікарі в лікарнях і викладачі в ЛДТУ

Так:

є лікарі погані, коли поки не дав 200 грн в палату до матері і не зайшла! А ліки призначила заочно!

Так:

є викладачі погані, коли виходить відверто під час пари пропонує скинутися на певний йому подарунок! Мій, моєї дружини і сестри досвід.

Так:

є в жеку таку козли, які 3 рази проігнорують заявку!

Так:

В паспортному столі є певні добрі тьоті коли бачать що ти поспішаєш, придумають термінову позапланову перерву і дадуть натяк на цукерки!

В комісаріаті, під час отримання довідки на загранку

мені відверто заявили: термінова 100грн, звичайна за 10 днів :), що поробиш, якщо й так робиш терміновий паспорт!

Про госпсуд краще мовчок :dont:

Якщо ти не давав в цьому житті хабаря, значить ти не жив в Україні! (шоколадки і цукерки теж тра враховувати!)

Змінено користувачем Ukrainec
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так:

є лікарі погані, коли поки не дав 200 грн в палату до матері і не зайшла! А ліки призначила заочно!

Так:

є викладачі погані, коли виходить відверто під час пари пропонує скинутися на певний йому подарунок! Мій, моєї дружини і сестри досвід.

Так:

є в жеку таку козли, які 3 рази проігнорують заявку!

Так:

В паспортному столі є певні добрі тьоті коли бачать що ти поспішаєш, придумають термінову позапланову перерву і дадуть натяк на цукерки!

В комісаріаті, під час отримання довідки на загранку

мені відверто заявили: термінова 100грн, звичайна за 10 днів :), що поробиш, якщо й так робиш терміновий паспорт!

Про госпсуд краще мовчок :dont:

Якщо ти не давав в цьому житті хабаря, значить ти не жив в Україні! (шоколадки і цукерки теж тра враховувати!)

Та ніхто про це й не сперечається, тільки який ти тоді в попу принциповий? Де той принцип? Коли ти його збираєшся проявити, якщо даєш хабарі наліво і направо?

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну то пробачте сір мене за те, що я мав необачність висловитись про свою принциповість!

Значить такий як і всі!

Змінено користувачем Ukrainec
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну то пробачте сір мене за те, що я мав необачність висловитись про свою принциповість!

Значить такий як і всі!

Перед собою можеш вибачитись, ти ж свої принципи порушив ;)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну то пробачте сір мене за те, що я мав необачність висловитись про свою принциповість!

Значить такий як і всі!

Перед собою можеш вибачитись, ти ж свої принципи порушив ;)

До сліз зараз мене доведеш цим!

"З вовками жить по вовчому вить"

Сплю і чекаю нагоди де б того хабаря й дати, щоб часом життя медо мені здалося :) живучи по серед чесного і праведного суспільства.

А й справді, де ж це бачено щоб працівник, держслужбовесь, лікар взятки брав!

Щоб були чесні підлеглі, тра щоб був чесний керівник, а ви погляньте якого ми гаранта "чесності" вибрали!

Змінено користувачем Ukrainec
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарахунок витрат....

Багато я зустрічав людей, тай і тут на форумі я впевений що такі є, які просто до "сказу" доказують шом мол: "Жінка в диктреті, народила(чи вот вот має родити другу дитину) першій дитині 2-3 рочки, а я роблю на роботі і получаю 2500 грн (такій текст невпевнений що саме такого змісту, але що такої ідеї мені багато хто говорив) " я в свої 20 років напевно чогось не розумію, маю певний життєвий досвід, і певні знання про те скількі витрачає середньостатистична сім"я(маю достатньо друзів, різнього рівня достатку і певна частина з них вже одружена) і скількі вартує той чи інший товар(шмотка, їжа і тд і тп) та чи інша послуга(проїзд в маршутці, плата житлово комунальні послуги, квартиру і тд і тп) в самому простому підрахуванні просто щось в мене не виходить як от може прожити вище згадана сім"я на 2500 грн в місяць....

аж потім:

1) від держави получають "за дітей допомогу"

2) в квартирі приписаний один тількі чоловік (тобто платять за 1)

3) мають "субсидій і льог"

4) получили квартиру "нахаляву" (тобто подарували батькі які в свою чергу ще за часів СССР получили її, бо стояли на черзі)

5) добрих 75% харчів вони отримують від родичів які проживають в селі... (Мясо, овочі, фрукти, закрутки тд і тп)

6)...

