Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

ну і правди заради... Доповнення про зустрічку, втискання і інші смертельні гріхи з'явилися пізніше. А починалося все з картинки авто, що хоче перестроїтись в іншу смугу, що вважалося настільки страшним порушенням, що та картинка тисячу слів мала б замінити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
25 минут назад, fedot сказал:

З Глушець хрєн хто тебе впустить в ряд середньої полоси

А в чому проблема поїхати через Дубнівську і не морочити голову собі і людям ?

Просто на Глушець поставити рух направо і проблема вирішена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, volks сказано:

А в чому проблема поїхати через Дубнівську і не морочити голову собі і людям. Тобтона Глушець поставити рух направо і проблема вирішена.

Тобто з Глушець тільки направо? Я правильно зрозумів? В такому разі, розвернутися, щоб попасти на Карпенка, можна буде лише десь аж на Рованцях...Дуже мудро.

Там ще й проблема попасти в ряд(и) на Дубенську, оскільки треба проїхати чергу на Карпенка наскрізь, а то і в неї вклинитися, щоб потім, після підйому, перелаштуватися в праві ряди. До підйому практично неможливо стати ні направо (Дубенська), ні наліво (Глушець).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, fedot сказал:

Тобто з Глушець тільки направо? Я правильно зрозумів? В такому разі, розвернутися, щоб попасти на Карпенка, можна буде лише десь аж на Рованцях...Дуже мудро.

Там ще й проблема попасти в ряд(и) на Дубенську, оскільки треба проїхати чергу на Карпенка наскрізь, а то і в неї вклинитися, щоб потім, після підйому, перелаштуватися в праві ряди. До підйому практично неможливо стати ні направо (Дубенська), ні наліво (Глушець).

Я мав на увазі не через Рованці, а через 7-му школу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, olsad сказал:

ну і правди заради... Доповнення про зустрічку, втискання і інші смертельні гріхи з'явилися пізніше. А починалося все з картинки авто, що хоче перестроїтись в іншу смугу, що вважалося настільки страшним порушенням, що та картинка тисячу слів мала б замінити...

 

Правди заради признаю, що не змалював всю картину загалом. Але я думав (коли постив це фото) і думаю, що навіть якщо він їхав  би з Рованець і тупо поїхав в крайній лівий і там почав перестроюватись, то це теж порушення (виправдання може бути "передумав", "помилився", але всі ми знаємо, що процент цього близиться до нуля), принамні, неповага до всіх, хто стоїть в середній смузі, а неповага до інших учасників руху тим паче дає мені право назвати його бидлом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Юріч сказано:

то це теж порушення

ну ти "танкіст" - та нема там ніякого порушення! Тобі ж вже розтолкували!

 

16 хвилин тому, Юріч сказано:

якщо він їхав  би з Рованець і тупо поїхав в крайній лівий і там почав перестроюватись, то це теж порушення ..., принамні, неповага до всіх, хто стоїть в середній смузі, а неповага до інших учасників руху тим паче дає мені право назвати його бидлом.

і цей момент я тобі, здавалось би, розжував, що неповага - це мав всіх в дупі, і поїхав собі як їхав і куди захтів, а не проситись поворотником. 

Короче, Юріч, не ний. Ця ситуація дійсно передвзято притягнута тобою за вуха і не варта "тисячі слів"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, jack74 сказал:

ну ти "танкіст" - та нема там ніякого порушення! Тобі ж вже розтолкувував!

 

Слухай, на бронєпоїзді. В тебе може це не порушення, навіть якщо по ПДР це не порушенея, чисто з людської точки зору і по відношенню до інших, це гірше порушення.

 

13 минут назад, jack74 сказал:

 

 

і цей момент я тобі, здавалось би, розжував, що неповага - це мав всіх в дупі, і поїхав собі як їхав і куди захтів, а не проситись поворотником. 

Короче, Юріч, не ний. Ця ситуація дійсно передвзято притягнута тобою за вуха і не варта "тисячі слів"

 

Ти слова добирай. Твою позицію я зрозумів. Нема там ніякого порушення. Їздіть і надалі як вам заманеться, головне поворотнік ввімкнути і це все виправдає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Харе, шановні. Бо зараз перейдемо на взаємні образи і мені доведеться брати до рук святого Карданія. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шоб розрядити обстановку нагадаю, що планується глобальна реконструкція цієї розв'язки і з'єднання Трункіна з Рівненською, а це - мінус 30-50% з полоси на Карпенка - кому потрібно до Лучеська - гоу в другу полосу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, як воно буде, але червоним - єдиний маршрут зараз, синім - дві альтернативні гілки, які стартуватимуть з першої та другої полоси. 

