Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Привіт всім ! Вчора катнув в перший більш меньш солідний морозець, як для себе. Після покатухи вдома вирішив перевірити холостий хід колес. Хід знизився десь на 70%. Тобто по інерції колеса крутять мало, не так як завжди. При поїздці це практично не відчувалось. Зрозумів, що загусло мастило в підшибниках в втулкі колес. Скажіть мастило при покатусі вже у тепліші періоди розмерзнеться, стане рідкішим ? Інертний хід коліс відновиться ??? чи треба все розбирати і змазувати по новому. Велосипед новий, проїхав + - 2000 км.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 84
  • Створено
  • Остання відповідь

І до сьогодні не розгусло?

Тільки що перевірив. заднє розмерзлось та катає нормально. Та й переднє походу теж. В передньому виявив другий нюанс, там гідравлічний диск черкає десь каліпер і незрозумілий шум, зниження інертності колеса. Я то думав, що то так мастило й досі загусло. Буду цей недолік зараз вирішувати. Почитаю в інеті чи можливо в домашніх умовах там щось там зробити і що то за приколи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Вас просто від холоду гідравлічні гальма зажались.

Одного разу на покатушці, здається в Міро, була така проблема коли при мінусовій температурі зажимались гальма.

В домашніх умовах без досвіду до гідравліки краще не лізти взагалі.

-------------

Якщо уже мова зайшла про втулки то підскажіть де купити масло для втулок на насипних підшипниках. Хочу найближчим часом перебрати втулки.

Варіанти типу Літол24 або солідол не пропонувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрозумів, що загусло мастило в підшибниках в втулкі колес.

Можливо на зимові покатушки варто використовувати зимове мастило, оскільки те що в наявності втрачає свої властивості при низьких температурах. Це веде за собою підвищену зношуваність вузла. Може мене більш шарящі поправлять, сам взимку не катаюсь.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Вас просто від холоду гідравлічні гальма зажались.

Одного разу на покатушці, здається в Міро, була така проблема коли при мінусовій температурі зажимались гальма.

В домашніх умовах без досвіду до гідравліки краще не лізти взагалі.

-------------

Якщо уже мова зайшла про втулки то підскажіть де купити масло для втулок на насипних підшипниках. Хочу найближчим часом перебрати втулки.

Варіанти типу Літол24 або солідол не пропонувати.

При детальному огляді виявив таку картину. Одина гідравлічна колодка одним краєм бока дотикається до роторного диска (нижче схема). Інша колодка стоїть паралельно на відстані 1 мм, з нею все добре. Спроби поставити колодку викруткою не увінчалися успіхом. Так і черкає краєм диск. Прийдеться звернутись до спеціалістів у веломайстернях. Чи можливо ще є якісь можливий варіант ???

-88693455.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-------------

Якщо уже мова зайшла про втулки то підскажіть де купити масло для втулок на насипних підшипниках. Хочу найближчим часом перебрати втулки.

Варіанти типу Літол24 або солідол не пропонувати.

Можеш підійти ввечері з шприциком, відсиплю троха ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-------------

Якщо уже мова зайшла про втулки то підскажіть де купити масло для втулок на насипних підшипниках. Хочу найближчим часом перебрати втулки.

Варіанти типу Літол24 або солідол не пропонувати.

Можеш підійти ввечері з шприциком, відсиплю троха ...

Дякую)) Якось зайду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже корисна підказка для тих, хто їздить взимку та тримає ровер в теплому приміщенні:

pS42v.jpg

взяте тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 5 місяців потому...

Незнав куди закинути ссилку. Можливо буде корисно при виборі покришок.

www.reifenbreiten-datenbank.de

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 2 тижня потому...

В мене чомусь почав падати накат. Це може бути пов"язати з низькою температурою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене чомусь почав падати накат. Це може бути пов"язати з низькою температурою?

До гадалки не ходи, гусне мастило в підшипниках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну але ж я можу кататись? вірно?

"-а что вы можете делать?

 - могу работать

 - а ещё?

 - могу не работать"

Звісно можеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене чомусь почав падати накат. Це може бути пов"язати з низькою температурою?

перевір тиск в колесах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

В мене чомусь почав падати накат. Це може бути пов"язати з низькою температурою?

перевір тиск в колесах

 

якраз шукав твою тему, щоб порадити Віталіку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

В мене JOY TECH була ззаді (vetalforever можу подарувати вісь або втулку в зборі, якщо треба). Проблем з віссю не було (манера їзди схожа на вашу) але "глюкнув" барабан і його інколи клинило, як результат підкидало перекидку і вона била по перу. Розібрати барабан виявилось неможливо (в сітібайку заламали ключ).Замінив на shimano hb-525a 36H. Поки, що проблем немає (більше ~3К проїхала)

Спереду стоїть JOY TECH (все ок але ТО уже давно треба було пройти) норм катить нічого не шатається. Буду міняти (правда не знаю, яку купити щоб мала 36Н) бо хочу поставити дискові гальма.

 

 

ІМХО, краще замінити повністю втулку (або колесо). В майбутньому буде менше проблем з переходом на 7-8-9-10 і можна поставити щось крепше і довговічніше. Мені заміна на shimano hb-525a 36H в червні обійшлась 370 грн втулка + 50 грн переспицовка. За ці гроші можна було купити нове (або б/в) колесо в зборі але я захотів залишити свій старий обід.

 

Де в Луцьку можна якісно і за адекватну ціну зробити переспицовку? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де в Луцьку можна якісно і за адекватну ціну зробити переспицовку?

У ant@res, або Сіті Байк!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Де в Луцьку можна якісно і за адекватну ціну зробити переспицовку?

У ant@res, або Сіті Байк!

Так категорично. Тільки два майстра? У Велозоні є чотири майстра, єсі шо. За якість можете не переживати, це я вам точно кажу. Біля Велозони є п'ятий,Рома, вже тих колес набрав, на три життя вистачить де яким майстрам. В Тимця Юри теж набирала колись, не жалілась.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...