7)....

................

не важно чи такі саме пільгі і методи виживання є але вони мають місце в кожно з нас... і перед тим як говорити що ти живеш і в Луцьку можна прожити з сім"єю за 2500грн в місяць 20 раз подумаю що сказати....

Після такого розжовування зі "співрозмновником" він приходить висновку що віднявши ці всі пункти і враховуючи їхні витрати за 2500 грн прожити не можна !!!

П.С. чому розглянув саме таку ситуацію, бо вона саме найчастіше зустрічається, і я вже замучився що навколо мене всі живуть за 2500 грн і живуть горя не знають....

А на рахунок заробляння про себе:

студент випадковий заробіток, в середньому за місяць виходить 1500~2000 грн.... але це як якій місяць....

Змінено користувачем HelloBoy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повір, я знаю пару родин з 2 і 3 дітьми з сімейним б"юджетом 2500-3500тис (без сіл, супсидій, хабарів, чи держ дотацій), щоб сказати що добре живуть язик не повертається!

Але вони, перед усім вваєжають себе щасливими ;)

Змінено користувачем Ukrainec
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повір, я знаю пару родин з 2 і 3 дітьми з сімейним б"юджетом 2500-3500тис (без сіл, супсидій, хабарів, чи держ дотацій), щоб сказати що добре живуть язик не повертається!

Але вони, перед усім вваєжають себе щасливими ;)

То надумане щастя, бо коли сусід приїде на новенькому авто, чи сусідка в шубі, чи сусідська дитина з планшетом (то все образно), то таких людей всередині грезе зависть і з роками вона все сильніша, така людська натура.

Зараз в більшості людей мета - гроші, як умога більше, щоб бути кращими за когось

Змінено користувачем vaz75
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То надумане щастя, бо коли сусід приїде на новенькому авто, чи сусідка в шубі, чи сусідська дитина з планшетом (то все образно), то таких людей всередині грезе зависть і з роками вона все сильніша, така людська натура. Зараз в більшості людей мета - гроші, як умога більше, щоб бути кращими за когось

Нічого подібного, далеко не у всіх мета - гроші

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з грошима, звичайно, набагато краще, але я теж помітив, що далеко не завжди у них щастя))

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з грошима, звичайно, набагато краще, але я теж помітив, що далеко не завжди у них щастя))

Скільки б бабла не було, якщо у тебе до нього неправильне відношення, щастя не буде.

Знаю, багатих і дуже нещасних. Знаю людей з невеликим достатком, але щасливих.

Знаю(в) одного, який втратив все і закінчив життя самогубством, і знаю таких для яких криза стала просто новим шансом, навіть після втрати всього.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повір, я знаю пару родин з 2 і 3 дітьми з сімейним б"юджетом 2500-3500тис (без сіл, супсидій, хабарів, чи держ дотацій), щоб сказати що добре живуть язик не повертається!

Але вони, перед усім вваєжають себе щасливими ;)

100%. Якщо людина не може бути щасливою без грошей, з ними вона щасливою теж не буде. Щастя - воно не в грошах, а в голові. Гроші вирішують багато проблем, але не все за них можна купити. Чи повернуть гроші дитині маму, яку збив на переході мажор (згадався Меладзе)? Ну відкупився він, заплатив багато грошей щоби "нари не гріти". Принесли ті гроші щастя в сім'ю загиблої?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Працюю електриком по змінах. Тобто денна зміна з 8.00 до 20.00, наступного дня нічна зміна 3 20.00 до 8.00, два дні дома. Зарплатня 2600. Раніше працював ще на другій роботі крім основної. Зарплатня була в межах 2000-2500 в місяць. Враховуючи, що я працював на двох роботах, я заробляв 3500-5000 в місяць.

Наявність відповідної освіти обовязкова чи піде вища технічна?

Наявність відповідної освіти є ОБОВЯ`ЗКОВА. Я закінчив ВПУ №9, і отримав димлом молодшого спеціаліста з кваліфікацією технік-електрик. Вища освіта є обов`язковаю якщо я займаю відповідну посаду і є особою відповідальною за електрогосподарство вище 1000В.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхно не хоче бути менеджером компанії, яка винайшла дійсно революційне рішення - кишенькове джерело елекроєнергії на бутанолі для живлення міні-портативної техніки (телефонів та планшетів, поки що!)?

