Перейти до змісту

Хто скільки заробляє?


Opiumni

Рекомендовані повідомлення

Деньги - это свобода!!! ... и ключ от многих дверей.

Гроші - не завжди свобода, часто люди знаходяться в рабстві грошей

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 786
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Деньги - это свобода!!! ... и ключ от многих дверей.

Гроші - не завжди свобода, часто люди знаходяться в рабстві грошей

... коли їхня кількість є недостатньою

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Деньги - это свобода!!! ... и ключ от многих дверей.

Гроші - не завжди свобода, часто люди знаходяться в рабстві грошей

Расскажите это бабушке-пенсионерке, которая отдает всю пенсию за жилье и еду, и у бабушки-пенсионерки не остается свободных денег, или человеку, которого отказывается оперировать доктор в связи с тем что у них обоих нету свободных денег.

Деньги, как эквивалент, виртуальная единица, бумажка,... - это свобода, cвободный чел. никогда не будет в рабстве денег. Написаное вами - это какое-то взаимоисключение, imho.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не кажу, що без грошей можна жити (або за 1 тис. грн.), я кажу про відношення до них. Один може жити за 10 тис. грн. в місяць, це йому достатньо, а другому 100 000 грн. в місяць не хватає

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«За деньги можно, конечно, купить очаровательного пса, но никакие деньги не смогут заставить его радостно вилять хвостом».

Джон Биллингс, предприниматель

«На лишние деньги можно купить только лишнее. А из того, что необходимо душе, ничто за деньги не покупается».

Генри Торо, писатель

Саме головне радіти тому, що маєш, і не сидіти зложивши руки в мріях про багатство, яке саме впаде на голову.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не кажу, що без грошей можна жити (або за 1 тис. грн.), я кажу про відношення до них. Один може жити за 10 тис. грн. в місяць, це йому достатньо, а другому 100 000 грн. в місяць не хватає

Ні ні, ти скажи якраз, як за 1100-1500 грн/міс жити? І про всі ті відношення, які будеш відчувати отримуючи таку з.п.?

Адже таку З.П. намагаються платити більшість нинішніх роботодавців

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні ні, ти скажи якраз, як за 1100 грн/міс жити? І про всі ті відношення, які будеш відчувати отримуючи таку з.п.? Адже таку З.П. намагаються платити більшість нинішніх роботодавців

А хто каже, що це зарплата. Це допомога, щоб не вмерти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як оптимістично розпочиналася тема. А тут пішла філософія. Доречі в кожного вона своя, і кожен має те чого він добився. Якщо в людини нема нічого(або є недостатньо) значить людина більшого не хоче , це в 95% випадків.!!!

Змінено користувачем Zalepok44
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо в людини нема нічого(або є недостатньо) значить людина більшого не хоче , це в 95% випадків.!!!

Повністю підтримую, згадую дуже багато прикладів з 90-х років, одні тільки те й робили що нили, мол нема грошей і прочє, інші крутились, робили все можливе - і мали певний результат. Саме цікаве що потім ті ж нитіки, замість того, щоб зробити висновки, сиділи і заздрили більш успішним, мол вот їм везе а ми бідолашки постійно в скруті. Зараз часи дуже подібні.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та и так всем думаю понятно, нытики были и будут, а вот ресурсов-денег не было и не будет у них, и тут ни при чем работодатели, государство и т.д. Пусть ноют дальше, им же хуже...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перефразовуючи стару приказку скажу так, заробити зможе любий. Не важливо скільки.

Справжній бізнесмен це не той хто працює на гроші, а той на кого працюють гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«За деньги можно, конечно, купить очаровательного пса, но никакие деньги не смогут заставить его радостно вилять хвостом».

Джон Биллингс, предприниматель

Джон Биллингс ошибался. Думаю, этот предприниматель был проглотом и жадиной, если у него была собака, она скорее всего умерла с голоду ибо за деньги можно купить кусок пожирнее и очаровательный пес будет с радостью вилять хвостом. Собаке не нужна вся эта философия, собаке главное чтобы ее любили.

«На лишние деньги можно купить только лишнее. А из того, что необходимо душе, ничто за деньги не покупается».

Генри Торо, писатель

Покупается, моя душа иногда хочет праздника. Генри Торо трепач, лишних денег не бывает! Если ты работаешь и чесно зарабатываешь, у тебя не может быть лишних денег, Но он был писатель, ему не понять этого.

Саме головне радіти тому, що маєш, і не сидіти зложивши руки в мріях про багатство, яке саме впаде на голову.

... а здесь полностью поддерживаю!

Змінено користувачем Vladimir_K
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за деньги можно купить кусок пожирнее и очаровательный пес будет с радостью вилять хвостом. Собаке не нужна вся эта философия, собаке главное чтобы ее любили.

я думаю, Ви не чули історій про собак, настільки відданих своєму хазяїну, що після його смерті відмовлялися їсти з рук інших людей. І помирали від голоду. Не кожна людина, а собака поготів, буде радіти та підлещуватися за "жирний" шматок.

Покупается, моя душа иногда хочет праздника. Генри Торо трепач, лишних денег не бывает!

