Перейти до змісту

В сад без прививок


Oksik

Рекомендовані повідомлення

В пологовому відмовилися від гепатиту і ще щось точно не памятаю. В 2р. 10міс. робили ще одну планову(багатьом їх робили), саме була епідемія грипу, потрапили на 2 тижні в інфекційну лікарню, можливо так співпало з епідемією в Луцьку, можливо це прививка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь

Я взагалі тим питанням не цікавився, поки в три роки в моєї малої не почався атиповий кашель, я десь до року облазив з нею всіх спеціалістів: робили ренген легень, педіатри, лори, алергологи. Причину так і не знайшли, аналізи показували підвищену кількість якоїсь фігні, що вказує на запальний процес, але жоден лікар не встановив причину. Ми цей етап вже пережили, вникли і вирішили давайдосвіданія прививкам.

вибач, але в упор не побачив причинно-наслідкового зв'язку.

(до речі, атиповий кашель... Для прикладу, псевдококлюш - його теж майже нереально 100%-во діагностувати)

Мені прививки робили, я своїм малим робив. Я "ЗА" прививки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після цього я на декілька днів занурився в нет, вивчаючи різні точки зору. Причини для відмови були більш переконливі і ризикувати більше я не став. Аргументів, схожих на ті, що надав Захар я дослівно не пам'ятаю і шукати вже не хочу, це для мене пройдений етап. Спитайтесь своїх бабусь-прабабусь, як вони дожили до 90 років без прививок. Покоління наших батьків зараз мре як мухи, інсульти-інфаркти-рак. Дожив до пенсії і в рай. Хто з них доживе до 80-90 питання. Про нас я взагалі мовчу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наші бабусі/прабабусі жили в містечку/селі/хуторі, в якому людей "було троха", спілкувались з сусідом/кумом/братом, які теж далі хутора не хожали...

І там не було звідки взятися різним екзотичним вірусам.

Зарашні часи не можна рівняти з тим "а колись", зараз ми спілкуємось з набагато більшою кількістю людей, море з них їздить по світу, привозить звідти різні "диковинки"...

ті "диковинки" тут пермішуються з "місцевими", створюють ще більші "диковинки" :)

А про те, що ми їмо і п'ємо, в порівнянні з нашими бабусями/прабабусями, я вже не буду казати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати, не поленился и проверил. Что-то п*№дит таки желтая пресса. Никаких скачков детской смертности не наблюдается ни в Японии, ни вообще где-либо. Зато "антипрививочное" движение в Украине так и прет :)

В общем смотрел я не так давно трансляцию передачи, где умы России обсуждали, как же им защищаться от метеоритов окаянных и сколько денюх для этого надо распилить. Оказалось, нужно 30 ярдов, что, в принципе для сверхдержавы мелочь, однако единственный зджравомыслящий человек в этой программе - академик Велихов(светлейшая голова, соратник Перельмана и Капицы) так и не был услышан, а сказал он вот что: не с тем, мол, бороться собираетесь, господа! Современное развитие социальной коммуникации может привести к тому, что какая-нибудь чума может распространиться по всему миру в течение нескольких дней - некоторые совершают по три-четыре перелета в сутки(!!!). И вероятность распространения эпидемии, которая может охватить весь шар земной в сотни раз выше, чем то, что на нас что-то упадет с неба.

В общем если я уверен в качестве вакцины - я только за. Мои дети привиты. И если они будут отправляться в какую-нить Сербию, я уж прослежу, чтоб им привили все, что нужно, чтобы вернуться оттуда здоровыми и чтобы потом остались здоровыми те, кто их окружает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спитайтесь своїх бабусь-прабабусь, як вони дожили до 90 років без прививок. Покоління наших батьків зараз мре як мухи, інсульти-інфаркти-рак. Дожив до пенсії і в рай. Хто з них доживе до 80-90 питання. Про нас я взагалі мовчу.

