Перейти до змісту

Хто скільки заробляє?


Opiumni

Рекомендовані повідомлення

2 минуты назад, madkot сказал:

я не знаю про яку саме йде роботу мова, але  працівникі не повинні працювати із напрягом, завжди повинен бути запас по навантаженню, на випадок авралів та непередбачуваних ситуацій (хвороба, відпустка) 

якщо постійно працювати із напрягом - то можна перевтомитись і  перегоріти і тоді вже жодна адекватна фінансова компенсація не перекриє   втому. а зп піднімати треба від  бажання покаращувати якість та швидкість виконання, від  розвитку правцівника і бажання не стояти на місці, та звісно лояльності до  поставлених задач. 

це не реалії нашої держави

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 786
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

54 хвилин тому, vaz75 сказано:

це не реалії нашої держави

 це реалії, до яких доходять адекватні роботодавці,  а ті, що хочуть щоб постійно пахали на убой - отримують шалену текучку кадрів та дивуються що не так.

 

колись, у 2009 році з центру зайнятості мене послали у Там-Там на  співбесіду по відкритій вакансії сисадміна.

задачі: обслуговувати усі каси, усі принтери/ксерокси,   усі додаткові комп'ютери, що знаходяться у бекофісі, в сумі тоді десь було ПК + каси штук 60-70, при цьому графік роботи з 8 і до 23 два дні через два.  і зп пропонували 1000 грн. у зміну я був лише один адмін на весь магазин. 

мені треба було рівно 3 секунди на обдумування рішення, щоб  послати їх подалі. 

 

за таких умов праці через 2-3 місяці я прокляну ту роботу, навіть якщо б там платили 5000 грн. 

 

 кожна робота має робитись у робочий час, якщо  певна кількість хороших   спеціалістів не  виконують її у робочі 8 годин - то значить процес організований не правильно, не хватає ресурсів чи ще якісь відволікаючі фактори типу щоденних звітів про виконану роботу.

у робочий процес треба закладати час на короткі відпочинки та можливість  вдосконалення. 

 

не треба перетворювати працівників на бездумних роботів, що тупо роблять одну роботу і виглядають як зомбі.

 

колись читав дослідження одного спеціаліста по фізілогії людини - він контролював роботу вантажника строго по часу, говорячи коли робити, а коли відпочивати. в результаті  вийшло, що протягом години вантажник відпочивав в сумі 35 хв, а працював 25, але ефективність  його праці збільшилась десь до 50%

 

Змінено користувачем madkot
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 minutes ago, vaz75 said:

План? Відкрию, можливо, тобі секрет. Старі кадри вчать нові, як не перевиконувати план. Пояснюю. Я не знаю твоєї схеми, але в більшості випадків є ставка, премія за виконання плану і бонуси за перевиконання. Так от скажімо план є 1000 одиниць, ставка 2000 грн при виконанні 100% плану доплата 50% ставки, при перевиконанні 10% за кожні 100 додаткових (цифри і схема образні, для розуміння). Так от працівник (той що зараз з досвідом вже) постійно перевиконував план, бо хоче заробити 1300 одиниць. отримував декілька місяців 2000+1000+200*3= 3600 грн замість 2000 голої ставки при невиконанні плану. Керівництво бачить такий прогрес, що можна і 1300 робити легко піднімає планку плану до 1300 одиниць. Тепер працівник вже не непрягаючись робить 1300 одиниць, але отримає 3000 грн. Якийсь працівник звільняється на його місце приходить новий, і старий вчить його грамоті, що не треба перевиконувати план, бо план піднімуть. В кінці-кінців, звільниться і старий працівник, і почнеться текучка кадрів, бо план в 1300 одиниць міг легко робити один працівник, бо він віртуоз. А керівництво чухає потилицю, чому ніхто не хоче працювати :).

 

Це збочене бачення схеми найманими працівниками які не хочуть ніц робити. Ну або це схема роботи хітрожопих працедавців.

Насправді, працівникам, які постійно виконують якийсь з показників краще (швидше, якісніше і т.п.) справді піднімається план. Але він піднімається разом зі ставкою. Людина починає отримувати вищу заробітну плату за те що виконує роботу якісніше, швидше, продуктивніше чи ще якось там. Це нормальне зростання заробітної плати котре базується на  зростанні працівника.

Коли приходить новачок то бачить що йому пропонують скажімо 6000 але є люди, які працюють краще і отримують більше – є куди розвиватися. Він може отримати цю вищу зарплату в перший же місяць бо вона не прив'язана до кількості років на цій роботі а лишень до показників ефективності.

