Перейти до змісту

Перезапис домашнього відео на DVD


igorsolop

Рекомендовані повідомлення

ПЕРЕЗАПИС домашнього ВІДЕО на DVD

з будь-яких носіїв:

VHS - відеокасети з відеомагнітофонів

miniDV - відеокасети з цифрових відеокамер

mini-DVD - диски з відеокамер

VHS-C - касети з аналогових відеокамер

Video-8, Hi-8, Digital-8 - касети з відеокамер

HDD-cam - відеокамери на жорстких дисках

HDV\FullHD - перезапис з відеокамер високої чіткості

DVD - тиражування, перезапис

Увага: перезапис касет VHS чи VHS-compact стандарту NTSC (США) на DVD!

Ціна: 20грн. за 1 годину відео.

Запис проводиться на диски Verbatim (вартість диску входить в ціну!).

тел. 0503786485

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І де ви раніше були, місяць тому заплатив у ЗАГСі по 45 грн\год, майже 300 грн :0148:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 місяця потому...

м.Ковель. Та я думаю вартість послуги виправдовує відстань. До того ж знижка за опт покриє навіть витрати на пересилку службою доставки. Телефонуйте - домовимось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо з звичайної VHS касети на диск то можу за 10 грн/год включаючи вартість дисків(касета на 180 хв. перезаписується приблизно на 2 диска)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yura18, серйозно? Далеко підете! :)

На правах оффтопу не вважайте це рекламою чи конкуренцією просто випадково згадав що є таке чудо дома щоб переписати з касети на диск, займатись цим не планую просто якщо комусь терміново в Луцьку буде потрібно то поміг би людині...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Допомагати треба безкоштовно, тобто максимум за 3грн.\год (вартість диска). А 10грн\год - це вже бізнес, який-неякий навар. Правда, з таким "наваром" за елекроенергію прийдеться більше платити ніж вийде заробіток...

Отже, усі бажаючі можуть спочатку спробувати ризикнути переписати за 10грн\год на "домашньому чуді" попереднього дописувача, а потім все-таки переписати якісно за 20грн.\год :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...
  • 6 місяців потому...
  • 5 місяців потому...

Переписали мені касету 1990-го року на диск. ( не автор теми). З касети на телевізорі відео було  ніби непогане( колись),  а з диска на єкрані компа виглядає так, як ніби його знімали  телефоном з камерою 1.3 мегапікселя.  Може  щось з касетою сталось, чи так записали, чи так  має бути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От і в нас весільне відео, яке перезаписував знайомий виглядає розмитим дуже, тільки в мене ще гірша ситуація - що на компі, що на телевізорі - однаково кака

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...
  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Зайшла на днях в Коніку на Відродження, запитала за перезапис. 1 хв. - 1 гривня, без знижок. Недешево. У Вас ціна не змінилась? Якість гарантуєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Сьогодні сіли передивились відео 20-річної давності. Ігор, дякую, все гарно переписалось. А то, мабуть, ще трошки, і відеокасети накрилися б мідним тазом))) Так що рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...
  • 1 місяць потому...

:) прям як реклама "Спортлайф" на бігбордах: "Увага! З такого-то ПОДОРОЖЧАННЯ!" :)

А хто встигне сьогодні-завтра, то ще по 30 грн? ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...