Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

6 минут назад, SERGAN сказал:

От як би я їх запам'ятав ,то написав би .

ну а смисл описувати косвенні ознаки, тим більше, що таких машин сотні, а то і тисячі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
В 14.03.2018 в 11:59, jack74 сказал:

Вони пішоходні переходи (що є більш важливим і потрібним)  понамальовувати не можуть

В минулому році і переходи і осьові лінії були намальовані. А от смуги - ні.

 

В 14.03.2018 в 11:59, jack74 сказал:

а ти вже смуги всюди захтів

Бачиш-но що захотів. І похіг, що воно і без мого бажання має робитися. Навіть в Донецьку, де війна, і то смуги намальовані.

В 14.03.2018 в 11:59, jack74 сказал:

Якщо машини можуть стати, припустимо,  в три ряди там, де колись були намальовані два, то в чому проблема?

Нічого подібного. Якщо є рядність на три ряди, то має бути три, а не влазити із сантиметровим інтервалом четвертим, а то і п'ятим рядом. А потім ті 3.14дараси попадають в сліпу зону і добре, якщо їх не зачепиш.

 

В 14.03.2018 в 11:59, jack74 сказал:

Скажи, де ж тебе так защемило те "стадо"?

На Соборності постійно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

Нічого подібного. Якщо є рядність на три ряди, то має бути три, а не влазити із сантиметровим інтервалом четвертим, а то і п'ятим рядом. А потім ті 3.14дараси попадають в сліпу зону і добре, якщо їх не зачепиш

Отож, ЯКЩО Є.

А якщо нема, ні розміток, ні знаків

Цитувати

11.1. Кількість смуг на проїзній частині для руху нерейкових транспортних засобів визначається дорожньою розміткою або дорожніми знаками

знак 5.16 Напрямки руху по смугах знак 5.17.1 Напрямок руху по смузі знак 5.17.2 Напрямки руху по смугах

5.16 – 5.17.2

а за їх відсутності — самими водіями з урахуванням ширини проїзної частини відповідного напрямку руху, габаритів транспортних засобів і безпечних інтервалів між ними.

, і машини нормально стають (і не треба тут ліпити якісь сантиметрові... я привів нормальний приклад, де машини стають з нормальним інтервалом), то ніякої проблеми в відсутності намальованих "заборів" не бачу.

 

ПиСи: Соборності довга, де саме щемлять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, jack74 сказал:

 

ПиСи: Соборності довга, де саме щемлять?

Біля Аверса, біля Гостинця, біля зупинки 26 школа, біля Там Таму в сторону моста. Причому, на тій половині, де є розмітка не було такого ніразу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, який жах твориться на дорогах... А я їжджу, і не помічаю...

Мож тобі на тролейбус пересісти? Ну, раз там, на дорогах, така жопа з-за розмітки? для тебе ...         нервові ж клітини, кажуть, не відновиш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, jack74 сказал:

Мож тобі на тролейбус пересісти?

А може тим гандонам, що правил не дотримуються, пересісти на тролейбуси. 

 

8 минут назад, jack74 сказал:

А я їжджу, і не помічаю...

Може просто ти такий самий. От і не помічаєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може, може... Але всі ми - учасники дорожнього руху, і рахуватись потрібно зі всіма, правда ж... і якщо тебе підтримали аж..., то роби висновки, хто з нас "такий"

 

ПиСи:

21 хвилин тому, volks сказано:

А може тим гандонам, що правил не дотримуються, пересісти на тролейбуси. 

Зачекай-зачекай! ХТО не дотримується правил? Мова, якраз, про тих, хто нічого не порушує формально! Порушує лише в ТВОЄМУ розумінні! Я ж тобі про що толкую?!! Якщо розмітки, яку ти просиш, нема, знаків нема, і люди стають, як їм "влазить", то вони ніякі не порушники, взагалі-то

Чи може під "правилами" чи маєш на увазі не ПДР, а щось своє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, volks сказал:

Може просто ти такий самий. От і не помічаєш.

блін , і я такий самий :( Хоча, якщо тобі кафе мішає метр всторону обійти, то нічого дивного, що ти все помічаєш . Я в основному помічаю бидлопаркунів посеред дороги й бидловодіїв, які лізуть *поперед батька в пекло*, коли ти зупинишся в такому вузькому місці, щоб пропустити зустрічний транспорт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, MANJAK11 сказал:

Хоча, якщо тобі кафе мішає метр всторону обійти

Обійти мені не проблема. Просто в нас все роблять через жопу. Там, де можна зробити прямі проходи, роблять обходи під прямим кутом. В результаті люди все-одно ходять по прямій по газону(який там мав би бути).20180105_104018.thumb.jpg.393175258ed9ce6980b1168e0a926922.jpg

А от зупинки роблять навпаки, через кожні 100 м, замість 300-400м. Виходить, що там, де люди повинні йти менше, вони йдуть більше, і навпаки.

15 минут назад, MANJAK11 сказал:

нічого дивного, що ти все помічаєш

А ти зверни на розташування авто на дорозі на одній стороні Соборності і на іншій.