Я погоджуюсь з вище написаним, усі мої бабусі і дідусі - живі і здорові, щеплень у них немає, їм всім уже далеко за 80, вони пережили голод і війну, а от моя матуся "Царство їй Небесне" померла від раку, їй навіть не було 55. І коли постало питання щеплень, мій дід в першу чергу сказав нічого дитині не колоти, а більше загартовуватись!Обтирання вологою рукавичкою, обливання літньою водою і тд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати, не поленился и проверил. Что-то п*№дит таки желтая пресса. Никаких скачков детской смертности не наблюдается ни в Японии, ни вообще где-либо. Зато "антипрививочное" движение в Украине так и прет :)

А какая связь между прививками и скачками детской смертности???

Вакцинация нужна,но не в том виде как у нас ее проводят.Я повторюсь, наука не стоит на месте,есть много альтернативных,менее тяжелых по последствиям вакцин.Но в Украине,где все на уровне каменного века,в криминализированном здравоохранении(хотя во всем мире такая тенденция),где даже вакцины бодяжат,как пиво, вакцинация/не вакцинация дают заболеваемость 50 на 50.Так какой смысл прививаться?

Я за антипрививочное движение,как и за любое другое(против автодора например))),которое делает встряску невежам и бандитам во власти.

Но отказавшись от прививки,нужно укреплять иммунитет и здоровье ребенка,стараться обеспечить ему качественное питание и закалку организма,а не лежать на диване.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Япония. После 37 убитых АКДС младенцев в 1970-1974гг начался бойкот и волнения, в результате вакцинация была сначала вовсе отменена, а затем перенесена на двухлетний возраст. И Япония со 17-го места по детской смертности мгновенно стала страной с САМОЙ НИЗКОЙ В МИРЕ детской смертностью вплоть до 1980 года, когда начались прививки

это ведь твоя цитата?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но отказавшись от прививки,нужно укреплять иммунитет и здоровье ребенка,стараться обеспечить ему качественное питание и закалку организма,а не лежать на диване.

Золоті слова!Погоджуюсь на всі 100

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Русские не доживают до старости. Они едва ли живут более пятидесяти-шестидесяти лет. Что за глупая идея делать им прививки!.. Никакой вакцинации для русских и никакого мыла, чтобы они смывали свою грязь. Но надо дать им алкоголя и табака сколько их душе угодно."

Главный Фюрер

" - Я думаю, что фармацевтическая корпорация хочет, чтобы я считала, что эти прививки работают. Гнут свою линию.

...

- Знаете, какой еще есть хороший бизнес? Малюсенькие детские гробики. Вы можете заказать их в ярко-зеленой или огненно-красной окраске. Серьезно. Антитела в вашем молоке защищают ребенка только первые шесть месяцев, поэтому эти компании считают, что они могут обжулить вас. Они считают, что вы потратите любую сумму, которую они запросят, чтобы не дать вашему ребенку умереть. Хотите все изменить? Докажите им что они не правы. Несколько сот таких родителей как вы, решат что они уж лучше дадут своим детям умереть, чем оторвать от себя сорок баксов на вакцинацию. Поверьте, цены снизятся очень быстро. »

Доктор Хаус

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вакцинация нужна,но не в том виде как у нас ее проводят.

а в каком "не в том" виде у нас её проводят?
Я повторюсь, наука не стоит на месте,есть много альтернативных,менее тяжелых по последствиям вакцин.
например? конкретнее
...Но в Украине...,где даже вакцины бодяжат,как пиво,...
факты в студию, или не пустозвонь
Но отказавшись от прививки,нужно укреплять иммунитет и здоровье ребенка,стараться обеспечить ему качественное питание и закалку организма,а не лежать на диване.

Во-первых, никто и не говорил отказываться от качественного питания и закалки даже если и привился (одно другому не мешает, а, скорее, наоборот), а, во-вторых, "стараться" ещё не значит "мочь".

