Перейти до змісту

Хто скільки заробляє?


Opiumni

Рекомендовані повідомлення

плюс "зайнятись своїм бізнесом", це не лише "сів, вирішив, накидав на паперику олівцем "бізнєс-план" і почав розкачувати бабло", це насамперед ГРОШІ, котрі десь потрібно взяти для початку того "свого бізнесу". Брати кредит? - вже не один заліз в ще більшу дупу з таким "починанням бізнесу". І державонька швиденько тебе зі всіх боків "вкутає своїми теплими обіймами" замість надати початковий пільговий період, напр., чи пільговий безпроцентний кредит (тільки давайте не будем згадувати оту фікцію з центру зайнятості). 

Потім далі - просування того "свого бізнесу", котрий в нас, зазвичай, чесно не просовується, бо переважно "знайомства вирішують все". Тобто ти приходиш до "споживача", пропонуєш свою "продукцію" навіть з кращими показниками ніж в конкурентів (ціна, чи якість, чи інші критерії), а вони все-одно тобі відмовляють, бо беруть в "свого"...

Короче, "свій бізнес", це далеко не "мана з небес", яку всього лиш потрібно нагнутись і збирати. Це, насамперед, твої можливості (фінансові), тоді твій вроджений "хист підприємця", плюс ще коло знайомств і везіння. 

Багато хто теж "починав", але вдається це, певно, одному зі ста, а може й ще менше.

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 786
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

37 минут назад, jack74 сказал:

плюс "зайнятись своїм бізнесом", це не лише "сів, вирішив, накидав на паперику олівцем "бізнєс-план" і почав розкачувати бабло", це насамперед ГРОШІ, котрі десь потрібно взяти для початку того "свого бізнесу". Брати кредит? - вже не один заліз в ще більшу дупу з таким "починанням бізнесу". І державонька швиденько тебе зі всіх боків "вкутає своїми теплими обіймами" замість надати початковий пільговий період, напр., чи пільговий безпроцентний кредит (тільки давайте не будем згадувати оту фікцію з центру зайнятості). 

Ну так і на чужого дядю робити тебе просто так не візьмуть. Спочатку тебе років 10 вчать читати, писати, рахувати, потім вчать якійсь професії і лише після того тебе беруть на невелику зарплату.

Чому з бізнесом має бути інакше? Хіба ти не маєш готуватися, щоб стати бізнесменом? Наша академічна освіта заточена на підготовку спеціалістів для роботи на чужого дядю. І майже ніде не готують для роботи на себе. Хіба ти не маєш заробити стартовий капітал як фінансовий так і інтелектуальний, якщо не хочеш влізати у кредити? Хоча що поганого в бізнес-кредиті, який сам на себе заробить? Це ж не споживчий кредит, який по любому тебе на дно тягне і заробити не допоможе.

37 минут назад, jack74 сказал:

Потім далі - просування того "свого бізнесу", котрий в нас, зазвичай, чесно не просовується, бо переважно "знайомства вирішують все". Тобто ти приходиш до "споживача", пропонуєш свою "продукцію" навіть з кращими показниками ніж в конкурентів (ціна, чи якість, чи інші критерії), а вони все-одно тобі відмовляють, бо беруть в "свого"...

Не все так погано. Навіть на Борді можна знайти приклади того, що можна і у нас чогось добитися без знайомств і навіть не дивлячись на фактичний спротив і саботаж від держави.

  • Подобається 2
  • Дякую! 1
  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, nickel сказал:

І майже ніде не готують для роботи на себе

А що тут вчити? В тебе або є підприємницький хист, або нема. Якщо нема, то вчи не вчи, толку 0.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, volks сказал:

А що тут вчити? В тебе або є підприємницький хист, або нема. Якщо нема, то вчи не вчи, толку 0.

Не зовсім. В когось він є від природи, а хтось його може здобути з досвідом, як навик. Комусь математика легко від природи дається, а комусь лише після занять з репетитором, але результат в обох буде однаковим - 5 балів. В житті оцінки ставляться не по 5 бальній системі, тому хтось мільярдер, а хтось мільйонер, а хтось просто непогано заробляє. Але хіба можна сказати, що мільйонер - лузер по відношенню до мільярдера? Чи що в першого немає хисту?

Ну і хист ніколи не проявиться, якщо навіть не пробувати себе у бізнесі. Бо щоб виграти в лотерею, то спочатку треба таки квитка купити.

