Перейти до змісту

Вибір шампуню


Rafinovana

Рекомендовані повідомлення

З тим розмаїттям засобів для догляду, яке маємо на полицях магазинів, дуже важко підібрати щось для себе. Щастить, якщо ви знайшли шампунь, який вам підходить, і користуєтесь лише ним. Проте і тут є недоліки, адже деякі косметичні компоненти негативно впливають на здоров'я.

Питання: ви користуєтесь купленим шампунем чи зробленим власноруч? яким фірмам чи рецептам довіряєте? чи вийшло знайти шампунь "на все життя"?

x_027de31b.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 69
  • Створено
  • Остання відповідь

користуюся лише проф. лініями. Зараз маю лакме шампунь для частого використання без сульфатів. чудовий шампунь))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стосовно сульфатів - так, бачу, що часто пропагується купляти шампуні без лаурилсульфата, проте дуже рідко такі продукти можна знайти, бо цей компонент - основа шампуню, що чистить і піниться. Найчастіше використовують такі сульфати (в порядку від найнебезпечнішого до найм'якішого):

  • Ammonium Lauryl Sulfate
  • Ammonium Laureth Sulfate
  • Sodium Lauryl Sulfate
  • Sodium Laureth Sulfate
  • TEA Layril Sulfate
  • ТЕА Laureth Sulfate

Varvara, кажуть, що без сульфатів шампунь погано піниться - правда? і де Ви купляєте професійну продукцію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, пагано, але то мабуть єдиний недолік. все замовляю в інеті або купую в магазині профі)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заскочила в "Органік маркет", звернула увагу на шампунь. Були декілька видів однієї фірми з купою травок і масел в складі, проте і з сульфатом.

До слова, сама вже рік мию голову яєчними жовтками, проте процедура вимагає багато часу, тому хочу перейти на шампунь. Або, може, хтось знає якісь швидкі рецепти миття волосся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я втримаюся...

Я не даватиму порад...

Я не здам секрету...

Я не відкрию таємницю...

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 2000го року користуюсь шампунем Schauma.

Періодично просто міняю сам різновид цього ж шампуню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ko3bMa. бля*ь, при чому тут? Миєшся дустовим милом - то так і напиши, а не пости баяністю хєрню з соц. сєтєй

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ko3bMa. бля*ь, при чому тут? Миєшся дустовим милом - то так і напиши, а не пости баяністю хєрню з соц. сєтєй

Бобер! Выдыхай!!

Вперше, за всю практику спілкування в мережі, стикаюсь з такою бурхливою реакцією на офтоп (який, доречі, спеціально схований). Не забувайте користуватись слинявчиком.

Всім доброї ночі ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоже искала хороший шампунь. Уже подумывала купить без этих самых сульфатов, почти купила мыло "Черное мыло Агафьи", читала, что его хвалили, в этой же серии("Рецепты бабушки Агафьи") есть и шампуни, но потом сходила к одной хорошей парикмахерше и она объяснила, что за неокрашенными волосами(мой вариант) сложнее ухаживать, чем за окрашенными, шампунь без сульфатов не справится с ними, если шампунь с сульфатами не держать долго на голове, намылила и быстренько смыла, вреда не будет, зато волосы после него мягкие и более послушные, чего не получится с натуральным шампунем. В общем, пока пользуюсь самым обычным Эльфовским "Домашним доктором", цена смех, качество отличное, наши делают хорошую косметику, по низкой цене, но это все мой опыт. Я иногда поглядываю в сторону профессиональных линий, и думаю, что все таки куплю что нибудь из них, на пробу, но только из любопытства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уже подумывала курить без этих самых сульфатов, почти купила мыло "Черное мыло Агафьи"

:)

Улыбнуло.

От що значить дві клавіші поряд ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уже подумывала курить без этих самых сульфатов, почти купила мыло "Черное мыло Агафьи"

:)

Улыбнуло.

От що значить дві клавіші поряд ...

Уже исправила, спасибо..., аж покраснела.......гы гы гы. Не курю, даже шампуни).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про "Рецепты бабушки Агафьи" теж чула хороші відгуки (загалом про цю продукцію).

До речі, про дешеву побутову і дорогу професійну косметику: цікаво, ціна дорогого шампуню виправдовується якістю чи ми лише переплачуєм за "фірму"? Зрозуміло, що в ціну входять витрати на рекламу, але можливо, в дорожчий шампунь входить більше всіляких корисностей?

Для прикладу: візьмем два шампуні різної цінової категорії з екстрактом ромашки. Їх ціни різні, бо: 1) їх склад практично однаковий, але один з них - продукція розкрученого бренду; або 2) у дорожчому (окрім реклами) більший процентний вміст зазначеного екстракту ромашки, а в дешевому того екстракту як кіт наплакав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про "Рецепты бабушки Агафьи" теж чула хороші відгуки (загалом про цю продукцію).

До речі, про дешеву побутову і дорогу професійну косметику: цікаво, ціна дорогого шампуню виправдовується якістю чи ми лише переплачуєм за "фірму"? Зрозуміло, що в ціну входять витрати на рекламу, але можливо, в дорожчий шампунь входить більше всіляких корисностей?

Для прикладу: візьмем два шампуні різної цінової категорії з екстрактом ромашки. Їх ціни різні, бо: 1) їх склад практично однаковий, але один з них - продукція розкрученого бренду; або 2) у дорожчому (окрім реклами) більший процентний вміст зазначеного екстракту ромашки, а в дешевому того екстракту як кіт наплакав?

