Перейти до змісту

Хто скільки заробляє?


Opiumni

Рекомендовані повідомлення

Дуже цікаво реально проаналізувати ринок праці в Луцьку. Щоб, таскать, побачити реальну ситуацію. Тому пропоную писати за наступним планом:

  1. Посада
  2. Оплата (реальна на руки)
  3. Робочий день

Давайте дізнаємось хто краще живе!

Почну з себе:

  1. Вчитель математики
  2. 1400
  3. 19 годин на тиждень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 786
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

1. Заступник головного бухгалтера (декретна відпустка по догляду за дитиною)

2. 130грн/міс

3. Цілодобово, без вихідних і без перерв

)))))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  1. 1400
  2. 19 годин на тиждень.

Если сравнивать количество рабочего времени с зарплатой, то у вас отлично получается... :0161: Я работал по 12 часов в день и имел 2200 в месяц!

Работа учителя вредная, как у шахтёра! :0157:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Opiumni

Ви точно вчитель математики ? Бо питання на кшталт - в яких позах ви займаетесь сексом й скiльки часу :) тобто iнтимне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарно пише вчитель ".... Щоб, таскать,....".

А репетиторство не враховуєте?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Податкова?

Гірше, СБУ Ми вас вичислили і вже виїхали, вдягайте костюм і ховайте гроші, документи можете не їсти в нас є ксерокопії.

Ви точно вчитель математики ? Бо питання на кшталт - в яких позах ви займаетесь сексом й скiльки часу :) тобто iнтимне

Як не сумно і стидно визнати але так і є, нажаль вчитель.

Ну так інтернет для того і був створений, щоб люди інтимними речами ділились. В принципі тему я створив звісно не просто так, маю намір змінити професію і от шукаю щось реальне. По ЗМІ трубять що орбочі професії типу столяра, токаря і зварника найзатребуваніші, а от інтернет точних даних не дає. Крім того в регіоні свої особливості.

Если сравнивать количество рабочего времени с зарплатой, то у вас отлично получается... :0161: Я работал по 12 часов в день и имел 2200 в месяц!

Цілком згідний зарплата/час доволі нормльне відношення але от жеш, зарплата є зарплата і чим вона більша в місяць тим краще. Краще вже працювати більше але і отримувати більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукайте роботу, яка Вам до душі. У будь-якій сфері, якщо Ви професіонал своєї справи і робите роботу З ДУШЕЮ, клієнти (доходи) потягнуться до Вас! Якщо Вчитель - це Ваше покликання, то робота Вам буде вдаватися і подобатися. Ви будете викладатися. Це обов"язково помітять (учні, які тягнутимуться до Вас, батьки, які запропонують Вам позайматися додатково з їх дітьми для підготовки до ЗНО, директор, який, якщо мудрий, берегтиме талановитого працівника, який прикриє школу у підготовці учнів на олімпіаду чи якийсь конкурс).

Не намагайтеся шукати роботу за принципом "де більше платять". Навряд вона вам подобатиметься. Ваш результат буде гіршим за результат того, хто у цій сфері "як риба у воді".

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукайте роботу, яка Вам до душі. У будь-якій сфері, якщо Ви професіонал своєї справи і робите роботу З ДУШЕЮ, клієнти (доходи) потягнуться до Вас! Якщо Вчитель - це Ваше покликання, то робота Вам буде вдаватися і подобатися. Ви будете викладатися. Це обов"язково помітять (учні, які тягнутимуться до Вас, батьки, які запропонують Вам позайматися додатково з їх дітьми для підготовки до ЗНО, директор, який, якщо мудрий, берегтиме талановитого працівника, який прикриє школу у підготовці учнів на олімпіаду чи якийсь конкурс).

Не намагайтеся шукати роботу за принципом "де більше платять". Навряд вона вам подобатиметься. Ваш результат буде гіршим за результат того, хто у цій сфері "як риба у воді".

Воно то так і мабуть відсотків так 99 людей це знає тільки от йіті його в корінь життя це не купка красивих фраз. Конкретно Як взнати що саме тобі до душі? А якщо оте для душі не приносить достатньо грошей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воно то так і мабуть відсотків так 99 людей це знає тільки от йіті його в корінь життя це не купка красивих фраз. Конкретно Як взнати що саме тобі до душі? А якщо оте для душі не приносить достатньо грошей?

Знаю кількох лікарів, які до роботи підходять не так, аби відбути. Завжди аналізують, шукають глибокі причини. Можуть прямо сказати, що є "дорогі, але нікому не потрібні аналізи/медикаменти", а є прості, але надійні та дієві...

Крім того знаю "фанатів" (у доброму значені цього слова) своє справи у інших сферах. Не рахую чужих грошей, але схоже живуть вони у нормальному достатку і їх поважають. Та візьміть до прикладу продавців рибальських снастей чи велотоварів. Чи може бути успішним той продавець, який не є фанатом цієї стихії? Навряд! Це моя думка.