Саме так ця схема повинна працювати і працює у всьому цивілізованому світі.

 

34 minutes ago, madkot said:

я не знаю про яку саме йде роботу мова, але  працівникі не повинні працювати із напрягом, завжди повинен бути запас по навантаженню, на випадок авралів та непередбачуваних ситуацій (хвороба, відпустка) 

якщо постійно працювати із напрягом - то можна перевтомитись і  перегоріти і тоді вже жодна адекватна фінансова компенсація не перекриє   втому. а зп піднімати треба від  бажання покаращувати якість та швидкість виконання, від  розвитку правцівника і бажання не стояти на місці, та звісно лояльності до  поставлених задач. 

 

Де в мене написано що вони працюють з напрягом ? Вони працюють якраз в середньому темпі для отримання ставки і щоб робота не остогидла. Хочуть більше – нехай працюють ефективніше. Це не обов'язково більше чи довше як я вказав для прикладу. 
Не хочуть розвиватися та працювати ефективніше – я не тримаю а Польща чекає. Процес вибудуваний так що заміну знайти не складно.

 

P.S.: усе це працює як я описав лише за умови добре організованих бізнес-процесів а не по принципу "от твоє робоче місце – заробляй мені бабки". 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Соромітник сказано:

Де в мене написано що вони працюють з напрягом ? Вони працюють якраз в середньому темпі для отримання ставки. Хочуть більше – нехай працюють ефективніше. Це не обов'язково більше чи довше як я вказав для прикладу. 
Не хочуть розвиватися та працювати ефективніше – я не тримаю а Польща чекає. Процес вибудуваний так що заміну знайти не складно.

ось ти писав "От здавалося б, усе прозоро і можеш свою зарплату підняти на декілька тисяч просто не втикаючи ютюбік та посидівши на годинку довше. А от і ніфіга. Всі до одного працюють приблизно в план без перенапрягів."

 

саме з цих слів я зрозумів, що для того, щоб отримувати більше, їм треба  сидіти довше. робоа в план і без напрягів - це і є правильно організований процес. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, madkot said:

ось ти писав "От здавалося б, усе прозоро і можеш свою зарплату підняти на декілька тисяч просто не втикаючи ютюбік та посидівши на годинку довше. А от і ніфіга. Всі до одного працюють приблизно в план без перенапрягів."

 

саме з цих слів я зрозумів, що для того, щоб отримувати більше, їм треба  сидіти довше. робоа в план і без напрягів - це і є правильно організований процес. 

 

 

Так написано бо це самий простий та швидкий варіант отримання вищої ЗП, яким ніхто і не пробує користуватися, хоча всі кажуть що їм гроші треба.

Є можливість заробляти на роботі більше при тій самій кваліфікації. Цей варіант лекший за фріланс вечорами чи ночами.
І не пишіть що на фрілансі більше заробляє бо то не так, перевірено і переперевірено купу разів. Щоб косити на фрілансі більше – треба вміти більше. А вміючи більше, можна і тут заробляти більше. Така от тавтологія майже :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Соромітник сказано:

 

Так написано бо це самий простий та швидкий варіант отримання вищої ЗП, яким ніхто і не пробує користуватися, хоча всі кажуть що їм гроші треба.

Є можливість заробляти на роботі більше при тій самій кваліфікації. Цей варіант лекший за фріланс вечорами чи ночами.

 

так, ти правий, тому я і  пишу - народ  лінуватий в більшості своїй. а ті, хто не сидять на місці -  мають те, що хочуть, навіть працюючи на "дядю". он паралельно переписуюсь із бувшим колегою, який теж з Луцька, приїхавши у Київ він вже мав серйозний рівень знань, підтверджений міжнародними сертифікатами, котрі на той момент у Луцьку не було куди застосувати. просто розвивася для себе, маючи ціль. Київ для нього став новим етапом і вже через 2,5 роки його запросили у Дублін в представництва Amazon. пише, що роботи у них - хоч відбавляй, тому, що компанія розвивається і шукає  професіоналів своєї справи для нових  задач.

 кожному своє. 

Змінено користувачем madkot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут jack74 писав, що наші люди тікають за кордон і там знаходять по своїй професії рооту - це все правильно, але як мінімум вони там ще вивчають місцеву мову. знайома, переїхавши із Луцька у Нідерланди перевезла згодом і батьків.

її батько - електрик, але от  нідерландську мову ще не вивчив, тому отримує на половину меншу зарплату ,якби знав мову.

хоча  і така зп теж хороша, ніби то - більше 10 євро за годину. але там свої умови життя. 

