Перейти до змісту

Хто скільки заробляє?


Opiumni

Рекомендовані повідомлення

Таким доплачують що б вийти на суму 1134 гр. (мінімалка), якщо працює на повну ставку ... Хоча. якщо врахувати податки, то мабуть 900 і виходить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 786
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Хочу сказати, що незалежно хто де працює, повинен отримувати нормальну зарплату, чи то самий держслужбовець, а тим більше лікар, вчитель та ін. спеціальності. Це просто в нашій державі по дурному поставлено це питання. Народний депутат, який може не приходити на роботу і нічого, отримує нормальну зарплату і всі блага, а інші прості держслужбовці, лікарі, вчителі та ін. отримують копійки

Таким доплачують що б вийти на суму 1134 гр. (мінімалка), якщо працює на повну ставку ... Хоча. якщо врахувати податки, то мабуть 900 і виходить :)

Так і є

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

держава у нас якась така....

закордоном (Європа, Америка) людина маючи будь яку стабільну роботу (навіть прибиральником), може собі дозволити все найнеобхідніше для нормального життя: оренда житла, авто в кредит, якісний відпочинок, не говорячи вже про гарне харчування...

а в нас це вже вважається людина із доходом вище середнього...

несправедливо...

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

закордоном (Європа, Америка) ....... (навіть прибиральником).....

Більшість за кордоном на таких роботах емігранти, а місцеві жителі не підуть на таку роботу - будуть сидіти на соціальних допомогах, а держава ще й квартплату оплачувати буде, а машину і квартиру нормальну вони собі дозволити не можуть. Перш ніж робить такий висновок треба побувать за кордоном як мінімум не в якості туриста. Остані пару років я майже третину часу в році провожу за кордоном і тому бачу і знаю як живуть там люди, і зробив висновки для себе що краще жить у нас, але заробляти так як у них.

ПиСи:

Один мужик из рая по турпутёвке поехал на пару недель в ад.

Прилетает — девочки, застолье, музыка, песни-пляски, в общем веселуха по полной.

Оттянулся мужик и захотел в ад на постоянное место жительства.

Вернулся домой в рай и давай свою мечту в жизнь воплощать.

Бегал по инстанциям, собирал справки-документы, выстаивал очереди, давал взятки…

Добился своего — получил визу в ад. Собрал вещички и туда…

Прилетает… Открываются двери.

Черти его хватают и на костёр.

Поджарили на костре и давай с него шкуру сдирать.

Потом бить, голодом морить, непосильные работы выполнять и так далее и тому подобное и по кругу…

Мужик в шоке.

В абсолютных непонятках из последних сил вопрошает: "Ну как так? Ну я же здесь был! Ну всё же совсем по другому было!? Ну как так то??? Ну почему???"

А черти ему спокойно так отвечают: «А потому что не надо путать туризм с эмиграцией!»…

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Остані пару років я майже третину часу в році провожу за кордоном і тому бачу і знаю як живуть там люди, і зробив висновки для себе що краще жить у нас, але заробляти так як у них.

А от мені згадався не довгий бородатий анекдот, а одне українське прислів'я: "Де народився - там і пригодився"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мне очень нравится вопрос, которые задают работодатели : -«А скока Вы хотели бы зарабатывать?»

Подщитаем.

- Комуналка в среднем – 500 грн

- телефон домашний – 30 грн.

-телефон моб. МТС (2 человека)- 80грн.

- садик на двох детей – 400 грн.

- 1 спортивня детская секция – 70 грн.

- автомобильная стоянка – 170 грн.

- дорога на роботу одному человеку мин.- 100 грн.

Итого получаем 1350 грн. Тут нет даже расходов на питание.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неправильно рахуєш, добав зарплату другої половини, на неї одягайся і харчуйся. І взагалі більшість працюючого народу у рабстві у свого роботодавця, зарплат хватає щоб протянути від зарплати до авансу і від авансу до зарплати.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більшість за кордоном на таких роботах емігранти, а місцеві жителі не підуть на таку роботу - будуть сидіти на соціальних допомогах, а держава ще й квартплату оплачувати буде, а машину і квартиру нормальну вони собі дозволити не можуть.

Дозволю з цим не погодитись. В мене живуть родичі за кордоном, то кажуть, що за місцевими жителями взагалі не можна знайти ніякої роботи. А квартира і машина для них взагалі норма, без машини там немає життя (особливо в Америці)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре там, де нас нема. А взагалі, життя за кордоном і заробляння там грошей - не вихід. Кому ми там треба?

