Перейти до змісту

Хто скільки заробляє?


Opiumni

Рекомендовані повідомлення

4 хвилин тому, jack74 сказано:

ти знаєш, коли я вчився в інституті, нам викладач з економіки якось сказав "так, я вам викладаю Закони економіки, але в нас (СНГ малось на увазі) вони не працюють і не запрацюють"

ой, не починай, бо я розумію, що саме такі "викладачі" ще й хірургів вчать...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 786
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

20 хвилин тому, volks сказано:

Мінімалка повинна включати:

1.оплата якоїсь кімнатки

2. Комунальні по субсидії

3.просте харчування

4. Одяг на декілька сезонів

5. Елементарні засоби гігієни

6.оплата мобільного зв'язку.

мінімалка нічого не повинна, це лише найнижча ціна за роботу.

якщо на ринку за "копання ями звідси й до обіду" платять 2500 грн, то більше навряд дадуть з огляду на твої шість пунктів. на ціну впливатиме черга бажаючих, а не "хатєлкі" окремо взятого кандидата.

20 хвилин тому, volks сказано:

Якщо це не покривається, то взагалі не бачу сенсу працювати. 

а це зовсім інший бік медалі. й з позиція того хто шукає роботу він вірний, при умові що кваліфікація дозволяє такий список бажань.

 

  • Подобається 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Андрій Віталійович сказано:

а це зовсім інший бік медалі. й з позиція того хто шукає роботу він вірний, при умові що кваліфікація дозволяє такий список бажань.

і можливість не працювати певний період, на сєкундочку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, difoto сказано:

і можливість не працювати певний період, на сєкундочку.

Дім, не зовсім зрозумів, про що ти))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про те, що не кожен, навіть суперкваліфікований унікум може сидіти півроку в очікуванні роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, Андрій Віталійович сказал:

при умові що кваліфікація дозволяє такий список бажань.

Яка в опу кваліфікація. Це оплата за роботу без кваліфікації. Чи якийсь чорноробочий має бути голодний, чи голий, чи жити на вулиці, чи жити без води, світла  і опалення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, difoto сказано:

Про те, що не кожен, навіть суперкваліфікований унікум може сидіти півроку в очікуванні роботи.

зрозумів. погоджуюсь, але тут базові речі люди не розуміють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, volks сказано:

Чи якийсь чорноробочий має бути голодний, чи голий, чи жити на вулиці, чи жити без води, світла  і опалення.

Якийсь роботодавець (барига, оліхарх чи як там у тебе в словнику) має забезпечити всіма базовими потребами, унікума (в моєму словнику то інше слово), який неспроможний на найнижчий рівень кваліфікації? серйозно? ти не в казці живеш?

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, volks сказано:

Чи якийсь чорноробочий має бути голодний, чи голий, чи жити на вулиці, чи жити без води, світла  і опалення.

Саме так, поки не схоче бути "білоробочим".

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, volks сказано:

Це оплата за роботу без кваліфікації

це робота за їжу, про які ти пункти говориш? 

стакан рису - вся ціна. ну або ти не до кінця розумієш, що значить кваліфікація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

1 минуту назад, difoto сказал:

Саме так, поки не схоче бути "білоробочим".

 

Або не здохне від холоду або голоду.

1 минуту назад, Андрій Віталійович сказал:

це робота за їжу, про які ти пункти говориш? 

стакан рису - вся ціна. ну або ти не до кінця розумієш, що значить кваліфікація.

Навіщо за їжу. В рабство і хай землю жеруть.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, volks сказано:

В рабство і хай землю жеруть.

рабство не ефективне, нажаль))))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Не путай м'яке з теплим. Народ ненавидить не багатих, а олігархів. Бо бідність народу напряму пов'язана з їхнім багатством. Народ навіть не знає хто такі - Поперешнюк, Черняк, Чечоткін, Гуменний, Пилипюк, Падука, а це власники заводів, газет, пароходів. Тільки не пизжених, а побудованих власними силами.

упевнений у цьому твердженні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Андрій Віталійович сказал:

Якийсь роботодавець (барига, оліхарх чи як там у тебе в словнику) має забезпечити всіма базовими потребами, унікума (в моєму словнику то інше слово), який неспроможний на найнижчий рівень кваліфікації?

 

Так. А далі вже залежно від кваліфікації зп повинна покривати техніку в дім, авто, квартиру, дім, відпочинок. Тобто вже від кваліфвкації залежить чи буде в тебе китайська техніка чи плазма на 50 дюймів, Ланос чи Мерседес, хрущовка чи трьошка в новобудові. Відпочинок в Хрінниках чи на Мальдівах. Але базові потрби повинні покриватися мінімалкою.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Андрій Віталійович сказано:

рабство не ефективне, нажаль))))

1000%!

