Перейти до змісту

Хто скільки заробляє?


Opiumni

Рекомендовані повідомлення

18 минут назад, EleKtrik сказал:

    Особисто в нас, дефіцит кадрів при зарплатні 8-10, і при можливості мати й 15, бо хлопці  на проценті.  Але ліниві , і люд ніяк немо допетрати- що ти на проценті, прийди раніш- піди пізніш і буш мати більший заробіток. До роботи реально тра всіх підганяти, люд - ставочник, вони  не розуміють переваг зарплатні від проценту по наробітку

1, Найманий люд, як і не найманий, апріорі лінивий. Пралку придумав не роботяга, який прати любить, а навпаки. Якщо можна не робити і мати те саме як і той що робить - не будуть робити навіть самі роботящі, відповідальні і т.д. Гроші люблять , а робити не люблять ВСІ. Тому й стараються вибитися на керівні посади, на легшу роботу. Це ж нормально прагнути менше робити і більше заробляти. І якщо людина скаже зменшіть мені зарплату, але добавте роботи, то ви ж перші до психіатра відправите, бо ну накуй псіха в колективі мати. Якщо вкурите цю філософію, то з робітниками проблем не буде. Всі розуміють (і наймані і наймачі), що щоб заробити більше, треба і працювати більше, але якщо випаде можливість прошаритися, то шаряться навіть наймачі. Тому перестаньте шукати не лінивих - їх не існує. Правда є геть тюлєні, чемпіони навіть серед дінивих.

2, Є тип людей, якими не треба керувати, які самі знають, що треба робити і коли, їх не треба підганяти, чи просити вийти раніше або ж затриматися. Тільки вони в вас не затримаються. Вони свій бізнес відкриють. І знаєш нащо? Щоб більше заробляти і, по можливості, менше робити, бо ВСІ ліниві. 

 

Користуйтеся, не жалко.

  • Дякую! 1
  • Ха-ха 2
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 786
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Щойно, jack74 сказано:

Зачекай-зачекай!!! Це вже переробіток! А не заробіток! За переробіток плата - це та ж сама зарплата з години! А чому за нормальний час, за ті 8-9годин ти не платиш більше?!

 

 

По перше не я, а керівництво. По друге як на мене процент і так більш ніж адекватний, а саме 50%.  І графік з 9 до 18.  А от зацікавленості в зароблянні коштів у люду нема, і як на мене все просто - ставка в голові в працівників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, jack74 сказал:

Зачекай-зачекай!!! Це вже переробіток! А не заробіток! За переробіток плата - це та ж сама зарплата з години! А чому за нормальний час, за ті 8-9годин ти не платиш більше?!

А Польщі працюють по 8 годин?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Соромітник сказал:

Шукаю дизайнерів з головами і переговорщиків зі знанням англійської без гуглтранслейта :)

Скільки я на борді - стільки часу ви шукаєте працівників ;) 

  • Ха-ха 3
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, halcogen сказал:

Там заплата більша. Тут ви готові стільки платити?

Так, більша там зарпалата, спору нема. Але, якби людина тут так ху*рила на роботі, як в Польщі, то і в нас можна заробляти досить таки непогані гроші, ІМХО

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, KGress сказано:

А Польщі працюють по 8 годин?

Так, по 8. Там не змушують працювати на обіцяну обумовлену зарплатню більше годин. Але там дають можливість заробити ЩЕ БІЛЬШЕ, тобто це вже зверх того, необхідного. І це вже твоя справа, пропрацювати ще 2 години і ДОзаробити, чи вдовольнитись просто нормальною зарплатою. 

А так як наші люди туди їдуть з метою по-максимуму звідти витягти, то й працюють по 10 годин, не витрачають на "пряники"… обмежуючи себе по-максимуму.  Тягнуть... поки можуть...

