Перейти до змісту
t0rik

WOT флуд , скриншоты , и патчи.

Recommended Posts

...

Я помітив що основною проблемою є навіть не голда, а фугаси. В будь-якому випадку на маусі цю задачу робити найпростіше.

В мене тільки ця задача лишилась, а з тяжів є тільки 110 і ФВ215. ФВ просто гівно, а на 110ці треба ну дуже вдалий бій щоб натанкувати.

Поширити це повідомлення

Давненько не заходив в корабликі пограти, вирішив катнути поплавати 1-2 боя. Особо нічого для мене не змінилось там, окрім того, що дали прєм кораблика....... Але саме головне, на аккаунт дали 9 днів прєма. Дивлюсь в танках - також є. Прикольно )))) 

Поширити це повідомлення

Народ хто ще грає у танки? Додавайтесь у друзі, а то самому не так весело, я 100 років вже не грав =).У грі ->  Ne5qu1k    . Багато мене можуть пам'ятати по аккаунту Enkvist. Теж буду радий новим знайомствам

Поширити це повідомлення

@vetalforever мені в новій графіці подобається продовження карт, гарніше ніж просто голуба безодня. А все інше не пробував - бо навіть тест не качав :)

Поширити це повідомлення

Всі в Тундру!!!!!!!!!Там теж скоро нова графіка і картоха смокче причмокуючи))))

http://warthunder.ru/ru/registration?r=userinvite_1919261 при реєстрації вам нарахують золотих орлів

Редаговано san4ez1

Поширити це повідомлення

21 годин тому, san4ez1 сказано:

Всі в Тундру!!!!!!!!!Там теж скоро нова графіка і картоха смокче причмокуючи))))

http://warthunder.ru/ru/registration?r=userinvite_1919261 при реєстрації вам нарахують золотих орлів

да нє. тундра то трагедія) 

Поширити це повідомлення

1 година тому, Foross сказано:

да нє. тундра то трагедія) 

Після танчиків з хп))) це просто шедевр.Не кажучи про оптимізацію, графіку. РЕАЛЬНУ техніку, спільні бої, просто супер авіацію і ще кучі приколів.

Поширити це повідомлення

23 годин тому, san4ez1 сказано:

Після танчиків з хп))) це просто шедевр.Не кажучи про оптимізацію, графіку. РЕАЛЬНУ техніку, спільні бої, просто супер авіацію і ще кучі приколів.

Я так про AR думав.  Але танкі є танкі.

Поширити це повідомлення

32 хвилин тому, Arden сказано:

а ну товариші скажіть чи є смисл повернутися в танки?)))

бо щось і хочеться і колеться))

А ти сам спробуй, і вирішиш. Я не грав із початку року, вчора зайшов заради цікавості, зацінити що там за супер-графоній картоха родила. Зіграв 1 бій і... вимкнув нах із думкою "Що я тут роблю?". Візуально стало краще, але геймплей - ті ж яйця, що і були. Боти, чітери, жопорукі голдостріли - усьо на місці. ))) Мій висновок: гудбай картоха, enough is enough.

Поширити це повідомлення

більше трьох років не грав в танки, але й час летить, це просто капець...

стільки всього нового і не зрозумілого, що аж лінь розбиратися(

але ручки то ще помнять B)

1234.jpg

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз