Перейти до змісту
Opiumni

Хто скільки заробляє?

Recommended Posts

14 минут назад, Nokian сказал:

Як може бути багатою держава,де багатих людей ненавидять?

Не путай м'яке з теплим. Народ ненавидить не багатих, а олігархів. Бо бідність народу напряму пов'язана з їхнім багатством. Народ навіть не знає хто такі - Поперешнюк, Черняк, Чечоткін, Гуменний, Пилипюк, Падука, а це власники заводів, газет, пароходів. Тільки не пизжених, а побудованих власними силами.

Поширити це повідомлення

8 хвилин тому, jack74 сказано:

Але я про те, що "нижня планка" повинна починатись з адекватної зарплатні, а не тих подачок, які в нас в Україна роботодавці рахують достатнім.

нижню/верхню планку, тарифну сітку й інші терміни замість ціни - визначає ринок. тенденція така, що уже (навіть в Україні) рахують, що вигідніше натовп непрогнозованих працівників чи робот))

Поширити це повідомлення

8 минут назад, jack74 сказал:

Але я про те, що "нижня планка" повинна починатись з адекватної зарплатні, а не тих подачок, які в нас в Україна роботодавці рахують достатнім.

Згідний на всі 100:

Мінімалка повинна включати:

1.оплата якоїсь кімнатки

2. Комунальні по субсидії

3.просте харчування

4. Одяг на декілька сезонів

5. Елементарні засоби гігієни

6.оплата мобільного зв'язку.

Якщо це не покривається, то взагалі не бачу сенсу працювати. 

Поширити це повідомлення

13 хвилин тому, volks сказано:

Мінімалка повинна включати: ...

+ необхідний мінімальний елементарний відпочинок - тобто, праця лише в "робочий час" (а іншу частину доби людина не біжить пахати ще десь, а займається улюбленимим справами) і хоча би раз в рік щоб ця людина могла дозволити собі поїхати хоча б на озеро;

+ можливість мати  дітей (чи утримувати, як кому подобається, але це слово стосовно дітей якесь недоречно-коряве)

15 хвилин тому, Андрій Віталійович сказано:

нижню/верхню планку, тарифну сітку й інші терміни замість ціни - визначає ринок.

ти знаєш, коли я вчився в інституті, нам викладач з економіки якось сказав "так, я вам викладаю Закони економіки, але в нас (СНГ малось на увазі) вони не працюють і не запрацюють"

Редаговано jack74

Поширити це повідомлення

4 хвилин тому, jack74 сказано:

ти знаєш, коли я вчився в інституті, нам викладач з економіки якось сказав "так, я вам викладаю Закони економіки, але в нас (СНГ малось на увазі) вони не працюють і не запрацюють"

ой, не починай, бо я розумію, що саме такі "викладачі" ще й хірургів вчать...

Поширити це повідомлення

20 хвилин тому, volks сказано:

Мінімалка повинна включати:

1.оплата якоїсь кімнатки

2. Комунальні по субсидії

3.просте харчування

4. Одяг на декілька сезонів

5. Елементарні засоби гігієни

6.оплата мобільного зв'язку.

мінімалка нічого не повинна, це лише найнижча ціна за роботу.

якщо на ринку за "копання ями звідси й до обіду" платять 2500 грн, то більше навряд дадуть з огляду на твої шість пунктів. на ціну впливатиме черга бажаючих, а не "хатєлкі" окремо взятого кандидата.

20 хвилин тому, volks сказано:

Якщо це не покривається, то взагалі не бачу сенсу працювати. 

а це зовсім інший бік медалі. й з позиція того хто шукає роботу він вірний, при умові що кваліфікація дозволяє такий список бажань.

Поширити це повідомлення

2 хвилин тому, Андрій Віталійович сказано:

а це зовсім інший бік медалі. й з позиція того хто шукає роботу він вірний, при умові що кваліфікація дозволяє такий список бажань.

і можливість не працювати певний період, на сєкундочку.

Поширити це повідомлення

Щойно, difoto сказано:

і можливість не працювати певний період, на сєкундочку.

Дім, не зовсім зрозумів, про що ти))

Поширити це повідомлення

20 минут назад, Андрій Віталійович сказал:

при умові що кваліфікація дозволяє такий список бажань.

Яка в опу кваліфікація. Це оплата за роботу без кваліфікації. Чи якийсь чорноробочий має бути голодний, чи голий, чи жити на вулиці, чи жити без води, світла  і опалення.

Поширити це повідомлення

16 хвилин тому, difoto сказано:

Про те, що не кожен, навіть суперкваліфікований унікум може сидіти півроку в очікуванні роботи.

зрозумів. погоджуюсь, але тут базові речі люди не розуміють.

Поширити це повідомлення

3 хвилин тому, volks сказано:

Чи якийсь чорноробочий має бути голодний, чи голий, чи жити на вулиці, чи жити без води, світла  і опалення.

Якийсь роботодавець (барига, оліхарх чи як там у тебе в словнику) має забезпечити всіма базовими потребами, унікума (в моєму словнику то інше слово), який неспроможний на найнижчий рівень кваліфікації? серйозно? ти не в казці живеш?