ИМХО если там и есть эти экстракты, то в таком количестве, что толку от них мало. Проще той же обычной ромашкой волосы полоскать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про "Рецепты бабушки Агафьи" теж чула хороші відгуки (загалом про цю продукцію).

До речі, про дешеву побутову і дорогу професійну косметику: цікаво, ціна дорогого шампуню виправдовується якістю чи ми лише переплачуєм за "фірму"? Зрозуміло, що в ціну входять витрати на рекламу, але можливо, в дорожчий шампунь входить більше всіляких корисностей?

Для прикладу: візьмем два шампуні різної цінової категорії з екстрактом ромашки. Їх ціни різні, бо: 1) їх склад практично однаковий, але один з них - продукція розкрученого бренду; або 2) у дорожчому (окрім реклами) більший процентний вміст зазначеного екстракту ромашки, а в дешевому того екстракту як кіт наплакав?

Щодо косметичних засобів, то велику роль відіграє індивідуальне сприйняття. Як що кому "піде". Не завжди дорожче буде обов"язково кращим. От наприклад, в моєї сестри дуже хороше волосся, густе, блискуче, здорове. Їй абсолютно байдуже, чим мити голову. Не користується бальзамами-масками-олійками. Через те, що волосся густе, укладка займає трохи довше часу, а це в свою чергу означає, що гаряче повітря з фену довше контактує з волоссям. І це ніяк не позначається на його стані. Справді, так є.

Моє волосся не може жити без олійок і бальзамів. Маски теж беру магазинні, дуже рідко мене тягне на щось домашнє. Все життя борюсь з посіченими кінчиками і зрозуміла нарешті одне: стрижка раз в 2 місяці- оце мій порятунок, косметика тільки вповільнює процес. Серед шампунів не можу виділити якийсь особливий. Погоджусь з Arven Rivendell, що наш виробник Ельфа дуже і дуже непоганий. Маю зараз шампунь "Формула здоровья волос", мені подобається. На коробці писало, що без славнозвісного лаурилсульфату, але в складі одразу на другому місці Disodium Laureth Sulfosuccinate. Точно не органіка:))) Але я до цього ставлюсь спокійно.

От такий у мене шампунь

lzg0_w4BDgEE.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користувалась шампунем Jonson`s baby "От макушки до пяток". Це дитячий шампуть, тому слс там не було. Через це і погано піниться. Але волосся після нього м'яке і приємне.

Зараз користуюсь шампунем від "Ельфа" "Шамнунь реп'яховий" в комплекті з маскою і спреєм з цієї ж серії.

Інколи використовую шампунь і кондиціонер від Londa Professional лінії Visible Repair. Від нього в мене швидко жирніє волосся.

Наразі не задоволена повністю цими шампунями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Девочки, вспомнила об этой теме, решила поделиться. Насчет шампуня я писала выше, теперь насчет мытья. 2 месяца назад пошла стричься к парикмахеру, которую мне посоветовали тут, на Борде, она просто прелесть!!!Я к чему это, все время, пока она занималась моими волосами, давала советы по уходу, простейшие, они работают!!!Рекомендовала при мытье головы намыливать шампунем только у корней, чтобы не трогать длину, тем самым не повреждать кончики, все равно, когда смываем корни, шампунь, стекая, омывает длину, которая, по сути не так загрязнена, как волосы у корней.Намылила, смыла и повторила, волосы реально дольше сохраняют чистоту, понятно, что после этого бережно их вытирать полотенцем.( раньше я их не щадила, терла махровым по полной программе, чтоб быстрее высохли))) Прошло 2 месяца, мои кончики не секутся!Я такого не помню...волосы длинные, через недели 2 после стрижки начинали сечься, а теперь нет!!! Ну и конечно, использование термозащиты, перед сушкой феном. Я купила самую недорогую от Estel, довольна как слон.

Теперь вопрос к вам...Седина наступает полным ходом :0157: , я никогда не красила волосы...нравилось что естественный цвет, здоровый вид и т.д. и т.п. Что посоветуете делать?Тонировать, окрашивать...?Спрашиваю у вас, так как уверена, парикмахерам только дай покрасить, они это любят)))Вы что подскажете?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок сивини - Тільки фарбування.ніяке тонування вам не допоможе. Оскільки сива волосина пуста в середині і дуже важко зафарбовується і з часом вимивається...Рекомендую фарбуватись тільки професійною фарбою : Estel silver або Lisap.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Погоджуюсь, що власне процес миття і сушки теж дуже важливий. В нас скоріше вся біда не з поганими шампунями, а якістю води з крана. Я стараюсь за можливості полоскати волосся відварами кропиви і берези з додаванням яблучного оцету - це трішки пом'якшує воду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо сильно хлорована вода. то можна користуватись сонячним шампунем. і ніякого клопоту з відварами і оцетом. + приємний запах ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сонячний шампунь? Це з сонця? ;) Можна детальніше про нього?

http://klubkrasoti.ru/v145/lb10010082

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Сонячній серії є не тільки захист від сонця а і від солоної і хлорованої води ... і все необхідне від пересихання волосини...

Є різні професійні препарати . не обов"язково L"oreal (сонячної серії вже не випускають) почати можна з Estel / Schwarzkopf - закінчуючи Rene Furterer !!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...