Жити на наші зарплати можна... правда, недовго :)

Змінено користувачем Микола Тарасенко
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більшість за кордоном на таких роботах емігранти, а місцеві жителі не підуть на таку роботу - будуть сидіти на соціальних допомогах, а держава ще й квартплату оплачувати буде, а машину і квартиру нормальну вони собі дозволити не можуть.

Дозволю з цим не погодитись. В мене живуть родичі за кордоном, то кажуть, що за місцевими жителями взагалі не можна знайти ніякої роботи. А квартира і машина для них взагалі норма, без машини там немає життя (особливо в Америці)

Уважно перечитайте моє повідомлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі, життя за кордоном і заробляння там грошей - не вихід.

І я про те ж. Відверто кажучи, жити за кордоном не хочу, на відпочинок покатався б з задоволенням, а щоб постійно там бути то ні.

Згадується вислів: "Ми живено у багатій країні, але у бідній державі", не правильний у нас перерозподіл бабла, у Південній Кореї найбагатша людина націх 8 млрд. дол статок, пацан в порівнянні з Ренатом, і заробила родина корейця їх не за 10 років.

І ще згадується: "Щоб ти жив на одну зарплату", тим хто живе на одну зарплату (нема села, дачі, батьків, дідусів та бабусь) можу лише поспівчувати, всетаки родинні та дружні відносини ще щось у нас важать в Україні.

Радіємо, що ще на когось можемо розраховувати, за кордоном в більшості (звертаю увагу, що в більшості) дикий капіталізм, 18 років - копня під зад і йди заробляй собі на життя.

Ну ще ж і ліваки всякі на роботі можуть бути (у мене нажаль ні)))).

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згоден. Тільки от про 18 років і копняка під зад - то, певно, таки правильно. Моє імхо, звісно.

Людину з молоості вчать тому, що якщо ти хочеш щось мати - маєш на це заробити САМ. Різниця в тому, що за кордоном дають молодим людям заробити, беруть на роботу і т.д., а в нас як? Не підмажеш - не поїдеш. Вчителем навіть влаштуватись проблематично. Дурнувата приказка і в цьому плані - дурнуватий менталітет.

Хоча хтозна чи так воно насправді і чи справді за кордоном молодь так само легко знаходить роботу і будує власне життя фактично з нуля.

З.І. Пардон за офтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитав все вищенаписане, навіть незнаю що сказати.

Хтось там питав про про поради студентам/абітурієнтам? Моя порада така: не тратьте час на вищу освіту а ідіть на робітничі спеціальності.

Говорили про вчителів. реальна ситуація така: в порівнянні з радянськими часами зараз вчитель змішаний з гівном і не видно шо де. Він завжди у всьому винен. він не має ніяких прав. Він ніхто. Це треба розуміти перед тим як іти на таку роботу. Я нажаль не розумів. Ще одна порада студ/абіт якщо вже вчитесь то не рвіть дупу і тягніть на трійки в мене червоний диплом одна четвірка (і то за залік 2 бали не доставили), магістр і на це ніхто не звернув уваги. Слава Богу що був до цього підготовлений.

Про чиновників не знаю практично нічого крім того що в них з пенсією ніби краще.

на почату теми хтось посміявся з того що я написав "...таскать...". Панове я жартую, так колись говорив один наш президент льоня данилович (з маленьких букв пишу свідомо!). А чого я так піджартовую тому що якщо серйозно на все глянути то довго не протягнеш.

Ну поки в нас ніби лідирує керівник проектів. шкода що нема багато робітнчих спеціальностей типу муляра, столяра, штукатура, сантехніка. Цікаво глянути було б на офіційні цифри.

Щодо зарплати вчителя то хтось тав висловлював сумніви. У вашої дружини таки мабуть доплата за кабінет і стаж. Але реальна ситуація описана мною.

Ну а ще на рахунок зарплат, я готовий працювати скільки потрібно і робити що потрібно аби мати нормальну З/П щоб забезпечити майбутню сімю. Тому в кого є досвіт хай важкої та гідно оплачуваної роботи пишіть! ваша допомога потрібна.

П.С. все-таки думаю кидати цю роботу і іти перекваліфіковуватись на робітницу спеціальність, важко визнати що 7 років був сліпий і геть дурний.