Змінено користувачем madkot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Соромітник, Медкот, а нагадайте чим ви займаєтесь і яку ви роботу надаєте? Бо велике бажання виникло до вас спробувати влаштуватись.

Без стьобу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, S30 сказано:

Соромітник, Медкот, а нагадайте чим ви займаєтесь і яку ви роботу надаєте? Бо велике бажання виникло до вас спробувати влаштуватись.

Без стьобу.

ну до мене, зараз не має куди влаштовуватись,  можливо трішки пізніше буде щось. я працюю в ІТ компанії. ну і трішки фотограф

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, S30 said:

Соромітник, Медкот, а нагадайте чим ви займаєтесь і яку ви роботу надаєте?

Описане тут відноситься до графічного дизайну, є ще веб. А що вмієш ? Шукаю дизайнерів з головами і переговорщиків зі знанням англійської без гуглтранслейта :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, madkot сказано:

ну до мене, зараз не має куди влаштовуватись,  можливо трішки пізніше буде щось. я працюю в ІТ компанії. ну і трішки фотограф

 

У Вас офіційна зарплата, податки платите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, alexvvv сказано:

У Вас офіційна зарплата, податки платите?

так, звісно все офіційно. з податками все ок, згідно законодаства

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Соромітник сказано:

Описане тут відноситься до графічного дизайну, є ще веб. А що вмієш ? Шукаю дизайнерів з головами і переговорщиків зі знанням англійської без гуглтранслейта :)

при чому тут графічний дизайнер? мова йде про сапорт/системний адміністратор ;)

 

так тут є Lilechka десь була - у неї англійська хороша, і поговорити любить ;)

 

Змінено користувачем madkot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 minutes ago, madkot said:

при чому тут графічний дизайнер? мова йде про сапорт/системний адміністратор ;)

 

то в тебе про сапорт :) а в мене про дизайнерів
а взагалі тема про зарплати, просто ми її троха розвинули :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, volks сказано:

Серйозно? А багато роботодавців підняли зп після зменшення єсв вдвічі?

суперечка заради суперечки мене не цікавить, хто там правий в тих інтернетах - також.

ти й далі не розумієш, звідки беруться зарплати в цій країні. продовжуй вірити, що вони залежать від відрахувань й мінімалок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, volks сказано:

Завдяки трускавкам точка на тій палці нарешті пересувається в бік працівника, бо через брак робочої сили  роботодавці вже не відчквають себе такими королями ринку праці і почали піднімати зарплати.

трудова міграція багатовекторна))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

весело тут))

почитав останні дві сторінки, все стандартно: роботодавці розповідають свої рожеві мрії яка повинна бути зарплата і як на неї повинен працювати працівник. Тільки не можуть собі робітників на такі умови знайти місяцями, а то й роками.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, Андрій Віталійович сказал:

суперечка заради суперечки мене не цікавить, хто там правий в тих інтернетах - також.

ти й далі не розумієш, звідки беруться зарплати в цій країні. продовжуй вірити, що вони залежать від відрахувань й мінімалок.

Ок. Не буду. Бо це всеодно не має сенсу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, nickel сказано:

весело тут))

почитав останні дві сторінки, все стандартно: роботодавці розповідають свої рожеві мрії яка повинна бути зарплата і як на неї повинен працювати працівник. Тільки не можуть собі робітників на такі умови знайти місяцями, а то й роками.

    Особисто в нас, дефіцит кадрів при зарплатні 8-10, і при можливості мати й 15, бо хлопці  на проценті.  Але ліниві , і люд ніяк немо допетрати- що ти на проценті, прийди раніш- піди пізніш і буш мати більший заробіток. До роботи реально тра всіх підганяти, люд - ставочник, вони  не розуміють переваг зарплатні від проценту по наробітку

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, nickel сказано:

Тільки не можуть собі робітників на такі умови знайти місяцями, а то й роками.

і не закриваються при цьому? 

не вірю))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, EleKtrik сказано:

прийди раніш- піди пізніш і буш мати більший заробіток.

Зачекай-зачекай!!! Це вже переробіток! А не заробіток! За переробіток плата - це та ж сама зарплата з години! А чому за нормальний час, за ті 8-9годин ти не платиш більше?!

 

Це не суто до тебе питання, це риторичне питання до узагальненого роботодавця і його позиції щодо працівника. Хочеш заробити більше - працюй більше. То це й так зрозуміло. А мова йде про підняття планки зарплат за ту ж саму роботу. 

А то з такою риторикою і наші депутати виступають: хочете мати більше грошей - менше їжте.

 

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...