Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Arden сказал:

Х5 в той самий момент починає також повертати ліворуч, але не за мною, а обганяючи мене по зустрічній.

Харять такі спішуни, особливо, коли потрібно розвернутися на перехресті, а вони починають перерізати траекторію.

Хоча, один раз вийшло таких наіпати. Повертаю наліво на світлофорі біля автозаводу, пропускаю зустрічні. Дивлюсь - зліва біля мене став один,  справа - другий. Ітого три машини на одну полосу. В мене вийшло стартанути першим, а ті два долботряса ще й сигнали один до одного, бо не могли полосу поділити. 

Одним словом, взаємоповаги в нас малувато, хоча до Львова чи до Харкова далековато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
1 час назад, Юріч сказал:

А тобі треба було просто пригальмувати на своїй лівій полосі, пропускаючи мудака (правило 3Д), а не тулитися на праву полосу.

полюбому, щось реально тут протупив, ну але добре, що обійшлось :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, volks сказано:

Одним словом, взаємоповаги в нас малувато, хоча до Львова чи до Харкова далековато.

А що у Львові не так? Я принципової різниці не помітив, хіба-що в Луцьку суттєво вільніше на дорогах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Ромко сказал:

А що у Львові не так? Я принципової різниці не помітив, хіба-що в Луцьку суттєво вільніше на дорогах.

Дуже важко перестроюватися. Ніхто не пропускає. І відповідно така в них манера їзди - вскакують в твою полосу перед самим носом, бо знають, що по-іншому не вийде. В нас з цим простіше. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є таке іноді, але це найчастіше коли хочеш перелаштуватись в тягнучці. Та й то як правило хтось пропускає. Якщо знаєш наперед де в яку смугу потрібно буде стати, то стаєш позаду черги і незручностей немає зовсім. Якщо не знаєш міста - тоді інша справа, але й на початках мого водіння у Львові все-одно відчував себе досить комфортно і ніхто мені не сигналив. Є й позитивні моменти у Львові порівняно з Луцьком: у Львові на кільці всі попереджають про свої наміри поворотом практично в обов'язковому порядку, в Луцьку - часто бачу "розслаблених", які просто собі їдуть. У Львові таке вже не пройде - через якийсь час ДТП гарантовано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну правильно, ліва полоса завжди вільніша :). А газон ту вольву пропустив? ;)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де порушення? Включив правий поворот, щоб перестроїтись в потрібну смугу і проїхати перехрестя правильно. Як опинився в лівій- невідомо, так само як і не відомо чи взагалі водій місцевий, щоб заздалегідь правильно розташуватись. На цьому перехресті круті джипи стандартно їдуть прямо з лівої смуги. А з глушця в три смуги вишиковуються для повороту на ліво, закриваючи огляд першому. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Slavco сказал:

Ну правильно, ліва полоса завжди вільніша :). А газон ту вольву пропустив? ;)

 

 

Ні, не пропустив. Мало того, всі хто їхав за газоном, спєцом не пускали те вольво, поки воно не вперлось в зустрічну автівку (там таксист повертав з Карпенко-Карого наліво, в сторону водоканалу) і тим самим затруднив рух автівок по лівій полосі, які повертали ліворуч (в тому числі і мені). Шкода, що не зняв цей цирк, так як на ходу не можна (і не треба) знімати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, olsad сказал:

А де порушення? Включив правий поворот, щоб перестроїтись в потрібну смугу і проїхати перехрестя правильно. Як опинився в лівій- невідомо, так само як і не відомо чи взагалі водій місцевий, щоб заздалегідь правильно розташуватись. На цьому перехресті круті джипи стандартно їдуть прямо з лівої смуги. А з глушця в три смуги вишиковуються для повороту на ліво, закриваючи огляд першому. 

 

Що значить - де порушення? Це бидло вирулило з Глушець по зустрічній прямо в лівий ряд, хоча йому їхати прямо. По правилах він би мав почекати, поки середній ряд звільнить карман, щоб виїхати правильно. А те, що там джипи шмипи їздять прямо, то це по твоєму нормально, це виправдовує бидло на вольво?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А посилання на правила можна? Це для місцевого такий проїзд перехрестя, як ти описав,  випливає з логічного міркування,   а не ПДР, бо ти знаєш смуги і не хочеш потім втискатись... А якщо, скажімо, людина не знає які там далі знаки? Які правила забороняють йому перестроїтись тут? Розмітка - ні, відстань до перехрестя - ні. 

