Перейти до змісту

Хто скільки заробляє?


Opiumni

Рекомендовані повідомлення

раз пішла така жара, анек майже в тему:

 

На узліссі їжачок підходить до мишки та вручає їй букет квітів. 
Мишка (примружившись): - Хм, це мені?
Їжачок: - Тобі! 
Мишка: - Мдя.... щось я не збагну, в чім тут під%обка. 
Їжачок (обурено): - Блін, та подивись навколо! В повітрі пахне весною, сонечко сяє, сніг тане, струмочки дзюрчать... Душу переповнюі радість, і хочу поділитися своїми почуттями з тобою в такий спосіб! 
Мишка (беручи букет): - Оно конєшно дякую... Але, про всяк випадок... іди ти нах*й!!!

  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 786
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

  • Адміністратори

- Синку, якшо ти впав - то вставай та йди до мети!

- Та домету, мамо, шо ви всі до мене вчіпили...

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аай! взагалі то, не цікаво хто скільки заробляє,цікаво хто скільки тратить,бо тіко українці якось примудряються тратити більше ніж заробляють)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, yura-patriot сказано:

Аай! взагалі то, не цікаво хто скільки заробляє,цікаво хто скільки тратить,бо тіко українці якось примудряються тратити більше ніж заробляють)

І це все завдяки покращенню, був долар по 8 став по 30, от і потратили більше. В біткоїнах витрати населення порахуйте, буде зворотня картина :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, yura-patriot сказано:

Аай! взагалі то, не цікаво хто скільки заробляє,цікаво хто скільки тратить,бо тіко українці якось примудряються тратити більше ніж заробляють)

Ніфіга!!!

 

Світова економічна криза 2008 року почалася в штатах із за того що тратили більче сім заробляли на 6% вродіби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Zalepok44 сказано:

 

 

Світова економічна криза 2008 року почалася в штатах із за того що тратили більче сім заробляли на 6% вродіби.

 А мені у  2008 було кльово,тільки починав щось більш-менш заробляти,на море перший раз поїхав,ех(((

Змінено користувачем yura-patriot
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, yura-patriot сказал:

 А мені у  2008 було кльово,тільки починав щось більш-менш заробляти,на море перший раз поїхав,ех(((

І я підпрацьовував підсобником літом і отримував 50 грн в день. Навіть тоді це були сльози. А це, на секундочку, 240 дол. було. Зараз багато людей про таку зп тільки мріють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, volks сказано:

 А це, на секундочку, 240 дол. було.

 А я десь 375-420 долярів,ну десь так ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зате деякі формують "середню зарплату в Україні"

 

Згідно з інформацією журналістів, зарплата нинішнього керівника держмонополії Євгена Кравцова становить понад 1 мільйон 200 тисяч гривень на місяць (близько 40 тисяч євро), повідомляє видання.
  • Cумний 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, yura-patriot сказал:

 А я десь 375-420 долярів,ну десь так ))

 

Дааа, був нормальний час...Я мав перед кризою 2008-го року +/- 700$.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Дааа, був нормальний час...Я мав перед кризою 2008-го року +/- 700$.

Та невже зараз менше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, Юріч сказал:

 

Дааа, був нормальний час...Я мав перед кризою 2008-го року +/- 700$.

Ага. Тоді і квартири космічні гроші коштували, і земельні ділянки, і знаю мінімум двох людей, які тоді ваз 2101 за 2200 долярів продали. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, volks сказал:

Ага. Тоді і квартири космічні гроші коштували, і земельні ділянки, і знаю мінімум двох людей, які тоді ваз 2101 за 2200 долярів продали. 

 

В той час мені не потрібно було купувати авто чи квартиру. Навпаки, я чуть не продав тоді свою трикімнатну хрущовку за 90 тис.дол (ціна була на віддачу). Мама була проти, сказала мало :D, от якби за 95, а ще краще за 100 тис. Зря не настояв на своєму. Ми хотіли тоді обміняти квартиру на хату, або продати квартиру - купити хату. Хати нашого формату тоді вартували 130-140 тис.дол. От якби в роті росли гриби, то продай тоді квартиру за 90, почекай рік-два-три, і купуй собі хату, навіть ще б на авто вистачило.

 

15 минут назад, alexvvv сказал:

Та невже зараз менше?

