Перейти до змісту

Хто скільки заробляє?


Opiumni

Рекомендовані повідомлення

Це вже давно відома істина - не вмієш працювати головою, працюй руками.

Не хоче наш люд працювати ні головою, ні руками. Все "роботу шукають" на 1000000$!

За те бухають професійно! - лише серед своїх знайомих знаю з 10 таких "професіоналів", яким скрізь погано і мало платять.

Так, істина давно відома лишень справа в тому що людям які працюють головою платять менше ніж тим що працюють руками. Час помінявся, багато хто залишивсь в минулому де все було якраз навпаки.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 786
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

доходи чиновників - досить непогані зарплати, пенсії

Доходи Клімчука і «Ко»

Ой, ви не ображайтесь, але мені смішно...)))) знайшли звідки брати відлік зп! Це те ж саме, що порівнювати доходи комерцдиректора, власника і оператора пк на тій же фірмі. Ви б іще Яника-мол.згадали! Той теж заробляє ого-го! Значить і всі так!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Говорили про вчителів. реальна ситуація така: в порівнянні з радянськими часами зараз вчитель змішаний з гівном і не видно шо де. Він завжди у всьому винен. він не має ніяких прав. Він ніхто. Це треба розуміти перед тим як іти на таку роботу. Я нажаль не розумів.

Оце ти загнув О_о

Я працюю четвертий рік, найбільше, звичайно, бісить незрозуміла писанина і чиновницькі перевірки.

Але щоб казати от так, що вчитель змішаний з г..ном...

У вас напевно в школі поганенький мікроклімат в колективі просто, або директор - самодур.

Але це не значить що у всіх так

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Говорили про вчителів. реальна ситуація така: в порівнянні з радянськими часами зараз вчитель змішаний з гівном і не видно шо де. Він завжди у всьому винен. він не має ніяких прав. Він ніхто. Це треба розуміти перед тим як іти на таку роботу. Я нажаль не розумів.

бісить незрозуміла писанина і чиновничі перевірки.

А Ви точно вчитель? :_09::_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вы мене послухайте! у меня работа ваще универсальная.работаю непосредственно как со школотой разных ступеней классов, от 1 и до 11, так и с детьми дошкольного возраста,с учителями школ и преподами ВУЗов, с писателями и артистами,композиторами и поэтами...

да и просто с сумасшедшими...

и ничё! никто никого с г...вном не смешивает.главное,быть тем,кто ты есть на самом деле,по жизни,а маски... они быстро рвутся... как марлевая повязка в дождь.

с ув. Гетто

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також сподобався бігборд, який перед виборами можна було помітити на вул.Набережній

online.jpg?1351262595

Стаття про середні зарплати по УКраїні тут.

А також відео, як М.Азаров не повірив, що робітник АвтоВАЗу заробляє 1500 грн.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, істина давно відома лишень справа в тому що людям які працюють головою платять менше ніж тим що працюють руками. Час помінявся, багато хто залишивсь в минулому де все було якраз навпаки.

Значить слабо працюють або їм хватає, а хто хоче більше зажди шукає варіанти для заробітку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо для тебе 2000 грн. зарплати звичайного держслужбовця це багато

бідні держслужбовці, я аж сльозу пустив))

п.с. держслужбовці або добирають хабарями, або тупо просиджують свою з/п, яку, фактично, не заслуговують.

інші довго там не затримуються...

Не путайте, будь ласка, рядових держслужбовців з чиновниками вищих рангів.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не путайте, будь ласка, рядових держслужбовців з чиновниками вищих рангів.

Я також про це давно говорю. Дехто думає, коли працюєш рядовим спеціалістом в облдержадміністрації або в міській раді то ти "велика шишка" і береш великі хабарі, це хибна думка. Керівництво - можливо, не спорю, але не рядові спеціалісти.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Serg49, "рядові спеціалісти" беруть маленькі хабарі і дууууже хочуть стати "великими шишками" і брати великі хабарі.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також про це давно говорю. Дехто думає, коли працюєш рядовим спеціалістом в облдержадміністрації або в міській раді то ти "велика шишка" і береш великі хабарі, це хибна думка. Керівництво - можливо, не спорю, але не рядові спеціалісти.

Ну чьо, рядові спеціалісти можуть "мутити" - щось десь пролобіювати в начальника, падрішать специфічну послугу, потім для них при потребі "боржники" надають певну специфічну послугу - взаємозалік. Ніхто не носить гроші в конвертах чи мішках - вони обмінюються послугами на яких можна заробити чи зекономити або мати певні блага за межами адмінбудівлі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Serg49, "рядові спеціалісти" беруть маленькі хабарі і дууууже хочуть стати "великими шишками" і брати великі хабарі.

Не всі однакові. В держустановах багато принципових людей, які не хочуть ставати "великими шишками", а працюють поки не знайдеться щось краще.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дійсно по темі 20%... соромно признатись чи шо?

LOL А варіант "А воно вам нада скільки я заробляю?" ти навіть не припускаєш?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одна з типових рис українця - рахувати чужі гроші.

Краще час затрачений на оці дурниці - використати для примноження власних благ, а не стогнати по життю, що я такий недооцінений дартаньян, а от службовці в міськ.обл. радах та їм подібні - ще ті особи нетрадиційної орієнтації, ніфіга не роблять і мають 100500 мільйонів.

Борду з наступаючим, усіх благ та позитиву у Новому 2013 ;)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Працюю електриком по змінах. Тобто денна зміна з 8.00 до 20.00, наступного дня нічна зміна 3 20.00 до 8.00, два дні дома. Зарплатня 2600. Раніше працював ще на другій роботі крім основної. Зарплатня була в межах 2000-2500 в місяць. Враховуючи, що я працював на двох роботах, я заробляв 3500-5000 в місяць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо значить "нетрадиційної орієнтації"?

в обл. міськ. адміністрації є в наявності під@раси? бля. разогнать их, шо ли?

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну чьо, рядові спеціалісти можуть "мутити" - щось десь пролобіювати в начальника, падрішать специфічну послугу, потім для них при потребі "боржники" надають певну специфічну послугу - взаємозалік. Ніхто не носить гроші в конвертах чи мішках - вони обмінюються послугами на яких можна заробити чи зекономити або мати певні блага за межами адмінбудівлі.

Не всі спеціалісти "мутять" (дехто принципово, а дехто - не на тій посаді і в не таких хороших відносинах з начальником, щоб "мутити")

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Serg49, "рядові спеціалісти" беруть маленькі хабарі і дууууже хочуть стати "великими шишками" і брати великі хабарі.

Читав книжечку гарну і наткнувся на такий вислів:

Знаете ли вы, кто такой пессимист?

Человек, который думает, что все так же отвратительны, как он сам, и за это всех нанавидет.

Джордж Бернард Шоу

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не путайте, будь ласка, рядових держслужбовців з чиновниками вищих рангів.

не путаю. хабарі беруть найдрібніші шавки, головне правильно створити проблему...

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...