Цікавіть до ситуації викликано не порушенням (якого не було), а виключно номерами Вольво. Параноя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юріч, не заганяйся. Я розумію, що то на тебе "бляхи" діють як на бика червона ганчірка, але охолонь. Причин, чому так сталося (я вже про ситуацію перехрестя), може бути багато, як і дійсно такий стиль їзди, так і те, що можливо помилився/передумав/згадав що не туди їхати треба (в тебе що, хочеш сказати ніколи такого не було?!), а тому "бидляти" не поспішай. Далі він нормально попросився поворотом в потрібну полосу. Не поїхав нагло прямо з порушенням, як там регулярно їздять їздюки на "щасливих" укрономерах, таксисти і всяке інше мудло, а нормально цивілізовано (як і в Польщі, напр.) попросився в потрібну смугу. А далі вже справа виховання, толерантності, взаємоповаги, зацятості, мудацтва (обирай потрібне) тих, хто впускає чи не впускає

 

До речі, на перехресті Рівненська-Відродження-Електроапаратна, якщо їхати в напрямку з Струмівки до центру, перед Електроапаратною регулярно з крайньої лівої смуги так само просяться/перестроюються в праву, то вони теж всі бидло?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, з фото, яке обговорюється - видно одне беззаперечне порушення правил. Водій авто, що рухається позаду Вольво, користується мобільним телефоном, тримаючи його в руках, що заборонено ПДР. Нажаль невідомо, які номери авто, бо були б то бляхи - можна було б розтрубить на весь світ, ще й обізвати водія.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, olsad сказал:

А посилання на правила можна? Це для місцевого такий проїзд перехрестя, який випливає з логічного міркування,   а не ПДР, бо ти знаєш смуги і не хочеш потім втискатись... А якщо, скажімо, людина не знає які там далі знаки? Які правила забороняють йому перестроїтись тут? Розмітка - ні, відстань до перехрестя - ні. 

Цікавіть до ситуації викликано не порушенням (якого не було), а виключно номерами Вольво. Параноя.

 

Параноя в тебе, бо біжиш виправдовувати порушника, побачивши якісь там номери. Який, нафіг, немісцевий? Ти ще скажи, що то поляк за кермом. Давай всі, хто буде ставати в який ряд йому зручно, а потім лізти перестроюватись, затруднюючи рух по полосам.

 

10 минут назад, jack74 сказал:

Юріч, не заганяйся. Причин, чому так сталося, може бути багато, як і дійсно такий стиль їзди, так і те, що можливо помилився/передумав/згадав що не туди їхати треба (в тебе що, хочеш сказати ніколи такого не було?!), а тому "бидляти" не поспішай. Далі він нормально попросився поворотом в потрібну полосу. Не поїхав нагло прямо з порушенням, як там регулярно їздять їздюки на "щасливих" укрономерах, таксисти і всяке інше мудло, а нормально цивілізовано (як і в Польщі, напр.) попросився в потрібну смугу. А далі вже справа виховання, толерантності, взаємоповаги, зацятості, мудацтва (обирай потрібне) тих, хто впускає чи не впускає

 

Я і не сумнівався, що ти знов прийдеш і включиш адвоката. Ще раз говорю, я про номера і не згадував, самі тут палитесь. Я ситуацію бачив з самого початку, тому і говорю, що вольво виїхало з Глушець, по зустрічній полосі і перед острівком, переді мною, зарулило в ліву полосу. Що ви мені тут чешете - немісцевий, передумав, культурно попросився....То зовсім не та ситуація була.

 

6 минут назад, olsad сказал:

До речі, з фото, яке обговорюється - видно одне беззаперечне порушення правил. Водій авто, що рухається позаду Вольво, користується мобільним телефоном, тримаючи його в руках, що заборонено ПДР. Нажаль невідомо, які номери авто, бо були б то бляхи - можна було б розтрубить на весь світ, ще й обізвати водія.

 

 

Спеціально для тебе. Я стояв на світлофорі і не рухався. Телефон достав, коли був червоний. Хоч тільки увімкнувся "зелений", цей "немісцевий" стояв і не їхав (на фото видно відстань між ним і жигулем), а намагався всунутись в потік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Юріч сказано:

Параноя в тебе, бо біжиш виправдовувати порушника, побачивши якісь там номери.

Ще раз повторюю, на фото - немає порушення ПДР  водієм Вольво. Як і немає норми про користування телефоном на світлофорі стоячи. Якщо я неправий - приведи мені посилання з ПДР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, olsad сказал:

Ще рах повторюю, на фото - немає порушення ПДР. Якщо я неправий - приведи мені посилання з ПДР.

 

Нема про що говорити. Я свою думку висловив, а ти рийся в бумажках і шукай там шпарини у правилах... Хоча, чому тут дивуватись, це ж в дусі бляхарів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Нема про що говорити. Я свою думку висловив, а ти рийся в бумажках і шукай там шпарини у правилах... Хоча, чому тут дивуватись, це ж в дусі бляхарів...

та не треба мені ніде ритись, просто правила знаю, і не хворію... П.С. моє авто на українській реєстрації

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, jack74 сказал:

До речі, на перехресті Рівненська-Відродження-Електроапаратна, якщо їхати в напрямку з Струмівки до центру, перед Електроапаратною регулярно з крайньої лівої смуги так само просяться/перестроюються в праву, то вони теж всі бидло?