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема цікава, але б ще зазанчив 4-м пунктом в опитуванні, яку суму доходу окрім з/п ви отримуєте що місяця. Бо не завжди З/п співпадає сумою доходу громадянина. Ось тоді ми б побачили на що виживають Українці.

Сало/якйка/бульбу - переводимо в грошовий еквівалент і плюсуємо в суму доходу.

Податківці в такому випадку одразу побачать приховані резерви :)

Та ти й на три запитання толком-то не відповів ;)

1. Інженер

2. виявляється що вища ніж середня по темі, на що я був здивований!

3. 40год/тижд + інколи вихід суботу - 4-7 неоплачених годин

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо для тебе 2000 грн. зарплати звичайного держслужбовця це багато

бідні держслужбовці, я аж сльозу пустив))

п.с. держслужбовці або добирають хабарями, або тупо просиджують свою з/п, яку, фактично, не заслуговують.

інші довго там не затримуються...

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от мене цікавить така собі професія

"Верстатник деревообробних верстатів".

Хтось працює за такою, яка реальна зарплата?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу сказати так, все залежить від досвіду роботи, від вмінь, ну і обсягу виконаної роботи (з/п від виробітку, переважно).

Можна заробляти 4000-4500 грн, 3000 грн, а можна і 1500. На приватну особу з/п буде більшою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. виявляється що вища ніж середня по темі, на що я був здивований!

І не відповім, бо підписував папєри про її не розголошення!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну поки в нас ніби лідирує керівник проектів.

лідирує серед тих, хто тут відписався. Я знаю багатьох людей у Луцьку, в тому числі і колег, в яких зарплати 7-16тис. Навряд на форумі хтось з них буває. В основному це посади, пов"язані з підписанням/візуванням документів, рахунків, договорів, в яких значаться цифри від 6 і більше символів після коми. Відповідальність відповідна. Спокуса і кількість пропозицій "мутити на стороні" просто величезні і не маючи відповідних зарплат, навряд інтереси організації будуть на першому місці. Знаєте, я повністю погоджусь з тим, хто написав, що не потрібно шукати роботу по рівню зарплати, потрібно робити те, в чому ви професіонали і що вам подобається робити. На керівні посади завжди ставлять "своїх", які "косять бабло" і біля них є фахівці, професіонали, завдяки яким організація йде вперед. Знаю багато випадків, коли в один прекрасний момент людей з високим заробітком просто "прибирали з дороги" за непрофесіоналізм або підставляли з користю для себе, при розрахунку не видавали неофіційної ЗП(а вона в 3-5 разів більша від офіційної), заставляли нести матеріальну відповідальність за неправильно прийняті рішення, завтик, підставу чи наявність підпису на "чорному" договорі. У медалі дві сторони.

Змінено користувачем KILLER
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я знаю тих хто за літо свій не мізерний заробіток навіть з рахунку не знімав, при цьому людина за допомогою найнятих людей зобила ремонт в 1 кімнаті будинку, обставила меблями. А на зарплату купила 1й комп"ютер і ще пару дрібниць для дружини.

При цьому постійно чую скарги, на відсутність грошей. :)

Правда людина не держслужбовець чи ППшник, а простий зварювальник!

Ось тому я не дивуюся як ми виживаємо на з/п в 1000 грн, адже 90% економіки в тіні!

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаю продавця (менеджера), який в хороший місяць має 20-25тис грн. комісійних, не особливо напрягаючись...

як на мене в житті немаловажливе везіння... чи пак в потрібен час бути в потрібному місці... при чому освіта і там всілякі червоні дипломи відходять на 2й план...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаю продавця (менеджера), який в хороший місяць має 20-25тис грн. комісійних, не особливо напрягаючись...

як на мене в житті немаловажливе везіння... чи пак в потрібен час бути в потрібному місці... при чому освіта і там всілякі червоні дипломи відходять на 2й план...

При цьому він ніякого продукту не виробив!

Лише комісійні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це вже давно відома істина - не вмієш працювати головою, працюй руками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Копірайтер

~1100

~ 35-40 год.

Community Manager в онлайн-проекті

~ 100-150 $

~ 2-3 год

Студент

Стипендія 720 грн

Змінено користувачем Portegue
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це вже давно відома істина - не вмієш працювати головою, працюй руками.

Не хоче наш люд працювати ні головою, ні руками. Все "роботу шукають" на 1000000$!

За те бухають професійно! - лише серед своїх знайомих знаю з 10 таких "професіоналів", яким скрізь погано і мало платять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...