Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

Щойно, Dima4s сказано:

там ж постійно бардак з парковкою. в цьому дворі)

Як і вбільшості по місту.

Будинки будвалися без розрахунку, що в кожного буде ато, чи 2.

У нас в дворі подібний хаос :(  Але не такий зухвалий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
35 хвилин тому, Dima4s сказано:

там ж постійно бардак з парковкою. в цьому дворі)

Просто декілька мудаків постійно паркуються на газоні, я думаю навіть незалежно від того є місце десь поблизу. Газон зорали просто жах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, да. В кожному дворі своя ієрархія паркування. В кожного своє місце.  Мав необережність приїхати до товариша в один з дворів по пр. Соборності, зайшов на 15 хв. Вихожу і я вже підпертий "власником паркомісця" 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
В 16.03.2017 at 14:25, Zheny@ сказал:

якщо не вкрай тупий - то здогадається, що запальничкам - запалює.

і квартири тобі не жалко своєї ? хоча при теперішній вартості квартир, цього буде не достатньо, щоб розрахуватись, в разі чого, за це авто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, MANJAK11 сказано:

і квартири тобі не жалко своєї ?

а до чого ти приплів мою квартиру? 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.03.2017 at 15:03, Zheny@ сказал:

У нас в дворі подібний хаос :(  Але не такий зухвалий.

він скрізь зухвалий, залежно від кількості власників авто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zheny@ сказал:

а до чого ти приплів мою квартиру? 

 

по твоїй аналогії, якщо він не тупий, то запальничку акуратно візьме в кульочок, а в разі чого, по відбиткам, за пару штук баксів, думаю, не крепко велика проблема буде знайти того, хто ту запальничку поклав, ну а далі, сам розумієш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, MANJAK11 сказано:

по твоїй аналогії, якщо він не тупий, то запальничку акуратно візьме в кульочок,

то типу я тупий? Отако "пальчиками" на запальничці світити?

мдя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

по відбиткам, за пару штук баксів, думаю, не крепко велика проблема буде знайти того, хто ту запальничку поклав,

При умові, що мої пальчики хоча б десь світилися.

 

по-друге, запальничку можна знайти хз де. І там може бути кілька десятків пальчиків.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Zheny@ сказал:

то типу я тупий? Отако "пальчиками" на запальничці світити?

мдя...

то я просто написав можливий розвиток подій, а хто тупий, покаже слідство :) А взагалі, все як ти і написав вище, хронічно не вистачає паркомість, парковки й гаражні коопертиви загалом непристойно далеко для більшості автовласників, а ті що ближче, забиті підзавязку, от тому й така ситуація, тому я б, чесно кажучи, не чіпав цієї неоднозначної ситуації, хоча особисто й не паркуюсь на газоні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, MANJAK11 сказано:

хронічно не вистачає паркомість,

Але це  не причина бути бидлом!

ЗАВЖДИ є вихід із ситуації. Самий простий або складніший.

Дешевий або дорогий

Але є!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Zheny@ сказал:

Але це  не причина бути бидлом!

ЗАВЖДИ є вихід із ситуації. Самий простий або складніший.

Дешевий або дорогий

Але є!

 

розкажеш про вихід, коли приїдеш в 23 00 додому, а все забите під завьязку, а так , звичайно добре разглагольствувати, коли не останній приєзджаєш, а саме головне, цікавить відповідь на питання, чому одному можна ставити біля будинку, а інший має від стоянки кілометр пішком фігарити, якщо місця раптом не вистачило

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мова про паркування на газонах/клумбах в дворах?

в нас така фігня із запальничками/цвяхами/ключами і т.д. не проканає.

в кращому випадку це дасть надто короткотривалий ефект, в гіршому (для того хто буде такі методи використовувати) може обернутися відповідальністю перед законом або власником авто.

реальний, дієвий спосіб - огородити такі ділянки, щоб не було заїзду фізично - невисокі кущі, декоративні деревця, паркан, труби вмурувати, колеса вкопати, лавки поставити.

але це треба зібратися громадою/будинком/під'їздом і зробити. це ж ваша територія, зробите для себе і на довго.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

розкажеш про вихід, коли приїдеш в 23 00 додому, а все забите під завьязку, а так , звичайно добре разглагольствувати, коли не останній приєзджаєш, а саме головне, цікавить відповідь на питання, чому одному можна ставити біля будинку, а інший має від стоянки кілометр пішком фігарити, якщо місця раптом не вистачило

Тому що не можна! Не можна ставити авто на газоні точно так же як і зайти в приміщення і не пропустити жінку, сидіти на сидінні в громадському транспорті не уступивши місця бабці, в кінці кіців не почистивши зуби зранку, НЕ МОЖНА!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, MANJAK11 сказал:

чому одному можна ставити біля будинку, а інший має від стоянки кілометр пішком фігарити, якщо місця раптом не вистачило

хто раніше встав, того і тапки ніхто не відміняв)))

я проти стоянки на газонах, я ще більше проти "це моє місце, звали звідси".