Якщо цікавлять "грошовиті професії" - сантехнік (за два дні роботи мною було заплачено 1 тис грн), столяр (за два вечора за вставновлення 5 дверей заплачено 500 грн), паркетчик (три дні роботи 50 кв м під ключ - за роботу 3 тис грн). Перерахуйте це у еквівалент за місяць - думаю суми справлять враження.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сейчас в декретном отпуске, но до декрета работала воспитателем в детском саду, зарплата была 1000 грн(говорят сейчас, спустя 2 года повысили). Получая зарплату на карточку все время с каким то внутренним ужасом думала(да и сейчас бывает) не дай Бог что то случится с моим мужем и я одна останусь с ребенком(а теперь уже с двумя) жить на свою несчастную 1000...обдумывая как бы это было, даже представить себе не могу!!!У вас замечательная профессия, но жить на такую зарплату...одному еще с горем пополам, но с семьей?Хотя педагогический стаж это по-моему очень даже хорошо, а что с репетиторством?(выше, кажется, уже кто то спрашивал). Вам бы найти подработку и остаться в школе было бы здорово(ИМХО).

P.S.Слава Богу за моего мужа, он у меня ооочень старается для нас, но его заработок писать не буду, так как он его)

Змінено користувачем Arven Rivendell
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Луцьку працював до травня цього року:

1. Провідний інженер-проектувальник

2. 3500+премії десь до 500грн. в рік ну і плюс одноразові проекти на стороні

3. 40 годин/тиждень

Тепер в Києві працюю:

1. інженер-проектувальник

2. 9500 плюс квартальні та проектні премії, + понаднормові

3. в середньому получається 50 годин/тиждень

Змінено користувачем Pr0ektant
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сейчас в декретном отпуске, но до декрета работала воспитателем в детском саду, зарплата была 1000 грн

Я просто в шоці, з офіційної зарплати вчителів, вихователів, медиків. Зрозуміло, чому молодь не хоче йти працювати по спеціальності, а якщо і йдуть то лише до часу поки не знайдуть чогось кращого.

Моя теща, тесць, тітки дружини всі педагоги, пропрацювали все життя вчителями і зараз продовжують працювати, але щоб працювати за таку зарплату, це потрібно, дійсно буди "посвяченими" своїй справі.

Вчора, був у дитячому садочку сина на "утрєніку". Дуже, дуже класні враження. За таку роботу, старт зарплати мінімум, 3500 грн. і я готовий навіть більше за садок платити.

І проблема, ще напевно в тому, що робота не оцінюється у нас належним чином, прибиральниця і державний виконавець, що тільки влаштувався на роботу отримують однакову зарплату))))) І фахівців у нас стільки, що нікуди їх дівати))) І рівень освіти, теж бажає кращого, нажаль.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так ви спочатку спробуйте "влізти" (отримати години) без блату :0114: вчителем в Луцьку школу. Ніхто не пробував? Мість 0 і вже не перший рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як же ж бідують наші медики! І йдуть, мабуть, у медицину лише за покликом серця...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як же ж бідують наші медики! І йдуть, мабуть, у медицину лише за покликом серця...

не маючи елементарної зацікавленості в ній (медицині), сумніваюсь, що хтось там довго затримується. робота не з легких

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не маючи елементарної зацікавленості в ній (медицині), сумніваюсь, що хтось там довго затримується. робота не з легких

Ця робота не з легких тоді коли перейматися тою роботою у повній відповідності з клятвою гіпократа, а якщо сконцентруватись лише на поборах пацієнтів та откатах від фарм-компаній за виписку рецептів лише під конкретного виробника то ця робота "очень даже ничего!"

І плюс до цього майте на увазі що зараз в лікарських кабінетах сидить те покоління котре вступало в медінститути за шалені хабарі, і вступало з єдиною метою – відбити хабарі і вийти в плюс.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця робота не з легких тоді коли перейматися тою роботою у повній відповідності з клятвою гіпократа, а якщо сконцентруватись лише на поборах пацієнтів та откатах від фарм-компаній за виписку рецептів лише під конкретного виробника то ця робота "очень даже ничего!"

ну так не всі ж такі. ми ж не розглядаємо ідеальну ситуацію, коли все або біле, або чорне. є й такі, які дійсно заробляють, але й пашуть як прокляті по надцять годин на добу

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже цікаво реально проаналізувати ринок праці в Луцьку. Щоб, таскать, побачити реальну ситуацію. Тому пропоную писати за наступним планом:

  1. Посада
  2. Оплата (реальна на руки)
  3. Робочий день

Давайте дізнаємось хто краще живе!

Почну з себе:

  1. Вчитель математики
  2. 1400
  3. 19 годин на тиждень.

ще цікаво в перерахунку на грн/год.

по Ваших цифрах орієнтовно 1400 / (19*4,3) = 17 грн/год.

в мене - за 22 робочих дні - 25 грн/год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось не так із ЗП вчителя за 19 год. У мене дружина за 9 год отримує чуть більш як 1500 грн.

(класного керівництва немає, замін також ніяких, можливо має тільки доплату за категорію і кабінет інформатики).

Змінено користувачем frv
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...