Например, при зарплате в 1000 грн. много нарассуждаешь о качественном питании, или работая на двух работах, регулярно находить время на закалку... А без "регулярно", это коту под хвост

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бачу хіба єдиний інтерес зверху, ввести любою ціною дитині-немовляті щось під видом прививки. Технологічний процес виготовлення прививки потребує певного часу, плюс хоч якась апробація на українських, африканських чи монгольських дітях. Проходить очевидно рік-два поки прививка може поставлятись до нас. За цей час можуть пройти мутації вірусів (а проходять вони ну дуже часто, ніби спеціально) і т.д. Отже прививка яка потрапила в організм взагалі може вперше бачити вірус від якого нею прививались :) (Знав би де впаду, підстелив щось мякеньке, хоча наше МОЗ натякає що знає, або підозрює де буде наступне падіння). Ще одна прикрість, жодна прививка не дає пожиттєвого імунітету (хіба та від якої зразу ж загнулись). За логікою, вже як присіли на формальдигід, то чого зупинятись, продовжуйте й далі, адже від ваших дитячих прививок у вас вже немає імунітету. Як ви взагалі живете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Япония. После 37 убитых АКДС младенцев в 1970-1974гг начался бойкот и волнения, в результате вакцинация была сначала вовсе отменена, а затем перенесена на двухлетний возраст. И Япония со 17-го места по детской смертности мгновенно стала страной с САМОЙ НИЗКОЙ В МИРЕ детской смертностью вплоть до 1980 года, когда начались прививки

это ведь твоя цитата?

Да.Япония сейчас на 12-м месте в мире по детской смертности.Но статистикой можно жонглировать.Поєтому не вижу смысла. Я привел эти цифры в противовес твоим цифрам.Всего-то.Тобишь,смертность от вируса недалеко ушла от смертности от вакцинации.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іму́нна систе́ма — сукупність органів, тканин, клітин, які забезпечують захист організму від чужорідних агентів

Про який імунітет може йти мова, як організм новонародженої дитинки може захищатись від вірусів та інфекцій, якщо дитині ще в пологовому валять 2 прививки?А це вірус, хоч і послаблений!У мами ще молоко толком не з"явилось, щоб давати дитині ті самі вітаміни для зміцнення імунітету, а в організмі, маленькому, вже віруси бродять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вакцинация нужна,но не в том виде как у нас ее проводят.

а в каком "не в том" виде у нас её проводят?

О,блин.Ну типа ты не знаешь? Есть план сверху(бабло отбить надо).Пример:

Когда соседскому мальчику дают добро на прививку,игнорируя его тремор и другие проблемы(уже все не помню),патамуша план.А когда после прививки он сесть не может-"Мамаша идите на..." Это по твоему нормально?

Я повторюсь, наука не стоит на месте,есть много альтернативных,менее тяжелых по последствиям вакцин.
например? конкретнее

Читай внимательнее ветку,я писал о пробе Суслова,вместо Манту.В поликлиниках индийские прививки,потому что индусы знают и хорошо владеют системой откатов и взяток.

...Но в Украине...,где даже вакцины бодяжат,как пиво,...
факты в студию, или не пустозвонь

Если бы МОЗ у нас было прозрачным,то было бы тебе куча фактов.Но там все соверешенно секретно.Но тендеры выигрывает "Фармстандарт" Богатыревой,хотя они только разливают в ампулы вакцины,неизвестно откуда полученные(есть версия,что с Кубы).Правды мы пока не узнаем.Даже депутатов выкидывают как сраных котят,как только задается вопрос о вакцинах.

Но отказавшись от прививки,нужно укреплять иммунитет и здоровье ребенка,стараться обеспечить ему качественное питание и закалку организма,а не лежать на диване.

Во-первых, никто и не говорил отказываться от качественного питания и закалки даже если и привился (одно другому не мешает, а, скорее, наоборот), а, во-вторых, "стараться" ещё не значит "мочь".

Например, при зарплате в 1000 грн. много нарассуждаешь о качественном питании, или работая на двух работах, регулярно находить время на закалку... А без "регулярно", это коту под хвост

Да,в том-то и фишка.На тебе з/п 100грн,ешь че дали и коли вакцины,коль хочешь жить.

Потому нас и считают многие нации баранами.Без обид.На борде одни орлы и львы. :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...прививки?А це вірус, хоч і послаблений!...
це невірне твердження

Щеп­лен­ня - це вве­ден­ня в організм ослаб­ле­них або зруй­но­ва­них збудників за­хво­рю­ван­ня.