 

Менше.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За двушку(новострой) вродь 72 квадрата, на Зацепи в 2008 хазяйка в якої я знімав вивалила 70000 штук і  десятку в косметичний ремонт вклала.Йопамать, ото даааа...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, yura-patriot сказано:

За двушку(новострой) вродь 72 квадрата, на Зацепи в 2008 хазяйка в якої я знімав вивалила 70000 штук і  десятку в косметичний ремонт вклала.Йопамать, ото даааа...

 Ну кароч, через пару років,як в неї щось там бізнес не пішов, мусила продавати/міняти,так зі знайомими обмінялася,забрала їхню "стару"двушку і +  ще десятка зверху(приблизно),кароч якщо перевести ту квартиру в бабло то десь отримала вона 50 штук всього за свою,ось так,але просто десятка та їй дуже була потрібна срочно.

Змінено користувачем yura-patriot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
1 час назад, S30 сказал:

Ти вкорні неправа. В цій темі кампєтєнтні люде сказали що все ніштяк.

та мене їх розмір середньомісячних ЗП особливо не хвилює, а от розмір їх премій і різних доплат вражає. Дивіться премію отримали всі (а це держ структура, яка фактично нічого не заробляє і перебуває на утриманні), а за що такі суми? За які досягнення? Чи просто всі звикли що щороку має бути премія?

А оці доплати, що це? - доплата за високі досягнення у праці, надбавки за складність, доплата за інтенсивність... 

Ну і оце бідоття серед керівників, що масово пише заяви на матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань також вражає...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, natalka) сказано:

а от розмір їх премій і різних доплат вражає.

підтримую. Бо оці так звані "премії" і "допомоги" на кшталт зарплат в конвертах - ефект для людини схожий.

Якщо дається премія, то повинно бути чітке обґрунтування. І інші працівники будуть все розуміти і мати стимул.

Аналогічно і про допомогу.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, natalka) сказано:

А що вони реально роблять? І за що поотримували такі премії??? Савченко на нараді казав що ніхто нічого не робить...

І по допомозі яку я виділила. Хто не в курсі, держслужбовці мають право просити матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань (це не допомога на оздоровлення і не лікарняне). Згідно чинного законодавства

матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань виплачується за заявою працівника у разі скрутного матеріального становища, у зв’язку з тривалою хворобою та в інших випадках. Рішення про надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань ухвалюється керівником, виходячи з обставин, викладених у заяві працівника, за наявністю коштів на це. Тобто, вона не є обов’язковою виплатою.

По факту, більшість пише заяви, бо всім дають... 

 

 

 

1. Про премії, і мат виплати.  Здається забули зазначити що для допомоги, там є обмеження по терміну. Чи раз в рік. чи щось таке. (хто вкурсі поправте).  Використання цього механізму за призначенням вельми сумнівне звичайно але механізм вцілому   абсолютно виправданий.

 

2. Думаю держкерівники змушені йти на те щоб погоджуваи премії бо ж потрібно конкурувати з бізнес структурами.  Не так багато людей говорих щось робити за "ідею"   

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, natalka) сказал:

та мене їх розмір середньомісячних ЗП особливо не хвилює, а от розмір їх премій і різних доплат вражає. Дивіться премію отримали всі (а це держ структура, яка фактично нічого не заробляє і перебуває на утриманні), а за що такі суми? За які досягнення? Чи просто всі звикли що щороку має бути премія?

А оці доплати, що це? - доплата за високі досягнення у праці, надбавки за складність, доплата за інтенсивність... 

Ну і оце бідоття серед керівників, що масово пише заяви на матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань також вражає...

Був коментар від міської влади, що зарплату вони високу не можуть поставити, то змушені доплачувати преміями.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це ужас, поки ти по цю сторону барикад, а як переберешся на їхню випадково, то і : блін, я стільки пашу, на мені така відповідальність і всьо такоє й за це всього якихось 100 тисяч :) 

  • Ха-ха 3
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені якось пофіг хто скільки заробляє, для мене важливо, скільки заробив я.

  • Дякую! 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да чиновники всі трудяги, та працюють за ідею, а ці всі премії по сто тис, це маленька подачка яку може дозволити народ за таку титанічну працю.

 

Працю, яка заключається в йорзанні дупою по стільчику цілий день, з миттям костєй всім і вся, та напрягання ізвілін щоб скласти косинку, а іи кажете про якусь там премію в сто тисяч - це з сущі копійки за таку працю, й відповідальність. Щоб не сталось, гордо можно звільнитись вчорашнім днем, а тв  іпітесь як хочете. Та й коли розгрібеться очередний попандлс, можна й знову повернутись до титатінчної праці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...