Перейти до змісту

про жінок і куріння


Юлямпочка

про жінок і куріння  

126 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Я не курю. Колись, коли ми ще зустрічались, чоловік сказав, що, якщо я буду курити, то не буду його дружиною :D. А якщо чесно, то прийшов час, я подорослішала. Але от є в мене знайома, родила майже зі мною двійню. Вона... всю вагітність курила, годувала, курила, а ще є старша на два рочки доня, так само. А наді мною живе сім'я маргіналів, дитині років п'ять, а курять там прямо в квартирі... Як ви думаєте? (Я розумію, що цей топік нічого не змінить в свідомості тих жінок, які курять, але цікаво...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 81
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

це нічо шо я лізу в жіночий клуб ? :D

Мене просто виводить коли дівчина курить !!!! Дівчатам це просто не гарно і всьо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це нічо шо я лізу в жіночий клуб ? :D

Мене просто виводить коли дівчина курить !!!! Дівчатам це просто не гарно і всьо.

В силу того, що жінок тут мало, чоловіки вітаються! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене просто виводить коли дівчина курить !!!! Дівчатам це просто не гарно і всьо.

На 100% з тобою згідний... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую Дімона.

Жінка чи дівчина з сигаретою в руці виглядає недуже гарно, а іноді черз сигарету в її руці складається враження, що вона легкої поведінки :D

Так що я категорично проти цього, але це ж нічого не змінить, всерівно вони будуть курити, бо багато вважає, що це "модно"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я категорично проти, навіть коли мені сподобалась особа протилежної статі і я взнав що вона палить, все... в мене інтерес до цієї дівчини пропадає повністю, і ніщо не взмозі змінити моє рішення, хіба що вона кине палити :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От, а поясніть мені... Чому, якщо чоловіки проти (а ми ж для них всьо робимо, губи фарбуємо, нові спідниці купуємо), якщо чоловікам це не подобається, чому тоді в цієї моєї знайомої з двійняшками чоловік НІЧОГО їй не каже? Нічого не робить? Це ж і його діти? А заробляє він не дуже багато, і весь заробіток, замість яких-неяких шмоток кіндерам (ходять в такому одязі, що я вже тиждень хочу подзвонити і віддати костюмчики своїх малих, бо в нас їх багато) тратять на сигарети? От шо за фігня? Як пояснити людині, що вона не тільки своє здоров.я, а й їхнє гробить, а ще й, крім того, майбутнє. Хто ж буде спілкуватися з зашморганими бродяжками?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто є люди які розуміють, що це шкідливо не тільки для них самих, а і для оточуючих, а особливо для дітей

І якщо їм байдуже на здоров'я своїх дітей, то тут нічого не вдієш. Дітей звичайно шкода :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

slonenok гарно написав, хоча розділові знаки поставити не завадило б.

Я проти паління. Коли проголосував і побачив результати, то здивавувася. Всі проти, а куди не глянь - палять. Всі грамотні, знають, що це шкідливо. Шкідливо для того, хто палить. Шкідливо для оточуючих, але курити від того ніхто менше не став.

Можна багато чинників навести, чому паління - зло, яку шкоду воно завдає. Тільки от що від цього зміниться?

P.S. Сам не палю. І вам не раджу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я категорично проти, навіть коли мені сподобалась особа протилежної статі і я взнав що вона палить, все... в мене інтерес до цієї дівчини пропадає повністю, і ніщо не взмозі змінити моє рішення, хіба що вона кине палити

с такими подходами у нас в Украине уже бы 20 млн осталось. Особенно если такой подход будет у женщин при выборе второй половинки.

А про детей... то курить при беременности ничем не лутше, чем мущина курил до зачатия!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Палити жінці чи дівчині це негарно навіть коли вони вважають що це модно.

Вибачте, що не проставив розділові знаки. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

курить при беременности ничем не лутше, чем мущина курил до зачатия!!

Казали, що якщо жінка палила до вагітності, то неможна кидати палити під час вагітності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

курить при беременности ничем не лутше, чем мущина курил до зачатия!!

Казали, що якщо жінка палила до вагітності, то неможна кидати палити під час вагітності

Це не правда, а міф самих курящих жінок. Курити треба кидати одразу. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Целоваться с "пепельницей" ... ммм думаю никому неприятно. Иногда можно выкурить дорогую хорошую сигарету... но! повторюсь что иногда... раз в год... с чашкой обалденного кофе и в приятной компании. Нельзя превращать курение в привычку, тем более девушке. Я говорю как мужщина: - Девчёнки запомните ! Нам не нравится что Вы курите! Вам это не идёт!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

курить при беременности ничем не лутше, чем мущина курил до зачатия!!

Казали, що якщо жінка палила до вагітності, то неможна кидати палити під час вагітності

Це не правда, а міф самих курящих жінок. Курити треба кидати одразу. :D

2 Юлюмпочка

Моя двоюрідна сестра курить з, якщо не помиляюсь, 12-13 років. Пояснювати, що це погано їй було нікому, батьків у неї нема. А життя важке і навіть дуже.

Так от її сину, хоч вона і не заміжні, зараз 4 роки. малий прикольний, здоровий, розумний. А сестра курила, як до, так і під час, так і після вагітності, не зупиняючись. Лікар у пологовому не дозволив різко кидати палити, причин не пам’ятаю. Один мінус, вона малого тільки два місяці годувала груддю, а далі молоко перегоріло. Хоча за рік до народження сина їй робили важку операцію по-жіночій частині, і на два роки заборонили вагітніти. Так вона тільки півроку і витримала....

А в малого зараз ніяких проблем зі здоров’ям немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

курить при беременности ничем не лутше, чем мущина курил до зачатия!!

Казали, що якщо жінка палила до вагітності, то неможна кидати палити під час вагітності

Це не правда, а міф самих курящих жінок. Курити треба кидати одразу. :D

2 Юлюмпочка

Моя двоюрідна сестра курить з, якщо не помиляюсь, 12-13 років. Пояснювати, що це погано їй було нікому, батьків у неї нема. А життя важке і навіть дуже.

Так от її сину, хоч вона і не заміжні, зараз 4 роки. малий прикольний, здоровий, розумний. А сестра курила, як до, так і під час, так і після вагітності, не зупиняючись. Лікар у пологовому не дозволив різко кидати палити, причин не пам’ятаю. Один мінус, вона малого тільки два місяці годувала груддю, а далі молоко перегоріло. Хоча за рік до народження сина їй робили важку операцію по-жіночій частині, і на два роки заборонили вагітніти. Так вона тільки півроку і витримала....

А в малого зараз ніяких проблем зі здоров’ям немає.

Я важаю що не потрібно ризикувати життям дитини за для своєї втіхи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочу показаться елементом разложения общества, я считаю что курение это скам однозначно, но девушка каторая курит не вызывает во мне негатива. А поцелуй с пепельницей лично мне особо не напрягает ибо курю сам))), а вот с подвыпившей дамой лобызаться это гадко, имхо. Но аспект с детьми таки следует учесть, это наше будущее и касаеться он всех жителей обеих полов. Итак по населению в минусах сидим. Пора исправлять ситуацию) Кидаем пить пивко и курить и клепаем по 3 рибонгофф :D ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по-перше, варіанти не зовсім продумані і відразу видають автора в тому, що вона проти куріння виступає сама))

мій власний варіат - можна, якщо їй це подобається))

я вважаю, що нема смислу заводити такі теми, оскільки у свідомості людей це абсолютно нічого не поміняє.

набридло просто.

а чоловікам, котрі розриваються на весь світ, що не переварюють жінок, котрі палять... ну що ж..завжди тикала гордий і самотній фак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лично мне всё равно.

Если женщина постороняя - какой лях мне курит она или нет? Это ее ЛИЧНОЕ дело (здесь поддержу Forever Autumn)

Если женщина мне непостороняя - ну тут всё несколько сложнее, однако смирится с курением готов легко. В конце-концов курить тоже можно по разному. Кто то нажирается встельку дешевым пойлом, а кто-то пьет только лучшее виски перед ужином для аппетита.

Ну и, согласен с тем, что при правильном применении МОЖЕТ добавлять женщине шарма. Но это ессно бывает очень очень редко, в основном наоборот.

Насчет здоровья. Ну а что не вредно? Да всё по сути. Начиная от пластмассых стаканчиков заканчивая мобильными телефонами.

Сам не курю. Так, балуюсь иногда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

очередная голосовалка с вариантами "не для всех"

не нашел куда голосовать...

у меня жена курит.

но, за какое-то время до зачатия она _перестала_

после того, как перестала кормить грудью - возобновила курение

ребенка она мне родила здорового и красивого.

у меня к ней претензий нет. она взрослый человек. читать морали ей - не моя компетенция.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да з варіантами туговато:D

До народження дітей - 100% не варто. Але вже після, коли жінка стає дорослою, самодостатньою + коли та цигарка її прикрашає, коли це не потяг,як воно часто буває, а елемент стилю, іміджу...коли це під певний настрій...з кавою - на здоров’я:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...