Перейти до змісту

Неспішно вибираю собі вел за 5000 грн +/-


RePlay

Рекомендовані повідомлення

обов'язково дзвіночок або клаксон.

Тільки що уявив Таню на круізері, без обід, трохи смішно стало. Заядла МТБ-шниця і на міському байку, він же важкий ппц в квартиру не занесеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 188
  • Створено
  • Остання відповідь

:0152: :0152: :0152:

:0148: :0148: :0148:

:_36: :_36: :_36: :_36:

2 Ді..

Ага.. з цього посту видно.. що вааащє не розуміющо тиаке стьоб... ))))

Шось ти друг.. попутав.))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

він же важкий ппц в квартиру не занесеш

Зато, в Хринныки сам доедет ;)

Ты не путай, Тоха, розовую мечту дества с реальностью. Ее, мечту, можно всегда иметь с собой и на любой этаж - без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швін робить офігенні круізери... ДУУУУУУУУУУУУУУУже мені подобається.!!

На роботу на такому самий цимус. :0123:

http://www.schwinnbikes.com/bikes/cruisers

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швін робить офігенні круізери... ДУУУУУУУУУУУУУУУже мені подобається.!!

На роботу на такому самий цимус. :0123:

Ага. Можешь даже попробовать прокатиться на таком ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

veras

Ґрунтовно так підійшов до питання - два роки досліджував ринок, моделі, характеристики, щоб сьогодні видати свій вердикт :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

veras

Ґрунтовно так підійшов до питання - два роки досліджував ринок, моделі, характеристики, щоб сьогодні видати свій вердикт :)

Спєцом для цього не полінився і зареєструвався, і відразу ж пораду у люди. :). Що б ми без нього робили б..)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

В інтерент магазині Анука є хороші велосипеди по хорошим цінам. Я тут придбав велосипед три роки назад і задоволений покупкою ще досі!
https://anuka.com.ua/velosipedy/ - дуже великий вибір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Добрий вечір.

Власне питання те, що є в назві теми.

Прошу консультації і надалі можливість придбати велосипед дочці. Ріст в районі 170 см. Попередній вже малий.

Їздити планується в основному по місту/парку, пробіги без фанатизму. Та й звикнути до вела, зрозуміти чи схоче далі ним користуватись, чи буде більше стояти. Тому хотілось би не надто дорогий варіант, але й Епіцентровський "Дорожник" не приваблює.

От і прошу поради що краще - новий готовий, сходити у Велозону на Московській чи до Тані на Левчанівської можливо скомбінують, чи не дуже б/в дивитись?

На який діапазон цін орієнтуватись?

Купівлю планую десь перед Пасхою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://xt.ht/phpbb/viewforum.php?f=82 - напевно топ-велобарахолка, варто погортати декілька сторінок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Lukych крім Велозон є ще Сітібайк на Київській площі.

За новий готуйтесь заплатити від 300-350 $, але хоч отримаєте кайф від покупки Нової речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Неспішно придивляюсь до велосипеда. Рама 19-22", колеса 28-29", бюджет 350-450$

 Буду вдячним за пропозиції та поради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 minutes ago, romanc said:

Для себя? Лучше точней определись с ростовкой.

Для себе (185см), річ в тім, що комфортно почуваюсь на трохи завищеній рамі (наразі 21,5", колеса 26), тому й хотілось би проїхатись перед купівлею.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привыкаешь ко всему)) и при " проехаться" не поймешь, будет ли тебе удобно ехать на нем сразу км 70. И то начинаешь понимать, что что- то не так после 3-4 такой поездки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу запропонувати "неспешно" велосипед в районі за 460 -490 доларів. Колеса 27,5. Трейловий Marin Bobcat Trail.

Практично новий, куплений осінню минулого року та так і стоїть без діла. Я проїхав 62 кілометра на ньому. Обладнання Deore та Deore XT , 10 - ти швидкісна трансмісія - працює як часи. з переду 36-24.

фото з інтернету, але ростовка та колір ідентичний , сідло інше :) У велосипеді багато чого мінялося на клас вищий ніж сток. ( наприклад перекидка задня Діор ХТ шедоу плюс, ) передня Діор, манетки також Діор...)

тормоза гідравліка початкового рівня як і вилка Сантур ХСМ з болокуванням на рулі, ноги 30 мм.) також нова. Встановлено новенька резина Maxxis Ikon

Сам люблю такі велосипеди та стара травма коліна не дає можливості насолодитися таким велосипедом.

Пропоную саме в цій темі бо також роблю це неспіша - все надіюся що " а вдруг сам зможу їздити "

Це для орієнтування в цінах. Можете порівняти з іншими - за таку ціну обладнання буде рівня Асера :)

 

велосипед фото.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, VitaliyS сказал:

Можу запропонувати "неспешно" велосипед в районі за 460 -490 доларів. Колеса 27,5. Трейловий Marin Bobcat Trail.

 

А яка точно ростовка(можна грубо на якій зріст), бо думав собі щось новеньке взяти, якщо все гуд підійде прикуплю :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, romanc сказано:

Привыкаешь ко всему)) и при " проехаться" не поймешь, будет ли тебе удобно ехать на нем сразу км 70. И то начинаешь понимать, что что- то не так после 3-4 такой поездки.

А як це можна зрозуміти в магазині чи зручно на ньому їхати 70км?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Fagot сказано:

А яка точно ростовка(можна грубо на якій зріст), бо думав собі щось новеньке взяти, якщо все гуд підійде прикуплю :) 

Ростовка 19, мій ріст 180, то підходить.

 

Яка вага я не знаю.

 

Чомусь ніхто не написав ( а може я не прочитав) що такі велосипеди мають три великих недоліки. Для мене, наприклад, вони грають роль...

1. Немає де зберігати. В кладовці на коридорі я боюся залишити.

2. Нікуди на ньому не поїдеш, бо ніде не залишиш - страшно

3. Некритично - дорогі компоненти ( за якість треба платити)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, VitaliyS сказано:

1. Немає де зберігати. В кладовці на коридорі я боюся залишити.

2. Нікуди на ньому не поїдеш, бо ніде не залишиш - страшно

3. Некритично - дорогі компоненти ( за якість треба платити)

1. Зберігати дома (або хорошому охороняємому гаражі з надійними замками)

2. На ньому можна поїхати хоч на край світу. Залишати ніде нетреба. Ви ж телефон ніде не залишаєте?

3. Воно того варте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ось Бегемот новий на 27,5", Деор, гідра - 8990 грн

або Скоттинка на 26", Деор, гідра - за 9990

 

Продавець на олх новорег, але це реальний продавець. з Ківерець. Я в нього особисто брав вела.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...