Хтось може покращити своє матеріальне становище!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наявність відповідної освіти є ОБОВЯ`ЗКОВА

Пригадалось...

Топ-10 CEO, так и не окончивших университет

Альфред Таубмен, основатель Taubman Centers (капитализация – $3,3 млрд)

Альфред Таубмен, основатель и бывший CEO Taubman Centers, начал свою карьеру в продажах в 11 лет. Все школьные годы он проработал в магазине, после чего поступил в University of Michigan. Не проучившись в нем и года, он был призван в армию для участия во Второй Мировой войне. После службы он вернулся в Университет Мичигана и изучал архитектуру. Вскоре после этого он сделал предложение однокурснице и перевелся на вечернее обучение.

Вместо окончания университета и получения степени Таубмен основал риэлторскую компанию Taubman Centers, сделав ставку на развитие среднего класса после войны. В течение 50 лет Таубмен продолжал развивать компанию, а в 1992 году провел ее IPO. Сегодня компанией управляет старший сын Альфреда Роберт Таубмен, который все-таки окончил колледж.

Ричард Шульц, основатель Best Buy ($10,1 млрд)

Ричард Шульц, бывший CEO и основатель Best Buy, в 11 лет начал работать разносчиком газет. После школы он планировал поступать в University of St. Thomas, но служба в армии помешала его мечте осуществиться. После службы Шульц работал у отца – продавал электронное оборудование. Несколько лет спустя он основал собственную компанию The Sound of Music, которая торговала аудио-деталями и записями, кассетами и инструментами.

В 80-е Шульц осознал, что небольшой компании будет сложно выжить в быстро развивающейся индустрии, после чего поменял название компании на Best Buy и расширил продуктовую линейку. Шульц также решил выставлять всю имеющуюся продукции на полки перед покупателями, что позволило увеличить их поток. Сейчас Шульц оставил свой пост CEO, но все еще является председателем правления Best Buy. Шульц так и не окончил College of St. Thomas, но был награжден почетным званием доктора юриспруденции.

Ральф Лорен, CEO в Polo Ralph Lauren ($11,9 млрд)

Ральф Лорен основал свою компанию в 1967 году, начав с линии мужских галстуков, а позже превратил ее в мировую империю моды. Успех его линий одежды стал возможным из-за наличия у Лорена уникального классического стиля, который шел вразрез с традиционным стилем того времени. На сайте компании дизайнер признается, что «никогда не ходил в школу моды, я простой парень, у которого был стиль. Я не мог представить, что Polo превратится в то, что есть сейчас. Я просто следовал своим инстинктам».

С одним лишь школьным аттестатом в руках Лорен сфокусировался на ведении бизнеса и совершил прорыв в мире моды. Лорен продолжил развитие империи, включив в нее одежду для женщин и детей, духи и мебель. На сегодня Polo Ralph Lauren остается одной из самых успешных компаний в индустрии моды.

Ричард Брэнсон, CEO Virgin Group ($18 млрд)

Позабыв про университет, этот CEO не удосужился даже получить среднее образование. Ричард Брэнсон бросил школу в 16 лет, чтобы начать выпускать журнал Student. Четыре года спустя Брэнсон основал компанию Virgin, занимавшуюся почтовой рассылкой. После этого он открыл свой первый магазин записей в Лондоне, а двумя годами позже основал первую звукозаписывающую студию Virgin. В 1977 году Брэнсон записал альбом Sex Pistols, после чего переключился на другие популярные группы вроде Rolling Stones и Culture Club.

В 1984 году Брэнсон основал Virgin Atlantic, бренд начал активно развиваться. Сегодня Virgin Group обеспечивает сервис в таких сферах как мобильная и широкополосная связь, телевидение, радио, финансы, медицина, туризм, отдых и путешествия.

Мики Арисон, CEO в Carnival ($19,6 млрд)

Вместо того, чтобы тратить четыре года на колледж, этот бизнесмен решил потратить свое время на продвижение по служебной лестнице в компании Carnival. Начавшего работу в отделе продаж Мики Арисона вскоре повысили до менеджера, а после и до вице-президента, контролирующего пассажирский поток. Всего три года спустя он стал президентом компании. Путем нескольких поглощений Арисон вывел Carnival в лидеры круизных линий. Позднее он был назначен председателем правления и CEO. Арисон доказал, что можно подняться с начальной позиции до уровня CEO компании, не имея при этом какого-либо образования.