Поширити це повідомлення

5 хвилин тому, volks сказано:

Чи якийсь чорноробочий має бути голодний, чи голий, чи жити на вулиці, чи жити без води, світла  і опалення.

Саме так, поки не схоче бути "білоробочим".

Поширити це повідомлення

6 хвилин тому, volks сказано:

Це оплата за роботу без кваліфікації

це робота за їжу, про які ти пункти говориш? 

стакан рису - вся ціна. ну або ти не до кінця розумієш, що значить кваліфікація.

Поширити це повідомлення

1 минуту назад, difoto сказал:

Саме так, поки не схоче бути "білоробочим".

Або не здохне від холоду або голоду.

1 минуту назад, Андрій Віталійович сказал:

це робота за їжу, про які ти пункти говориш? 

стакан рису - вся ціна. ну або ти не до кінця розумієш, що значить кваліфікація.

Навіщо за їжу. В рабство і хай землю жеруть.

Поширити це повідомлення

1 година тому, nickel сказано:

Не путай м'яке з теплим. Народ ненавидить не багатих, а олігархів. Бо бідність народу напряму пов'язана з їхнім багатством. Народ навіть не знає хто такі - Поперешнюк, Черняк, Чечоткін, Гуменний, Пилипюк, Падука, а це власники заводів, газет, пароходів. Тільки не пизжених, а побудованих власними силами.

упевнений у цьому твердженні?

Поширити це повідомлення

5 минут назад, Андрій Віталійович сказал:

Якийсь роботодавець (барига, оліхарх чи як там у тебе в словнику) має забезпечити всіма базовими потребами, унікума (в моєму словнику то інше слово), який неспроможний на найнижчий рівень кваліфікації?

Так. А далі вже залежно від кваліфікації зп повинна покривати техніку в дім, авто, квартиру, дім, відпочинок. Тобто вже від кваліфвкації залежить чи буде в тебе китайська техніка чи плазма на 50 дюймів, Ланос чи Мерседес, хрущовка чи трьошка в новобудові. Відпочинок в Хрінниках чи на Мальдівах. Але базові потрби повинні покриватися мінімалкою.

Поширити це повідомлення

3 хвилин тому, Андрій Віталійович сказано:

рабство не ефективне, нажаль))))

1000%!

"Студент" за годину може зробити те, що "працівник" не може за п'ять. Просто "студенту" сказали: ось, ось і ось - триста гривень. А "працівник" в рабстві на зарплаті.

Поширити це повідомлення

3 хвилин тому, volks сказано:

Так.

Бггг

Роботодавець нічого не має забезпечувати, крім зарплати й умов, що обговорені при прийомі на роботу.

Все інше фантазії, що не мають відношення до реальності.

Редаговано Андрій Віталійович

Поширити це повідомлення

9 минут назад, volks сказал:

Або не здохне від холоду або голоду.

Навіщо за їжу. В рабство і хай землю жеруть.

Мати раба - дороге задоволення. Його треба кормити, поїти, вдягати, забезпечувати житлом, лікувати, щоб не втратити. А робити він буде тільки з під кнута. А так кинув 3200 грязними і всі проблеми уже його: і як за ці гроші прокормитися, і як вдягнутися, і як житло оплатити чи лікування. Правда робити буде також лише з під кнута.

4 минуты назад, rl72 сказал:

упевнений у цьому твердженні?

У твердженні "так" на 100%. Можливо прізвища не всі підходять з наведених, але то другорядне.

Редаговано nickel

Поширити це повідомлення

1 час назад, Андрій Віталійович сказал:

на форумі, в тематичному підрозділі три відкритих вакансії. читай вже, чи що!

Тю. То тобі слюсарі потрібні?.. А де ж директори, топменеджмент? :D

Редаговано vaz75

Поширити це повідомлення

5 минут назад, Андрій Віталійович сказал:

Роботодавець нічого не має забезпечувати, крім зарплати й умов, що обговорені при прийомі на роботу.

От і я так кажу. Є лише дві причини, по яких роботодавець підніме зп:

1. Держава підніме мінімалку.

2. Ніхто не буде згідний працювати за таку зп.

І це нормально. Він бізнесмен і вміє рахувати гроші. Я завжди говорив, що роботодавець платить рівно стільки, за скільки готовий працювати працівник, і не на копійку більше.

Я правий?

Поширити це повідомлення

Щойно, volks сказано:

1. Держава підніме мінімалку.

2. Ніхто не буде згідний працювати за таку зп.

1. На реальну зарплату не впливає. Цей пункт про податки.

2. Вірно. Й це, у спрощеному варіанті, один з законів ринку, який за твердженням викладачів деяких вузів в СНГ не працюють (я про закони).

Поширити це повідомлення

46 хвилин тому, difoto сказано:

Про те, що не кожен, навіть суперкваліфікований унікум може сидіти півроку в очікуванні роботи.

Моє імхо, то бред чистої води. Хіба просто, сам індивід ніц нехо робити, а чекає божої роси.  Нема роботи- думай, що не так і  роби потуги для змін. 

P.S. Як на мене, завше ниє і бідкається на відсутність роботи лишень Лінивий!

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз