Перейти до змісту

Вибір шампуню


Rafinovana

Рекомендовані повідомлення

Я просто уже 2й месяц никак не могу решить, что же мне делать со своими волосами)))Читаю то про хну, то про краску, "за" и "против" и там и там...Хочется чтоб кто то сказал:"Не боись, я делала так то и так то, все люкс.Или сделай там то, будешь довольна.))))"

Красилась, плюс в том, что краситель натуральный, не портит волосы и т.д. Другая краска после хны не берет, либо могут быть неожиданные результаты))))) Хотя может быть всякое.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 69
  • Створено
  • Остання відповідь

Arven Rivendell, дякую за комплімент. Сивина уже є, хна поки справляється.

Хочется чтоб кто то сказал:"Не боись, я делала так то и так то, все люкс.Или сделай там то, будешь довольна.))))"

Не очікуй такого, бо як і скажуть, то не факт, що з твоїм волоссям буде той самий результат, а точніше чи задовільнить він тебе.

Тут без експериментів ніяк. Треба ризикувати і пробувати, поки не знайдеш своє. А можливо і мінятися захочеться частіше. Головне не боятися.

Фарба на хну дійсно може дати неочікуваний результат, але не факт. Я на хну пробувала відтіночні бальзами. Було гуд, але не прижилось бо швидко змиваються.

Пригадую, як я частково хною підкрашувала, своє, на той час, довге волосся. А перед самим весіллям надумала таки прокрасити все.

Свекруха мене нову побачила лише в день весілля. Так і сказала, на заручинах була інша, а тут якась рижа :_07:

До речі, фото з весілля я виставляла, якщо пригадуєш, теж колір можеш побачити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arven Rivendell, дякую за комплімент. Сивина уже є, хна поки справляється.

Хочется чтоб кто то сказал:"Не боись, я делала так то и так то, все люкс.Или сделай там то, будешь довольна.))))"

Не очікуй такого, бо як і скажуть, то не факт, що з твоїм волоссям буде той самий результат, а точніше чи задовільнить він тебе.

Тут без експериментів ніяк. Треба ризикувати і пробувати, поки не знайдеш своє. А можливо і мінятися захочеться частіше. Головне не боятися.

Фарба на хну дійсно може дати неочікуваний результат, але не факт. Я на хну пробувала відтіночні бальзами. Було гуд, але не прижилось бо швидко змиваються.

Пригадую, як я частково хною підкрашувала, своє, на той час, довге волосся. А перед самим весіллям надумала таки прокрасити все.

Свекруха мене нову побачила лише в день весілля. Так і сказала, на заручинах була інша, а тут якась рижа :_07:

До речі, фото з весілля я виставляла, якщо пригадуєш, теж колір можеш побачити.

Большое спасибо!!!Основную суть поняла, хна - хорошо, но поэкспериментировать придется))))В общем...надо будет с чего то начать)))Еще раз большущее спасибки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вже дуже довгий час мив голову звичайним милом ... і мене це влаштовувало ! але щось захотілося щоб було шовковисто )) купив "коделі" сертифікований органічний продукт з франції, буз всіляких там сульфатів і другої уйні ... (для тих хто переймається складом) Поки це найкрутіша річ, якою я коли небуть користувався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користувалась шампунем Jonson`s baby "От макушки до пяток". Це дитячий шампуть, тому слс там не було. Через це і погано піниться. Але волосся після нього м'яке і приємне.

Да, sls там нет, но и полезного и натурального ничего не нашел.

OpiK.jpg

...захотілося щоб було шовковисто )) купив "коделі" сертифікований органічний продукт з франції

Такого продукта нету и никогда не было. Есть кодАли (Caudalie).

Совет! Намочите волосы теплой водой (не выше 35-40°) за 10-15 мин. до нанесения шампуня. За это время кожа головы обретает эластичность, возрастает сопротивление на всасывание и впитывание всех этих сульфатов, которыми во время Второй мировой войны мыли танки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок хни є один нюанс: після неї десь півроку не бере ні тонік, ні фарба.

Підтримую!

Фарбувалась і я хною. Всім була задоволена. Так як у мене тонке і русяве волосся, то у мене був яскраво виражений рудий колір. У моєї ж знайомої виходив лише легкий рудий відтінок. Все залежить від структури волосся.