А є такі, котрим не потрібно тут вчити дітей, лікувати батьків, і вони там цілком гарно живуть "для себе", вдовольняючись зарплатою за 8 обов'язкових годин

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, KGress сказал:

Так, більша там зарпалата, спору нема. Але, якби людина тут так ху*рила на роботі, як в Польщі, то і в нас можна заробляти досить таки непогані гроші, ІМХО

Ще один... Да якби це було правдою, то не було б мільйонів заробітчан. Давай ще ти вакансію домогосподарки з ЗП 1500 ойро запости, ніби це середня ЗП серед господарок. Якраз виїзджають ті, хто готовий і по 12 годин робити, але за нормальну ЗП, яку тут хєр знайдеш навіть по спеціальності, бо таких 1-2 на всю країну.

Змінено користувачем nickel
  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, nickel сказано:

Якщо можна не робити і мати те саме як і той що робить - не будуть робити навіть самі роботящі, відповідальні і т.д. Гроші люблять , а робити не люблять ВСІ. ... перестаньте шукати не лінивих - їх не існує.

Ти не повіриш, але я знаю одного "трудобольного", котрий при можливості "нічого не робити", і себе заганяє, і всіх навколо себе :) МРІЯ РОБОТОДАВЦЯ! :)

Начальству навіть не потрібно йому роботу давати - він сам її знаходить, а якщо нема - придумує. І не лише собі :)

І йому вже 50 з лишком років! 

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, jack74 сказал:

Ти не повіриш, але я знаю одного "трудобольного", котрий при можливості "нічого не робити", і себе заганяє, і всіх навколо себе :)

Начальству навіть не потрібно йому роботу давати - він сам її знаходить, а якщо нема - прилумує. І не лише собі :)

І йому вже 50 з лишком років!

З кожного правила є виключення. Але ця похибка настільки мізерна, що я її ігнорую, бо роботодавців ого-го скільки і всіх "трудобольних" на них не вистачить. 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, halcogen сказал:

А взагалі чого так всі активізувалися, як перед підвищенням мінімалки Гройсманом. ))) Кожен заробляє в міру своїх можливостей в умовах в яких він знаходиться. Вот і все.

 

З цією темкою заглибився у ностальжи по 2012 році ))) почітав старі свої меседжи, і не тільки свої(чого тільки вартий товарищ, якій всім впарював мережевий маркетинг десь сторіночки так з пятої), а загалом що в 2012 що в 2017 думки у людей ті ж самі, хто хоче і кому дійсно потрібно завжди знайде як заробити, поїде заради цього і до Києву і до Польщі, да хоч до чорта на роги, а кому і так вистачає буде сидіти на форумі і розповідати про несправедливість життя і жадібних роботодавців. Селяві.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Fagot сказано:

 

 почітав 

краще "почітай" книжечку Українська мова 5кл. :sm110:

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, veter сказал:

краще "почітай" книжечку Українська мова 5кл. :sm110:

 

А, забув дещо такі змінилось, шовінізм :lol:

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені підсвідомо якось важко дався стрибок курса в 2013р... Я привик заробіток переводити в $. На початку 2013р.  рівень ЗП рівнявся 750$... в кінці року впав до 450$. і бажання працювати разом з ним. Просив підняття ЗП, керівництво - мароз... забив болт, звільнився. Два роки відпочивав, навіть роботу не пробував шукать... лише брався за підробіток, який навіювався зі сторони. Зароблене раніше бабло тратив з надією змін на краще... В 2015 позитивної тенденції не спостерігалось... Почався пошук... вимоги до ЗП занизилися, взявся за нову роботу - в перерахунку - 400$... Зараз знову вийшов на рівень в 750$... Але х.з чи надовго то... Якщо знову буде скачок, то, скоріш за все, історія повториться... Але робота вже точно шукатиметься за бугром а не в нас.

Змінено користувачем Pr0ektant
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Саша Иванов said:

Скільки я на борді - стільки часу ви шукаєте працівників ;) 

і який висновок з того зробили ?
 