Що та­ке жи­ва вак­ци­на?Це вак­ци­на із здат­них до роз­м­но­жен­ня, але ослаб­ле­них збудників за­хво­рю­ван­ня. Уби­та вак­ци­на - вак­ци­на з продуктів життєдіяльності збудників за­хво­рю­ван­ня.

Під словом вірус, малось на увазі збудник захворювання!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zaHARE, ну, проба Суслова і манту - це не прививки.

А з тим, що прививки роблять дітям не дивлячись і незважаючи на їхній стан, з цим погоджуюсь, хоча це проблема не прививок, а якості медпослуг і кваліфікації медперсоналу.

asya, ото ж то, ти говориш про "живі" вакцини, а зараз, наскільки я читав, такі вже не використовують, зараз використовують хімічні, рекомбінантні, ще якісь (не пам'ятаю, я не медик), але не "живі"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іму́нна систе́ма — сукупність органів, тканин, клітин, які забезпечують захист організму від чужорідних агентів

Про який імунітет може йти мова, як організм новонародженої дитинки може захищатись від вірусів та інфекцій, якщо дитині ще в пологовому валять 2 прививки?А це вірус, хоч і послаблений!У мами ще молоко толком не з"явилось, щоб давати дитині ті самі вітаміни для зміцнення імунітету, а в організмі, маленькому, вже віруси бродять.

а як інакше імунітет має виробитися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth На мою думку, треба дитині дати правильне харчування, вітаміни, загартовування, фізичні вправи, можливо плавання, повноцінний сон от тоді і буде імунітет, а так виходить що його вбивають ще на стадії розвитку..Особливості імунітету в дітей грудного віку полягають у тому, що у дитини присутній так званий материнський імунітет, обумовлений наявністю в організмі материнських антитіл, який він отримав під час вагітності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ваше оте "висока смертність через прививки" це того самого поля ягода що і "були на весіллі, пили горілку запивали пивом а отруїлися печивом". Можу навести купу прикладів коли діти

- будучи щепленими бігають здоровенькі;

- будучи щепленими часто хворіють;

- будучи не щепленими майже не хворіють;

- будучи не щепленими часто хворіють.

Як було сказано вище - не про те думаєте. Робіть дитинку на тверезу голову (бажано щоб голова була тверезою в обох, і десь так місяців зо 3). Не зловживайте всякими хитрими дієтами /ліками під час вагітності і під час годування материнським молоком і майте "царя в голові" щодо здорового дитячого харчування, загартування, методів лікування всіляких застуд без застосування антибіотиків і тому подібне. А як нема царя в голові значить дітей робити вам ще рано, і ніякі вакцини тут ніпричому.

А хто не вірить - візьміть вибірку дітей ваших, ваших родичів, сусідів і тп і на листочку розпишіть - хто як часто хворіє/помер і чи привитий чи нє - це буде хоч якось схоже на статистику. А не вихваляйтесь окремими випадками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да,кстати.

Главными причинами кризисной ситуации со смертностью в Украине Всемирный банк видит в неинфекционных болезнях и травмах.

Так сердечно-сосудистые заболевания и другие неинфекционные болезни являются причиной примерно 79% общего количества смертей, далее следуют травмы и отравления, на которые приходится 14% смертей (большая часть которых - это травмы, связанные с алкоголем и дорожно-транспортными происшествиями), а инфекционные болезни, материнская смертность и болезни во время беременности - 7% смертей, передаёт РБК-Украина.

79%!!!!!!!!!! О чем мы говорим?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я привел эти цифры в противовес твоим цифрам.Всего-то.Тобишь,смертность от вируса недалеко ушла от смертности от вакцинации.

Вот уж нет, ты привел абсолютно "желтые" цифры, которые я опроверг. И измерить смертность при вакцинации и без нее не представляется возможным, поскольку в цивилизованных странах вакцинируют, как ты увидел, около 90% детей :) Давай я возьму детскую смертность в Таджикистане и свяжу ее с вспышками на солнце - спорим, корелляция найдется такая, что в следующем номере СПИДИнфо это будет на первой странице? :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...