Перейти до змісту

Хто скільки заробляє?


Opiumni

Рекомендовані повідомлення

щоб заробляти у Луцьку 3000-4000 UAH/міс. що треба вміти?

Поділіться думками і досвідом

зайнятись своїм бізнесом і будеш мати 30000-40000 грн на міс....

і чим раніше зрозумієш шо "пахати на дядю" не дасть результату тим краще буде для тебе і для твоїх фінансових справ

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 786
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Щоб отримувати такі прибутки, який стартовий капітал потрібен і скільки часу ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб отримувати такі прибутки, який стартовий капітал потрібен і скільки часу ?

а хто сказав шо Ви відразу будете мати дохід?

і дані цифри були "чисто показові" ...

а починати треба... адже саме головне в житті це досвід....

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб отримувати такі прибутки, який стартовий капітал потрібен і скільки часу ?

Немного удивился такой постановке вопроса, я знаю пример бизнеса который начался с нескольких сотен долларов, и 100% занятости по времени, как результат 30к-40к в месяц были достигнуты через несколько лет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні починати бізнес з кількох сотень доларів ой як важко, а за роки ведення бізнесу, з постійними змінами в нашій країні, можна дійти і до банкрутсва. В нашій країні займатися чесним бізнесом, при тому прибутковим на роки, майже не можливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні починати бізнес з кількох сотень доларів ой як важко, а за роки ведення бізнесу, з постійними змінами в нашій країні, можна дійти і до банкрутсва. В нашій країні займатися чесним бізнесом, при тому прибутковим на роки, майже не можливо.

А ти пробував, що так впевнено про це говориш?

Чи кажуть?

Спробуй - розкажеш, а ні, то сиди на 1500грн.

Повір, якщо в людини є задатки то вона без грошей почне справу і розбагатіє. Принаймі я знаю кількох таких ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну якщо ти років з 10 працюєш на себе або на когось але близько до адміністрації - то приходить розуміння що чесно в цій країні не заробиш багато грошей. Варіанти звичайно є, але їх небагато і переважно все ж вимагають капіталовкладення стартового.

А щоб заробляти нечесно треба мати багато високопоставлених знайомих в державних установах.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну якщо ти років з 10 працюєш на себе або на когось але близько до адміністрації - то приходить розуміння що чесно в цій країні не заробиш багато грошей. Варіанти звичайно є, але їх небагато і переважно все ж вимагають капіталовкладення стартового.

А щоб заробляти нечесно треба мати багато високопоставлених знайомих в державних установах.

Ну тут людина хоче заробити гроші на прожиття, то при бажанні знайде ресурси і заведе потрібні знайомства:

"Як то кажуть хочеш жити вмій вертітися"

Кому не кому, а я думаю, що тобі вже не тра це розповідати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зайнятись своїм бізнесом і будеш мати 30000-40000 грн на міс....

і чим раніше зрозумієш шо "пахати на дядю" не дасть результату тим краще буде для тебе і для твоїх фінансових справ

То ти саме тому вже більше півроку роботу шукаєш? :)

А ти пробував, що так впевнено про це говориш?

Чи кажуть?

Я пробував і можу стверджувати, що доля правди в його словах є

Спробуй - розкажеш, а ні, то сиди на 1500грн.

Повір, якщо в людини є задатки то вона без грошей почне справу і розбагатіє. Принаймі я знаю кількох таких ;)

То ти і сам не пробував, а лише чув? ;)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти пробував, що так впевнено про це говориш?

Чи кажуть?

Я пробував і можу стверджувати, що доля правди в його словах є

Спробуй - розкажеш, а ні, то сиди на 1500грн.

Повір, якщо в людини є задатки то вона без грошей почне справу і розбагатіє. Принаймі я знаю кількох таких ;)

То ти і сам не пробував, а лише чув? ;)

1) Є то є! Але він же ще певно не пробував, щоб таке стверджувати!

2) Пробую, але ще на відміну від знайомих не "розбагатів" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То ти саме тому вже більше півроку роботу шукаєш?

так шукаю!

адже мені до власного бізнесу ше "пахать пахать и ше раз пахать".....

щоб розпочати свій бізнес потрібно кошти...

а де мені ті кошти взяти? вкрасти? уви я не такий!

тому і шукаю роботу!

Змінено користувачем HelloBoy
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То ти саме тому вже більше півроку роботу шукаєш?

так шукаю!

адже мені до власного бізнесу ше "пахать пахать и ше раз пахать".....

щоб розпочати свій бізнес потрібно кошти...

а де мені ті кошти взяти? вкрасти? уви я не такий!

тому і шукаю роботу!

Ні.

1) Тра пізнати себе, що є в тобі такого, щоб воно кому небуть було тра, і за що б могли платити кошти

2) Потім: вчитись, вчитись і вчитись цьому, навіть за їжу, навіть за безоплатно!