приїхав і є місце - ставай, немає - шукай стоянку, парковку, став авто на дорозі (так практикують у всіх великих містах на ніч), шукай гараж.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Saddy сказано:

реальний, дієвий спосіб - огородити такі ділянки, щоб не було заїзду фізично - невисокі кущі, декоративні деревця, паркан, труби вмурувати, колеса вкопати, лавки поставити.

Не сміши мої капці.  Ще за часів СРСР в'їзд до нас у двір через арку перегороджував металевий  обмежувач, щоб машини не їздили.

Але якийсь їздюк ,якому впадло об'їхати 500м і спалити 50г палива, спиляв серед ночі обмежувача. І з тих пір через пішохідну арку стали літати авто.

Зібралися в дворі. подумали, прикрутили на 0,5-метрові штирі 2 клумби. Навіть 4. Бо 2 арки.

І от тобі кілька історій.

П'яна баба із сусіднього будинку їхала через арку, вперлася у клумби, і давай газувати, але ж п'яна, не вистачило розуму вийти і глянути що не так. Пацани з двору визвали ДАЙ-ців, приїхали, оформили.

Історія №2, коли одного разу зранку клумб біля однієї із арок - не стало. Черговий їздюк, якому впадло витрачати пальне на об'їзд, вирішив собі і далі їздити через арку.Клумби знайшли у підвалі, встановили назад.

Історія №3. Буквально літом чую шум і крики, що таке? Вияснилося: їздюк із сусіднього будинку, вирішив. що йому коротше їхати через арку, аніж об'їжджати, став викорчовувати клумби - і пхати в багажник свого авто, ну, заважають же ж.  Викликали поліцію, була фото-фіксація порушення, порушника і номерних знаків і т.д. (поліція приїхала через 20 хв, звісно порушник її не дочекався).

 

Для нашого бидла не існує правил чи порядку. І їх ніякими обмежувачами не стримаєш

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Ha3aP сказал:

Тому що не можна! Не можна ставити авто на газоні точно так же як і зайти в приміщення і не пропустити жінку, сидіти на сидінні в громадському транспорті не уступивши місця бабці, в кінці кіців не почистивши зуби зранку, НЕ МОЖНА!

ок, є вихід. Автолюбителям скинутись й закатати той газон в асфальт. Все ? Предмета доколупки вже нема ? По суті ж нічого не змінилось, але вже на газоні ніхто не паркуєтся. Ну але тоді відкриваєтся нове поле діяльності. Думаю святих в будинку нема. Хтось *захопив* собі кладовочку між поверхами, хтось перемурував перестінок між двома квартирами (що мабуть теж не можна по якимось там нормам), хтось балкон переробив, так як йому подобаєтся, а не так як можна по нормам, й ще багато багато чого можна знайти такого в кожного, думаю. Ну і раз пішла така пьянка, значить ВСЕ будем робити так як треба, тільки от чи у всіх хватить грошей на те все. Й кожен, хто тикає пальцем на іншого, повинен крепко подумати, чи нема кому й за що, тикнути пальцем в нього

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У себе в дворі я фотографував бидло і скидав фото муніципалам, вони трошки порядок навели, але тепер знову деякі бикують і ставлять внаглу. Попрошу допомоги ще раз. А в дворі в Жені це взагалі повний "бєспрєдєл", там постійно паркуються під деревами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, tarasmv сказано:

Попрошу допомоги ще раз.

Це питання вирішуєтьяс ЗОВСІМ ен так.

1) звернутися до депутата по нашому округу, "якого ми обрали".

2) він збирає збори в дворі і вирішують план як діяти, щоб всі були задоволені. Щоб не постраждали дерева / кущі і дитячі майданчики. І у той же момент облаштувати стоянку / парковку.

3) вибиває гроші у міськбюджеті під цю затію. Робить (не сам, звісно, підрядник) і сам уже контролює процес виконання. ЩОб все йшло згідно плану, і щоб ніхто не вчверив нічого зайвого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, antrakt сказал:

Тоді вже точно автобидло зникне, бо не буде де свою бидлячість проявити

такого добра навалом, в місті, біля ринків,супермаркетів й інших місць громадського скупчення . От це й є справжнє бидлування, а в дворах, в основному від життєвих обставин така ситуація, крім окремих випадків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас в дворі є стоянка, але іменних парковочних місць немає, тому у нас в дворі постійно ставлять машини люди з іншого будинку, через це місця не вистачає. 

Стоянка звичайно потрібна, але не за рахунок газонів та дитячих майданчиків. Щодо всяких запальничок, будівельної піни, цеглин, - це я категорично не підтримую. Обідно, що люди які ставлять машину на траві, навіть не знають що вони щось порушують, я звичайно можу покласти їм на скло листочок з правилами паркування, але ж є поліцейські та муніципали, хай відробляють свій хліб та заодно поповняють міський бюджет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, antrakt сказал:

Ахах. Це жесть. В одних місцях це бидло, а в інших життєва необхідність?

представ собі, в одному місці ти захисник вітчизни, а в іншому вбивця. Вбий самого ватного сєпара в центрі Луцька й побачиш, що з тобою буде, а на фронті, ще й медаль дадуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, antrakt сказал:

дитячих майданчиках

тут повністю згідний, а в інших, не зовсім, чому, вже писав, кожен при своїй думці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...