Перейти до змісту

Куди зник Палиця?


viktor

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 288
  • Створено
  • Остання відповідь

jack74, не бачу звязку між жабами і вищесказаним. Мене не давить жаба, що у мене на подвір'ї нема штиря - сонячного годинника, і шариків на арматурі, які називаються планетами... Жаль просто, що так безглуздо витрачаються гроші на непотріб і виставляється цей непотріб в центрі міста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені теж дивно, як таке у...ще може коштувати стільки бабла. Краще б фонтан зробили як на мене.

А люди фоткаються і біля шедеврів жек-арту у парку, при чому масово...

Ну то зроби фонтан, в чому проблема?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, сенсу від того, так званого, "годинника" жодного. Правда, наші люди полюбляють фотографуватися на тлі незрозумілих об"єктів. Більше місяця після виборів, а благодійник, навіть, на відкриття свого "дітища" ЦУМу не прийшов, чомусь.

тобі той годинник що, голосно бомкає, спати не дає?

jack74, не бачу звязку між жабами і вищесказаним. Мене не давить жаба, що у мене на подвір'ї нема штиря - сонячного годинника, і шариків на арматурі, які називаються планетами... Жаль просто, що так безглуздо витрачаються гроші на непотріб і виставляється цей непотріб в центрі міста.

:) а ти не рахуй чужі гроші і будеш спати спокійніше :)

Хто дає бабло - той і обирає ЩО і ДЕ ставити :) от і вся філософія

І не потрібно кричати, що то типу НАШІ гроші, ми платимо податки і т.д. Це так, тільки не в нас в Гондурасі. А в нас альтернатива проста - або є те, що хтось поставив, або нема нічого взагалі.

От і люди фотографуються біля того, що є. І їм пофіг, хто це поставив, палиця чи непалиця.

Колись в Луцьку проводили конкурс скульптури... Потім ті всі витвори порозставляли по місту. Безкоштовно. Хоч хтось з Вас "дякую" сказав комусь з митців?! Отож!

Візьми і зроби щось сам, і подаруй людям. Хоча, я впевнений, завжди знайдуться ті, які тебе обсеруть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, радій далі костям з панського столу, накритого за брудні гроші.

або ? ....... (що треба робити замiсть цього ? )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вірити цим усі благодійникам і не продавати свої голоси. Совість для чого в людини?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто продавав? про що ти бабські байки переповідаєш? :)

І взагалі, кожен голосує за того, за кого хоче. А критерії, від яких залежить оте "хочу/нехочу" різносторонні. Одна дивиться, чи гааааарний кандидат, другий дивиться, чи кулак в нього здоровий, третя - на національність, четвертий звертає увагу на освіту, п'ятий - на те, чи заможній кандидат і чи зможе щось протиставити системі (крім безсилого тявкання) і т.д. Тобто кожен голосує по своїх міркуваннях, а от чим вони керуються - це особисте і власне діло кожного. І ні ти, ні будь-хто інший не вправі вирішувати, а тим паче, соромити, чим керуватися тій людині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, таке враження, що ти з іншої планети прибув.

що ти "воздух зазря сотрясаєш"? Маєш факти - вперед в студію, не маєш - то вся ця розмова - бабські теревені.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що факти змінять? Майже по усій Україні пройшли в нардепи по мажоритарці олігархи, і повір явно не для того щоб представляти, чи відстоювати твої інтереси, а для того, щоб захистити свої. Купили за копійки народ, а відіб'ють потім в рази більше, і будуть далі вимивати ПДВ і крутити схеми, але тепер ніхто їх не чіпатиме взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це не він появився, а "заступник голови фонду Ірина Констанкевич".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а прикол то не в палыце,а в том,что фонд работает,проекти финансируются и реально воплощаются в жизнь. кто то ещё может повторить это? из кандидатов.

до встречи после 21.00.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гетто, а прикол то в тому, що питання то в тому, що КУДИ ЗНИК ПАЛИЦЯ? А не в тому, чи працює фонд " "Новий" Луцьк".

Та й з коментів під новиною виходить, що то Палицця фонд розрахувався перед директором школи №17 за підтримку на виборах і з цього зробили "ПОДІЮ"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кандидати в нардепи/нардепи шукають довірених осіб/помічників за гроші, а тут тобі Вова - ідейний, на халяву та без амбіцій. Золота людина....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З"явився в списках "підписантів" разом ще з двома волинськими діячами на делегування Калєтніка і Жванії у склад підготовчої депутатської групи

post-11888-0-66004700-1354902091_thumb.p post-11888-0-13331600-1354902156_thumb.p

http://tyzhden.ua/News/66994

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ювілей сьогодні відзначає народний депутат України Ігор Палиця. Йому виповнюється 40 років. :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Як це видалив? Фото відкривається.

Не відкривається! В тебе видно з кешу відкриває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...