Перейти до змісту

Хто скільки заробляє?


Opiumni

Рекомендовані повідомлення

цілком погоджуюся. я сама була держслужбовцем. отримувала 900 грн. і при цьому працювала в контролюючому органі, який штрафував організації за порушення ЗУ на десятки, а то й сотні тисяч грн. Повірте, пропозиції щодо хабарів були. Як у матеріальному, так і в грошовому еквіваленті. Не погоджувалася, бо було якось не тойво :) а ще додам, що моя мама пропрацювала державним службовцем в ОДА 35 років (!!!) від простого спеціаліста до начальника відділу. І скажу відверто - ніяких пільг ні вона, ні сім"я не мали. Жили 4 дорослих людини в однокімнатній квартирі 36 кв.м. І транспортом користувалися теж на загальних підставах. І повірте, таких знаю багато. Отож не думайте, що коли настають сутінки, то чиновники підганяють вантажівки, щоб погрузити туди усю свою з/п. А якщо посадовець більш-менш мажорить, то впевнена, що за цим стоять не лише хабарі, а бізнес. Просто що записаний він на жінку-тещу-свата-брата, бо ж згідно закону держслужбовець ні-ні.

І таких держслужбовців хватає, тільки хтось побачить когось одного, що брав хабар, то думає що всі такі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 786
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Замісник директора РА "Перспектива"+ менеджер по роботі з клієнтами. З/п: 1600 грн. + % в місяць! Якщо працювати, можна мати нормальні %! В середньому 4-5 тис. грн. і більше.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таких чиновників більше ніж 5 % і то значно більше

Не можу не погодитись. Особисто знаю, і чесних працівників прокуратури, і суддів (з 20 річним досвідом, які заробили на авто Жигулі, і живуть у двокімнатній квартирі - бо живуть на зарплату), і інших держслужбовців, які не беруть хабарів.

Не важливо де ти працюєш, головне залишатись людиною. Не можеш залишатись людиною на своїй посаді, то треба робити вибір, чи кар'єра, чи спокійний сон))))

І я знаю таких які строять з себе таких, що живуть типу на одну ЗП. Спілкувався з такими суддями особисто в Клімчука, суддя приходив в кончених туфлях і в порваних носках, а насправді він живе так що мені і не снилось. Не треба мені розказувати ху із ху. Я знаю хто з себе строїть чесного, а хто таким є насправді.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я знаю таких які строять з себе таких, що живуть типу на одну ЗП. Спілкувався з такими суддями особисто в Клімчука, суддя приходив в кончених туфлях і в порваних носках, а насправді він живе так що мені і не снилось. Не треба мені розказувати ху із ху. Я знаю хто з себе строїть чесного, а хто таким є насправді.

Є такі, не спорю. Але повторюю знову, що багато з держслужбовців є нормальні люди, які живуть на свою зарплату. Я знаю таких людей особисто. Тому не треба рівняти їх під одну планку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як працював, то були наступні дані:

1 принеси подай

2 2000 +/- 200 грн + двійчі була премія по 300 грн

3 10 год, часом і 11-12, субота пів роб. дня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго вечора! Питання хто скільки заробляє? А ви тут про чиновників! Хто скільки заробляє, але всерівно мало, Я працюю верхолазом, але стабільності нема, вистачає на квартиру ( знімаю) бензин і харчі! в Луцьку замовлень мало!

Змінено користувачем prom.alp.lutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Інженер

2. виявляється що вища ніж середня по темі, на що я був здивований!

3. 40год/тижд + інколи вихід суботу - 4-7 неоплачених годин

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема досить таки актуальна і потрібна, але не вистачає порад для абітурієнтів/студентів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. ПП-шник

2.як коли 5-15 тис. (але поки йде на відбивання інвестицій)

3.постійно

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. ПП-шник

2.як коли 5-15 тис. (але поки йде на відбивання інвестицій)

3.постійно

Пп-шник хто це?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доходи чиновників - досить непогані зарплати, пенсії Змінено користувачем Saddy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доходи чиновників - досить непогані зарплати, пенсії

Доходи Клімчука і «Ко»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не спішити, подумати, уважно почитати цю тему - то виявиться що багато :) ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо для тебе 2000 грн. зарплати звичайного держслужбовця це багато, то можеш піти поробити. Я не кажу про зарплати депутатів, Гаранта і міністрів, бо згідно нашого законодавства вони не є держслужбовцями а займають політичні посади.

Змінено користувачем serg49
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а зарплата в лікаря 1300 грн. для тебе це нормально?

Не зовсім вдалий приклад. Потрібно було слово лікаря замінити на слово вчителя. Як живуть наші лікарі ми всі чудово знаємо. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це зтієї ж опери, як Ви виправили в моєму пості слово "чиновник" на "Клімчук і Ко".

Конкретно яка кількість лікарів жише дуже добре я і без Вас знаю. Це лише невеликий відсоток головних лікарів та зав.відділень, приватні гінекологи та стоматологи. Не більше. Інші лікарі (особливо без категорії та стажу) мають з/п нижчу, ніж охоронець чи касир в супермаркеті. Я вважаю це ненормальним.

По-друге, на даний час, мінімальний оклад вчителя вищий, як в лікаря. Але це вже інша тема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інші лікарі (особливо без категорії та стажу) мають з/п нижчу, ніж охоронець чи касир в супермаркеті. Я вважаю це ненормальним.

Аналогічна ситуація в багатьох держустановах. В принципі я те ж вважаю це ненормальним. :)

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я знаю таких які строять з себе таких, що живуть типу на одну ЗП. Спілкувався з такими суддями особисто в Клімчука, суддя приходив в кончених туфлях і в порваних носках, а насправді він живе так що мені і не снилось. Не треба мені розказувати ху із ху. Я знаю хто з себе строїть чесного, а хто таким є насправді.

та шо Вы гаварите))

а чесний БП в своїй декларації мабуть і доходи із відкатів із розпиляних бюджетних коштів показує...

п.с. мабуть простий громадянин з вулиці також в кончених туфлях і рваних носкахпросто так вхож в кабінет БП і там суддям попередню співбесіду при прийомі призначенні на посаду проводить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема цікава, але б ще зазанчив 4-м пунктом в опитуванні, яку суму доходу окрім з/п ви отримуєте що місяця. Бо не завжди З/п співпадає сумою доходу громадянина. Ось тоді ми б побачили на що виживають Українці.

Сало/якйка/бульбу - переводимо в грошовий еквівалент і плюсуємо в суму доходу.

Податківці в такому випадку одразу побачать приховані резерви :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а зарплата в лікаря 1300 грн. для тебе це нормально?

Це я вказав максимум звичайного держслужбовця, який пропрацював там все життя, а коли приходить новий працівник - то він має 900 грн. Я особисто знаю таких людей

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...