Майкл Делл, основатель и CEO Dell ($30 млрд)

Многие 19-летние подростки потратили бы $1000 на каникулы или вложили бы их в покупку новой машины, но Майкл Делл потратил свои $1000 на то, чтобы основать Dell.

Основатель и CEO Dell построил свою компанию на идее, что «технологии раскрывают потенциал человека». В 1992 году он стал самым молодым CEO, занявшим место в рейтинге самых богатых 500 бизнесменов, составленном Forbes. Количество работников в его компании выросло с 1 до 100 000 человек всего за восемь лет. Сегодня Dell занимается обслуживанием в сфере информационных технологий глобальных корпораций, правительств, медицинский учреждения, малого и среднего бизнеса, институтов, и простых пользователей.

Марк Цукерберг, основатель и CEO Facebook ($100 млрд)

Несмотря на то, что Facebook – не публичная компания, мы оставим этого CEO в нашем списке успешных необразованных управленцев. Еще в раннем возрасте Марк проявил свой интерес к компьютерам и создавал в своей спальне первые средства коммуникаций и игры. В школе он написал программу для MP3, чем заинтересовал AOL и Microsoft, однако успешно их проигнорировал.

После того, как его приняли в Гарвард, Цукерберг написал программу, известную под названием Facemash, которая показывала лица студентов и позволяла голосовать за самых привлекательных. Постепенно слава о таланте Цукерберга разрасталась и сокурсники Марка предложили ему создать социальную сеть под названием Harvard Connection. Цукерберг решил выйти из проекта и вскоре начал работу на своим проектом - TheFacebook.com.

Марк бросил университет, чтобы полностью сосредоточиться на социальной сети, которая теперь оценивается более чем в $100 млрд.

Пол Аллен, соучредитель Microsoft ($226,2 млрд)

Пол Аллен, основавший Microsoft со своим другом детства Биллом Гейтсом, - еще один CEO, так и не получивший высшего образования.

Аллен загорелся идеей создать язык программирования после того, как увидел модель компьютера Altair 8800 на обложке одного из журналов. Аллен был знаком с Гейтсом, и оба они умели программировать. После того как Аллен уговорил друга поучаствовать, они вместе открыли новую эру в сфере высоких технологий.

Сегодня Аллен – владелец многомиллиардного инвестиционного портфеля, состоящего из компаний технологичных отраслей, а также компаний медиа и строительного секторов. Аллену также принадлежат команды по футболу и баскетболу. Более $1 млрд он пожертвовал на благотворительность, причем в будущем планирует потратить на филантропическую деятельность большую часть своего состояния.

Билл Гейтс, соучредитель и предправления Microsoft (226,2 млрд)

Марк Цукерберг – не единственный, кто бросил Гарвард и основал успешную компанию. Билл Гейтс, создавший Microsoft, поступил в Гарвард в 1973 году. Гейтс создал язык программирования Basic для первого микрокомпьютера во время учебы на первом курсе университета. После этого Билл бросил учебу, чтобы сконцетрироваться на развитии компании, основанной с другом детства Полом Алленом.

На создании Microsoft Гейт не остановился, и основал компанию Corbis – это один из самых больших ресурсов визуальной информации. Он также заслужил место в совете директоров компании Berkshire Hathaway, занимающей инвестициями в различные отрасли.

Стив Джобс, основатель и CEO Apple ($362,4 млрд)

С раннего детства Стив Джобс проявлял интерес к компьютерам. Когда ему было 12, Стив позвонил Биллу Хьюллету, основателю Hewlett Packard. Когда Хьюллет ответил, Джобс сказал: «Привет, я Стив Джобс, мне 12 лет и я учусь в школе. Я хочу сделать частотометр и хотел спросить, может у вас есть какие-нибудь лишние детали для меня?» Хьюллет дал Джобсу детали и устроил его на лето работать на конвеерной линии в своей компании. За время работы Джобс подружился со Стефаном Возниаком, который вскоре отказался от учебы в Беркли.

После школы Джобс поступил в Reed College, но вскоре его бросил. Он восстановил потерянную связь с Возниаком, и они начали собирать компьютеры в гараже Джобса.

В своей биографии Джобс рассказывает, что стоил $1 млн долл, когда ему было 23, $10 млн в 24 и $100 млн в 25. Apple выросла из гаражного произвоства в мултимиллиардную глобальную корпорацию.

(с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...