Перейти до змісту

Домашня Піца


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Найкращу піцу в світі робить моя дружина!

П-ф-ф-ф-ф! перепробував усю??? Найкращу роблю я! Будемо сперечатися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 106
  • Створено
  • Остання відповідь

Якщо я роблю піцу (домашню) майже завжди використовую дрогобицьку, і мисливські (кабаноси) + перець болгарський(інколи), кусочки помідорів також інколи.Ну і король піци-це сир тільки мало хто знає, що сир по правильному дається спочатку,перед начинкою ,(а не затирається по повній :0159: ) але які правила :0155: якщо ми готуємо домашню піцу!))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і король піци-це сир

А мені без сиру роблять). Колись, коли я ще випивав, закусили 1 літру сомогону літрою сметани (це на двох). З того часу, уже більше десяти років ніякого молочного взагалі не можу їсти :0155: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

А хто вміє/знає як зробити в домашніх умовах гостру олійку до піци? Знайшла в неті такий рецепт http://webspoon.ru/receipt/ostroe-maslo , а хочеться на вигляд і смак як у фелічіті наприклад...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як зробити в домашніх умовах гостру олійку до піци?

Сушений гострий червоний перець і оливкова олія. Настоювати кілька тижнів. Так сказали офіціанти з "Фелічіти".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкращу роблю я! Будемо сперечатися?

І це, друзі, правда! Чиста правда!

П.С. Ну то коли приходити в гості, бо я вже призабула її смак :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкращу роблю я! Будемо сперечатися?

І це, друзі, правда! Чиста правда!

П.С. Ну то коли приходити в гості, бо я вже призабула її смак :)

Як можна так "розсуждати" ви що їли піццу "Саши Іванова"??? . Мав справу з "Zheny@",так видно що людина з толком і руки не з того місця, короче толковий. І що це найкращий "Пиццейоло"! Ще раз переконуюсь що на "Борді" якщо ти без друзів то просто" - ", а з друзями "+".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і руки не з того місця

1474.gif

Ну дякую...Тепер в мене і руки не з того місця...

Як можна так "розсуждати" ви що їли піццу "Саши Іванова"???

З тої піци, що вона їла, моя їй сподобалася найбільше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і руки не з того місця

1474.gif

Ну дякую...Тепер в мене і руки не з того місця...

Як можна так "розсуждати" ви що їли піццу "Саши Іванова"???

З тої піци, що вона їла, моя їй сподобалася найбільше.

Да ти не зрозумів, мав наувазі що руки в тебе "НЕ" з того місця "НЕ" з сраки ростуть)))) можливо я щось не так(( вибачай.

Ну сподобалася, той добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як можна так "розсуждати" ви що їли піццу "Саши Іванова"??? . Мав справу з "Zheny@",так видно що людина з толком і руки не з того місця, короче толковий. І що це найкращий "Пиццейоло"! Ще раз переконуюсь що на "Борді" якщо ти без друзів то просто" - ", а з друзями "+".

Юра, думаю ми з Zheny@ приймемо пропозицію продегустувати твої кулінарні шедеври і Саши Іванова також. якщо нас ними пригощатимуть.

А на рахунок друзів, то знаходьте друзів тут, на борді, таких, які підтвердять, що yura-patriot це "класний чувак, його кінцівки виросли з правильного місця, піца у нього - зашибісь!" - ну і так далі.

І ще, Юра, піца у Жені класна, просто тому, що він любить і вміє готувати, робить це дуже щиро і дуже смачно. Може й ви з Сашою так можете, та на жаль я не куштувала, тому сказати нічого не можу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як можна так "розсуждати" ви що їли піццу "Саши Іванова"??? . Мав справу з "Zheny@",так видно що людина з толком і руки не з того місця, короче толковий. І що це найкращий "Пиццейоло"! Ще раз переконуюсь що на "Борді" якщо ти без друзів то просто" - ", а з друзями "+".

Юра, думаю ми з Zheny@ приймемо пропозицію продегустувати твої кулінарні шедеври і Саши Іванова також. якщо нас ними пригощатимуть.

А на рахунок друзів, то знаходьте друзів тут, на борді, таких, які підтвердять, що yura-patriot це "класний чувак, його кінцівки виросли з правильного місця, піца у нього - зашибісь!" - ну і так далі.

І ще, Юра, піца у Жені класна, просто тому, що він любить і вміє готувати, робить це дуже щиро і дуже смачно. Може й ви з Сашою так можете, та на жаль я не куштувала, тому сказати нічого не можу :)

Так вже сказали94d983eb65d60bd86cbe5cb198e880e5.gif

Мда: ще раз переконуюсь! будь-ласка не перекручуйте.

Я говорив, що мав справу з "Zheny@" (куліранії не стосується)про його кінцівки я вибачився, якщо ви не правильно прочитали, або я можливо не правильно написав, "ай єм сорі!" Ні разу не їв піцу Саши, тому і не говорю чия краща, знаходити друзів на Борді ось це розумно 3a83435f423339297863229f911e5406.gifа я вже хотів посватитися61f57ad37df9a90d4933486573a57932.gif. Ще одне, я не дуже "любітєль" готувати, думаю якщо людина готовить будь-що(для інших, я наприклад для сім"ї) ще вже щирість. Не думаю що створюю шедеври ((але думаю, що немаю права говорити в кого це виходить найкраще.

PS:прошу нічого не перекручувати, я взагалі дуже добрий, але коли полюбив Борд, зрозумів що треба бути трішки таким68d8f119ab8b43377b85a7a3ded24294.gif, аби не бути такимd4fe0d95dffe96598d4ea7be24e6d587.gif . Не ображайтеся, на Борді "великіх" друзів не шукаю, якщо у вас є, я не те що радий, а дуже, дуже радий. Я більш ніж впевненний "на вкус и цвет товарищей нет" ну хіба це не правда.А взагалі dd43ff823eb221ac7cbdeb3becb33d3a.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, навіть в такій "смачній" темі срач розвели. :)

Вибачте більше не буду.(якщо не будуть провокувати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 3 місяця потому...
  • 1 місяць потому...

Вчора вийшла шикарна піца із залишків їжі в холодильнику.

Ось така черговість шарів вийшла:

1. домашній майонез +творог+змелена грибна трава+змелене насіння кропу+змелений базилік=все в блендері змішати.

2. печена картопля+зварена цвітна капуста+зварена брюселька+2 помідора=все в блендері змішати.

3. оливки+скибочки помідора+полоски перцю солодкого+жменька вареної квасолі

4. Тертий твердий сир(маздам+російський+пармезан+ще якийсь)

Донька,коли дивилась,що я туди кидаю категорично відмовилась їсти.Але коли спробувала скибочку,то причмокуючи сказала відкласти їй шматок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Женя!!!!!! хорош празнувати)) роби піццу))

Ось моя, пишу як є, виглядає "тіпа суха" насправді все гуд,ну в мене такий фотік у смарті(( так мені захотілося, і так далося ууухххх..

post-23661-0-14583000-1420228650_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Если научиться делать коржи, то пицца дома будет намного вкуснее. Хотя что там учиться )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора вийшла шикарна піца із залишків їжі в холодильнику.

Власне, так вона і виникла :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Ось так!!!!,не знаю як по вигляду,але по самку капєц!!!усім привіт! домашнім піцелюбам, крута стара тема))

IMG_0320.JPG

IMG_0325.JPG

IMG_0324.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...