Перейти до змісту

Хто скільки заробляє?


Opiumni

Рекомендовані повідомлення

5 годин тому, Юріч сказано:

Мені якось пофіг хто скільки заробляє, для мене важливо, скільки заробив я.

Абсолютно згоден. Аналогічно, але з одним АЛЕ. Це як би ЗАРОБЛЯЛИ. Руками, головою і від їх фізично-розумової діяльності капало в кубишку, а не сиділи на держкоштах і робили вигляд "мипахалімиусталі" з практично нульовим результатом. Приклад, та хоч ті ж маршрутки. Дєрєбан бабла в природі це не заробляння. А так як це бабло наші податки то в цьому випадку не зовсім пофіг.

ПС Не знаю як заробляєш ти, а мені платять за результат.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 786
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

1 час назад, S30 сказал:

Не знаю як заробляєш ти, а мені платять за результат.

 

Да? Нічьосє...А мені за гарні очі)).

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 часа назад, LSD сказал:

...2. Думаю держкерівники змушені йти на те щоб погоджуваи премії бо ж потрібно конкурувати з бізнес структурами. 

Ой, да ладно. Ми вже десь раніше сперечались про зп керівників Укрпошти, Нафтогазу і їх премії. Яка нафік конкуренція? Багато знаєте держкерівників які самостійно звільнилися за власним бажанням (оце ключова фраза!) через типу низьку ЗП і пішли в бізнес структури (не до друзів , родичів, знайомих) реально працювати??? Та вони в бізнес структурах не виживуть, в них своя специфіка роботи (MACCEN вже розписав яка, не буду повторюватись :) ).

Можливо є винятки, але то винятки і їх дуже мало.

В мене є знайомі, які сидять десь в держструктурах десятками років, і кажуть що в них малі ЗП, а не звільняються чогось 

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Юріч сказано:

Да? Нічьосє...А мені за гарні очі)).

Виходить що так, раз тебе не цікавить результат роботи тих людей які найняті облаштовувати твій благоустрій ,нехай  і не за невеличку долю, але твоїх грошей (ака податок).

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, natalka) сказано:

Багато знаєте держкерівників які самостійно звільнилися за власним бажанням (оце ключова фраза!) через типу низьку ЗП і пішли в бізнес структуриреально працювати???

 

По моєму всі іноземці уряду Гройсмана, хіба ні? 

Ну Ви ж не ведете статистику  тих спеціалістів які пішли з держ. структур в бізнес.  

Так як правило їх переманять до того як вони стануть керівниками.

 

Але ви ж несприйміть це як захист  чиновників які отримують ті премії  за що попало.

Я згоден з преміями і мат допомогою але це повинно мати межі і бути контрольовано. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, LSD сказано:

Я згоден з преміями і мат допомогою але це повинно мати межі і бути контрольовано. 

так отож...ну куди по 150-300% премії? це просто пздц, за який ЙУХ? просто інших слів не доберу...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, Entis77 сказано:

хата чина теж перекрилася такею ж самою черепицею

Грамма назі нєгодує:mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, natalka) сказано:

В мене є знайомі, які сидять десь в держструктурах десятками років, і кажуть що в них малі ЗП, а не звільняються чогось 

ага. Надіються на можливу SUPER-пенсію... ну і можливі плюшки від "держслужби" "яжевоєвал" тобто "яжедержслужив"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, S30 сказал:

Виходить що так, раз тебе не цікавить результат роботи тих людей які найняті облаштовувати твій благоустрій ,нехай  і не за невеличку долю, але твоїх грошей (ака податок).

 

Ай красавчик)). Сам придумав про "результат", сам же мене і звинуватив в нецікавості до результатів чиєїсь праці. Я що, десь хоч слово говорив про результат? Я говорив про зарплати. Звичайно мене хвилює результати роботи інших людей. Результати роботи лікарів, автодорівців, жеківців, електриків, сантехніків, слюсарів і автомеханіків...і багато кого ще.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

ага. Надіються на можливу SUPER-пенсію... ну і можливі плюшки від "держслужби" "яжевоєвал" тобто "яжедержслужив"

 

А ще тому, що в своєму житті більш нічого не вміють.

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Юріч сказано:

Сам придумав про "результат", сам же мене і звинуватив в нецікавості до результатів чиєїсь праці.

Ну сам придумав так сам. Хай буде так, раз тобі  логічно мислити влом.

Загалом я тебе зрозумів. Тебе хвилює їх результат роботи, але не хвилює за який такий результат вони отримують з твого кармана таку з/п.

І взагалі мова не про

7 годин тому, Юріч сказано:

лікарів, автодорівців, жеківців, електриків, сантехніків, слюсарів і автомеханіків...і багато кого ще

це ти вже сам придумав, а про держслужбовців.

Ладно. Проїхали.

  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...
Цитувати

На Волині середня номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій області у вересні становила 8858 грн (в Україні – 10 687 грн), що в 2,1 раза вище мінімального її рівня (4173 грн) та на 17,0 % більше, ніж у вересні 2018 року.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Волинській області.

За рівнем зарплати Волинь випередила Житомирську, Кіровоградську, Сумську, Тернопільську, Херсонську, Хмельницьку, Чернівецьку та Чернігівську області.

Найбільш оплачуваною була робота працівників, зайнятих у виробництві меблів, автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, машин і устатковання, не віднесених до інших угруповань, у сферах фінансової та страхової діяльності, державного управління й оборони; обов’язкового соціального страхування, де заробітна плата перевищила середньообласний показник в 1,9 – 1,5 раза.

Загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати впродовж вересня збільшилась на 36,2 % і на 1 жовтня 2019 р. становила 40,5 млн грн, що дорівнює 2,8 % фонду оплати праці, нарахованого за вересень. Вчасно не отримали заробітну плату 3,4 тис. волинян, зайнятих в економічно активних підприємствах області, кожному із них не виплачено в середньому по 11 271 грн.

(звідси)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взяв з телеграму Гороховського (Monobank) :) чьот захотілося сюди вставити
"...
Мы говорили об успехе, концентрации, о целях. Андрей рассказал мне ответ одного очень успешного украинского бизнесмена из Forbes на банальный вопрос: «В чем секрет его успеха?»

 

Тот сказал ему: 

«У меня есть два ответа на этот вопрос.

 

Первый для неудачников — мне просто повезло и я оказался в нужное время в нужном месте.

 

Второй для бизнесменов — я каждый день, на протяжении вот уже 15 лет, работаю 6 дней в неделю по 12 часов в день»
...
"

 

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Соромітник сказал:

Второй для бизнесменов — я каждый день, на протяжении вот уже 15 лет, работаю 6 дней в неделю по 12 часов в день»

Людина повинна отримувати зп , якої вистачає на базові потреби за 8 год 5 днів в тиждень.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Соромітник сказано:

Второй для бизнесменов — я каждый день, на протяжении вот уже 15 лет, работаю 6 дней в неделю по 12 часов в день»

Напевно в Польщі сидить на пмж

  • Ха-ха 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Соромітник сказано:

...Тот сказал ему: 

«У меня есть два ответа на этот вопрос.

Первый для неудачников — мне просто повезло и я оказался в нужное время в нужном месте.

Второй для бизнесменов — я каждый день, на протяжении вот уже 15 лет, работаю 6 дней в неделю по 12 часов в день»
...

ну тож да! на всю планету сотня "пахарєй", а всі остальні - нєудачьнікі

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора говорив з одногрупниками (в мореходці разом вчилися) по телефону (через інет), з двома (в фейсбуці знайшов випадково). Працюють до цих пір на морі. Вже на найвищій сходинці, старшими механіками (я теж колись ходив в моря, до 3-го механіка дійшов). Так ось в одного зарплатня 9600$, в іншого 12000$. Алєс)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, Юріч сказал:

Так ось в одного зарплатня 9600$, в іншого 12000$. Алєс)

Ти, походу, лишній нуль написав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, volks сказал:

Ти, походу, лишній нуль написав.

 

Я, по ходу, написав те, що хотів написати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, Alex S сказал:

Медсестра коло двох, лікар від пяти тисяч доларів. Умови проживання готель 4 зірки з харчуванням.

Ось держава піклується про здоров'я. А в нас зп - майже мінімалка і немає елементарних бинтів і рукавиць. І хто країна третього світу???

  • Дякую! 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Юріч сказал:

 

Я, по ходу, написав те, що хотів написати.

Та я поняв. Але ну його таку роботу. То все робота для холостяка. Ну максимум рік-два, щоб вкосити бабла. Але ж таку зп ніхто відразу не дасть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, Alex S сказал:

при старій владі за Каддафі за таке розстрілювали в три дні

От і я кажу, що забагато в нас демократії. Точніше, демократії в нас немає. Просто всі нашу анархію чомусь називають демократією.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, volks сказал:

Ти, походу, лишній нуль написав.

нічого подібного, товариш тож в морі працює, зарплати там дійсно 4х 5ти значні суми тільки в європейських гривнях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, Alex S сказал:

Відразу таку роботу не кинеш.Гроші віддадуть ,вкладеш в нерухомість, яка через пару років буде вартувати половину від того що ти вклав ,ще пару років походиш по фруктовим справам, і будеш проситися на роботу знову ,потім років через десять будеш подумувати, що то скоріш за все справа життя і тільки жалкувати ,що іі немає на Батьківщині і нескоро буде.

 

Золоті слова. Все правда. Хлопці так і кажуть - а що я буду на березі робити? Вони повкладувались в нерухомість, один має два будинки, дві квартири і два авто (це в Одесі), інший - будинок за містом і дві кваотири, одна на березі моря, на центральному пляжі Одеси (як Саня сказав, собі на пенсію, щоб до моря поруч ходити), а інша квартира в центрі міста над салоном краси, який до речі, також його, для дружини і дочки купив. Волкс говорить - для холостяка? В Сані друга дружина, троє дітей і внучка в другий клас іде. Так, хлопці з 1994го року на морі, як ми випустились, з 2008го вже стармєхи, англійська мова досконало, працюють один на німця, інший на канаду, на контейнеровозі, який вміщає 14000 контейнерів і в довжину до півкілометра. Працюють 4 місяця, 4-6 місяців дома відпочивають. На фірмі затребовані, можуть в любий момент, в любому місці світу, полетіти і сісти на корабль, до одного корабля не привязані. Саня казав, гроші хороші, тому кинути важко, тим паче все хозяйство треба тягнути. А авто в Сані простеньке - рав4 2007 року і каже, жінка їздить, а він по приїзду бере собі на рибалку))

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...