Перейти до змісту

Автобыдло.


ursa

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, jack74 сказано:

@Zevs_Isver а тепер переклади на людську, хто такі твої "смурфи" і що означає "зілених тузати"

Це дві фракції в одній грі. ІНГРЕСС яка:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

я вашого юмору не розумію... Якщо пишеш на своїй фігзнаякій мові, то нафіга ти пишеш на людях?

@Zevs_Isver то ти розшифруєш свою писанину, чи будеш далі грати "загадочного"? Чи це лише для "посвячених"? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вам аби до***тися, шо це за тролінг? Голвоне ввічливість на дорозі. Вам не всеодно на смурфів і зелених? Це ж ясно - зелені - зелениці, смурфи - помічники, родичі.

 

Вліпив мінус джеку, бо сре в темах. Я б дав йому час відпочити, РО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, jack74 сказано:

я вашого юмору не розумію... Якщо пишеш на своїй фігзнаякій мові, то нафіга ти пишеш на людях?

@Zevs_Isver то ти розшифруєш свою писанину, чи будеш далі грати "загадочного"? Чи це лише для "посвячених"? 

то ми покемонів ловили,

 

але не в тому річ,

річ в тому що водії зупиняються і пропонують допомогу - і це КЛАСНО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, vetalforever сказано:

вам аби до***тися, шо це за тролінг? Голвоне ввічливість на дорозі. Вам не всеодно на смурфів і зелених? Це ж ясно - зелені - зелениці, смурфи - помічники, родичі.

Вліпив мінус джеку, бо сре в темах. Я б дав йому час відпочити, РО

среш ти по кущах, давальщик РО. А я запитав про незрозуміле. Якщо людина щось написала ЛЮДЯМ, а її писанина нікому не зрозуміла, то який сенс взагалі було щось писати? Це теж саме, що написати "ґіапюаоалвфпбнйулцнкапфлюиосбюглвайц3"

А "головне ввічливість на дорогах", то це в інших темах, а в цій головне "АВТОБИДЛО", якщо ти трішки недобачаєш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бидло я вже бачу, тільки я не розумію що ти тут плюєшся і що хочеш добитися?  Мені, наприклад, зрозуміло, що він написав. Для дибілів та водіїв важкої бронетехніки  людина ввічливо помітила свій пост "оффтоп"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, vetalforever сказано:

Бидло я вже бачу, тільки я не розумію що ти тут плюєшся і що хочеш добитися? 

А я, взагалі то, тебе нічого й не запитував, ти то чого підскакуєш? Ти мене бидлом обізвав, чи це мені здалося?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 я відповів тобі взаємністю, друже. Ти пишеш нікому не потрібні речі, ще й по хамськи. Ти очікував іншу відповідь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тобі не "друже". І відповіді від тебе я ніякої не очікував, тебе взагалі ніхто ні про що не запитував. 

Ще раз запитую - ти мене бидлом назвав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, jack74 сказано:

А я запитав про незрозуміле.

57 хвилин тому, vetalforever сказано:

зелені - зелениці, смурфи - помічники, родичі.

 

Цього досить в даній темі

Тебе теж ніхто нічого не питав. заспокойся, веди себе нормально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, vetalforever сказано:

 

Цього д осить в даній темі

Ти тормоз:blink: , я ж написав що таке Зелені і Сині а Зевс як і частина бордівчан, є гравцями цієї гри.

P.S. Харе строчити скарги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поняв. свалюю з теми.

JAck74, якщо я тебе образив - забираю слова назад. Вибачай

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, vetalforever сказал:

Бидло я вже бачу, тільки я не розумію що ти тут плюєшся і що хочеш добитися?  Мені, наприклад, зрозуміло, що він написав. Для дибілів та водіїв важкої бронетехніки  людина ввічливо помітила свій пост "оффтоп"

Ще "дибілів" закресли, у буде саме то.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніщо так зранку не "бодрить", як таксисти. Мав неприємну ситуацію, коли водій додумався висаждувати пасажира на світлофорі біля 5-ої школи. Там як раз спуск з мосту... Кароче чувак стояв, ну хз, метра півтора два від бордюрки і єдине, чим він насторожив мене це увімкненим правим поворотником. Ситуація обійшлася без матюків і погнутих дверей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Ви хочте піз…єй получити?» – на Волині хамка поскандалила з поліцією

 

Справжній блокбастер у Любомлі зафільмували під час зупинки поліцейськими порушниці правил дорожнього руху. Жінка, яка, за її словами, купила водійські права й тому не збирається їх возити із собою, погрожує поліції “кришею”.До того ж обіцяє “виписати прочуханки” матерям правоохоронців.