 

Джек, ти не путай, тут різні перехрестя. На Рівненській перед світлофором, ліва крайня смуга вісить знак рух прямо, так що ті, хто туди стають нічого не порушують, те що за світлофором по дебільному організовано рух, то питання до тих, хто знаки ставив. На Дувнівський же ж все чітко і без варіантів. Не можна з Глушець виїжджати і їхати по ЗУСТРІЧНІЙ, ставати в лівий ряд, щоб перед перехрестям перестроїтись в середній ряд для руху прямо.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, jack74 сказал:

так само просяться/перестроюються в праву, то вони теж всі бидло?

Якщо навмисно стали у ліву смугу - тоді так.

Якщо судити по фото, то варіантів може бути безліч. Але по тому, що описав Юріч, то за кермом Вольво бичара.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юріч, ситуація з нічого, чесно. З Глушець хрєн хто тебе впустить в ряд середньої полоси, черга ледь не до мосту, під гору, всі ж спішать. Там світлофор вже давно проситься, але чи доречний він там.

На мою думку, якби водій Вольво поїхав з лівого ряду прямо - він мудак. А так - не бачу нічого страшного, окрім бидлуватості водіїв правого ряду, які не пустили Вольво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок, ви перемогли. Там ще від середнього ряду справа є смуга для повороту направо чи руху до Вазовської станції...Вона зазвичай також пуста. Айда туди ставати і потім тулитися в середній ряд. І з Глушець всім айда по зустрічці вклинюватись, а чьо, всі ж спішать. А водії які на мосту стоять, вони ж нікуди не поспішають, вони почекають, ага...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, Юріч сказано:

Я і не сумнівався, що ти знов прийдеш і включиш адвоката. Ще раз говорю, я про номера і не згадував, самі тут палитесь. Я ситуацію бачив з самого початку, тому і говорю, що вольво виїхало з Глушець, по зустрічній полосі і перед острівком, переді мною, зарулило в ліву полосу. Що ви мені тут чешете - немісцевий, передумав, культурно попросився....То зовсім не та ситуація була.

Звичайно ти номери не згадував! Ми ж так і зрозуміли! :) 

І я тобі не "чешу" про немісцевого, читай трохи.

І ще раз тобі кажу - бидло не проситься поворотом впустити його в смугу, а їде нагло прямо по лівій смузі, і має в дупі таких як ти (ти ж би не впускав, правда ж?), чи водій газона, котрі його не пропускають. Я на тому перехресті по декілька раз на день проїжджаю, то не розповідай мені, як бидло там поводиться.

А якщо тебе це так бісить, коли люди перелаштовуються перед тобою, то краще може взагалі не виїжджати на дорогу? Чи на таксі? Нерви трохи зекономиш...

 

ПиСи: Мінуса я тобі вліпив за обзиванням "бидлом" незнайому тобі людину без вагомої причини, а от за що ти мені? за-для "атвєткі"? дитяча "абідка взяла"? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, Юріч сказано:

вольво виїхало з Глушець, по зустрічній полосі і перед острівком, переді мною, зарулило в ліву полосу

Та ні, якщо було як описано, то дійсно мудак. Там до острівка трішки є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, jack74 сказал:

Звичайно ти номери не згадував! Ми ж так і зрозуміли! :) 

І я тобі не "чешу" про немісцевого, читай трохи.

І ще раз тобі кажу - бидло не проситься поворотом впустити його в смугу, а їде нагло прямо по лівій смузі, і має в дупі таких як ти, чи водій газона, котрі його не пропускають. Я на тому перехресті по декілька раз на день проїжджаю, то не розповідай мені, як бидло там поводиться.

А якщо тебе це так бісить, коли люди перелаштовуються перед тобою, то краще може взагалі не виїжджати на дорогу? Чи на таксі? Нерви трохи зекономиш...

 

ПиСи: Мінуса я тобі вліпив за обзиванням "бидлом" незнайому тобі людину без вагомої причини, а от за що ти мені? за-для "атвєткі"? "абідка взяла"? ;)

 

Я назвав його бидлом, тому що я бачив ситуацію з самого початку і до кінця. Він включив поворот, щоб вклинитись, тому що прямо йому дороги не було, і він це бачив, так як люди повертали наліво, та й потім зустрічка вже стояла, готова для повороту. Повір, якщо не було б перешкоди, він поїхав би прямо.

І да, я мінус тобі поставив в отвєтку, тому що ліпити мінуса, не знаючи ситуації, не вірячи мені на слово, бо ти відіш лі побачив в моїх діях мстю бляхарям, то предвзятість.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Юріч сказано:

Ок, ви перемогли. Там ще від середнього ряду справа є смуга для повороту направо чи руху до Вазовської станції...Вона зазвичай також пуста. Айда туди ставати і потім тулитися в середній ряд. І з Глушець всім айда по зустрічці вклинюватись, а чьо, всі ж спішать. А водії які на мосту стоять, вони ж нікуди не поспішають, вони почекають, ага...

Не ображайся) З тої правої смуги вже не один проскакун мене витискав вліво, їдучи прямо - йому ж бровка там заважає...Ще й сигналячи. Так що то не новинка. А взагалі - респект колишнім мєнтам, які частенько стояли знизу, поза межами поля зору, і штрафували таких проскакунів не з своєї полоси...Рибне місце, ага)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...