Це з тієї серії, що за гроші можна купити:

ліжко, але не сон;

Знання, але не розум;

Їжу, але не апетит;

Прикраси, але не красу;

Ліки, але не здоров'я;

Слуг, але не друзів;

Реліквію, але не спасіння;

Розп'яття, але не Спасителя. (с)

Тут говориться більше про духовне, ніж матеріальне.

На рахунок того, що треба самому щось робити - 100%. Поняття, що хтось тобі щось повинен, треба викидати з голови - поки сам не заробиш, ніхто нічого не дасть.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В основному в людей проблеми тільки в тому, що нема грошей на свої забаганки, тому вони ходять нервові і так далі.

Деякі чомусь умудряються при малих статках, і дітей виховати, і квартири дітям покупляти (назбирати поки дитина ще в школу ходить) і все в них гуд.

А в деяких вроді і три джипи і три коханки, і всеодно відчувають себе не щасливими.

По крайній мірі вони дають заробити трьом автомеханікам та роблять щасливими трьох коханок.

Не кажучи про дружину.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок того, що треба самому щось робити - 100%. Поняття, що хтось тобі щось повинен, треба викидати з голови - поки сам не заробиш, ніхто нічого не дасть.

Поняття, що хтось щось тобі повинен, це ще поняття радянського союзу, коли держава про тебе дбала. Тобі треба було прийти на роботу, "відбути" робочий час, а про все інше попіклується держава. Зараз все навпаки, поки сам про себе не подумаєш, то нічого не буде

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще би розуміння, що думання разом , в одному напрямку( як німці, англійці, японці, чи хоча б китайці з поляками)-набагато ефективніше, ніж кожен сам за себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за деньги можно купить кусок пожирнее и очаровательный пес будет с радостью вилять хвостом. Собаке не нужна вся эта философия, собаке главное чтобы ее любили.

я думаю, Ви не чули історій про собак, настільки відданих своєму хазяїну, що після його смерті відмовлялися їсти з рук інших людей. І помирали від голоду. Не кожна людина, а собака поготів, буде радіти та підлещуватися за "жирний" шматок.

Покупается, моя душа иногда хочет праздника. Генри Торо трепач, лишних денег не бывает!

Це з тієї серії, що за гроші можна купити:

ліжко, але не сон;

Знання, але не розум;

Їжу, але не апетит;

Прикраси, але не красу;

Ліки, але не здоров'я;

Слуг, але не друзів;

Реліквію, але не спасіння;

Розп'яття, але не Спасителя. (с)

Тут говориться більше про духовне, ніж матеріальне.

На рахунок того, що треба самому щось робити - 100%. Поняття, що хтось тобі щось повинен, треба викидати з голови - поки сам не заробиш, ніхто нічого не дасть.

Ув. Saddy, все что Вы пишете, все это я понимаю, даже глубже чем хотелось бы и все что можно купить за деньги и что никогда не купишь я прекрасно знаю и знаю это не с книжек. Ни кого не хочу обидеть здесь, просто скажу что за свой кусок пирога и место под солнцем в этом мире нужно воевать. Духовный мир – это прекрасный мир и каждый должен подумать зачем он здесь и что он оставит после себя, ведь все мы босыми приходим в этот мир и такими же уходим, но есть реальный мир в котором дерьма куда больше чем должно. Поэтому давно решил для себя работать и зарабатывать для того чтобы жить, а не выживать. Я не убиваю и не ворую, знаю цену деньгам, зарабатываю и трачу их с удовольствием чего и Вам желаю и дай Бог никому не знать с чего начинается родина.)

p.s. больше в батлах духовного и материального не участвую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб заробляти у Луцьку 3000-4000 UAH/міс. що треба вміти?

Поділіться думками і досвідом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будівельники ,більш менш кваліфіковані, автомеханіки заробляють такі і більші суми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб заробляти у Луцьку 3000-4000 UAH/міс. що треба вміти?

Поділіться думками і досвідом

якщо працюєш на когось, чи в Луцьку, чи в Києві, чи в Дубаї... скрізь потрібно бути фахівцем вищої ланки в певній сфері діяльності. Не потрібно шукати високооплачувану роботу - просто працюй в перспективному напрямку, показуй результат, приймай вірні рішення, відстоюючи і обгрунтовуючи їх власними знаннями та вмінням. Саме тому потрібно постійно розвиватися, вчитись, набиратися та переймати досвід у успішних людей. Результати твоєї діяльності та знання обов"язково зацікавлять тих, хто готовий платити за якість, швидкість, мінімізацію ризиків, запобігання непотрібних витрат, економію і т.д. З часом появлятимуться пропозиції перейти в інші організації за більшу ЗП, також отримаєш достатній рівень знань та фінансову змогу відкрити щось своє, це все можна буде використовувати у переговорах про збільшення ЗП в організації де працюєш...

Змінено користувачем KILLER
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Деньги - это свобода!!! ... и ключ от многих дверей.

Гроші - не завжди свобода, часто люди знаходяться в рабстві грошей

n8Lbqvjo8Sw.jpg

0WjqwbG0Qeo.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...