Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Shkoder, оу... а може одразу втулку? Як скажеш? Чи реального ефекту від дорожчої втулки буде не багато?

Може в рамках апгрейду купити?

(п.с. в планах перейти з 6 на 8 зірочок)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 84
  • Створено
  • Остання відповідь

В мене JOY TECH була ззаді (vetalforever можу подарувати вісь або втулку в зборі, якщо треба). Проблем з віссю не було (манера їзди схожа на вашу) але "глюкнув" барабан і його інколи клинило, як результат підкидало перекидку і вона била по перу. Розібрати барабан виявилось неможливо (в сітібайку заламали ключ).Замінив на shimano hb-525a 36H. Поки, що проблем немає (більше ~3К проїхала)

Спереду стоїть JOY TECH (все ок але ТО уже давно треба було пройти) норм катить нічого не шатається. Буду міняти (правда не знаю, яку купити щоб мала 36Н) бо хочу поставити дискові гальма.

Shkoder, оу... а може одразу втулку? Як скажеш? Чи реального ефекту від дорожчої втулки буде не багато? Може в рамках апгрейду купити? (п.с. в планах перейти з 6 на 8 зірочок)

На рахунок переходу то потрібно дивитись чи у Вас касета чи трещотка. Якщо касета то проблем менше бо на 8 зірок касет, як "гною", якщо трещотка то буде проблемніше знайти (зустрічав тільки на акуро, нову за 100 грн). Далі знайти переклюк (ХЗ чи підтримує Ваш теперішній 8 передач) ну і манетку на 8.

ІМХО, краще замінити повністю втулку (або колесо). В майбутньому буде менше проблем з переходом на 7-8-9-10 і можна поставити щось крепше і довговічніше. Мені заміна на shimano hb-525a 36H в червні обійшлась 370 грн втулка + 50 грн переспицовка. За ці гроші можна було купити нове (або б/в) колесо в зборі але я захотів залишити свій старий обід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shkoder, оу... а може одразу втулку? Як скажеш? Чи реального ефекту від дорожчої втулки буде не багато?

Може в рамках апгрейду купити?

(п.с. в планах перейти з 6 на 8 зірочок)

ефект буде, але під барабан дорогих втулок немає. треба вже брати під касету. втулки класу Shimano Deore тобі вистачить надовго :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим більше вісей в тебе в тій втулці зломано, тим частіше вони будуть гнутись і ломатись. Кожна поломка, та щей пробіг вбиває чашки втулки, конуса. Від того не виходить як слід законтрити, й залишається маленький шат, і, як наслідок, знову гнеться вісь. Втулку міняти давно пора, тим більше, так, як ти катаеш. Тільки вже треба буде перейти, як мінімум, на сімку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я взяв собі діор і довольний як слон.

В мене єдина претензія до мого діора - вага півкілограма. Взагалі не лайтова ;) . Хоча їде норм. Краще щось під 36Н знайти важко коли мало часу.

Якщо є бабло то можна під 36Н купити ось цю втулку http://tourist.kharkov.ua/phpbb/viewtopic.php?f=2671&t=204698

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vetalforever, в мене десь була розібрана задня втулка Deore якраз на 36 шпиць. нова. але чогось там не вистачало, чи то шариків, чи то конуса. як зберу, то там тобі знати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Замінилася втулка, а також вісь на нормальну, без ексцентрика.

З"явився інший гемор. Задовбує шум цепа на перекидці, його небуло раніше, ролики "розбиті" скоріше всього, бо дуже сильно нахиляються.

Може це бути перекидка?

1.цеп мив\змащував, не допомогло

2. Тонка настройка переклюків теж не дала ефекту

Можна замінити просто ролики? (перекидка Shimano tourney tx)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При заміні роликів зверніть увагу на товщину осі бо я колись купив ролик для своєї перекидки а виявилось, що він не підходить (товстіша ніж треба).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так сама перекидка до 100 грн вартує, може не варто з ними гратися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так сама перекидка до 100 грн вартує, може не варто з ними гратися?

Ну ви ж не писали, шо у Вас проблеми з самим переклюком а писали про ролики.

Переклюк міняти на такий самий, ІМХО, не варто ..... краще вже дивитись на вищий рівень (алівіо або діор). Я брав декілька місяців тому один ролик в веломагазині за 5 грн., нажаль він до мого переклюка не підійшов але в самий раз став на турней. Зараз катаю на одному старому ролику і один замінив на алюмінієвий з промпідшипником. Вроді все норм)))

Замінилася втулка, а також вісь на нормальну, без ексцентрика.

якщо не секрет, що за втулка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

sanbOK, вибачай, не зазирав в цю темку,щоб тобі відписати. Поставили якусь quando - сказали працюватиме. Дешево і сердито.

Ви вже вибачайте, бордівчани, але знову мій коник почав скреготати. Я чітко чію звук спиць, коли сідаю на вело. через якийсь час цей звук пропадає, яле коли знову сідаю - ті самі ****

Хелп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а точно звук спиць?

Звук з'являється тоді коли сильніше натискаєш на педалі або рушаєш/прискорюєшся ривками?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sanbOK, Як тільки сідаю. далі, коли проїду з метрів 500 шум пропадає. Да і колесо трохи ходить. шпиці не натянуті геть.

Ривки і прискорення посилююють шуМ, але тільки спочатку. Далі(на мою думку) списі стають як їм там треба і не скриплять

Може підсіділ клацає. Вийми витри, помий.

там просто труба і сідушка, хіба він може кляцати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить той хто тобі збирав погано натянув спиці і невідцентрував клесо раз воно ходить. Коли мені переспицьовували заднє колесо то попередили, що б через пару сотень кілометрів приїхав на підтягування спиць якщо вдруг "просядуть". От уже пару тисяч наїздив поки, що не прийшлось їхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може підсіділ клацає. Вийми витри, помий.

там просто труба і сідушка, хіба він може кляцати?

Поверь, ещё как может ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ursa, ну Вам, опытным виднее. Вынять штырь, очистить и вставить назаД?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу. И тряпочкой внутри рамной подседельной трубы протереть. Ну и можно штырь тонким слоем чего-нибудь смазать перед введением - ту его часть, которая нырнёт вглубь рамы ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ursa, Очистил, смазал... у меня штырь от силы сантиметров 35)))))

Треск не пропал...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

те суперське відчуття, коли сідаєш на свого Трістамчика після рук спеціаліста!!! Неначе крила хто прив"язав! Дякую Міші!

Ну і Тані за рукавиці - хороша штука на теперішню погоду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...