Але прийшов період коли я вирішила змінити колір волосся. Це був просто жах. Перукарі не хотіли братись за фарбування. А коли все-таки знаходила сміливця, то виходило щось страшне. Корінці, які відросли після фарбування хною виходили одного кольору, а решта волосся - іншого. Пробували ще якусь хімію, щоб позбутись цього ненависного ферменту хни - волосся ставало як неживе. Щастя прийшло тоді, коли зістригла все те, що було пофарбовано хною

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а то жалуются, что она зеленит(басма)

поексперементувала і я з басмою.Вийшов "сіро-буро-малиновий" колір із зеленим відтінком

Зараз я не фарбуюсь. Ви б знали скільки сил, коштів і нервів економлю! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наш виробник Ельфа дуже і дуже непоганий. Маю зараз шампунь "Формула здоровья волос", мені подобається.

+ 1. Користуюсь шампунями цієї серії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

а я користуюся шампунем з таурином від Гарньер. чоловічим :0159::) пахне гарно і волосся довго не жирніє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

наш виробник Ельфа дуже і дуже непоганий. Маю зараз шампунь "Формула здоровья волос", мені подобається.

+ 1. Користуюсь шампунями цієї серії

Придбала нещодавно й собі шампунь цієї серії - для пошкодженого волосся. Дуууже задоволена, рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Знайшла нарешті для себе безсульфатні шампуні

ТМ "Алёнка" та ТМ "Kinder"

Подобається мені їх склад - переважаюь натуральні компоненти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо Вас так лякають сучасні шампуні, гайда до рецептів минувшини. Довгі коси плели і шампунів не знали :_04:

Ще й асортимент: сода, мед, жовток, оцет, житній хліб, настої трав, і навіть мука. На любий смак!

1, 2, 3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мила і медом, і жовтком, і оцтом.... :)

Це довше, не так зручно та і запах не дуже приємний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, про натуральні шампуні. Давно хочу поділитись: вже другий місяць миюсь отаким

300.jpg

Дуже задоволена! Кондиціонером до нього теж користуюсь.

Замовити можна на айхербі http://www.iherb.com/product-reviews/Aubrey-Organics-Moisturizing-Shampoo-Honeysuckle-Rose-Dry-Brittle-11-fl-oz-325-ml/7552/ (але сама я ще не замовляла, цей мені подарували).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чула вже, напевно, близько десяти раз про якісну та натуральну продукцію з айхербу. Хочу собі також дещо замовити. Може замовимо гуртом?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чула вже, напевно, близько десяти раз про якісну та натуральну продукцію з айхербу. Хочу собі також дещо замовити. Може замовимо гуртом?

Наскільки я зрозуміла, ти маєш досвід замовлень на американських сайтах? Бо я - лише на наших. Тому якщо плануєш замовляти на айхербі - свисти, я з радістю долучусь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто користувався білоруським шампунем чм бальзамом?і якими саме?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто користувався білоруським шампунем чм бальзамом?і якими саме?

Шампуні та бальзами різні бувають... У нас продають, зазвичай найдешевші

Була я в Білорусії у гостях у подруги та придбала собі шампунь та бальзам за її рекомендацією (ціна була чиненайдорожча серед наявних). Настільки вже класні були! Дуже задоволена! Але на жаль, у нас не знайшла

Було це 2 роки тому. Назви не пригадую :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Стосовно сульфатів - так, бачу, що часто пропагується купляти шампуні без лаурилсульфата, проте дуже рідко такі продукти можна знайти, бо цей компонент - основа шампуню, що чистить і піниться. Найчастіше використовують такі сульфати (в порядку від найнебезпечнішого до найм'якішого):

  • Ammonium Lauryl Sulfate
  • Ammonium Laureth Sulfate
  • Sodium Lauryl Sulfate
  • Sodium Laureth Sulfate
  • TEA Layril Sulfate
  • ТЕА Laureth Sulfate

Varvara, кажуть, що без сульфатів шампунь погано піниться - правда? і де Ви купляєте професійну продукцію?

У мене колись закінчився шампунь і довелося користуватись дитячим. Не могла зрозуміти, чого він так погано пінився. Тільки через декілька днів, побачила на пляшці напис, що шампунь без сульфатів. Сказати, що він поганий - ні. Єдиний мінус - потрібно трохи більше шампуню, ніж зазвичай. Враховуючи те, що в мене після пологів почало випадати волосся, краще безсульфатними шампунями користуватись. Волосся таке ж ніжне і блискуче. То хоч не буде шкодити моєму здоров"ю. На жаль, шампунь моєму малюкові дарували люди з Білої Церкви і вони не пам"ятають, де купували. У наших магазинах знайти тяжко, але можливо. Якщо десь знаходжу, просто беру декілька пляшечок, щоб на майбутнє вистачило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...