17 минут назад, MANJAK11 сказал:

, які лізуть *поперед батька в пекло*, коли ти зупинишся в такому вузькому місці, щоб пропустити зустрічний транспорт

За таке взагалі хочеться п@здити монтіровкою. Особливо на Новій пошті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мля. В тебе достобіса складне і напружене життя.

Все помічаєш, все тебе нервує, суцільна недогода.

Співчуваю.

Певно криза?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, jack74 сказал:

знаків нема

На Соборності знаки є. 

1 час назад, jack74 сказал:

Чи може під "правилами" чи маєш на увазі не ПДР

Я маю на увазі їзду посередині двохполосної дороги, і неможливо ні справа, ні хліва проїхати. Хоча на Перемоги токого не буває. Взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, volks сказано:

На Соборності знаки є. 

:) Якщо хтось порушує ПДР (знаки ж там є, ти кажеш), то петицію потрібно було писати щось типу "давайте відстрілювати умисних порушників", бо якщо вони порушують знаки, то і намальовані смуги їм не будуть вказівкою, правда ж... Ти ж і сам це повинен розуміти. Ми ще всюди "мочімся мімо клозєта", а ти хочеш намальованими "заборами" стадо тримати вкупі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, volks сказано:

Я маю на увазі їзду посередині двохполосної дороги

Ем, нескромне питання. А де саме на Соборності  зі сторони загсу і до варшавки дві смуги?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, S30 сказал:

Ем, нескромне питання. А де саме на Соборності  зі сторони загсу і до варшавки дві смуги?

Це стосувалось в принципі двохполосних доріг. Хоча на Соборності - це може бути відрізок від тамтамівського світлофора до мосту. Позавчора була ситуація. Їде спереду чудо посередині дороги, між ним і розділювальною смугою не втиснутись. Тільки почалась розмітка на мості, відразу зайняло свою полосу і все гуд. Те ж саме і в інших містах помічав. Так що розмітка дисциплінує. 

І повторюсь ще раз, зверніть увагу на Перемоги, на Соборності. Всі їдуть чіткими рядами. А там де немає розмітки, їде стадо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

І повторюсь ще раз, зверніть увагу на Перемоги, на Соборності. Всі їдуть чіткими рядами.

То ти вже оприділись. По Соборності тебе щемить "стадо", чи все ж їдуть "чіткими рядами".

А то, то Соборності тебе не влаштовує кілька постів тому, то вже "чіткими рядами".

Може й з іншими дорогами не все так погано?;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, S30 сказал:

То ти вже оприділись. По Соборності тебе щемить "стадо", чи все ж їдуть "чіткими рядами".

А то, то Соборності тебе не влаштовує кілька постів тому, то вже "чіткими рядами".

Може й з іншими дорогами не все так погано?;)

Бо на одній стороні є розмітка, а на іншій немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

ВИВАЛИВ І ПОЇХАВ: У СТРУМІВЦІ ЧОЛОВІК ПОКИНУВ КУПУ СМІТТЯ НА УЗБІЧЧІ

IMG-b0c0b7589bf15e7efed82594ad154528-V.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене, то пояснення було очевидне, що це місце, де домовлено складують спаковане сміття, і звідки його зручно забирають сміттєвози.

 А ось і підтвердження

Цитувати

Света Комзюк Розумію що полетять в мене тапки,але тут винен голова садового товариства, який дав добро дачникам лишати сміття біля того стовпа, раз в тиждень його там забирають

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, jack74 сказано:

як на мене, то пояснення було очевидне, що це місце, де домовлено складують спаковане сміття, і звідки його зручно забирають сміттєвози.

 А ось і підтвердження

 

наскільки знаю то голова дозволу не давав, це вже територія не садового товариства, на самому садовому люди ставлять контейнери, тим більше що викидав він будівельне сміття, яке я зазвичай вивозять окремо, сам наймав машину та платив за вивіз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, Vikvik Mawr сказано:

наскільки знаю то голова дозволу не давав

ну значить просто не все знаєш, якщо люди знають, що давав.

 

19 хвилин тому, Vikvik Mawr сказано:

тим більше що викидав він будівельне сміття

це ти по фото визначив? Чи сам в мішки заглядав? Я, наприклад, по фото такого б не стверджував...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаю де будується ця людина  (не проживаючи в будинку)  і-бо там кожен день їжджу, ту гору мусору бачу постійно і дивися уважно на фото, хочеш поки не вивезли під'їдь посмотряй сам в мішки, там на фото видно які він викидав. Питання в тому що людина на авто їде в місто і може довести своє.....  до контейнера якщо це не будівельне сміття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, Vikvik Mawr сказано:

Питання в тому що людина на авто їде в місто і може довести своє.....  до контейнера якщо це не будівельне сміття.

Для чого, якщо домовлено тут?

То ти теж їздиш, правда, але в Брище сам не возиш же

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, Vikvik Mawr сказал:

Питання в тому що людина на авто їде в місто і може довести своє.....  до контейнера

До якого контейнера?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...