Днями група швидкого реагування Любомльського відділу поліції патрулювала територію із журналістами «КОРДОНу».

Жінка, яка порушила правила дорожнього руху, відмовляється показати поліцейському посвідчення водія. Більше того, вона нецензурно звертається до поліцейських та стверджує, що не збирається возити із собою куплені документи.

«У МРЕО віддала 300 баксів за права, то ще їх возити буду?!» – кричить вона навіть не задумуючись про озвучення своїх дій, які можна кваліфікувати як корупцію.

До того ж правопорушниця називає ряд імен посадовців, які мали б “порішати” їй всі проблеми.

На підмогу жінці прибув не менш агресивний чоловік. У результаті замість попередження чи одного адмінпротоколу – винесено три постанови про адмінправопорушення.

Наголошуємо, що ситуація буде на контролі журналістів. У разі, коли на працівників поліції за належне виконання ними їхніх обов’язків відповідні «рішала» здійснюватимуть тиск – ми змушені будемо опублікувати наступну статтю про родинні зв’язки й кумівство окремих посадовців правоохоронних структур та героїв відео.

З етичних міркувань обличчя “героїв” ховаємо.

На відео присутня нецензурна лексика!!!

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, rl72 сказано:

«Ви хочте піз…єй получити?» – на Волині хамка поскандалила з поліцією

 

Справжній блокбастер у Любомлі зафільмували під час зупинки поліцейськими порушниці правил дорожнього руху. Жінка, яка, за її словами, купила водійські права й тому не збирається їх возити із собою, погрожує поліції “кришею”.До того ж обіцяє “виписати прочуханки” матерям правоохоронців.

Днями група швидкого реагування Любомльського відділу поліції патрулювала територію із журналістами «КОРДОНу».

Жінка, яка порушила правила дорожнього руху, відмовляється показати поліцейському посвідчення водія. Більше того, вона нецензурно звертається до поліцейських та стверджує, що не збирається возити із собою куплені документи.

«У МРЕО віддала 300 баксів за права, то ще їх возити буду?!» – кричить вона навіть не задумуючись про озвучення своїх дій, які можна кваліфікувати як корупцію.

До того ж правопорушниця називає ряд імен посадовців, які мали б “порішати” їй всі проблеми.

На підмогу жінці прибув не менш агресивний чоловік. У результаті замість попередження чи одного адмінпротоколу – винесено три постанови про адмінправопорушення.

Наголошуємо, що ситуація буде на контролі журналістів. У разі, коли на працівників поліції за належне виконання ними їхніх обов’язків відповідні «рішала» здійснюватимуть тиск – ми змушені будемо опублікувати наступну статтю про родинні зв’язки й кумівство окремих посадовців правоохоронних структур та героїв відео.

З етичних міркувань обличчя “героїв” ховаємо.

На відео присутня нецензурна лексика!!!

 

 

 

"Я 300 баксів дала,чого я маю їх з собою возити","Ми свої люди",мдаа......і чьо я не в шоці? бидлостаїлполішукнакуй рулить, Європа ховайся в жито!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, rl72 сказано:

«Ви хочте піз…єй получити?» – на Волині хамка поскандалила з поліцією

Блатота прикордонна. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, Zheny@ сказал:

ніхєра в цій країні не поміняється....

Міняється, як мінімум те, що інспектори не бояться рішал  Ігоря і Юрчика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по любомльській істеричці (ми ж не настільки скромні, як журналісти "Кордону" :) страна ж повинна знати своїх "героїв" :))

Scane001.jpg

як кажуть, "з відкритих джерел" :) - з коментів інету:

звідси

Цитувати

 Вікторія:

вона на заправки WOG продає страховки і міняє валюту, на нього кажуть “пчьол” тоже валютчик

 

 Роза:

Кондратючка ,валютчика “пчола” жінка.

 

 Оля:

Валютчиця))) Пчьола)))

а це звідси

Цитувати

до аноніма:

це дружина місцевого валютника з 15річним стажем Пчела, Ігор - це прокурор Любомльської прокуратури Філімонюк Ігор Андрійович який їх кришує, Мінович - це бувший полковник міліції Соколюк Олександр Мінович який їх раніше кришував

 

ТТ:

що ж Ви Ігоре Андрійовичу таких гарячих клієнтів обслуговуєте, не обпечетесь!! Надієтесь на колищнього шефа Олега Павловича з генеральної...

 

Дуже схожа на Валентину Кондратюк (профіль в ОК)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка ж все таки витримка у полісмена!

Чесно, б "ненароком" вимкнув камеру ,і втулив би з ноги!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...