3) Щоб почати свою сраву не треба красти, можна почати по тихеньку: копійка за копійкою, в залежності від обраної спеціалізації. Не оспорюю, що капітал прискорить розвиток бізнесу на подобі "ракети", але не кожен же ним володіє.

ІМХО Коли почнеш з "0" то є можливість здобути досвід, а ось коли почнеш з капіталу то є ризик необачно його втратити і доведеться все ж таки починати з "0"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тому і шукаю роботу!

Можливо і чоловік "тому" шукає роботу, а ти його в бізнес посилаєш. Та й не усім треба той бізнес. А то як усі підуть в той бізнес, то хто двори замітати буде?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тому і шукаю роботу!

Можливо і чоловік "тому" шукає роботу, а ти його в бізнес посилаєш. Та й не усім треба той бізнес. А то як усі підуть в той бізнес, то хто двори замітати буде?

А ти думаєш з підмітання дворів не можна зробити бізнес? Бізнес то не лише "барижнічество", а й виробництво, послуги, тощо. ;)

П.С.

Я краще платитиму прибиральнику, двірнику сам і оберу того прибиральника/двірник5а який мені більше сподобається, і в кінці кінців спитаю його за якість виконаної роботи, ане той що нам насаджують ЖЕКи, з яких і спитати нічого не можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти думаєш з підмітання дворів не можна зробити бізнес? Бізнес то не лише "барижнічество", а й виробництво, послуги, тощо. ;)

Ти от читаєш, що я пишу, а зрозуміти не можеш...

Я краще платитиму прибиральнику, двірнику сам і оберу того прибиральника/двірник5а який мені більше сподобається, і в кінці кінців спитаю його за якість виконаної роботи, ане той що нам насаджують ЖЕКи, з яких і спитати нічого не можна.

Це вже зовсім інше питання...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти думаєш з підмітання дворів не можна зробити бізнес? Бізнес то не лише "барижнічество", а й виробництво, послуги, тощо. ;)

Ти от читаєш, що я пишу, а зрозуміти не можеш...

Я краще платитиму прибиральнику, двірнику сам і оберу того прибиральника/двірник5а який мені більше сподобається, і в кінці кінців спитаю його за якість виконаної роботи, ане той що нам насаджують ЖЕКи, з яких і спитати нічого не можна.

Це вже зовсім інше питання...

Пардон Сір не збагнув ваш тонкий, завуальований, Ангілійський гумор :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб заробляти у Луцьку 3000-4000 UAH/міс. що треба вміти?

Поділіться думками і досвідом

Пропоную такий шлях:

http://dou.ua/lenta/interviews/profit-show-live-dmitry-korchevskyy-itstep/

Мається наувазі - ІТ-напрямок (але спочатку трошки підучитись). Зарплати там достойні, можна працювати на себе (фріланс), і ще багато очевидних переваг.

Учасники подкасту, як на мене, влучно підкреслюють ту проблему, що в наших школах діти, та й взагалі люди (батьки) навіть не підозрюють, що програмісти, дизайнери, інші працівники ІТ-індустрії можуть заробляти на порядок більше, ніж ті самі юристи, адвокати, фінансисти, банкіри.

І не обовов'язково бути відмінником з математики. Програмування - на даний момент, це далеко не математика, хоча логічне мислення ніхто не відміняв.

Якщо є звичайно бажання, час та цілеспрямованість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

А я все таки погоджусь з нікелем. Треба знати межу своїх потреб. Не всім потрібен бізнес, і не всі готові жертвувати 100% часу заради грошей. Вони - засіб, а не мета

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу так, що деякі умудряються і з 300 доларів стартанути, як варіант привести якогось товару який всім треба, а тут в нас його немає.

Скажете що у нас є все? Брехня, як до справи то нічого немає толкового за адекватну ціну, і парадокс в тому що якщо починаєш шукати то дійсно немає такого товару, який підходив би вам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не всім потрібен бізнес

"Есть разница между понятиями быть бедным и быть разоренным. Разорение - явление временное, а бедность - явление постоянное". Р.Киосаки "Богатый папа, Бедный папа".

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Есть разница между понятиями быть бедным и быть разоренным. Разорение - явление временное, а бедность - явление постоянное". Р.Киосаки "Богатый папа, Бедный папа".

А яке відношення це має до цитати? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яке відношення це має до цитати?

Різниця, про яку говориться у моїй цитаті, полягає у бізнесі, про який говориться у вашій цитаті. І це не спор, +1 до вашого посту, з яким я повністю згідна, був моїм.

Надалі: старайтесь читати "между строк". Я троль, а тому не маю такої розкоші, як ви, - маю лише 5 дозволених постів на день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...