Розвязка.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, difoto сказал:

Шоб розрядити обстановку нагадаю, що планується глобальна реконструкція цієї розв'язки і з'єднання Трункіна з Рівненською, а це - мінус 30-50% з полоси на Карпенка - кому потрібно до Лучеська - гоу в другу полосу.

 

Не знаю на рахунок можливості, правомірності і так далі, але найбільше я хтів би бачити там кільце.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Не знаю на рахунок можливості, правомірності і так далі, але найбільше я хтів би бачити там кільце.

Якщо зараз в годину пік з Рованців черга за мостом, ти думаєш з появою кільця вона зникне? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, difoto сказал:

Якщо зараз в годину пік з Рованців черга за мостом, ти думаєш з появою кільця вона зникне? 

 

Не думаю що зникне, але буде значно меншою. Зазвичай там найдовші колії в напрямку з Рованців до Карпенка (зранку) і з Карпенка до Рованців (ввечері), ну ще бувають довгі черги в напрямку від Дубна на Рованці. Але найбільша черга з Рованець буде на кільце заїжджати оперативніше, так як зліва по кільцю руху як такого не буде. Це моя думка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую Юріча. 20 лохів стоять в середньому ряду, чекають по 3-4 світлофори, щоб проїхати перехрестя, то нехай ще і мене пропустять, бо я не місцевий\виїхав з Глушець - не міг втиснутись в свій ряд\передумав повертати. Вліз не у свою полосу  - їдь по стрілці, на Дубнівській розвернись і стань у "свою" для зїзду на Карпенка. Але ж для чого такі складнощі. 20 терпил чекають, то і мене пропустять. Це по-людськи?

Була б ця ситуація винятком - ніхто би її і не фоткав\викладав. Але ж це правило, на жаль, всі це бачать хто по місту їздить, і не тільки на цій розвязці. Так що нічого аффтар за вуха не притягнув, ну а реакція борди вона така реакція :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 хвилин тому, Slavco сказано:

Підтримую Юріча. 20 лохів стоять в середньому ряду, чекають по 3-4 світлофори, щоб проїхати перехрестя, то нехай ще і мене пропустять

Якщо слідувати вашій з Юрічєм логіці, то з Глушець я не виїду ніколи. Якщо по правилам і людським "законам".

PS я то мудрий, я з Глушець раніше, до автозаводу повертаю, бо вас таких багато :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, коли їду з Рованців і роблю розрив, щоб з Глушець заїхали хоч в другий ряд - мені ззаду блимають-фафакають, мол "чо ти їх пропускаєш?" - я дебіл, напевно.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, difoto сказал:

Доречі, коли їду з Рованців і роблю розрив, щоб з Глушець заїхали хоч в другий ряд - мені ззаду блимають-фафакають, мол "чо ти їх пропускаєш?" - я дебіл, напевно.

 

Відкриваєш вікно-показуєш середній палець-закриваєш вікно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, difoto сказано:

Доречі, коли їду з Рованців і роблю розрив, щоб з Глушець заїхали хоч в другий ряд - мені ззаду блимають-фафакають, мол "чо ти їх пропускаєш?" - я дебіл, напевно.

 

 Аналогічно,але коли я їду і бачу що автомобілі рухаються вперед то і я їду за ними,а коли я бачу, що всі стоять, то стаю і залишаю розрив, воно ж нічого не вирішує тих пару метрів,чого підпирати,нехай люди собі проскакують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Cherman сказал:

Це, допоки не нарвешся на якогось неадеквата.:) Сам такий був, факи тикав направо і наліво.:D

 

Отже, все таки нарвався? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, Cherman сказал:

Це, допоки не нарвешся на якогось неадеквата.:) Колись сам такий був, факи тикав направо і наліво.:D

тепер їздиш з поламаним пальчиком?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за останні роки, коли зустрічали колоною 200-х спалив два "гудка", купив собі нарешті від фури , раструб на 120 децибел і "лякаю"  всіх, хто нагліє на дорозі, від пішоходів до мажорів, тим більше що бус в мене поцарапаний в гавно, а в них лаковані тачки :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Cherman сказал:

 

На щастя, всі пальці цілі, але хз, як би воно було, не будь в мене перцевого балончика.

 

Да ти небезпечний тип :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли був у Львові мав схожу ситуацію, під'їхавши до перехрестя і побачив знаки напрямок руху по смугах, мусив включити поворот проситися в сусідню смугу. Я гандон?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Gendruk сказал:

Коли був у Львові мав схожу ситуацію, під'їхавши до перехрестя і побачив знаки напрямок руху по смугах, мусив включити поворот проситися в сусідню смугу. Я гандон?

Аналогічно було в мене у Львові минулого тижня. І не одна скотина не пустила. Але в даному випадку зовсім інша ситуація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...