  • Дякую! 1
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

плюс "зайнятись своїм бізнесом", це не лише "сів, вирішив, накидав на паперику олівцем "бізнєс-план" і почав розкачувати бабло", це насамперед ГРОШІ, котрі десь потрібно взяти для початку того "свого бізнесу". Брати кредит?

Плиточник, разом з яким ми працюємо, зараз рже вголос :) 

І жаліється нам, що на доньку витрачає штуку баксів на квартал на міжнародні змагання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, difoto сказал:

Плиточник, разом з яким ми працюємо, зараз рже вголос :) 

І жаліється нам, що на доньку витрачає штуку баксів на квартал на міжнародні змагання.

В мене плиточник за 4 дні заробив 4300. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я заробляв 3-15 тисяч, в залежності від сезону. Зараз пішов від роботи "за компом" до фізично-інтелектуальної, щоб вирівняти перепади річні. 

Студент, якого ми наймаєм, може мати 400 грн в день - це та робота, якою ми нехтуємо або бридуємо.

Всі мітять в Айті або менеджмент, шоб сидіти, клацати по клаві і щось заробляти.

Я вам так скажу: в непрофесійній отраслі (будівництво, наприклад) можна заробити на стартап за рік. Якщо старатись, то 2-3 штуки баксів. На підсобних роботах.

Не подобається? Не нийте.

  • Ха-ха 2
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, difoto said:

Я заробляв 3-15 тисяч, в залежності від сезону. Зараз пішов від роботи "за компом" до фізично-інтелектуальної, щоб вирівняти перепади річні. 

Студент, якого ми наймаєм, може мати 400 грн в день - це та робота, якою ми нехтуємо або бридуємо.

Всі мітять в Айті або менеджмент, шоб сидіти, клацати по клаві і щось заробляти.

Я вам так скажу: в непрофесійній отраслі (будівництво, наприклад) можна заробити на стартап за рік. Якщо старатись, то 2-3 штуки баксів. На підсобних роботах.

Не подобається? Не нийте.

Гарний прогрес, нічого не скажеш))

  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, yu2007 сказано:

Гарний прогрес, нічого не скажеш))

Треба було йти на курси "как увєлічіть свої продажи за трі мєсяца"? Я знав, шо лоханувся, коли не пішов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, woodwork сказал:

Від мене на мийку троє пішло, двоє просились назад, зп не 7 тис, і не 6... умови роботи тако собі: сирість, холод, автохімія, нерви і веселий графік, а ще зальоти і штрафи, і мають тебе за гавно...

 

ну там де керхери можливо

 

а в сухому боксі вже скільки миюсь практично одні і ті ж самі, я правда всіх не запам’ятовував) ну але на справді 100% інформацією не володію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обана. Скільки тут теоретиків.

Скажу кортко в порядку спадання важливості: власний бізнес це - ідея, вдалий час (попит, конкуренція...), кошти, вдача, місце, праця...

  • Подобається 1
  • Ха-ха 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, volks сказано:

Ну так так тема створена, щоб дізнатись реальну зп. Вже той Кромберг на борді обсмоктали багато разів. Але зарплату ніхто не називає. Ящо нема там 10000, то скажіть скільки реально є, яка зп за годину, які премії і за що. А так це також схоже на пук як і реклама про 10к.

Зп 6-7, є більше, є менше. Так норм?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, difoto сказано:

Плиточник, разом з яким ми працюємо, зараз рже вголос :) 

І жаліється нам, що на доньку витрачає штуку баксів на квартал на міжнародні змагання.

плиточник каже (жаліється)? "- пане дохтур, сусіду 85 років, і він каже, що може три рази за ніч! Що мені робити?! - ну і ви так кажіть"

"Плиточник" - гарний БІЗНЕС, нічого не скажеш (ми ж в даний момент про "свій БІЗНС розмовляли, так же ш")... через якийсь час коліна лікувати почне... А ну-но, запитай-но того ржущого "доктора Лівсі", і скільки він податків платить? ;) 

і наостанок, запитай-но того бізнесмена, скільки часу він йшов до такого стабільного доходу "овер 1тис.$/кв"?

Змінено користувачем jack74
  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, woodwork сказал:

Зп 6-7, є більше, є менше. Так норм?

Це на руки?

Змінено користувачем volks
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 minutes ago, jack74 said:

плиточник каже (жаліється)? "- пане дохтур, сусіду 85 років, і він каже, що може три рази за ніч! Що мені робити?! - ну і ви так кажіть"

"Плиточник" - гарний БІЗНЕС, нічого не скажеш (ми ж в даний момент про "свій БІЗНС розмовляли, так же ш")... через якийсь час коліна лікувати почне... А ну-но, запитай-но того ржущого "доктора Лівсі", і скільки він податків платить? ;) 

і наостанок, запитай-но того бізнесмена, скільки часу він йшов до такого стабільного доходу 1тис.$/міс?