1 hour ago, jack74 said:

Зачекай-зачекай!!! Це вже переробіток! А не заробіток! За переробіток плата - це та ж сама зарплата з години! А чому за нормальний час, за ті 8-9годин ти не платиш більше?!

Це не суто до тебе питання, це риторичне питання до узагальненого роботодавця і його позиції щодо працівника. Хочеш заробити більше - працюй більше. То це й так зрозуміло. А мова йде про підняття планки зарплат за ту ж саму роботу. 

запропонуй варіанти, чому роботодавець повинен платити більше за ту саму роботу ?

це ж риторичне питання, значиться і відповідь повинна бути елементарною...

 

P.S.: роботодавці такі тупі що не знають її... розумні працівники до них наймаються... жизнь  боль... Нагадало часи Януковича :) і основний посил усього народного гумору та дописів ‒ наш президент тупий... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, halcogen сказано:

Непогані гроші і гроші як в Польші це різні величини. На останній роботі за кордоном отримував прибл. 1400 у.е. при 8 год. Тут такого і близько не платять. А ви всі кажете пахать нада, пахать )))

цікаво почути чим займався,  бо думаю варто дописати - тут за те ж саме не платять стільки, чи не так?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, Pr0ektant сказано:

мені підсвідомо якось важко дався стрибок курса в 2013р... Я привик заробіток переводити в $. На початку 2013р.  рівень ЗП рівнявся 750$... в кінці року впав до 450$. і бажання працювати разом з ним. Просив підняття ЗП, керівництво - мароз... забив болт, звільнився. Два роки відпочивав, навіть роботу не пробував шукать... лише брався за підробіток, який навіювався зі сторони. Зароблене раніше бабло тратив з надією змін на краще... В 2015 позитивної тенденції не спостерігалось... Почався пошук... вимоги до ЗП занизилися, взявся за нову роботу - в перерахунку - 400$... Зараз знову вийшов на рівень в 750$... Але х.з чи надовго то... Якщо знову буде скачок, то, скоріш за все, історія повториться... Але робота вже точно шукатиметься за бугром а не в нас.

видно що пройшов цей період не дуже болісно, раз не пам'ятаєш що це був 2014 рік, а не  2013 ;)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

11 минут назад, madkot сказал:

видно що пройшов цей період не дуже болісно, раз не пам'ятаєш що це був 2014 рік, а не  2013 ;)

а, точно, замість 2014, написав 2013, сорі :-) ну і на роботу в 2016 оформився.

Ще й не старий ніби, а вже роки путаються... Здається що якось так давно то все було...

Змінено користувачем Pr0ektant
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смисл переводити зп в валюту бачу лиш тоді, коли збираюсь тратити її на бугром.

Як би там не було ціни на левову частку позицій необхідних для життєдіяльності в України на порядок нижча ніж в Європі. 

Так, є безліч товару, який тут і там в одну ціну. Але далеко не весь. 

 

А про роботодавців, думаю, що ніхто не "жме" просто з жадібності. Роботодавець хоче. щоб працівник жив в комфорті і достатку. Я так думаю.

Реалії нашої держави жорсткі і брудні. Лишається вкалувати і надіятись на краще. 

Все буде добре, якщо робити щось для цього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, MOTOROLLLA сказано:

Смисл переводити зп в валюту бачу лиш тоді, коли збираюсь тратити її на бугром.

Як би там не було ціни на левову частку позицій необхідних для життєдіяльності в України на порядок нижча ніж в Європі. 

Так, є безліч товару, який тут і там в одну ціну. Але далеко не весь. 

 

А про роботодавців, думаю, що ніхто не "жме" просто з жадібності. Роботодавець хоче. щоб працівник жив в комфорті і достатку. Я так думаю.

Реалії нашої держави жорсткі і брудні. Лишається вкалувати і надіятись на краще. 

Все буде добре, якщо робити щось для цього.