"Студент" за годину може зробити те, що "працівник" не може за п'ять. Просто "студенту" сказали: ось, ось і ось - триста гривень. А "працівник" в рабстві на зарплаті.

  • Подобається 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, volks сказано:

Так.

Бггг

Роботодавець нічого не має забезпечувати, крім зарплати й умов, що обговорені при прийомі на роботу.

Все інше фантазії, що не мають відношення до реальності.

Змінено користувачем Андрій Віталійович
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, volks сказал:

 

Або не здохне від холоду або голоду.

Навіщо за їжу. В рабство і хай землю жеруть.

Мати раба - дороге задоволення. Його треба кормити, поїти, вдягати, забезпечувати житлом, лікувати, щоб не втратити. А робити він буде тільки з під кнута. А так кинув 3200 грязними і всі проблеми уже його: і як за ці гроші прокормитися, і як вдягнутися, і як житло оплатити чи лікування. Правда робити буде також лише з під кнута.

4 минуты назад, rl72 сказал:

упевнений у цьому твердженні?

У твердженні "так" на 100%. Можливо прізвища не всі підходять з наведених, але то другорядне.

Змінено користувачем nickel
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Андрій Віталійович сказал:

на форумі, в тематичному підрозділі три відкритих вакансії. читай вже, чи що!

Тю. То тобі слюсарі потрібні?.. А де ж директори, топменеджмент? :D

Змінено користувачем vaz75
  • Ха-ха 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Андрій Віталійович сказал:

Роботодавець нічого не має забезпечувати, крім зарплати й умов, що обговорені при прийомі на роботу.

От і я так кажу. Є лише дві причини, по яких роботодавець підніме зп:

1. Держава підніме мінімалку.

2. Ніхто не буде згідний працювати за таку зп.

І це нормально. Він бізнесмен і вміє рахувати гроші. Я завжди говорив, що роботодавець платить рівно стільки, за скільки готовий працювати працівник, і не на копійку більше.

Я правий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, volks сказано:

1. Держава підніме мінімалку.

2. Ніхто не буде згідний працювати за таку зп.

1. На реальну зарплату не впливає. Цей пункт про податки.

2. Вірно. Й це, у спрощеному варіанті, один з законів ринку, який за твердженням викладачів деяких вузів в СНГ не працюють (я про закони).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, difoto сказано:

Про те, що не кожен, навіть суперкваліфікований унікум може сидіти півроку в очікуванні роботи.

Моє імхо, то бред чистої води. Хіба просто, сам індивід ніц нехо робити, а чекає божої роси.  Нема роботи- думай, що не так і  роби потуги для змін. 

P.S. Як на мене, завше ниє і бідкається на відсутність роботи лишень Лінивий!

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, EleKtrik сказано:

Моє імхо, то бред чистої води. Хіба просто, сам індивід ніц нехо робити, а чекає божої роси. 

ти все вірно зрозумів - ніякий майстер своєї справи не буде сидіти в очікуванні роботи. 

Я навіть заглиблюсь: за одну і ту ж роботу один бере 6 тисяч, другий - 18 (вісімнадцять). Так, лише за роботу. Перший робить п'ять "робіт" за місяць, другий - три на півроку. Ні один, ні другий не сидять без діла, просто другий - гуру менеджменту і маркетингу.

Але то не всьо!

А Вася сидить на зарплатні 1643 гривні і бідкається, який Порошенко гандон.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, difoto сказано:

ти все вірно зрозумів - ніякий майстер своєї справи не буде сидіти в очікуванні роботи. 

Я навіть заглиблюсь: за одну і ту ж роботу один бере 6 тисяч, другий - 18 (вісімнадцять). Так, лише за роботу. Перший робить п'ять "робіт" за місяць, другий - три на півроку. Ні один, ні другий не сидять без діла, просто другий - гуру менеджменту і маркетингу.

Але то не всьо!

А Вася сидить на зарплатні 1643 гривні і бідкається, який Порошенко гандон.

От, тепер, я зрозумів посил.:D

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, EleKtrik сказал:

Моє імхо, то бред чистої води. Хіба просто, сам індивід ніц нехо робити, а чекає божої роси.  Нема роботи- думай, що не так і  роби потуги для змін. 

P.S. Як на мене, завше ниє і бідкається на відсутність роботи лишень Лінивий!

Немає загального правила для всіх. Він може бути унікумом в якісь галузі, але хєровим менеджером - не в змозі подати і продати себе. Не раз бачив, як колись чудові спеціалісти займалися якоюсь іншою второсортною роботою.

  • Подобається 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, vaz75 сказано:

Немає загального правила для всіх. Він може бути унікумом в якісь галузі, але хєровим менеджером - не в змозі подати і продати себе. Не раз бачив, як колись чудові спеціалісти займалися якоюсь іншою второсортною роботою.

Ага, но не сиділи склавши руки... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...