 

Чувак, з таким настроєм ти слона не продасиш :)
Кожен повинен займатися своєю справою і не лізти в чужі фінанси.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шось ти недозрозумів і фантазуєш... Я в його "фінанси" не ліз, не я сказав "тишши баксів трачу".

 

Для тебе переведу свої речення на простішу мову... Я задав два запитання (ти ж їх маєш на увазі під "лізти в чужі фінанси"?):

 

- моє перше запитання

45 хвилин тому, jack74 сказано:

А ну-но, запитай-но того ржущого "доктора Лівсі", і скільки він податків платить?

= "а чи працює він легально, чесно висвітлюючи свої доходи і сплачуючи всі необхідні податки, чи "халтурить", бо я впевнений, що друге, а тому не має ніякого відношення до теми "ЗАРПЛАТИ".

 

- друге моє уточнююче запитання

45 хвилин тому, jack74 сказано:

запитай-но того бізнесмена, скільки часу він йшов до такого стабільного доходу 1тис.$/міс?

 не "залазить в чужі фінанси", а напряму стосується нашої останньої мови, так як думаю, що він не за місяць-два (та й не за рік) почав отримувати такий стабільний дохід (саме стабільний ми ж маєм на увазі, коли тут розмірковуєм про ЗАРПЛАТИ, а не про миттєвий заробіток на халтурці)

Ми ж тут, на цій сторінці, куди встромив Ді свою "ржаку плиточника", розмовляли про "ЗАЙНЯТИСЬ власним бізнесом", а не "вже давно займаюсь"

Змінено користувачем jack74
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, Cherman сказал:

Я би працю не ставив на останнє місце.:)

Три крапки башиш? Вона (праця) не на останньому місці, навіть не в середині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 minutes ago, jack74 said:

Шось ти недозрозумів і фантазуєш... Я в його "фінанси" не ліз, не я сказав "тишши баксів трачу".

 

нє, то ти недозрозумів мене :) малося на увазі що нєфіг умнічати про бізнес якщо ти на рівні ДНК службовець чи найманий працівник

ну, тіпа, кожному своє

працівник ніколи не зрозуміє як то брати кредит, ризикувати і сидіти без ЗП з власної волі... тому він і найманий до скону
ну а підприємець того і підприємець що захотів мати більше як пропонують

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

весело тут))

почитав останні дві сторінки, все стандартно: зарплату хочу стопісятмільонів й двохгодиний робочий день у зручний для мене час доби.

 

  • Ха-ха 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Андрій Віталійович сказал:

весело тут))

почитав останні дві сторінки, все стандартно: зарплату хочу стопісятмільонів й двохгодиний робочий день у зручний для мене час доби.

 

Де таке на остангіх двох сторінках написано?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Соромітник сказано:

нє, то ти недозрозумів мене :) малося наувазі що нєфіг умнічати про бізнес якщо ти на рівні ДНК службовець чи найманий працівник

ну, тіпа, кожному своє

звідки ти знаєш, хто я,  де я, що пробував, чого добився,  і т.д., дохтур?

Як кажуть, давай ти не будеш вказувати мені, де "умнічати" чи "не умнічати", і я не скажу куди тобі піти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, volks сказано:

Де таке на остангіх двох сторінках написано?

ну якщо буквально - то ніде))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, jack74 said:

звідки ти знаєш, хто я,  де я, що пробував, чого добився,  і т.д., дохтур?

Як кажуть, давай ти не будеш вказувати мені, де "умнічати" чи "не умнічати", і я не скажу куди тобі піти.

йопта, чувак, мені срати на те хто ти, де ти і що ти робиш чи робитимеш
ти написав сльозливий пост про те як страшно бути бізнесменом, я дав на нього відповідь розгорнуту... сугубо з поваги майже.
Те що ти почав сприймати все на свій рахунок... ну, то тут теж кожному своє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Андрій Віталійович сказал:

ну якщо буквально - то ніде))))

А завуальовано?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, volks сказано:

А завуальовано?

а завуальовано на останніх двох сторінках.

вибачай, але ще раз перечитувати й кидати цитати з поясненнями не буду.

заскочив на форум глянути чи кому робота не потрібна))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...