зміст  зберегти свої гроші при  коливаннях курсу та депресивній економіці.

щодо товарів - як правило там це дешевше, у нас накрутка в 2-5 разів. принаймі зараз у багатьох магазинах продається пів аліекспресу/таобао, але по завищенній в 2-3 і більше разів

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, madkot сказал:

зміст  зберегти свої гроші при  коливаннях курсу та депресивній економіці.

щодо товарів - як правило там це дешевше, у нас накрутка в 2-5 разів. принаймі зараз у багатьох магазинах продається пів аліекспресу/таобао, але по завищенній в 2-3 і більше разів

 

Та в мене привичка, вироблена наявністю валютного депозиту в минулому, на який щомісяця перераховувались кошти з ЗП до 2014р. Ну і цінами на імпорт, які  постійно моніторяться мною. 

Незнаю як хто, а я в процесі порівняння  всі ціни переводжу в валюту.  :) Як був малий, порівнював в кількості пітард, які можна купити за якусь н-ну суму, потім запчастинами до Яви, Опеля... а далі в валюту все перейшло. 

Багато є людей, які ЗП лише в гривнях сприймають, як мої батьки. Наприклад три роки назад маючи ЗП в 6000грн., а зараз отримуючи 11000грн. ,вони кажуть, що ЗП піднялась, життя покращується... Але ж і ціни на місці не стоять...  Де ж покращення, якщо три роки назад за 6000грн можна було купити наприклад дизельгенератор потужністю 5кВт., а зараз не можна? За аналог в 5кВт. потрібно викласти 18000грн...

 

Змінено користувачем Pr0ektant
  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, jack74 сказано:

А мова йде про підняття планки зарплат за ту ж саму роботу. 

ми підвищуємо зп працівникам. не всім, й не на мульйон відсотків.

у нас є слюсарі, що півтора року тому прийшли на ставку в 4500, а зараз отримують 10000. плюс існують щомісячні премії. багато це, мало? хз, але за ту роботу ми поки більше не заплатиму, щоб там не співали теоретики недооціненої праці українського трудяги))

 

п.с. з більш кваліфікованими працівники суми веселіші.

 

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, MOTOROLLLA сказал:

Смисл переводити зп в валюту бачу лиш тоді, коли збираюсь тратити її на бугром.

Як би там не було ціни на левову частку позицій необхідних для життєдіяльності в України на порядок нижча ніж в Європі. 

Так, є безліч товару, який тут і там в одну ціну. Але далеко не весь. 

Переводять не для того щоб порівнювати з зарплатами за кордоном, мені все-рівно які там ціни. Гривня перестала бути орієнтиром, бо постійно коливається/знецінюється. Моя зп в гривнях виросла з 2014 року, але її мені не вистачає на нормальне життя як до 2014, а тому що в доларах ЗП зменшилася. Смисл мені орієнтуватися на гривню?

Змінено користувачем nickel
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочемо ми ,чи не хочемо, але Україна вступила у  фазу вільних цін.

Будутьрости і зарплати ,і ціни.

Питання в тому,робити так,шоб  випереджати ціни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, MOTOROLLLA сказал:

Роботодавець хоче. щоб працівник жив в комфорті і достатку.

О да. Саме цього і хоче.

  • Ха-ха 3
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, volks сказано:

О да. Саме цього і хоче.

Ну, тут можна довго сперечатись, але, є і такі...І повір, працювати - навіть на трохи меншу зарплату, але коли тебе поважають і створені всі умови для роботи - в кайф. Я приходжу на роботу, і в мене - реально "летить" час, здається - не встиг прийти (на 9.00) , а вже - 18.00... Є НОРМАЛЬНЕ - відношення роботодавця, є - ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ,є - КОЛЕКТИВ,

ВСЕ - якщо, обидві сторони виконують свої зобов'язання - профіт буде, і там, і там....

P.S. Це моя точка зору, поправте, "если что"...  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Змінено користувачем Bliksss
  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...